Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas MarttiH »

Charly kirjutas:
MarttiH kirjutas:McLeod oli veel nii isa, et tõukas isegi kohtunikku. Kui siit vähemalt kolmemängulist keeldu ei tule, siis see tähendab, et Eesti Korvpalliliidul puuduvad munad.
Loomulikult on kõik McLeodi suhtes negatiivselt meelestatud. Meeskonna eest ei pinguta, tujutseb, härra läks Cramosse ainult raha kokku ajama, nüüd otsustas noorele mängumehele käega äsada - ja keegi peab tema suhtes positiivselt meelestatud olema?
Liidul munad puuduvadki ju, kui nad lasid rahus asja selleni üldse minna, lastes kolm mängu järjest raplakatel rappida brutaalselt, ilma, et kohtunikud oleks sekkunud / mängu kontrolli alla võtnud. Kui vastab tõele Varraku väide, et ta juba niigi sel teemal mängude komissaridega rääkis.
Rappida? Ma julgeks Rapla kaitse ikka "agressiivse kaitse" alla liigitada. Ma kõiki mänge ei näinud, vaatasin teise mängu ja esimesest mängust viimase veerandaja, aga ei ütleks küll, et seal midagi hullumeelset toimus. Aga see on teine teema. Vaata mis nurga alt tahes, McLeodi käitumist õigustada ei saa.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas väike-tamma »

Mina ei näe siin Dorbekul ega ühellgi Rapla mängijal viga. Nemad mängisid nii agressiivselt nagu kohtunikud lubasid ja see pole nende süü, et kohtunikud lasid nii mängida. See lihtsalt näitas Eesti kohtunike taset.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas KalevForever »

Soho kirjutas:
KalevForever kirjutas:Minu poolt täielik props Martin Dorbekule. Mees mängib ulmeliselt kõvat kaitset, olgugi et mõned ütlevad et vea piiril ( kui kohtunik ei vilista, siis nii peabki). Provotseerimine on igati õigustatud, eriti kui see ajab erinevaid ahve närvi, kes seejärel tehnilisi saavad ja oma meeskonda alt veavad. Üks kõige aegade suurimaid lõugade lõksutajaid oli ju suur Michael Jordan ise. Lisaks kõigele selle sai Dorbek peale lõuga saamist veel julgust juurde ja pani mitu korvi järjest.
Ise loodan tõsiselt, et see mees Kalevissse järgmine hooaeg tagasi tuuakse ja kes iganes siis pukis on tema head kaitsemängu ka ära kasutada oskab.
Sellise kaitsega nagu M.Dorbek mängib oleks Euroliigas juba 5 minutiga 5 veaga pingil , aga Eestis lastakse rahulikult mängida..
Nagu ma mainisin, siis KUI KOHTUNIKUD LUBAVAD, siis nii peabki. Kui ta kunagi euroliigas mängib, või meie kohtunike vile muutub, siis on igati põhjendatud kaitsestiili muutmine.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas KalevRuus »

Liidul munad puuduvadki ju, kui nad lasid rahus asja selleni üldse minna, lastes kolm mängu järjest raplakatel rappida brutaalselt, ilma, et kohtunikud oleks sekkunud / mängu kontrolli alla võtnud. Kui vastab tõele Varraku väide, et ta juba niigi sel teemal mängude komissaridega rääkis.
Oh issand, kui Varrak rääkiski, siis need olid mitteametlikud vestlused ja ei puutu asja. Kui asi olnuks brutaalses rappimises, oleks ilmselt ametlik protest asjakohane olnud? Kuhu see jäi? Ja isegi esimese kahe mängu järgsetest intervjuudest ei mäleta ma erilist kriitikat kohtunike suunal - et mängiks küll aga ei lasta, kurat. Ülinappe võite põhjendati ikka hoopis teiste argumentidega.

McLeod on terve hooaja teinud kõik selleks, et huvilised tema vastu on. See äsjane käitumine oli justkui grande finale. Ma ei ole mingi õilishing aga vana läks närvi ju selle peale, et ei suutnud konkreetselt palli üle tuua. Antud juhul lihtsalt libises, kukkus ja pidas vajalikuks vastasmängijale lõuga sõita. Huvitav, mida ta veel tegema peaks, et üllatada - ilmuda neljapromillises joobes mängule ja väljakule kusta?
Koomiline on see, et teda kaitsevad vennad, kellele ta oma pohhuismiga on kõige enam kummikusse lasknud - mõned Kalevi fännid. Tartlased ilmselt loodavad, et kloun on juba esimeses finaalis taas platsil ja teenib võimalikult palju mänguaega.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas kalevcramo »

Mina näiteks arvan, et see Rapla jõulise mäng oli kohtunike poolt teadlikult lubatud, et tekiks mingigi võimalus Kalevile üldsegi vastu saada. Fännide jne seisukohalt oleks olnud kõigile kasulik, kui Rapla oleks oma "üliagressiivse" kaitsega ühe mängu ära võtnud. Sest olgem ausad, Rapla ei võidaks siiski Cramot ebareaalselt toore mänguta mingi väega, juhul kui Cramo kutid on piisavalt keskendunud... ning võtta näiteks Rapla kaitseks, et see on playoffi koss, see ongi teistsugune, on Eesti suguses riigis küll veider. Mis need playoffid meil siin ikka nii erilist on, sama tiik, samad 4 meeskonda suplevad siin koos, finalistid on niikuinii hooaja eel teada...
Caty
Kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 06 Aug 2012, 14:57

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Caty »

Mul on kahju kolmest asjast - esiteks mängu võit jäi justkui kaotuseks, sest üks hästi makstud pingipoiss suutis vastasmängijale kümpi panna!!!
Teiseks meeskonna esindajate sõnad - ala kohtunikud selle eest vastutavad. Teise mehe löömine mänguvälises olukorras tuleks ühemõtteliselt maha laita! Mitte et - Rapla mängis nii jõuliselt ja kohtunikud lasid sel juhtuda - Selle Leo ja Dorbeku vaheline juhtum aset leidis.
Kolmandaks - Mis saab Rockist? Kui Leppik enda kaitsega tuleb (mis on kindlasti parem, kui Dorbeku oma) ja vahetusest nt Saage oma töötlemisega, kas siis Leo peksab nad vaeseomaks??? Kui Vennal on nii nõrgad närvid sellises mängus, mis siis finaalides juhtub?!

Üldiselt oleks oodanud Varrakult ja teistelt meestelt selget hukka mõistmist, aga tulid vastused - Leo on puhas poiss, Kohtunikud süüdi!!!

Ja lõpetuseks, Eesti kohtunikud... kehvad - vile jne. Aga kes käinud Leedus, teab milline vile seal on Cramole!!! Ja me vingume ja süüdistame vilet, neis nappides kaotustes. Tegelikult on ikka seal muu viga! Kui vile oleks Raplale kallutatud, siis oleks pidanud ikka (enne finaale just) võitma +25 punktiga neid!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas marxx762 »

Caty kirjutas:Teise mehe löömine mänguvälises olukorras tuleks ühemõtteliselt maha laita! Mitte et - Rapla mängis nii jõuliselt ja kohtunikud lasid sel juhtuda.
Kolmandaks - Mis saab Rockist? Kui Leppik enda kaitsega tuleb (mis on kindlasti parem, kui Dorbeku oma) ja vahetusest nt Saage oma töötlemisega, kas siis Leo peksab nad vaeseomaks??? Kui Vennal on nii nõrgad närvid sellises mängus, mis siis finaalides juhtub?!

Üldiselt oleks oodanud Varrakult ja teistelt meestelt selget hukka mõistmist, aga tulid vastused - Leo on puhas poiss, Kohtunikud süüdi!!!
Kas sa oled see rocki fänn kes eurosarja mängule sõites arutles bussis varajastel hommikutundidel oma hingesugulastega teemal, et Silver Leppik on eesti parim kaitsespets?

