Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Kui veel neid meie mängijaid vaadata, siis Sokk on 27, Keedus on 26, Veidekas, Dorbek ja Soo on 25. Aasta pärast on nad veel kõik aasta vanemad. Jah selge see, et nende praeguses arengus on kindlasti VTB rahvusvaheliste mängude osa olnud ülisuur, ilma nendeta nad sellel tasemel ei mängikski. Aga pigem on küsimus, et kas see, mis nad on siia toonud veel viib neid edasi? Ehk vajaksid nemadki vaheldust? Kas siis välisklubi näol või hoopis teistsuguste vastaste/liiga näol. Keegi neist ei ole ju enam mingi noormängija, peaks kõik olema oma parimates aastates. Kas mõni noor ja kes neist see hooaeg mängima hakkab? On kellelgi aimu? Ega Jurno tasemel meestele ei anna see VTB midagi.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

nojah kirjutas:Lisaks on viimastel hooaegadel jäänud järjest vähemaks eestlasi, kes on nõus Cramos mängima. Jah seda võib muidugi kritiseerida aga teisalt - võib-olla lihtsalt mängijad (va mõned erandid) ei ole valmis mitu aastat järjest Venemaa avarustes reisima.
Cramo nüüd küll ennast sellest kõigutama ei peaks laskma, et mõned Eesti mängijad "ei viitsi reisida" ja tahavad vähem mänge.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Põhimõtteliselt ei peaks muidugi. Aga kui näiteks VTB-s mängivad Sokk, Arbet ja 8 välismängijat ning jäädakse 13. kohale näiteks, siis mis sellest võidab Eesti korvpall? Mis sellest võidab Cramo? Mis sellest võidab publik? jne Lõpuks on neid mängijaid, kes on valmis rahvusvahelisel tasemel mängima meil ainult väga piiratud arv. Ning mis reisimisse puutub, siis on ju teada, et kõik välismängijad küsivad ka Venemaa klubides mängimise eest tunduvalt suuremat raha, kui Euroopa klubides mängides. St on ikka suur vahe kus reisida. Kas mugavalt mööda Euroopat või kusagil Venemaa avarustes seigelda. Aasta paar on veel jah põnev aga lõpuks väsitab ikka kõvasti väga paljusid. Jah kui mängijal on suur eesmärk korvpallurina kusagile jõuda, siis muidugi ta kannatab ära. Aga kui mees on aastaid samas klubis mis mängib liiga viimaste kohtade peale ja kusagilt mujalt ka pakkumisi ei tule, siis on mul küsimus, et kuhu see mängija on sellisel kombel jõudnud?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

nojah kirjutas:Aga kui mees on aastaid samas klubis mis mängib liiga viimaste kohtade peale ja kusagilt mujalt ka pakkumisi ei tule, siis on mul küsimus, et kuhu see mängija on sellisel kombel jõudnud?
Kuhu on jõudnud 90% Eesti korvpalluritest? Ehk on asi mängijas, mitte selles, kuhu meeskond reisib ja mis liigasid mängib? Vaata, milliseid lepinguid teenivad viimastel aastatel Cramost läbi käinud välismaalased. Eestis saab tippkorvpalli maitse suhu kas Cramos või Rockis. See, et meil kohalike mängijate voolu kõvematesse välismaa klubidesse ei ole, ei ole küll selle taga kinni, et Cramo VTB-s mängib. Kui mängija läheb Cramost ära eeldatavalt nõrgemasse klubisse seetõttu, et reisimine tüütas ära, siis ei ole see mitte mingil moel klubi süü.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

härra nojahile ütleks veel lisaks!

kindlasti, kui euroopa väljund pakuks sama, mis tänane vtb, siis tõesti oleks Cramo juhtidel valiku küsimus ja usun et valitakse euroopa variant, seda näitas ka eelmine hooaeg, kus püüti mängida mõlemat!

