BC Rakvere Tarvas

Üleüldine korvpallijutt
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Jenkins tegi hea mängu, aga lahkunud leeduka asemele oleks veel ühte pikka vaja, siis oleksid täitsa tegijad. Dijoniga läheb raskeks, aga teistega võivad, kui visked lähevad, täitsa mängida.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Alex »

No hetkel on Dijon kodus raskustes Antwerpi vastu
surm
Kasutaja
Postitusi: 140
Liitunud: 18 Juun 2013, 14:03

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas surm »

vaim564 kirjutas:Jenkins tegi hea mängu, aga lahkunud leeduka asemele oleks veel ühte pikka vaja, siis oleksid täitsa tegijad. Dijoniga läheb raskeks, aga teistega võivad, kui visked lähevad, täitsa mängida.

Raadik sobiks kenasti siia!
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Siis selline uudis, aga rong kipub juba läinud olevat
http://sport.err.ee/korvpall/17574674-6 ... fa81a317ec" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Zog »

Mnojah, oleks võinu kohe hooaja algusest Tarvaga liituda, oleks saanud kaks EuroChallenge'i mängu, enne hooaega Leedu tippklubidega, Tartuga, Kaleviga, mitu Balti liiga kohtumist... kuidagi narr oli niisama muneda kuni Novembri keskpaigani ja siis võtta vastu pakkumine, mis oli usutavasti kogu aeg õhus.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevRuus »

Täpselt.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1685
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas RK »

vaim564 kirjutas:Siis selline uudis, aga rong kipub juba läinud olevat
http://sport.err.ee/korvpall/17574674-6 ... fa81a317ec" onclick="window.open(this.href);return false;
Ootaks selle ametliku, Raadiku poolse jah sõna ka ära .Aga kui nii siis võib asjast asja saada
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Zog »

Veelgi enam, ma olen raudkindel, et tal oleks olnud võimalik ka Sõbraga sellisele kokkuleppele jõuda, et mängib nii kaua kui vaja Rakveres, ja kui hea võimalus tekib, siis liigub välismaale edasi. Ma ei usu, et Sõber oleks talle kätt ette pannud... neid näiteid, kus Rakverest poole hooaja pealt on välismaale mindud on ju küllaga...
RK
Kasutaja
Postitusi: 1685
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas RK »

Zog kirjutas:Veelgi enam, ma olen raudkindel, et tal oleks olnud võimalik ka Sõbraga sellisele kokkuleppele jõuda, et mängib nii kaua kui vaja Rakveres, ja kui hea võimalus tekib, siis liigub välismaale edasi. Ma ei usu, et Sõber oleks talle kätt ette pannud... neid näiteid, kus Rakverest poole hooaja pealt on välismaale mindud on ju küllaga...
Lihtsalt huvi pärast kes ja kuna, ei meenu mul küll kedagi lähiajast, Graftsi minek Valka ainult, see ka mitte päris välismaa , rohkem piiritsoon. :D . Samas usun ,et selline kokkulepe Sõbraga on võimalik .
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Zog »

Saage läks Leedu liigasse, Lindmets Islandile... Eesti siseselt lasi ta Kriisa poole hooaja pealt Tartusse.
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas MarttiH »

Kindlasti Tarvas vääris võitu. Jenkins on kaitses tubli ja hea suur keha, aga see on lihtsalt müstika, kuidas selline suur mees suudab korvialuses tsoonis nii palju mööda visata, nagu tõeline puukäsi oleks.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Zog kirjutas:Mnojah, oleks võinu kohe hooaja algusest Tarvaga liituda, oleks saanud kaks EuroChallenge'i mängu, enne hooaega Leedu tippklubidega, Tartuga, Kaleviga, mitu Balti liiga kohtumist... kuidagi narr oli niisama muneda kuni Novembri keskpaigani ja siis võtta vastu pakkumine, mis oli usutavasti kogu aeg õhus.
Leedu klubidega olid mängud koondise ajal kui Raadik karkudega ringi käis. Seega vaevalt ta need mängud kaasa oleks teinud aga muus osas õigus. Ei tea ju täpselt mis seis nende pakkumistega oli ja mis juttu agent ajas aga hea variant selline hooaja maha passimine küll ei olnud.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Raadik ootas Pärnus rannahooaja lõpuni :D
Samas, kindlasti ei pane Tarvas kätt ette, kui ta parema lepingu oleks saanud. Pakuti vist S.Sokulegi mingit sarnast varianti eelmisel hooajal.
Alois
Kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 20 Juun 2012, 10:38

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Alois »

Sõber vaatab ka ikka vahepeal vastaste videosid :)
«Vaatasime eile videot Dijoni eelmise mänguga. Nägin, et tegemist on hea ja kiire meeskonnaga – seda üllatavam oli see, milline oli seis esimese veerandi ja esimese poolaja järel,» rääkis Sõber. «Olgem ausad, nad olid ikka kuradi hädas. Tõsi, individuaalselt on tegemist väga heade mängijatega ja pole mõtet isegi rääkida, millist palka nad teenivad.»
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas toivo »

Sõber on selle "välismaale minekule ma kätt ette ei pane" klausliga pooli koondislasi meenutanud aegade jooksul ju. Arbet, Talts, Sten Sokk meenuvad esimese ropsuga, kindlasti on veel neid.
Vasta