Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Delta »

Egert kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:
Egert kirjutas:Ohoo, Kalev/Cramo mängib BBL Cupil :D
No näed hakkab vaikselt ka Kalevi kohta uudiseid tulema :lol:
Ja seda läbi Tartu postimehe.

See polnud vist isegi mitte tänu "Tartu Postimehele", vaid Rocki ametlikule teatele. St, see artikkel on Rocki pressiteade suviste tegemiste kohta.
Aga jah, erinevalt fännidest, suudavad meie tippkulbid edukalt koostööd teha, nagu näha.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Äkki oskab Delta tuua mõne näite maailmast, kus ühe riigi kahe suurema kossu, jalka või misiganes klubi fännid on suurimad sõbrad ja teevad rõõmsalt koostööd. Või mine tea äkki tulevad mängulegi vastasmeeskonna atribuutikaga ja elavad viisakuse pärast hoopis vastastele kaasa. Rytast ja Zalgirist sa ilmselt näiteks ei too.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4487
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

KalevRuus kirjutas:
Siin kirjas, et välismaale tahavad Talts ja Doronin minna
Tahtmine on taevariik... Ei kujuta ette, kuhu Leppikul või Doroninil niiväga minna? Soome?
Eks need valikud on teada - Soome, Rootsi, Taani, muude maade madalamad liigad. Ja eks selle minekuga on ka nii, et pead ennast seal ka õigustama, siin mõni aasta tagasi läksid Ärmpalu ja Gert Dorbek Ukrainat vallutama, saadeti tagasi ...
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Delta »

Kalevpoiss kirjutas:Äkki oskab Delta tuua mõne näite maailmast, kus ühe riigi kahe suurema kossu, jalka või misiganes klubi fännid on suurimad sõbrad ja teevad rõõmsalt koostööd. Või mine tea äkki tulevad mängulegi vastasmeeskonna atribuutikaga ja elavad viisakuse pärast hoopis vastastele kaasa. Rytast ja Zalgirist sa ilmselt näiteks ei too.
Mõtlesin, et ei hakka su lapsikuse peale sõna võtma aga no kuna sa konkreetselt mulle selle adresseerisid.
"suurimad sõbrad" ? kes seda väitis. Edukas koostöö oli vist termin mida kasutasin. On varasemaski näiteid, kuidas 1 meeskonna arst jookseb vastasmeeskonnale appi. Nüüd siis korraldab Rock turniiri ja kutsus ja Cramo, et ka nemad saaks kontrollmänge. Saad aru? omavaheline koostöö.

Fännide koha pealt võiks see tähendada näiteks ühiseid välisreise Eesti koondise mängudele, omavahelist mõõduvõtmisi jne.

Kui Permi Ural Great Tartus käis, oli seal küllalt CSKA fänne kaasa elamas neile. Näiteks.

Saa aru, alati ei pea debiilsust suust välja ajama ja teisi sõimama. Saab ka omadele kaasa elada ja lihtsalt konstanteerida, et näe, nemad tegid nii, või neil läks nii. Mitte et , kuradi mu**id, palkasid meie mehe, värdjad rsk, võitsid jne.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Mis teil on Rockis fännid otsa saanud või, et siin jahite?
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Kalevpoiss kirjutas:Äkki oskab Delta tuua mõne näite maailmast, kus ühe riigi kahe suurema kossu, jalka või misiganes klubi fännid on suurimad sõbrad ja teevad rõõmsalt koostööd. Või mine tea äkki tulevad mängulegi vastasmeeskonna atribuutikaga ja elavad viisakuse pärast hoopis vastastele kaasa. Rytast ja Zalgirist sa ilmselt näiteks ei too.
Noh, nüüd on küll järgnev uudis mõnele cramolasele nagu jalaga hargivahele löök, mina mäletasin seda uudist väga hästi: Rocki ja Kalevi fännid ühendavad Lätis jõud
Kasutaja avatar
Madli
Kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 04 Okt 2007, 12:13
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Madli »

zero0 kirjutas: Noh, nüüd on küll järgnev uudis mõnele cramolasele nagu jalaga hargivahele löök, mina mäletasin seda uudist väga hästi: Rocki ja Kalevi fännid ühendavad Lätis jõud
Lihtsalt täpsustuseks, et see konkreetne reis ei puudutanud Kalevi fännklubi, meil oli oma buss ja meie omad siiski Rocki mängul kaasa elamas ei käinud. Pigem oli see reis korraldatud n-ö neutraalsemate korvpallihuviliste poolt (kes see matkaabi on?).

