Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Kuusmaa oli see kes tahtis kaitse mängu kui ta ära läks, siis sellest ajast saati polnud enam kaitset olla.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

:lol: :lol:
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Kuusmaa ajal polnud üldse midagi, tema plaan oli Elegar ja Abbot ära saata.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

seda arvad vaid sina
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 697
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalev »

theundertaker kirjutas:Kuusmaa oli see kes tahtis kaitse mängu kui ta ära läks, siis sellest ajast saati polnud enam kaitset olla.
Kuule aga pritsi siis numbreid ja fakte või vähemalt mingi arvamuseteragi, mida võiks teistmoodi või paremini teha. Hetkel paugutad tühja.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Kui sa oled kalevi mänge jälginud aastaid, siis sa tead, et mängiti kaitset, ma ei räägi ründest, vaid esma tähtis oli kaitse mäng. Varrak seda pole suutnud siiamaani.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 697
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalev »

theundertaker kirjutas:Kui sa oled kalevi mänge jälginud aastaid, siis sa tead, et mängiti kaitset, ma ei räägi ründest, vaid esma tähtis oli kaitse mäng. Varrak seda pole suutnud siiamaani.
Loomulikult jälgin ma Kalevi mänge ja olen seda teinud pikemat aega, mis mind muidu siia foorumisse tooks. Fakt on, et hetkel on meeskonna korvialustest mängijatest 3st 2 olnud meeskonna juures alla 2 kuu, lisaks see mees, kes on olemas hooaja alguses, ei paista kaitsega just silma. Kaitse on loomulikult auklik, kuid sellel on ka objektiivsed, treenerist suuresti mitte olenevad põhjused. Selle aastaid mitte mängitud kaitse seletamisest - ei mäleta mina, et Kuusmaa ajal oleks asi parem olnud, pigem vastupidi. Eelmise hooaja võistkond oli kaitses 16st võistkonnast 11s - pole just silmapaistev number, samas tõi ka omajagu võite. Praegu ei oska su jutu peale midagi muud öelda, kui et puhas plära. Treeneri vahetus seda asja hetkel ei päästa - minuarvates oleks kahju suurem kui tulu.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

Kalev kirjutas:
theundertaker kirjutas:Kui sa oled kalevi mänge jälginud aastaid, siis sa tead, et mängiti kaitset, ma ei räägi ründest, vaid esma tähtis oli kaitse mäng. Varrak seda pole suutnud siiamaani.
Loomulikult jälgin ma Kalevi mänge ja olen seda teinud pikemat aega, mis mind muidu siia foorumisse tooks. Fakt on, et hetkel on meeskonna korvialustest mängijatest 3st 2 olnud meeskonna juures alla 2 kuu, lisaks see mees, kes on olemas hooaja alguses, ei paista kaitsega just silma. Kaitse on loomulikult auklik, kuid sellel on ka objektiivsed, treenerist suuresti mitte olenevad põhjused. Selle aastaid mitte mängitud kaitse seletamisest - ei mäleta mina, et Kuusmaa ajal oleks asi parem olnud, pigem vastupidi. Eelmise hooaja võistkond oli kaitses 16st võistkonnast 11s - pole just silmapaistev number, samas tõi ka omajagu võite. Praegu ei oska su jutu peale midagi muud öelda, kui et puhas plära. Treeneri vahetus seda asja hetkel ei päästa - minuarvates oleks kahju suurem kui tulu.
Olen samal arvamusel ja leian ,et Varraku lahti laskmine oleks praegusel hetkel viimane viga ,mida juhtkond veel teha võiks.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

Ma vaatasin üle, et mis juttu me siin enne hooaja algust rääkisime. Minu ootused olid sellised, et kui tuleks "8-10 võitu ja tagantpoolt neljas või kõrgem koht", siis võiks põhimõtteliselt rahule jääda. Tagant järele tarkusena võiks öelda et need ootused olid realistlikud, samas praeguse seisuga on nendeni jõudmine suhteliselt ebatõenäoline. Nelja päeva pärast VEF'i vastu tuleb selle hooaja tõetund. Kui sealt mingi ime läbi võit kätte saadakse, siis võib veel midagi juhtuda...

Vastasel juhul võib juba vaikselt vist finaalseeria peale mõtlema hakata. Ega vist sel aastal midagi lihtsat oodata pole... senistes mängudes on Kalev küll Rock'ist üle olnud, aga finaali ajaks on Rock kahtlemata paremini kokku mänginud meeskond kui Kalev, ja seal on ka neid play-offi kogemusega mehi veidi rohkem. Eks näis kuidas Rockil Balti Liigas läheb ja milliseks Kraamu VTB O-aja lõpp kujuneb, moraal mängib ka kohamängudes alati suurt rolli.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1685
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas RK »