lisaks unustab härra nojah minumeelest veel ühe ja väga olulise nüansi, Kalev/Cramo minuteada, vähemalt avalikud allikad seda ei kirjuta, ei saa Tallinna linnast vahendeid ehk kokku suht NULL...meie euroopa sangar tartu rock laseb teadaolevalt üsna kopsaka toetuse eest lulli Tartu linna poolt tulevate vahendite, samas ka teadaolevalt riigi poolt eraldatud ülikooli vahendite arvelt!!!? ..ja kui nüüd sinupoolt tõstatatud probleemi, et liiga ei tasuks vene raha arvelt süsteemi poputada, siis alles ükspäev oli uudis et euroopa mingi direktiiv ei luba KOV-il ehk siis Tartu linnal spordiüritusi( kas ka klubisi )rahastada...sama reha eks, varsti pole bc tartu`l sealt midagi tulemas, siis mis siis? palute end vtb-sse vene rahale lähemale, või jätkab taaralinna klubi rahvusvahelises üliõpilasliigas? ...nii et, see kuidas keegi üritab parimat olemasolevate võimaluste juures majandada, ole sina nojah hea mees ja pane oma suu lukku...või hakka emba-kumba klubi sponsoriks, et see igasugu raha probleemideta hakkama saaks, võidaks ja mängiks just seda sarja, mis parim parimate seas...niikaua kui sa seda ei tee, ole parem kuss!
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

barons kirjutas:härra nojahile ütleks veel lisaks!

kindlasti, kui euroopa väljund pakuks sama, mis tänane vtb, siis tõesti oleks Cramo juhtidel valiku küsimus ja usun et valitakse euroopa variant, seda näitas ka eelmine hooaeg, kus püüti mängida mõlemat!

lisaks unustab härra nojah minumeelest veel ühe ja väga olulise nüansi, Kalev/Cramo minuteada, vähemalt avalikud allikad seda ei kirjuta, ei saa Tallinna linnast vahendeid ehk kokku suht NULL...meie euroopa sangar tartu rock laseb teadaolevalt üsna kopsaka toetuse eest lulli Tartu linna poolt tulevate vahendite, samas ka teadaolevalt riigi poolt eraldatud ülikooli vahendite arvelt!!!? ..ja kui nüüd sinupoolt tõstatatud probleemi, et liiga ei tasuks vene raha arvelt süsteemi poputada, siis alles ükspäev oli uudis et euroopa mingi direktiiv ei luba KOV-il ehk siis Tartu linnal spordiüritusi( kas ka klubisi )rahastada...sama reha eks, varsti pole bc tartu`l sealt midagi tulemas, siis mis siis? palute end vtb-sse vene rahale lähemale, või jätkab taaralinna klubi rahvusvahelises üliõpilasliigas? ...nii et, see kuidas keegi üritab parimat olemasolevate võimaluste juures majandada, ole sina nojah hea mees ja pane oma suu lukku...või hakka emba-kumba klubi sponsoriks, et see igasugu raha probleemideta hakkama saaks, võidaks ja mängiks just seda sarja, mis parim parimate seas...niikaua kui sa seda ei tee, ole parem kuss!
muidugi ei tahaks s*ta hunnikus sorkida, aga meenutame ka seda, samadel tingimustel stippi maksnud kalev ja rock...aga maksuametiga pidi jändama neist vaid üks ja maadeleb sellega veel mitu hooaega, minult siin vaid üks küsimus, et miks mitte rock ei ole see kel jamad?
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

