Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Huvitav kas on mõni suvi olnud, kus pole juttu sellest, et on olemas potentsiaalne välismaine sponsor ja tõenäosus, et seekord need rahad taha saame on suurem, kui kunagi varem?
Mitte, et mul midagi selle vastu oleks aga....
Hea vähemalt, et seekord Eurosarja proovitakse, veidigi vaheldust tavapärasesse rutiini. Aga eks näis, kes esimeses ringis vastu tuleb. Kui tuleb näiteks Tsmoki või Saratov ja asi lõppeb kaotusega siis... noh hea, et proovisidki.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

nojah kirjutas:Huvitav kas on mõni suvi olnud, kus pole juttu sellest, et on olemas potentsiaalne välismaine sponsor ja tõenäosus, et seekord need rahad taha saame on suurem, kui kunagi varem?
Mitte, et mul midagi selle vastu oleks aga....
Hea vähemalt, et seekord Eurosarja proovitakse, veidigi vaheldust tavapärasesse rutiini. Aga eks näis, kes esimeses ringis vastu tuleb. Kui tuleb näiteks Tsmoki või Saratov ja asi lõppeb kaotusega siis... noh hea, et proovisidki.
Kalev on küll eurosarjas üles antud, kuid seni pole klubi poolt tulnud ühtegi kinnitust, et Meistrite liiga kvalifikatsioonis ka tõepoolest osaletakse. Selle kohta ei leia infot ei klubi kodulehelt ega FB-st. Samal ajal peab Tartu aga väidetavalt läbirääkimisi Meistrite liiga kvalifikatsioonis osalemise üle. Arvestades, et esimeses kvalifikatsioonivoorus osaleb 16 ja teises on ees ootamas kaheksa meeskonda, siis saab esimese kvalifikatsioonivooruga liitumine tulla vaid kellegi arvelt ...
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Ma teen oma järjekordse ennustuse ja pakun, et oodatud suursponsorist räägitakse ka järgmisel aastal ja ülejärgmisel ... aga tema tulek on sama tõenäoline nagu päris jõuluvanal. :D
Euroopas mängimisest loobutakse uhkelt, sest põhiturniirile kohta ei saanud ja sellisel klubil ei kõlba ju madalamast eelringist alustada. :D
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

vaim564 kirjutas:Ma teen oma järjekordse ennustuse ja pakun, et oodatud suursponsorist räägitakse ka järgmisel aastal ja ülejärgmisel ... aga tema tulek on sama tõenäoline nagu päris jõuluvanal. :D
Euroopas mängimisest loobutakse uhkelt, sest põhiturniirile kohta ei saanud ja sellisel klubil ei kõlba ju madalamast eelringist alustada. :D
Võimalik eurosarjast loobumine ja suursponsorita jäämine kipuvad olema omavahel seotud. Tugevuselt neljandas eurosarjas on varasemalt olnud võimalik preemiat teenida vaid nelja tugevama hulka jõudes. Meistrite liigas saabuks esimene palgapäev juba põhiturniirile jõudes, aga sinna pääs eeldaks väga suurt loosiõnne, kui arvestada, kui tugevaid vastaseid igas eelringis leidub. VTB-le lisaks ka eurosarjas mängimine eeldaks seejuures ilmselt ka üsna pikka pinki ehk tegemist oleks veel ühe täiendava kuluallikaga reisi- ja organisatoorsete väljaminekute kõrval.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Samas tuleb osata näha igas asjas positiivset. Ka see, et jätkatakse enam vähem sarnaselt eelmise hooajaga ja põhirõhuga jälle VTB-le (kus ennustan, et tase lubab võidelda 4 viimase koha peale) ning see, et kohalik liiga muutub veel kesisemaks on oma moodi positiivne. Kuna mul on väga väikesed lapsed siis ongi keeruline leida võimalust saali mänge vaatama minna - nüüd ei jää eriti kripeldama ka.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Tulles veel tagasi eurosarjas osalemise juurde, siis Tartu Meistrite liigas Kalevit igatahes asendama ei hakka. Seda ei võimalda juba kasvõi nõuetele mittevastav saal. Loodetavasti saabub millalgi kinnitus, et Kalev siiski osaleb Meistrite liiga kvalifikatsioonis, sest vähemalt esimeses ringis peaksid kõik võimalikud vastased olema võidetavad.

http://www.sportando.com/en/cups/champi ... ained.html" onclick="window.open(this.href);return false;

FIBA-poolne klubide paigutus on üldse huvitav, sest esimeses ringis asetatud meeskondade tase kipub olema isegi kõrgem kui teise ringi otse pääsenud meeskondade oma. Kui õnnestuks esimeses voorus minna vastamisi kas Austria või Kosovo klubiga, teises voorus taanlaste või ukrainlastega ja kolmandas voorus belglaste või leedukatega, siis ei paistagi Meistrite liiga põhiturniirile jõudmine ilmvõimatu ülesandena.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Ma pakun, et gruppidesse jaotamine toimub ikkagi vastavalt tulemustele ja Cramol siin suurt midagi ette näidata peale nõrga koduliiga võidu ei ole. Ilmselt arvestati jaotamisel, et VTB-s ei oldud päris viimane, millega pääseti asetatud klubide sekka nagu ka Tsmoki. Kolmest eelringist edasipääsemine ei ole üldsegi mitte utoopiline, aga senise praktika järgi olen ma 75% kindel, et Euroopas mängimisest loobutakse ... uhkelt.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Kes pole veel jõudnud „Viiendat veerandaega“ kuulata, siis Indrek Reinboki sõnul Ljutõtsh Kalevis ilmselt ei jätka ning siirdub ühte Venemaa klubisse.

Jõesaare võimalik liitumine Kaleviga näikse nüüd veelgi põhjendatum.
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas villu123 »

Olen seda siin maininud aga kas eestist on proovitud meeskonda tuua aafrikast mõnda meest meeskonda, mõnest sealsest liigast? Peaks seal ju suuri kolle olema!
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

bamba ju oli
Neutron
Kasutaja
Postitusi: 61
Liitunud: 22 Juul 2009, 16:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Neutron »

Mulle jäi eilsest Salumetsa jutust kõrva, et Tartu ja Kalev mängivad peavad ka kõik ringid mängima KML-i, erandeid ei tohi ju olla tema juhitavas alaliidus. Sellega seoses tekkis küsimus, et kas Kalevi graafik liiga tihedaks ei lähe. VTB+teoreeriline Meistrite liiga ( või kaotuse korral kvalis, madalam liiga) + KML 4 ringi.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

kui kalev saaks meistrite liigas esimesest ringist edasi ja loosi tahtel tuleks 2 -ringis vastu mornar bar montenegrost, siis vastas oleks ka endine kalevlane brandis raley-ross, kes uuel hooajal seal pallimas.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Neutron kirjutas:Mulle jäi eilsest Salumetsa jutust kõrva, et Tartu ja Kalev mängivad peavad ka kõik ringid mängima KML-i, erandeid ei tohi ju olla tema juhitavas alaliidus. Sellega seoses tekkis küsimus, et kas Kalevi graafik liiga tihedaks ei lähe. VTB+teoreeriline Meistrite liiga ( või kaotuse korral kvalis, madalam liiga) + KML 4 ringi.
Kui KML-s jääb olema 7 klubi, siis on 24 mängu. Kui Audentes mängib endiselt kaks ringi, siis 22. Loobuda võiks mõttetutest karikamängudest (või saata sinna duubel). Siis eriti juurde ei tohiks tulla.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas toivo »

vaim564 kirjutas:Loobuda võiks mõttetutest karikamängudest (või saata sinna duubel). Siis eriti juurde ei tohiks tulla.
Karikas on köki-möki. KML eelmise hooaja kaks parimat (ehk Cramo ja Rapla) alustavad veerandfinaalidest.

Ehk siis üks mäng ja võidu korral final 4-is jõulude paiku veel kaks mängu.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

toivo kirjutas:
vaim564 kirjutas:Loobuda võiks mõttetutest karikamängudest (või saata sinna duubel). Siis eriti juurde ei tohiks tulla.
Karikas on köki-möki. KML eelmise hooaja kaks parimat (ehk Cramo ja Rapla) alustavad veerandfinaalidest.

Ehk siis üks mäng ja võidu korral final 4-is jõulude paiku veel kaks mängu.

Elu on näidanud, et siiski ei ole, iga aasta lõpus on olnud jama kalendri sättimisega. Seda võiks vabalt duubel mängida, võib ju tugevdada mõne põhiklubi pingipoisiga.
Vasta