Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Minuarust ple Parmeril midagi viga...Kas te tema mängu yldse näind olete..täitsa korralik mängumees..ega paremat eriti kalevil loota ple ka ple raha nii palju...J mees võitleb ka hästi ...Nt rocki vastu võttis 10 lauda ja sai double double
Tom
Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 16 Dets 2006, 15:54
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Kas Malcolm Battles ei paku Kalevile huvi. Kraft Mööbel'i meeskonnast leidsin mehe. 206 pikk 125 kg. pani just Welje vastu 22p 7lp . või mingi mõttetu vend? Niidase klassi vend
eelmisele

Postitus Postitas eelmisele »

palju sa neid üle 2m ääremängijaid sinna tahad?
Tom
Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 16 Dets 2006, 15:54
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

vaevalt see vend nüüd äär on
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

KalevForever kirjutas:Minuarust ple Parmeril midagi viga...Kas te tema mängu yldse näind olete..täitsa korralik mängumees..ega paremat eriti kalevil loota ple ka ple raha nii palju...J mees võitleb ka hästi ...Nt rocki vastu võttis 10 lauda ja sai double double
Ma kardan et selles see point ongi et ma olen näinud Parmerit mängimas. Statistikas pole midagi kehva, aga mängu ajal ei suuda oma silmi uskuda, et kuidas sellise mehega leping tehti...
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Oskar8 kirjutas:
KalevForever kirjutas:Minuarust ple Parmeril midagi viga...Kas te tema mängu yldse näind olete..täitsa korralik mängumees..ega paremat eriti kalevil loota ple ka ple raha nii palju...J mees võitleb ka hästi ...Nt rocki vastu võttis 10 lauda ja sai double double
Ma kardan et selles see point ongi et ma olen näinud Parmerit mängimas. Statistikas pole midagi kehva, aga mängu ajal ei suuda oma silmi uskuda, et kuidas sellise mehega leping tehti...
ma olne kh näinud, aga jätab korraliku mulje.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

jyrgen kirjutas:
Oskar8 kirjutas:
KalevForever kirjutas:Minuarust ple Parmeril midagi viga...Kas te tema mängu yldse näind olete..täitsa korralik mängumees..ega paremat eriti kalevil loota ple ka ple raha nii palju...J mees võitleb ka hästi ...Nt rocki vastu võttis 10 lauda ja sai double double
Ma kardan et selles see point ongi et ma olen näinud Parmerit mängimas. Statistikas pole midagi kehva, aga mängu ajal ei suuda oma silmi uskuda, et kuidas sellise mehega leping tehti...
ma olne kh näinud, aga jätab korraliku mulje.
Minuarust kah...vhest teeb kyll jama... aga nt rocki vastu mängis yle 30 minuti ja tegi vist aint yhe pallikaotuse...mängujuhi kohta igati muljetavaldav...kokkuvõttes aga täiesti korralik mängija kalevi taset arvestades
hh

Postitus Postitas hh »

nonäed ongi viisik ühtegi eestlast väljakul.. ja pelkic on vabse nullimees täna
hh

Postitus Postitas hh »

kõik väljakumehed välismaalased + välismaalasest treener. See ongi TALLINNA Kalev
tase:D
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

hh kirjutas:kõik väljakumehed välismaalased + välismaalasest treener. See ongi TALLINNA Kalev
tase:D
Just selline ongi kalevi tase, et meeskond peab olema tugevam, kui võimalik eestlastega teha.
BC Kalev/Cramo
suller

Postitus Postitas suller »

Kahju, et soku mänguaeg on küll minimaalseks kahanend
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

suller kirjutas:Kahju, et soku mänguaeg on küll minimaalseks kahanend
Misteha mees peab ise oma mänguaja välja teenima.
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Ründelauad 15 - 4 Rytasele. Muidu enamus stat võrdne. Saadaks ainult need kaitselauad kätte, siis võiks mängida küll. Aga see pole enam uus probleem vaid juba teist hooaega.
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

ainuke probleem? 3p visked kalevil peaegu 0% rytasel tulid paljud punktid 3p visetest nii et jah 3p visked vaja korda saada suht hale oli see mäng saime kenasti tappa 14p
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

ma vaatasin üle mängitud minutid tänases mängus siis olid need peaaegu samad välis mängijad mängiid ainult 3 minutit kokku rohkem
Vasta