Zog kirjutas: Ega vist sel aastal midagi lihtsat oodata pole... senistes mängudes on Kalev küll Rock'ist üle olnud, aga finaali ajaks on Rock kahtlemata paremini kokku mänginud meeskond kui Kalev, ja seal on ka neid play-offi kogemusega mehi veidi rohkem. Eks näis kuidas Rockil Balti Liigas läheb ja milliseks Kraamu VTB O-aja lõpp kujuneb, moraal mängib ka kohamängudes alati suurt rolli.
Nõus , mingi selgus omavahelistes jõujoontest saab juba olema Tartus 25 ndal veebruaril , minu ennustuse järgi võidab Rock , kes üle pika aja saab valmistuda spetsiaalselt selleks mänguks ja eeldatavasti on seekord Rockil kõik terved ja ka võidunälg on Rockil suurem kuna eelmised omavahelised mängud on kaotatud. Samal ajal Cramo tuiskab ühelt VTB mängult teisele ja ka karta on ,et sellise mängukoormusega vigaseid tekkib juurde.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Zog kirjutas:Ma vaatasin üle, et mis juttu me siin enne hooaja algust rääkisime. Minu ootused olid sellised, et kui tuleks "8-10 võitu ja tagantpoolt neljas või kõrgem koht", siis võiks põhimõtteliselt rahule jääda. Tagant järele tarkusena võiks öelda et need ootused olid realistlikud, samas praeguse seisuga on nendeni jõudmine suhteliselt ebatõenäoline. Nelja päeva pärast VEF'i vastu tuleb selle hooaja tõetund. Kui sealt mingi ime läbi võit kätte saadakse, siis võib veel midagi juhtuda...

Vastasel juhul võib juba vaikselt vist finaalseeria peale mõtlema hakata. Ega vist sel aastal midagi lihtsat oodata pole... senistes mängudes on Kalev küll Rock'ist üle olnud, aga finaali ajaks on Rock kahtlemata paremini kokku mänginud meeskond kui Kalev, ja seal on ka neid play-offi kogemusega mehi veidi rohkem. Eks näis kuidas Rockil Balti Liigas läheb ja milliseks Kraamu VTB O-aja lõpp kujuneb, moraal mängib ka kohamängudes alati suurt rolli.
8 võitu oleks vist hooaja alguse koosseisuga isegi käes. Ei oleks Himki rahakott uksele ilmunud, siis oleks 10 võitu ka suht reaalne olnud. Nüüd äkki 8 suure punnimisega äkki saadakse kätte, mis kõiki faktoreid arvestades polekski nii halb. Kadunud on kahjuks aga mäng kui selline, hooaja algusest on kogu aeg kaitse longanud, aga rünnakul pakuti ikka esimeses pooles minu meelest väga ilusat meeskondlikku mängu, kohati oli täitsa lust saalis vaadata.
Aga karta oli, et see hooaeg üks kannatamine on. Finaalidest ootaks üht üle pika aja üht 7-mängulist vaatemängu. Päästaks koduse kossuhooaja minu jaoks.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

Kusjuures kodusest hooajast rääkides, ma ootan juba ei tea mitmendat hooaega, et mõni Eesti klubi Balti Liiga kinni paneks, või vähemasti finaaligi jõuaks... Liiga algusaastatel oli see muidugi suht ebareaalne, aga nüüd, kus paremad on järjepanu ära läinud võiks järg ometigi kunagi ka meieni jõuda. Kuigi see pole vast päris selle teema jutt.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Kui Rock bbl võidaks siis võtaksin mütsi maja nende ees ja peaksin seda nende parimaks saavutuseks (va Euro C final4).
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

Täna siis Kalev/Cramol kohtumine Pärnuga ,loogiliselt pole vast midagi küll kaalul ,kuid ise kaldun arvama ,et tulemas on pingeline mäng ja kui arvestades Kalev/Cramo viimast Eesti liiga mängu Raplaga ,kus võit saadi läbi suure häda kätte ja arvata on ,et täna ei mängi Soo,Veidemann ja küsimärgi all on ka Delas ja meeskond on ka väsinud peale rasket mängu Tbilisis ja veel ka reisiväsimus siis ei oleks üldse üllatunud ,et saame esimese Meistriliiga kaotuse just täna Pärnus ja tabeliseis muutub üha huvitavamaks.Aga mida arvate teie tänasest küll mitte midagi andvast aga ikkagi eeldatavalt huvitavaks kujunevast mängust lugupeetud kaasvõitlejad.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

spartaklane kirjutas:Täna siis Kalev/Cramol kohtumine Pärnuga ,loogiliselt pole vast midagi küll kaalul ,kuid ise kaldun arvama ,et tulemas on pingeline mäng ja kui arvestades Kalev/Cramo viimast Eesti liiga mängu Raplaga ,kus võit saadi läbi suure häda kätte ja arvata on ,et täna ei mängi Soo,Veidemann ja küsimärgi all on ka Delas ja meeskond on ka väsinud peale rasket mängu Tbilisis ja veel ka reisiväsimus siis ei oleks üldse üllatunud ,et saame esimese Meistriliiga kaotuse just täna Pärnus ja tabeliseis muutub üha huvitavamaks.Aga mida arvate teie tänasest küll mitte midagi andvast aga ikkagi eeldatavalt huvitavaks kujunevast mängust lugupeetud kaasvõitlejad.
Võidavad täna, siis põhiturniiri esikoht kindlustatud (minu teada). Nii et polegi nii tähtsusetu mäng.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta