VTB Ühisliiga 2013/2014

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas michaelEP »

Egert kirjutas:
michaelEP kirjutas:Egert hindab vist ka fännide võimu tugevalt üle, umbes nagu käiks Varrak siin foorumit lugemas ja teeb otsused selle põhjal.
Jah, täpselt seda ma mõtlesingi, kui vahetustest kirjutasin. :smash:

Kolmanda veerandaja algus andis veel lootust, aga tsiteerides Arbetit peale mängu: "Meid löödi maa alla."

Kle, ilmselgelt ei olnud ju vahetused kaotuses süüdi, ükskõik mida sa oma kommentaariga "tahtsite vahetusi, tulemus on siin", mõtlesid. Aga no õnneks peale sinu keegi seda ei arvagi.

Varrak ise tõi põhjustena välja just selle, et koormus on jaotunud ebaühtlaselt (ühe mängivad ühte liigat ja teised teist). Mees andis mõista, et edaspidi päris nii enam ei toimita, kuna siis jääb trennipäevi väheks.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Zog »

Huvi pärast vaatasin mängu protokolli... midagi nii nukrat ei ole ammu nähtud. Kas või meeste efektiivusnäitajad: üle kümne sai ainult FrElegar. Selline in corpore pea istmikus kügelemine et võtab lausa sõnatux.

http://www.vtb-league.com/ru/game/2495. ... -400$t&0=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Aga tundub et Varrak räägib sama juttu, mis siin ennegi räägitud: koormuste jaotamisest ja muust sellisest. Seitsme mehega ikka tervet VTB-hooaega ei mängi, ja isegi kui alguses see toidab, siis pärast "pohmellina" tuleb lisaks väsimusele kaasa ka see probleem, et kokkumäng nende meestega kes alguses "valituks" ei osutunud on vilets mis vilets.

Ma tean et ma olen siin foorumis Hallikust palju (liigagi palju) rääkinud, aga tambiks seda sama naela veel veidi: miks on nii, et siis, kui ta kolmese joone taga vaba on, pall temani enamasti ei jõua; küll aga topitakse pall tema kätte siis, kui mees on peal, rünnakut on alles alla kümne sekundi, ja mingit liikumist ei ole. Täna oli ta umbes kümme korda vaba ja lehvitas käsi et "andke pall siia", aga visata sai vabalt ainult ühe korra, siis kui vastane vea tegi ja kolm vabaviset tuli.

EDIT: muideks, teeme veidi nii "ise küsin, ise vastan" värki kah. Vaba olles ei saa ta palli selle pärast tihti, et Machado, Skele, Olmre, Keedus ja teised läbimurdjad kes meil on tihti ei taha eriti välja sööta, kui nad ise juba suht korvi lähedale on jõudnud. Sellepärast tihti pick'n'pop-is jäävadki nii pikk kui lühike tagamängija läbiminekut takistama, kes siis üritab korvi alt iga hinna eest rasket viset teha... ning nende visete protsent jääb tihti lahjaks. Kusjuures Freimanisega on teatud määral sama probleem, kuna temagi oskab kaugelt päris hästi visata. Kitsung kah.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas KalevRuus »

Varrak ise tõi põhjustena välja just selle, et koormus on jaotunud ebaühtlaselt (ühe mängivad ühte liigat ja teised teist). Mees andis mõista, et edaspidi päris nii enam ei toimita, kuna siis jääb trennipäevi väheks.
Ta eeskätt tõi välja selle probleemi, et mänge on palju ja pole lihtsalt aega trenni teha. Et kui on välismäng, siis on sõit, mäng, kojusõit ja puhkepäev ja mõnel mehel jääbki kaks -kolm päeva vahele. Puhtalt mängukoormus on põhimeestel minu arust väga OK - kord nädalas nö. täismäng VTB-s ja kohati natuke mänguaegaka BBLis või eestikatel.
Kuidas ja mida ta aga muuta kavatseb, ei kujuta ma ette sest ega mängugraafik lähiajal kergemaks ei muutu.

Mis Hallikusse puutub, siis ma spetsiaalse tähelepanuga küll tema tegutsemist ei jälginud aga minu arust kohe esimese kolmese pani üsna vabana mööda. Ja ka varasemate mängude põhjal ei ütleks, et ta vabalt visata ei saa. Kahjuks lihtsalt ära ei pane. Või ei proovigi visata nagu viimases BBLi mängus. Kolmeste % on 7,1 - kes võinuks seda kontrollmängude põhjal ette näha...
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas michaelEP »

KalevRuus kirjutas:
Varrak ise tõi põhjustena välja just selle, et koormus on jaotunud ebaühtlaselt (ühe mängivad ühte liigat ja teised teist). Mees andis mõista, et edaspidi päris nii enam ei toimita, kuna siis jääb trennipäevi väheks.
Ta eeskätt tõi välja selle probleemi, et mänge on palju ja pole lihtsalt aega trenni teha. Et kui on välismäng, siis on sõit, mäng, kojusõit ja puhkepäev ja mõnel mehel jääbki kaks -kolm päeva vahele. Puhtalt mängukoormus on põhimeestel minu arust väga OK - kord nädalas nö. täismäng VTB-s ja kohati natuke mänguaegaka BBLis või eestikatel.
Kuidas ja mida ta aga muuta kavatseb, ei kujuta ma ette sest ega mängugraafik lähiajal kergemaks ei muutu.

Mis Hallikusse puutub, siis ma spetsiaalse tähelepanuga küll tema tegutsemist ei jälginud aga minu arust kohe esimese kolmese pani üsna vabana mööda. Ja ka varasemate mängude põhjal ei ütleks, et ta vabalt visata ei saa. Kahjuks lihtsalt ära ei pane. Või ei proovigi visata nagu viimases BBLi mängus. Kolmeste % on 7,1 - kes võinuks seda kontrollmängude põhjal ette näha...

No mina saingi nii aru, et praegu on justkui kaks seltskonda, ühed mägnivad ühte liigat ja teised teist. Seetõttu on nede vahel raske ka mingeid treeninguid planeerida, kuna mängijad tuleksid nendele mägnudele erienvates seisunditest.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas KalevRuus »

No mina saingi nii aru, et praegu on justkui kaks seltskonda, ühed mägnivad ühte liigat ja teised teist. Seetõttu on nede vahel raske ka mingeid treeninguid planeerida, kuna mängijad tuleksid nendele mägnudele erienvates seisunditest.
Seda ta mainis ka, samas just selles osas ma imestagi, mida Varrak täpsemalt muuta kavatseb. Põhiprobleem on Varraku enda sõnul füüsises, seda aga ei paranda sellega kui põhimehed nüüd ka eestikaid mängima hakkavad. See tunduks pigem vihma käest räästa alla minemisega.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas sequa »

Ega siin muud tarka pole öelda kui tõdeda takkajärge targana, et BBLi mängimine on osutunud liigseks, hakkab VTB-d segama. Mängud ise pole probleem, need saaks BBLis pingimeestegagi mängitud, probleem on nappima hakkavas treeningajas ja taastumist segavas reisimises. Aga siin ma kahtlustan, on sponsorite huvid mängus ( peasponsorid kõik balti riikidele keskendunud).
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Rio »

Kahtlane , et sponsorite pärast kuna bbl on ammu juba oma sära kaotanud ( pole Zalgirist ega Rytast ).
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas vaim564 »

Mõttetuks lisakoormaks on siiski KML mängud. Eelmise aasta meistri oleks võinud põhiturniirist vabastada.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Rio »

Rapla Karp on välja õelnud , et Cramo suguse meeskonnaga mängimine on neile elulise tähtsusega.
Eriti just noorte arengule mõeldes ja nad pole isegi 2 ringilise põhiturniiriga rahul.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Zog »

vaim564 kirjutas:Mõttetuks lisakoormaks on siiski KML mängud. Eelmise aasta meistri oleks võinud põhiturniirist vabastada.
Siin tahaks siiski murumütsi pähe vajutada ja vastu vaielda, et seda on Eesti korvpalli seisukohast vaja. Mis sa arvad, mispärast mängivad Žalgiris ja Rytas iga hooaeg Leedus põhiturniiri, samas kui BBL'ist (kus algselt oli tase ikkagi raudselt kõvem) loobuti? Samamoodi oleks meil alust oodata, et enne loobub Kalev Balti Liigast, aga mitte kohalikust meistriliigast.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Rix »