nojah kirjutas:Põhimõtteliselt ei peaks muidugi. Aga kui näiteks VTB-s mängivad Sokk, Arbet ja 8 välismängijat ning jäädakse 13. kohale näiteks, siis mis sellest võidab Eesti korvpall? Mis sellest võidab Cramo? Mis sellest võidab publik? jne Lõpuks on neid mängijaid, kes on valmis rahvusvahelisel tasemel mängima meil ainult väga piiratud arv. Ning mis reisimisse puutub, siis on ju teada, et kõik välismängijad küsivad ka Venemaa klubides mängimise eest tunduvalt suuremat raha, kui Euroopa klubides mängides. St on ikka suur vahe kus reisida. Kas mugavalt mööda Euroopat või kusagil Venemaa avarustes seigelda. Aasta paar on veel jah põnev aga lõpuks väsitab ikka kõvasti väga paljusid. Jah kui mängijal on suur eesmärk korvpallurina kusagile jõuda, siis muidugi ta kannatab ära. Aga kui mees on aastaid samas klubis mis mängib liiga viimaste kohtade peale ja kusagilt mujalt ka pakkumisi ei tule, siis on mul küsimus, et kuhu see mängija on sellisel kombel jõudnud?
Sul endal ei hakka piinlik juba? Mis mõttes ei taha Kalevi eest keegi mängida? Võrdle nüüd seda eestlastest mängijate arvu, kelle Kalev on VTB perioodil koondiseorbiidile lennutanud, Tartu vastava näitajaga. Need, kes Kalevist on viimastel hooaegadel lahkunud, kipuvad olema vanema generatsiooni mängijad, kelle jaoks sportlikest ambitsioonidest tähtsamaks näivad olevat muutunud tervise hoidmine (väiksem mängude ja reiside arv, nõrgemad vastased) ning võimalus perega rohkem aega veeta. Kalevist on lahkunud ka nooremaid mängijaid, kuid seda tihti ajutiselt (Dorbek, Kajupank). Näed sa hetkel massilist soovi Kalevi eest mitte mängida? Kui nii, siis võiks vastavast tendentsist rääkida ka Tartu puhul: Kurbas siirdus välismaale, sama üritas/üritab ka Dorbek; Kajupank ütles Tartule ära.

Või siis väide, et Kalev mängib üksnes viimaste kohtade peale. Tunamullusel hooajal jäädi VTB play-off`ist välja vaid omavaheliste mängude võrdluse alusel Astanaga. Kalevi võitude kaotuste arv VTB-s kahel viimasel hooajal on 21-39, Tartul nõrgimas eurosarjas 10-14 ehk võiduprotsendid on 35 vs 41. Pole ju märkimisväärne vahe.

Või siis väide, et Venemaa keskmike tase on langemas ja nad ei mängi kaasaegset korvpalli. Sa eelmisel hooajal Nizhni Novgorodi, Saraatovi või Krasnojarski mänge (Kalevi vastu) ikka vaatasid? Mis on nende mängus mittekaasaegset? VTB-s viimaste hulka jäänud Jenissei jõudis Fiba Europe Cup`i Final Four`i – tõesti kehv tase. Meenub hoopis Saraatovi peatreeneri ütlus Rocki aadressil, et nad mängivad klassikalist nõukaaegset korvpalli.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Egert kirjutas:
nojah kirjutas:Aga kui mees on aastaid samas klubis mis mängib liiga viimaste kohtade peale ja kusagilt mujalt ka pakkumisi ei tule, siis on mul küsimus, et kuhu see mängija on sellisel kombel jõudnud?
Kuhu on jõudnud 90% Eesti korvpalluritest? Ehk on asi mängijas, mitte selles, kuhu meeskond reisib ja mis liigasid mängib? Vaata, milliseid lepinguid teenivad viimastel aastatel Cramost läbi käinud välismaalased. Eestis saab tippkorvpalli maitse suhu kas Cramos või Rockis. See, et meil kohalike mängijate voolu kõvematesse välismaa klubidesse ei ole, ei ole küll selle taga kinni, et Cramo VTB-s mängib. Kui mängija läheb Cramost ära eeldatavalt nõrgemasse klubisse seetõttu, et reisimine tüütas ära, siis ei ole see mitte mingil moel klubi süü.
Ma olen sellega enam kui nõus. Aga see on asjaolu millega tuleb arvestada. Vägisi ei saa kedagi sundida. Ehk mis on meeskonna liigas osalemise eesmärgiks? Tulemus? Milline? Selle eelnevaga väga seal liigas ei saavuta... Oma mängijaid aidata järgmisele levelile? Keda? Ka koondise tase on nagu on. Publikule elamust pakkuda? Aga kui atraktiivne on mängida ainult vene klubidega? Tipud on jah Euroopa tipud aga me lihtsalt pole nendega konkurentsis. Kas see enamust publikust kõnetab? Pigem ma eelistaks ikkagi näha mängimist liigas kus vastased jõukohased edu saavutamiseks nii neile oma mängijatele keda siit üldse on kui ka klubi võimalustele. Aga muidugi rahvusvahelist pidevat kokkupuudet on vaja ja mida erinevamad vastased seda parem.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

See, et Kalev on saanud viimastel aastatel VTB-s paremini hakkama, tulebki vähemalt osaliselt sellest, et liiga on läinud nõrgemaks. Eurosarjadega on paraku nii, et see neljas liiga ongi täna meie tase, aga ole kõigepealt mees ja tee seal ka mingi tulemus, alles siis võid hakata rääkima, et miks meid kõrgemale tasemele ei kutsuta ja mina alla Euroliigat Euroopas mängima ei hakka.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

vaim564 kirjutas:See, et Kalev on saanud viimastel aastatel VTB-s paremini hakkama, tulebki vähemalt osaliselt sellest, et liiga on läinud nõrgemaks. Eurosarjadega on paraku nii, et see neljas liiga ongi täna meie tase, aga ole kõigepealt mees ja tee seal ka mingi tulemus, alles siis võid hakata rääkima, et miks meid kõrgemale tasemele ei kutsuta ja mina alla Euroliigat Euroopas mängima ei hakka.
kas liiga ikka on läinud nõrgemaks?

hooaeg 2015/16 kaks meeskonda euroliiga finalfouris! kaasani unics eurocup võitja hooaeg 2015/16! ei viitsi kontrollida, aga kas krasnojarsski jenessei ei olnud fiba eurocup finaalfouris!?

tahaks kohe väga kalev/cramo`t halvustada, et tase on lahjem ja nii edasi, aga kas ikka on...subjektiivsus ja objektiivsus... kui veel lisada, et Himki sai eurolligas teise ringi, minsk sipsis ka fiba sarjas palyoffi, eurocupis olid nii zeniit, avtodor...

pigem tahaksin mina õelda, et kalev/cramo on hakanud liigas paremini hakkama saama, kui esimestel aastatel ehk kalev/cramo on võrreldes esimeste hooaegadega silmaspidades mitte sammu, vaid paar edasi astunud! nagu ka eesti liigas on näha, rockiga on nüüd seis kuue aastaga 5:1, neist esimesed neli 4:0 seeriatega...2014/15 hooaeg, kui rock tiitli võitis, olen siiani arvamusel, et kalevi juhtmängijad olid niivõrd pettunud ja motti mahalasknud, et ei jõutud vtb-s playoffi...see, kes ise spordimees on olnud, pekas teadma, mis on mitte häälestamine, ja et see tuleb niikuinii ära...ma mitte ei halvusta rocki tookordset võitu, - see oli hea, sest kõik ju mäletavad varrakut sel kevadel, ta oli ettevaatlik ja vaikne nagu hiireke, aga kellel oli põues marssali kepike, aga ta ei vehkinud sellega - vaid ütles peale poolfinaali raplaga, et no püüame tartult ikka ühe võidu kätte saada...minu silmis tõusis alar sellega treeneriks vähe suurema algustähega - mees oli õppinud ja käitus vastavalt õpitule!
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

kui cska tõesti pakkus gavrilovit, siis mulle meenub aegu tagasi gase, kui siis veel orbiidil olnud moskva dinamo pakkus tartu rockile tšintzadset...mäletame, mis sellest sai...tsinn küll ei jõudnud euroopas päris tippu aga väärt ja hea mehega oli tegemist ikka...aga näis, mis varrak ja müürsepp otsustavad.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

barons kirjutas:
vaim564 kirjutas:See, et Kalev on saanud viimastel aastatel VTB-s paremini hakkama, tulebki vähemalt osaliselt sellest, et liiga on läinud nõrgemaks. Eurosarjadega on paraku nii, et see neljas liiga ongi täna meie tase, aga ole kõigepealt mees ja tee seal ka mingi tulemus, alles siis võid hakata rääkima, et miks meid kõrgemale tasemele ei kutsuta ja mina alla Euroliigat Euroopas mängima ei hakka.
kas liiga ikka on läinud nõrgemaks?

hooaeg 2015/16 kaks meeskonda euroliiga finalfouris! kaasani unics eurocup võitja hooaeg 2015/16! ei viitsi kontrollida, aga kas krasnojarsski jenessei ei olnud fiba eurocup finaalfouris!?

