Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

ühte pikka on vaja ikkagist reed üksi ei jõua rabada. tänane mäng näitas selgelt et just pikkusest korviall jääb puudu.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

saatke need johnsonid ja jokicid nahhui sealt kalevist, mõttetud tegelase ju, palju kritiseeritud Parmer on iküll parem
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

pigem johnson. ja pikk asemele.ja kuule jokic jõudis vist eile alles kalevi juurde.Mees on vbl 1 trenni teinud nendega. ja sa juba saadad ära teda. uus klbu ikkagi talle . rahu . küll mees suudab ennast veel näidata.
Viimati muutis marxx762, 06 Okt 2007, 22:36, muudetud 1 kord kokku.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

mul miskipärast ei ole sellesse jokicisse usku ja miskipärast to nate johnsonisse ka mitte :s parmerit on kõvasti kritiseeritud, aga minu silmis on ta positiivse mulje jätnud. Tänane statistika oli tal taas suht korralik.

Enne usun ma toosse 220 pikk Radojevicesse
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

greystone kirjutas:mul miskipärast ei ole sellesse jokicisse usku ja miskipärast to nate johnsonisse ka mitte :s parmerit on kõvasti kritiseeritud, aga minu silmis on ta positiivse mulje jätnud. Tänane statistika oli tal taas suht korralik.

Enne usun ma toosse 220 pikk Radojevicesse
Väga ebaaus oleks ühe mängu põhjal järeldusi teha. Nate Johnson sai ainult 6 minutit mängida ja vaevalt, et ta väga palju liikumisi teadis. Seda kas parem on Johnson või Parmer saame näha ainult aja jooksul. Jokic sai ainult ühe treeningu meeskonnaga teha (kui ikka sai?). Meeskonnale tuleb aega anda ja usun, et võitleme final-fouri koha eest.
Mängujuhti ei tohiks kuidagi statistika järgi hinnata, mängujuht on see kes paneb rünnaku tööle ja mehed liikuma.
Ma teeks ka mõne asja komplekteerimises teisiti (saadaks Jokici ära ja tooks mõne PF+C tüüpi mängija, kellel oleks ka muscular bodytype.), aga praegu on vingumine kõige mõttetum tegevus. Meeskonda tuleb toetada, mitte 24/7 vinguda, eriti veel hooaja alguses. Egas neid välismängijaid niisama siia tooda, mängijate järgi on vajadus.
Hetkel on meeskonnas 7 (!) mängukõlbulikku eestlasest mängijat. Eks igaüks teeb omad järeldused ise. Kurbas, Pilk ei tahtnud Kalevi juures veel treenida (ehk eelistasid kindlat mänguaega või oli kool pooleli?), Niidas ei soovinud kaks korda päevas treenida. Väga kahju, et Taltsi ei õnnestunud saada. Talts oleks olnud rusikas silmaauku - mängib kaitses hästi, võtab laudu, omab kogemust Euroliigast. Hetkel tundub olevat osadel inimestel selline mõtteviis - Kalev võidab, ollakse kangelased, Kalev kaotab, siis on 1001 häda mille üle nuriseda. Ma tahaks mõned inimesed siiski maa peale
tagasi tuua: Rytas oli eelmine aasta ULEB finaalis, see aasta on lisandunud Chuck Eidson (eelmisel hooajal oli ULEBis üks parimaid väikseid ääri), Hollis Price (tegi ACB's suhteliselt hea hooaja), Kenan Bajramovic (oli enda meeskonna võtmemängija Fiba EuroCupil, tema meeskond sai kokkuvõttes teise koha), Darrel Mitchell (mängis eelmine hooaeg Galatasarays, oli koos Tyrus Thomasega Louisiana ülikooli liider, 16.8 punkti NCAA's).
Arvata on, et Euroliigas saab Rytas see hooaeg suhtliselt hästi hakkama ja 14 punktiga võõrsil kaotada pole häbiasi. Rytas on saanud meeskonnana kõvasti kauem treenida (v.a Mitchell), kui Kalev.
Arvestage ka sellega, et kui me liiga kaua noori arendame, lähevad Arbet ja Kangur parimatele jahimaadele. Siis on nokk kinni, saba lahti situatsioon. Ootan sõimamist ja vastukaja. Jutu lõpetuseks väljavõte Kanguri intervjuust:

Võimalik, et Kalevis mängib eeloleval hooajal juba viis välismaalast. Kangurit asjade selline käik ei häiri. Vastupidi – tema sõnul näitab leegionäride kasvav hulk, et klubi soovib kaugemale jõuda.

«Saksamaal oli meil viimasel aastal kaks sakslast, mina ja kaheksa ameeriklast. Sellega olen harjunud. Ma ei teegi enam üldse vahet, kes on eestlane või leegionär.»

Balti liiga klubide arvatavad eelarved:

1. Zalgiris 80 miljonit krooni
2. Rytas 67 miljonit krooni
3. ASK 31 miljonit krooni
4. Ventspils 23 miljonit krooni
5. Valmiera 23 miljonit krooni
6. Riia Barons 20 miljonit krooni
6. BC Kalev 20 miljonit krooni
7. Siauliai 15.6 miljonit krooni
8. TÜ/Rock 15 miljonit krooni
9. Neptunas 9.4 miljonit krooni
Viimati muutis Demarr, 07 Okt 2007, 12:14, muudetud 1 kord kokku.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Vaseliini Mati
Kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 01 Okt 2007, 17:45

Postitus Postitas Vaseliini Mati »

Demarr kirjutas:Balti liiga klubide arvatavad eelarved:

1. Zalgiris 80 miljonit eurot
2. Rytas 67 miljonit eurot
3. ASK 31 miljonit eurot
4. Ventspils 23 miljonit eurot
5. Valmiera 23 miljonit eurot
6. Riia Barons 20 miljonit eurot
6. BC Kalev 20 miljonit eurot
7. Siauliai 15.6 miljonit eurot
8. TÜ/Rock 15 miljonit eurot
9. Neptunas 9.4 miljonit eurot
eurot? kalevil tähendaks see siis 300 miljonit krooni. see pole vist eriti reaalne :)
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

päris hea, Valmieral meist suurem eelarve, seda ma ei teadnudki.. aga olgu. sai siis täna Leedus mängul käidud.. ja mina ütlen ausalt, et see Johnson ega Jokic ei tundunud väga normaalsed, olgu, anname neile aega sisseelamiseks, siis näeb mis saama hakkab. ja Soku mänguaja vähesus oli siis seepärast, et ta sai vigastada.. vigastus ei tundunud eriti tõsine, aga eks see näha ole, mis tal seal juhtus.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

käidud leedus ja... vahe tuli sisse siis kui paltsil oli 5 välismeest... Parmer pole kehv mees, aga kalevile on selgelt vaja kedagi paremat... kedagi kes suudaks yksi luua olukordi ja visata sisse siis kui vaja.Kendrik johnsonist eelmine aasta oli selgelt rohkem kasu kui parmerist see aasta. Nate Johnson tundus korraliku viskega ja kaitses nägi vaeva mitte nagu Parmer, aga mängida veel ei saanud. See slovak oli kyll nyyd aeglaseim mängija keda ma kalevi särgis näinud... ah ei :D eelmine aasta oli korra kalevis ka ivano newbill... :) Laudu ta ka ei saanud kohe yltse mitte, aga samas Rytas oligi lauas väga yle meist... ja vise ei olnud tal ka midagi erilist... burlacust selgelt nõrgem mees, aga jah meil oleks vaja sellist mängujuhti kes paneks ise need visked kaugelt ka ära, sest shooterit meil ei ole! Parmeri viske tehnika on selline et ta valmistab viset 2 sekundit ette.Veel ei meeldi mulle Parmer yleolev suhtumine... näiteks laseb järjekordselt kaitses vääga lihtsalt oma mehe läbi ja Reed jäi veits abistamisega hiljaks ja Parmer hakkas Reedi sõimama .... Parmer koju, 220 pikk serbalane siia, Johnson platsile oleks super :)
Viimati muutis Oskar8, 07 Okt 2007, 04:21, muudetud 1 kord kokku.
haha

Postitus Postitas haha »

Oskar8 kirjutas:Kendrik johnsonist eelmine aasta oli selgelt rohkem kasu kui parmerist see aasta.
ainuke mis sellist idiootliku teksti vabandab on kellaaeg, millal sa kirjutasid. see johnson ei murdnud ju üldse läbi, ega mängind kaitset.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

kaitses täpselt sama kehvad nii parmer kui K.J. aga Johnson tõi eelmine aasta nii paljudes mängudes kastanid tulest välja... öeldi ka et rynde poolega oldakse rahul, aga mitet kaitsega.Parmeril kaitse sama hull kui mitte hullem
Mikk
Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 19 Nov 2006, 18:04

Postitus Postitas Mikk »

Eelmine hooaeg oleks Parmerit vaja olnud, kedagi kes jookseb korvialla ja paneb vastased vigu tegema ja siis viskab vabakad ka ära, Kalevi parim võimalus ongi agressiivne rünnak ja vastaste parimad mängiad vigadega välja saada, kui see hooaeg ka hakatakse 3 joone taga palli põrgatama siis ei jõuta kuhugi. Kaitsest nii palju et ma arvan et Matic suudab Parmeri panna kaitset mängima, tehku selgeks et mängi kaitset või istu pingil. Johnsoni ja Jokici kohta on vara järeldusi teha, aga ma arvan et Johnsonits on rohkem kasu kui Jokicist, palju meil neid ääri vaja on... praegu ongi enamus Kalevi mängiaid ääred. Tuleb leida nüüd üks korralik center ja oleks kõik kohad täidetud. Kui Johnson on viskaja siis tuleks võibolla mõlemad alles jätta nii Parmer kui Johnson, sest Kalevil on vaja kindlat punkti toojat, nii Kriisa kui Arbet on väga ebastabiilsed rünnakul. See tähendaks küll et keegi jääb pingile aga kui ikka ei mängi oma kohta välja siis pole midagi teha.
haha

Postitus Postitas haha »

ma ei viitsi suga vaielda, aga kui hetkel kendrick tagasi toodaks sa arvad, et kõik fännid oleks sillas v?
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

statistik kirjutas:
Demarr kirjutas:Balti liiga klubide arvatavad eelarved:

1. Zalgiris 80 miljonit eurot
2. Rytas 67 miljonit eurot
3. ASK 31 miljonit eurot
4. Ventspils 23 miljonit eurot
5. Valmiera 23 miljonit eurot
6. Riia Barons 20 miljonit eurot
6. BC Kalev 20 miljonit eurot
7. Siauliai 15.6 miljonit eurot
8. TÜ/Rock 15 miljonit eurot
9. Neptunas 9.4 miljonit eurot
eurot? kalevil tähendaks see siis 300 miljonit krooni. see pole vist eriti reaalne :)
Minu prohmakas, kellaaeg oli ka parajalt hiline :o
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

See on küll ülatus ,et Siulai eelarve meie omast väiksem on ,aga Valmiera oma suurem kui meie oma.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Mina eelistaks Nate Johnsoni Parmerile. Johnson tundub rohkem mängujuht olevat kui Parmer, samas oskab Johnson ka rünnata (SerieA's 8.3 ppg pole eriti paha). Järgmises Balti liiga mängus tahaks ma Johnsonit rohkem näha.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Vasta