Zog kirjutas:
vaim564 kirjutas:Mõttetuks lisakoormaks on siiski KML mängud. Eelmise aasta meistri oleks võinud põhiturniirist vabastada.
Siin tahaks siiski murumütsi pähe vajutada ja vastu vaielda, et seda on Eesti korvpalli seisukohast vaja. Mis sa arvad, mispärast mängivad Žalgiris ja Rytas iga hooaeg Leedus põhiturniiri, samas kui BBL'ist (kus algselt oli tase ikkagi raudselt kõvem) loobuti? Samamoodi oleks meil alust oodata, et enne loobub Kalev Balti Liigast, aga mitte kohalikust meistriliigast.
Pigem oleks pidanud saama vabastuse tõesti Balti liiga alagrupiturnast.
Ideaalis vist oleks hoopis nii, et emv ja balti liiga põhiturna sulatatakse kokku.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Rio »

Ideaalis võiks bbl põhiturniiril 2 divisjoni olla kus kõik Eesti klubid mängivad.
Cramo, Rock ja Tarvas võiksid esimesse kuuluda, ülejäänud madistaks teises.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Egert »

toivo kirjutas:R.I.P. GrandPa Chita 1927-2014
http://instagram.com/p/vtCAzykq73/" onclick="window.open(this.href);return false;
Keerulised ajad Machadode perekonnas.
http://instagram.com/p/vyOGkMkq5p/" onclick="window.open(this.href);return false;
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas vaim564 »

Rix kirjutas:
Zog kirjutas:
vaim564 kirjutas:Mõttetuks lisakoormaks on siiski KML mängud. Eelmise aasta meistri oleks võinud põhiturniirist vabastada.
Siin tahaks siiski murumütsi pähe vajutada ja vastu vaielda, et seda on Eesti korvpalli seisukohast vaja. Mis sa arvad, mispärast mängivad Žalgiris ja Rytas iga hooaeg Leedus põhiturniiri, samas kui BBL'ist (kus algselt oli tase ikkagi raudselt kõvem) loobuti? Samamoodi oleks meil alust oodata, et enne loobub Kalev Balti Liigast, aga mitte kohalikust meistriliigast.
Pigem oleks pidanud saama vabastuse tõesti Balti liiga alagrupiturnast.
Ideaalis vist oleks hoopis nii, et emv ja balti liiga põhiturna sulatatakse kokku.
Tule taevas appi! Kindlasti on inimesi, kes suudavad vaimustuda Jõhvi Lokomotiivi ja Tartu Tammeka jalgpallist, sest seal on omad ja vaatavad põlgusega, et need seal kusagil Madriidis või Barcelonas üritavad samuti jalgpalli mängida. Ma saan muidugi aru, kuigi ma ei saa aru, miks siin tullakse igal jumala aastal välja seisukohaga, et Eesti klubid peaksid väliskontaktidest loobuma ja murumütsid peas omavahel taguma, sest peale Rocki ja Cramo mängude pole elu.

Mina tahan, et Eesti klubid mängivad head korvpalli, mitte Eesti korvpalli. Kalev/Cramole kui klubile ei anna KML põhiturniiri mängimine mitte mingisugust kasutegurit. Kõik Eesti KML klubid v.a. Noortekoondis, mängivad Balti liigat ja saavad seal endale piisavalt tugevaid vastaseid. Möödunud hooajal v.a. Rock seal kõik peksupoisid olid, aga näed sel aastal näidatakse juba hambaid. Eesti klubidega saaks Cramo mängida ka BBL-s, karikavõistlustel ja parimatega neist KML finaalturniiril. See oleks teistele klubidele stiimul sinna pürgimiseks. Vajadusel võib ka sõprusmänge korraldada, kui kalender lubab.
Balti liiga põhiturniirist on võimalik vabaks saada, aga selleks tuleb end kõigepealt kolme hulka mängida. Nii nagu Rock tegi ja langes siin kõva kriitika alla.
Leedu ja Eesti liigade omavaheline võrdlus on sama kui võrrelda NBA-d Guadeloupe liigaga. Kui Cramol lubatakse mängida Leedu liigat, siis võiks BBL-st tõesti loobuda.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas toivo »

Kui see hooaeg BBL-is korralik tulemus tehakse, siis ehk järgmine hooaeg liitutakse alles play offis. Nagu Rock praegu.
Muidugi see BBL-i süsteem muutub pea iga aasta, päris lootma sellele jääda ei saa.
Suletud