Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

theundertaker kirjutas:Vtb kodukas peaks ikka näitama ju.
Kui ülekannet TTV ei tee, siis oleks loogiline arvata, et pilti ei toodeta ja seega ei saa VTB kodukas näidata?
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Enne on ka nii olnud, et telekas ei näidata aga vtb kodukal neti ülekanne on olemas.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

theundertaker kirjutas:Enne on ka nii olnud, et telekas ei näidata aga vtb kodukal neti ülekanne on olemas.
Kas saad täpsustada? Kui jutt on Cramo varasematest mängudest, mitte teistest. Mulle meenuvad vaid paar juhtu kui pilti üldse ei toodeta ja siis pole mängu kusagilt näha olnud, muidu on ikka nii TTVs kui Delfis pilt olemas. Võib-olla mäletan valesti.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

KalevRuus kirjutas:
theundertaker kirjutas:Enne on ka nii olnud, et telekas ei näidata aga vtb kodukal neti ülekanne on olemas.
Kas saad täpsustada? Kui jutt on Cramo varasematest mängudest, mitte teistest. Mulle meenuvad vaid paar juhtu kui pilti üldse ei toodeta ja siis pole mängu kusagilt näha olnud, muidu on ikka nii TTVs kui Delfis pilt olemas. Võib-olla mäletan valesti.
Eelmisest hooajast meenub võõrsilmäng UNICS-i vastu, mida sai vaid VTB kodulehelt vaadata. Arvestades Vita majanduslikku olukorda, ei imestaks, kui sealt homme absoluutselt mingit pilti ei edastataks. Kalevi viimase aja mängupilti arvestades, siis ehk ongi vähem traumaatiline variant.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Homme siis Varraku viimane mäng võibolla jah!
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

theundertaker kirjutas:Homme siis Varraku viimane mäng võibolla jah!
Miks te kõik arvate ,et homme Varraku viimane mäng on ,mina seda küll ei arva ,arvan ,et homme tuleb suht kindel võit ja asjad hakkavad paremuse poole minema ,sest kindlasti on meeskonna sees juba peetud kriisi kõnelusi ja need segadused ja pinged ,mis olid tekkinud ja mis süvenesid eelmises VTB mängus Bisonite vastu on selgeks räägitud ja emotsionaalne tõuge üles poole tuleb just homme esile.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Vere vahetust on vaja meeskonnale lihtsalt.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 697
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalev »

theundertaker kirjutas:Vere vahetust on vaja meeskonnale lihtsalt.
Verevahetamine pole asi, mida teha hooaja keskel, suurem aadrilaskmine peaks rohkem offseasonisse jääma.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Seda oleks pidanud tegema juba suvel, aga kui aru ei saada, siis pole midagi teha.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

theundertaker kirjutas:Seda oleks pidanud tegema juba suvel, aga kui aru ei saada, siis pole midagi teha.
Kas verevahetus tähendab sinu mõttes treeneri väljavahetamist? Või mida täpsemalt?
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

theundertaker kirjutas:Seda oleks pidanud tegema juba suvel, aga kui aru ei saada, siis pole midagi teha.
Mina ei saa aru ,miks te kõik arvate ,et see treeneri vahetus oleks mingi muutuse toonud ,siin pole probleem treeneris ,minuarust on Varrak praegusel hetkel treenerina sellest koosseisust maksimumi välja pigistanud ja kui nüüd klubi juhid arvavad ,et kui meeskond homme kaotab ,mida ma isiklikult ei usu, siis asume meeskonda kohe uue treeneri näol muutustega paremaks muutma,kui vaadata kõiki teisi VTB klubisid ,kes on peatreeneri vahetuse ära teinud võtame näiteks Riia Vef ,kes samuti peatreeneri ära vahetas pole see mäng neil midagi muutunud just VTBs ja tabeliseis on meiega samasugune ja kaotusi on tulnud ka Läti liigas.Ehk kogu selle pika jutu mõte on minu poolt selline ,et Varraku lahtilaskmine oleks järjekordne Kalev/Cramo juhtkonna ämber,pigem tuleks juurde palgata normaalne ja kindla töökohaga kolmas abitreener.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas pebeetu »