Oot kus sellised vastused olid? Anna mulle ka see link, tahaks ka seda eksklusiivset kommentaari kuulda.
KalevRuus kirjutas: Oh issand, kui Varrak rääkiski, siis need olid mitteametlikud vestlused ja ei puutu asja. Kui asi olnuks brutaalses rappimises, oleks ilmselt ametlik protest asjakohane olnud? Kuhu see jäi? Ja isegi esimese kahe mängu järgsetest intervjuudest ei mäleta ma erilist kriitikat kohtunike suunal - et mängiks küll aga ei lasta.
Olen nõus sellega, et teise mehe löömine on täiesti ebasportlik ja mida kõike muud.

Aga ma ei saa aru ühest asjast, kus kuradi kohast võtab mõni, et varraku jutud kohtunikele ja komissaaridele olid mitteametlikud?

Varrak ütles selgelt eilses intekas, et ta on kolm mängu järjest juhtinud sellele tähelepanu, kuidas üks või teine tüüp kaitses mängib. Ma ei taha sellega seda öelda, et ei või kaitses mängida, võib, kui kohtunikud seda lubavad, aga see ei olnud küll kohati kaitse mängimine mida nt Martin Dorbek vahepeal tegi. Ma olen nõus need kõik kolm mängu uuesti üle vaatama ja ma olen endiselt seisukohal, et seal oli ridamisi kohti, kus tegelikult oleks pidanud vea vilistama. Usun, et 90% siinsetest inimestest on näinud Sokku mängimas rohkem kui 5 aastat ja kõik teavad, mis kuradi liigutusi Tanel tegema hakkab, kui talle viga tehakse.
Aga olgu, see pole ikkagi M. Dorbeku süü... See on pigem kohtunike süü, kolm mängu lasta niimoodi ikkagi lõhkuda kaitses, no ma ei tea,
mulle meenub nendest mängudest ridamisi olukordasid, kus Dorbek lööb vastu käsi, teeb kehavigu jne.

Endiselt kordan, ma ei õigusta absoluutselt Mcleodi käitumist, pigem võib siin pisut rohkem vaadata kohtunike otsa.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Rix »

Videost vaadates on asi hullem, kui saalist paistis meeste vahelt. Konkreetses olukorras hüppas küll Dorbek väga entusiastlikult pallile, aga Mcelo käitumine on ikka disgrace mis disgrace. Pole midagi teha, korralik keeld tuleb keevitada, absoluutselt lubamatu käitumine.

Parim lahendus ikkagi oleks, kui mees ise vabandaks päästaks ka Varraku raskest olukorrast.

Enda juurde jään selles osas, et kohtunikel tuleb spetsiifiliselt teatud asjadele tähelepanu pöörata, kuid ses seerias lasti asi ikka selgelt käest ära. Igas mõttes ja mõlemale poole.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas sequa »

krt, kas siin mõnel häbi ei ole??? Cramol on koos VTB vääriline meeskond ja peatreener käib kaebamas, et mängitakse liiga jõuliselt ....Hallooo!!! peatreener kaebab, et koolipoisid mängivad meeste vastu liiga jõuliselt.....issanda riist!!! Sellises olukorras peaks meeste eelis veel suurem olema, aga bamba läheb närvi ja hakkab tehnilist saama...maisaa aru, kuidas jõuline mäng koolipistega pole meestele veel üheks plussiks....kui olukorda ei oska ära kasutada - kogenematu peatreener - mõelge selle peale ka.

Ja Varraku viga on veel, et üritab tegelt McLeodi kaitsta, kuigi olukord polnud sugugi mänguline( libastus ja otsustas virutada). On näha, et Varrakul PRiga kogemusi pole.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Mr. Aff »

Piinlik on see, et Gert Dorbek kohe McLeodile ise rusikaga pauku ära ei pannud ja vaene Karl-Martin pidi nüüd hädaga pudeliga viskama. kus see vennaarmastus on, ah?
:D
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas And »

See Varraku jutt ja McLeodi hellitamine selles meeskonnnas on üks suur nali. Ja ma imestan, et lisaks treenerile ja meeskonnale need n-ö "ametlikud fännid" sellist süüdimatut ameeriklast jätkuvalt tolereerivad. Ammu oleks tulnud tema suhtes meelsust avaldada ja kas või mingi plakat stiilis "Mcleod go home" teha. Või siis olen mina tõesti korvpallivõhik ja on okei, et mingi 10k dollarit teeniv vend siin koolipoiste vastu 22 minutiga 2 pealeviset teeb ja 2 korda palli kaotab ning muidu tujutult longib. Ma saan aru, et on vallandamistasud ja asjad, aga pingil hoidmise eest ei trahvi keegi. Matic, Vucinic ja Kuusmaa oleks seda juba ammu teinud.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas sequa »

Priit Pullerits , kes pole kunagi varjanudki oma põlgust nö male-bonding ( meeskonnamäng-verevendlus) spordialade vastu, on siis kah insidendist inspiratsiooni saanud ja.... vastavalt ameerikalikule koolkonnale, mida ta ka õpetab, tuleb kirjutada "üle võlli", et saada kätte reaktsioonid ja klikid(olulised on just need, kas asi väljendab ka kirjutajat, pole oluline). Seega soovitan lugu paraja muigega võtta, siin see on: http://suusk.blogspot.com/2013/05/pulle ... takse.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Rix »

sequa kirjutas:Priit Pullerits , kes pole kunagi varjanudki oma põlgust nö male-bonding ( meeskonnamäng-verevendlus) spordialade vastu, on siis kah insidendist inspiratsiooni saanud ja.... vastavalt ameerikalikule koolkonnale, mida ta ka õpetab, tuleb kirjutada "üle võlli", et saada kätte reaktsioonid ja klikid(olulised on just need, kas asi väljendab ka kirjutajat, pole oluline). Seega soovitan lugu paraja muigega võtta, siin see on: http://suusk.blogspot.com/2013/05/pulle ... takse.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Täielik bläma. Sellist linki ma ise ei postitaks. Mingi valge mehe koorem ja rassism küll nüüd asjasse ei puutu. Kõtt, Pulleritsurisu!
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Demarr »

And kirjutas:Ma saan aru, et on vallandamistasud ja asjad, aga pingil hoidmise eest ei trahvi keegi.
Kusjuures mind huvitab, et kas taolise vahejuhtumi eest ei saa näiteks mingisugust kompensatsiooni maksmata tema lepingut nüüd üles öelda? Olgugi, et mängujuhtidega väga hõisata pole, siis tõenäoliselt saab McLeod niikuinii mingi mängukeelu, mis jätaks ta oluliseks ajaks eemale ja seega väga vahet ju poleks. Küll kuidagi suudaks asja ära lappida.

Heal juhul oleks tegu aga väikse maineparandusega klubile ning säästetaks tema ühe või kahe kuu palgaraha (mis iseenesest polegi ju nii väike).

EDIT: Lisaks ei meeldinud üldse mulle Varraku kommentaarid stiilid ''Kes teab, see teab''. Kui otse ei taha välja öelda, siis ei ole vaja ka meediale ega publikule mingisugust ainest anda spekuleerimiseks. Kergem vastus oleks, et ''ei kommenteeri''.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Zog »

Mr. Aff kirjutas:Piinlik on see, et Gert Dorbek kohe McLeodile ise rusikaga pauku ära ei pannud ja vaene Karl-Martin pidi nüüd hädaga pudeliga viskama. kus see vennaarmastus on, ah?
:D
Ma ei saa t2pselt aru, mida sa m6tlesid, aga Gert ja Martin Dorbek ei ole omavahel sugulased!
Vasta