Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 359
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raja »

Cleveland Cavaliers - seeaasta nad midagi ei vist ei saavuta aga pöialt ikka hoian :)
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Ma ei oleks nii kindel. Esimeste mängude põhjal teeb LeBron hetkel elu hooaega, Gibsonist on saanud arvestatav PG, Big Z tundub ka justkui aastaid noorem. Tiimist lahkus vaid Varejao, seega on tuumik alles. Enne kui otsustama hakata tuleks siiski umbes poole hooajani oodata. Praegu on lihtsalt liiga vara midagi ennustama hakata. Idakonverentsi üks eeldatavaid favoriite Bulls on näiteks üsna hambutu, sama lugu on ka Miami Heatiga.
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Lebron on tõesti tegemas järjekordsed MVP aastat. Clevelandi raske algus aga võib olla seotud sellega, et kohe hooaja alguses tuli ette võtta kuue mänguline välisreis.
Ise hoian see hooaeg enim kaasa just Nuggetsile. Boston on ka sümpaatseks saanud.
Viimati muutis gametime, 22 Nov 2007, 17:19, muudetud 1 kord kokku.
fänn1
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Nov 2006, 13:55
Asukoht: tabasalu

Postitus Postitas fänn1 »

boston eriti hullus hoos.ise olen lakersi poolt.kobe isetsemist on on selles võiskonnas tublisti kärbitud
elagu kalev.go,go,go kalev
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Mulle on koguaeg meeldinud Philadelphia 76ers, samuti ka tänavu. See hooaeg meeldib ka Boston, eriti Kevin Garnetti pärast.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Boston ja Lakers .
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

kindlalt dallas mu lemmik, sest seal mängib Dirk
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Lakers ;)
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

BOSTON!
Cavs.
Heat.
Denver.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Houston Orlando põhilised lemmikud... Howard ja T-mac on yle kõige.... Utah ja Nets meeldivad ka.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Paljud teist muidu ka mänge jälgivad lives? Ma tavaliselt nädalas paar mängu vaatan, mis kellaaja ja tiimide poolest sobivad.
andy

Postitus Postitas andy »

san antonio.see aasta hästi alustand.üllatavalt hästi on alustanud ka orleans ja orlando.miami sakkib see aasta ikka täiega.
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

Alan kirjutas:Paljud teist muidu ka mänge jälgivad lives? Ma tavaliselt nädalas paar mängu vaatan, mis kellaaja ja tiimide poolest sobivad.
Täpselt sama. Pühapäeva õhtul saab tavaliselt vaadatud ja tihti ka reede öösiti ning mõne mängu tõmban kusagilt.
BC Kalev/Cramo
SAiko

Postitus Postitas SAiko »

Mul kindel lemmik ikka Warriors- nende jookse-viska stiil ikka ylimõnus vaadata+ Biedrins paneb mega hästi
#18
Kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 16 Nov 2006, 21:07

Postitus Postitas #18 »

SAiko kirjutas:Mul kindel lemmik ikka Warriors- nende jookse-viska stiil ikka ylimõnus vaadata+ Biedrins paneb mega hästi
jep Biedrins on ikka kuju!
Vasta