tahaks kohe väga kalev/cramo`t halvustada, et tase on lahjem ja nii edasi, aga kas ikka on...subjektiivsus ja objektiivsus... kui veel lisada, et Himki sai eurolligas teise ringi, minsk sipsis ka fiba sarjas palyoffi, eurocupis olid nii zeniit, avtodor...

pigem tahaksin mina õelda, et kalev/cramo on hakanud liigas paremini hakkama saama, kui esimestel aastatel ehk kalev/cramo on võrreldes esimeste hooaegadega silmaspidades mitte sammu, vaid paar edasi astunud! nagu ka eesti liigas on näha, rockiga on nüüd seis kuue aastaga 5:1, neist esimesed neli 4:0 seeriatega...2014/15 hooaeg, kui rock tiitli võitis, olen siiani arvamusel, et kalevi juhtmängijad olid niivõrd pettunud ja motti mahalasknud, et ei jõutud vtb-s playoffi...see, kes ise spordimees on olnud, pekas teadma, mis on mitte häälestamine, ja et see tuleb niikuinii ära...ma mitte ei halvusta rocki tookordset võitu, - see oli hea, sest kõik ju mäletavad varrakut sel kevadel, ta oli ettevaatlik ja vaikne nagu hiireke, aga kellel oli põues marssali kepike, aga ta ei vehkinud sellega - vaid ütles peale poolfinaali raplaga, et no püüame tartult ikka ühe võidu kätte saada...minu silmis tõusis alar sellega treeneriks vähe suurema algustähega - mees oli õppinud ja käitus vastavalt õpitule!
VTB tase on läinud nõrgemaks mitte selle arvelt, et Venemaa klubid on läinud nõrgemaks (jätame need välja, mis on pankroti lävele jõudnud), vaid väga paljud tugevad klubid on sealt lahkunud ja eeskätt ma mõtlen Leedu, Ukraina, Poola, Tšehhi klubisid. Muidugi, kui hakkame KML-ga võrdlema, siis jah, tase on ülikõva ...
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

vaim564 kirjutas:
barons kirjutas:
vaim564 kirjutas:See, et Kalev on saanud viimastel aastatel VTB-s paremini hakkama, tulebki vähemalt osaliselt sellest, et liiga on läinud nõrgemaks. Eurosarjadega on paraku nii, et see neljas liiga ongi täna meie tase, aga ole kõigepealt mees ja tee seal ka mingi tulemus, alles siis võid hakata rääkima, et miks meid kõrgemale tasemele ei kutsuta ja mina alla Euroliigat Euroopas mängima ei hakka.
kas liiga ikka on läinud nõrgemaks?

hooaeg 2015/16 kaks meeskonda euroliiga finalfouris! kaasani unics eurocup võitja hooaeg 2015/16! ei viitsi kontrollida, aga kas krasnojarsski jenessei ei olnud fiba eurocup finaalfouris!?

tahaks kohe väga kalev/cramo`t halvustada, et tase on lahjem ja nii edasi, aga kas ikka on...subjektiivsus ja objektiivsus... kui veel lisada, et Himki sai eurolligas teise ringi, minsk sipsis ka fiba sarjas palyoffi, eurocupis olid nii zeniit, avtodor...