Nii,Delfi TV kavasse on ilmunud homne Vita-Cramo mäng algusega kl 16.30.Fingers crossed.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

spartaklane kirjutas:
theundertaker kirjutas:Seda oleks pidanud tegema juba suvel, aga kui aru ei saada, siis pole midagi teha.
Mina ei saa aru ,miks te kõik arvate ,et see treeneri vahetus oleks mingi muutuse toonud ,siin pole probleem treeneris ,minuarust on Varrak praegusel hetkel treenerina sellest koosseisust maksimumi välja pigistanud ja kui nüüd klubi juhid arvavad ,et kui meeskond homme kaotab ,mida ma isiklikult ei usu, siis asume meeskonda kohe uue treeneri näol muutustega paremaks muutma,kui vaadata kõiki teisi VTB klubisid ,kes on peatreeneri vahetuse ära teinud võtame näiteks Riia Vef ,kes samuti peatreeneri ära vahetas pole see mäng neil midagi muutunud just VTBs ja tabeliseis on meiega samasugune ja kaotusi on tulnud ka Läti liigas.Ehk kogu selle pika jutu mõte on minu poolt selline ,et Varraku lahtilaskmine oleks järjekordne Kalev/Cramo juhtkonna ämber,pigem tuleks juurde palgata normaalne ja kindla töökohaga kolmas abitreener.

Kui meeskond ei ole 2 aastat kaitset suutnud mängida, siis kamoon? Vaja treenerit, kes mängib kaitsest lähtuvalt.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

pebeetu kirjutas:Nii,Delfi TV kavasse on ilmunud homne Vita-Cramo mäng algusega kl 16.30.Fingers crossed.
Pall Korvi Facebookist (tund aega tagasi):

Kuna Vita ei suuda tehnilistel põhjustel telepilti toota, siis Kalev/Cramo ja Vita VTB Ühisliiga mäng Eesti televaatajateni ei jõua!
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

spartaklane kirjutas:
theundertaker kirjutas:Seda oleks pidanud tegema juba suvel, aga kui aru ei saada, siis pole midagi teha.
Mina ei saa aru ,miks te kõik arvate ,et see treeneri vahetus oleks mingi muutuse toonud ,siin pole probleem treeneris ,minuarust on Varrak praegusel hetkel treenerina sellest koosseisust maksimumi välja pigistanud ja kui nüüd klubi juhid arvavad ,et kui meeskond homme kaotab ,mida ma isiklikult ei usu, siis asume meeskonda kohe uue treeneri näol muutustega paremaks muutma,kui vaadata kõiki teisi VTB klubisid ,kes on peatreeneri vahetuse ära teinud võtame näiteks Riia Vef ,kes samuti peatreeneri ära vahetas pole see mäng neil midagi muutunud just VTBs ja tabeliseis on meiega samasugune ja kaotusi on tulnud ka Läti liigas.Ehk kogu selle pika jutu mõte on minu poolt selline ,et Varraku lahtilaskmine oleks järjekordne Kalev/Cramo juhtkonna ämber,pigem tuleks juurde palgata normaalne ja kindla töökohaga kolmas abitreener.
Minagi arvan üldjoontes sama, kuigi ma ei leia, et Varrak oleks lausa maksimumi sel hooajal välja pigistanud. Aga jah, ,ma ei arva, et peatreenerit pidanuks suvel välja vahrtama ja praegu ka mitte, VTB-ga on nagunii kõik. Üleüldse olen ma treenerivahetuse suhtes üsna skeptiline - ma mäletan kuidas Real Madridi jalkameeskonna peatreenerit vahetati omal ajal mitu korda hooajal ja iga kord läks asi ainult hullemaks.
Samas ei usu ma ka seda, et kolmanda treeneri juurdepalkamine vajalik oleks või midagi muudaks.
Vasta