Aga Rocki ja Kalevi fännid on täitsa sõbralikult koos kaasa elanud Eesti koondisele - tulevad meelde eelmise suve mängud Suurhallis.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Ei tea minagi, et koondise tasandil oleks Rocki ja Cramo fännidel mingeid probleeme olnud. Ei ole ka koondise mängudel eraldi Cramo ja Rocki fännisektoreid näinud. Minu arust seal ikka kõik Eesti eest väljas.
Samuti ei ole siin foorumis lausropendamist ega mingit sõimu näinud. Natuke nagu naiivne on loota, et Kalev/Cramo foorumis kõik Rocki ülistaksid või nende suhtes 100% neutraalsed ja objektiivsed oleksid.
Ma arvan, et eriti õrnahingeliste Rocki fännide, nagu mõned siin, koht on ikkagi kuskil Rocki foorumis (kui siuke asi üldse olemas on). Parem ikka seal Rocki ülistada, kui siin halada, et liiga tehakse.
Kokkuvõtteks loodan, et Delta peab ka ise oma soovitusest kinni - "alati ei pea debiilsust suust välja ajama".
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4487
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

tulevane Eesti koondislane? (Basketi väitel) Cusworth võimalik et samuti siirdumas Itaaliasse
http://thehoopsmarket.blogspot.com/2010 ... trent.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Mihkel111 »

vaim564 kirjutas:tulevane Eesti koondislane? (Basketi väitel) Cusworth võimalik et samuti siirdumas Itaaliasse
http://thehoopsmarket.blogspot.com/2010 ... trent.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Btw, hetkel mängib ta NBA suveliigas Hornetsi eest. http://www.nba.com/summerleague2010/teams/hornets/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
mining531
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 08 Mär 2008, 11:35
Asukoht: Võrumaa

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas mining531 »

Mihkel111 kirjutas:
vaim564 kirjutas:tulevane Eesti koondislane? (Basketi väitel) Cusworth võimalik et samuti siirdumas Itaaliasse
http://thehoopsmarket.blogspot.com/2010 ... trent.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Btw, hetkel mängib ta NBA suveliigas Hornetsi eest. http://www.nba.com/summerleague2010/teams/hornets/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kaotuses Portlandi vastu 2 punni ja 2 lauda.
Pilt
RK
Kasutaja
Postitusi: 1773
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

spartaklane kirjutas:
marxx762 kirjutas:
spartaklane kirjutas:Mina näen küll Rockil Euro Challenge sarjas võimalust ,eriti ,kui on teada ,et meeskonnaga liituvad nii Arbet,Kurbas, Toome ja Kriisa pluss kaks tugevat võõrjõudu ,kellega nad tavaliselt puusse pole pannud,aga elame näeme,isiklikult muidugi minu sümpaatia pole kunagi Rockile kuulunud ja ei hakkagi kuuluma ,sellepärast pole mind ka kunagi kurvaks teinud see kui nad ka tappa saavad ja samuti ei tunne ma ka nende edust mingit rõõmu.Aga muidu Pastaku ees müts maha mees teeb Rockis ikka tugevat tööd,eeskätt meeskonna komplekteerimise pealt.
Kulla spartaklane!: ära nüüd niisama ka nimesid õhhu loobi, ma olen enam kui 99% kindel et ükski su nimetatud meestest tuleval hooajal rocki nime kandvat särki ei kanna. Mitte et ma niisama lahmiks, aga eelkõige Kurbase ja Toome kohta on mul info ühest kohast, ning Arbeti kohta tean ka nii mõndagi, pelgalt kriisa pealt alagrupist edasi ei minda.
No kui sul Kurbase ,Toome ja Arbeti kohta usaldusväärset infot on ehk siis valgustaksid meid ka natuke.
Siit saime marxi väitele ,et ükski nendest meestest Rocki ei siirdu "kinnitust" Kurbasega asi on kindel , teiste kohta toob aeg selgitust. http://www.epl.ee/artikkel/580156" onclick="window.open(this.href);return false;
007
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 02 Mai 2008, 14:04

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas 007 »

Oot, kõik räägivad kommentaariumites, et Leppik pidi slovakkias testimisel olema, minu teada pääses ta A-koondisesse ja peaks selle kambaga aega veetma, või olen midagi maha maganud?
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

Hetkel tahaks küll kohe öelda, et Kurbas on ikka suhteliselt kasutu mees - Kalev midagi ei kaotanud ja Rock midagi ei võitnud, kui midagi, siis kaotas rahas. Küll aga ma ei imestaks, kui see mees hakkaks tegema Rockis imesid. Cramo juba on sellise negatiivse siseatmosfääriga, et isegi parimatel mängijatel on raske kohaneda ja/või hakkama saada.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Go Cramo! »

Kurbase minekust mul küll kahju pole.Polnud see mees see, keda peaks taga nutma.Vahepeal sähvatas, aga see oli ka suuresti kõik.Pigem Kalev/Cramo võitis kui kaotas selle tehinguga.Loodetavasti leitakse korralik keskmängija ning loodetavasti jääb ka Keerles ning Arbet meeskonda.Toome tulek oleks ka positiivne
Vasta