pigem tahaksin mina õelda, et kalev/cramo on hakanud liigas paremini hakkama saama, kui esimestel aastatel ehk kalev/cramo on võrreldes esimeste hooaegadega silmaspidades mitte sammu, vaid paar edasi astunud! nagu ka eesti liigas on näha, rockiga on nüüd seis kuue aastaga 5:1, neist esimesed neli 4:0 seeriatega...2014/15 hooaeg, kui rock tiitli võitis, olen siiani arvamusel, et kalevi juhtmängijad olid niivõrd pettunud ja motti mahalasknud, et ei jõutud vtb-s playoffi...see, kes ise spordimees on olnud, pekas teadma, mis on mitte häälestamine, ja et see tuleb niikuinii ära...ma mitte ei halvusta rocki tookordset võitu, - see oli hea, sest kõik ju mäletavad varrakut sel kevadel, ta oli ettevaatlik ja vaikne nagu hiireke, aga kellel oli põues marssali kepike, aga ta ei vehkinud sellega - vaid ütles peale poolfinaali raplaga, et no püüame tartult ikka ühe võidu kätte saada...minu silmis tõusis alar sellega treeneriks vähe suurema algustähega - mees oli õppinud ja käitus vastavalt õpitule!
VTB tase on läinud nõrgemaks mitte selle arvelt, et Venemaa klubid on läinud nõrgemaks (jätame need välja, mis on pankroti lävele jõudnud), vaid väga paljud tugevad klubid on sealt lahkunud ja eeskätt ma mõtlen Leedu, Ukraina, Poola, Tšehhi klubisid. Muidugi, kui hakkame KML-ga võrdlema, siis jah, tase on ülikõva ...
no mis häda sul siis selle vtb-ga ja selle tasemega on? vanasti jah olid leedukad ja ukrainlased, aga siis oli 2 alagruppi...kui aus olla, siis machado aegset kalevit tahtnuks väga näha vtb-s zalgirisega mängimas...oleks olnud huvitav - huvitav, aga no ei mänginud...aga täna (eelmine ja üle-eelmine hooaeg kalevit ja vtb-d ja nende taset mahatehes...??? poola klubisest on tõesti kahju, minu mäletamist mõõda sai kalev nede käest võite, nii turowi kui ka varem euroliiga klubina osalenud gydina asseco käest...

võiks ju sinu moodi halama hakata ja õelda, et kui eelmine aasta eurosarjas olnuks alagrupid lukoil, jenesse, rishon ja rock...ning teises utena, juznõi, küprose sats ja kalev, et mis siis...aga no ei olnud ja tulemust see mitte kuidagi ei mõjuta, on nii nagu oli...

eurobasket.com esisajast, cska - 1, loko - 5, himki - 12, unics - 16, zeniit - 18, avtodor - 23, nizhni - 25, nymurk - 34, jenessei - 36, minsk - 81, kalev - 82, vef - 100...puuduvad astana ( geograafia ), volgograd, loimaa ja vita...

fiba eurocap esimne alagrupi faas, jenessei - 36, lukoil - 58, kalev - 82, rishon - 96.....juznõi - 30, utena - 84, rock - ei mahu 100 hulka, küprose sats - ei mahu 100 hulka...

aga need on vaid tuimad numbrid, platsil on siiski vaid 5 vs 5 meest ja kohtunikud, pall ja väljaku äärel treenerid ja ülejäänud staff...
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Keegi mainis siin publikut ja atraktiivsust. Et eurosari kus oldaks rohkem konkurentsis tuleks rohkem publikut. See kui tallinna tuleb 8 mustanahlisega austria liiga kuues klubi küll rahvast saali ei too. Cramo puhul on üldse mingi imelik kiiks, isegi NN,Unics, CSKA või teised tipud ei too rahvast saali. Eurosarjast meenub mulle üks hooaeg(oli vist Matic peatreener vbl oli Vucinic,) ja mängiti toonast eurocupi, kus alustati hiilgavalt, mälujärgi saadi kolm kõva võitu järjest. Siis tuli rahvas saali. Toonane mäng peeti suurhallis Girona vastu vist. Ning tol hooajal hullas Travis Reed Donetski vastu. Numbrid olid ulmelised, esimeses mängus vist 39 sanga ja teises 42 vms.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

marxx762 kirjutas:Keegi mainis siin publikut ja atraktiivsust. Et eurosari kus oldaks rohkem konkurentsis tuleks rohkem publikut. See kui tallinna tuleb 8 mustanahlisega austria liiga kuues klubi küll rahvast saali ei too. Cramo puhul on üldse mingi imelik kiiks, isegi NN,Unics, CSKA või teised tipud ei too rahvast saali. Eurosarjast meenub mulle üks hooaeg(oli vist Matic peatreener vbl oli Vucinic,) ja mängiti toonast eurocupi, kus alustati hiilgavalt, mälujärgi saadi kolm kõva võitu järjest. Siis tuli rahvas saali. Toonane mäng peeti suurhallis Girona vastu vist. Ning tol hooajal hullas Travis Reed Donetski vastu. Numbrid olid ulmelised, esimeses mängus vist 39 sanga ja teises 42 vms.
Reed tegi need mängud siiski Kiievi vastu
Vasta