Reeglid

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

tartlane kirjutas:Kuna ise olen samuti hakkasin korvpallikohtunikuks, siis või tõesti öelda, et kolmese joon viiakse kaugemale, kuid minuteada mitte see aasta. Ning muutub ka 24 sekundi reegel. See tähendab et kui võistkond A toob palli üle ning mängida on veel 18 sekundit ning vastane lükkab palli auti, läheb kell uuesti 24 sekundile. Ning kui on mängida veel 12 sekundit ja pall läheb auti läheb kell 14 sekundi peale. Umbes nii see oli. Vaikselt muudetakse NBA moodi kõik. :)
aga on ka tulemas siis mänguaeg 48 minti (4x12 ? )
tartlane

Postitus Postitas tartlane »

#7 kirjutas:
tartlane kirjutas:Kuna ise olen samuti hakkasin korvpallikohtunikuks, siis või tõesti öelda, et kolmese joon viiakse kaugemale, kuid minuteada mitte see aasta. Ning muutub ka 24 sekundi reegel. See tähendab et kui võistkond A toob palli üle ning mängida on veel 18 sekundit ning vastane lükkab palli auti, läheb kell uuesti 24 sekundile. Ning kui on mängida veel 12 sekundit ja pall läheb auti läheb kell 14 sekundi peale. Umbes nii see oli. Vaikselt muudetakse NBA moodi kõik. :)
aga on ka tulemas siis mänguaeg 48 minti (4x12 ? )
Seda ei tule kindlalt! :)
Vaseliini Mati
Kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 01 Okt 2007, 17:45

Postitus Postitas Vaseliini Mati »

huvitav küll...ma otsisin netist selle kohta infi ning igal pool on ainult kirjas, et NCAA-s viiakse 3p joon kaugemale :/
In college basketball, as well as in most high school associations in the United States, the distance is 19’ 9". The international distance, used in most countries outside the United States and in FIBA competition, is 6.25m (20’ 6"). On May 26, 2007, the playing rules committee agreed on a new rule for men's college basketball which will move the three-point line back one foot to 20' 9". This rule will go into effect for the 2008-2009 season. The three-point line for women's college basketball will remain at 19' 9".[1]
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

aeg hääb ikka 4x10 jh :) õnneks!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Oskar8 kirjutas:kui sul on jalg joone peal( KA NBA-s) siis see on kahene mitte kolmene! mäletan kui valustalt tänu sellele magic kaotas dallasele...
millist mängu mõtled, kui seda viimast siis eksid.....
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

see mäng kus keith bogans viskas mingi 10 sekki enne mängu lõppu korvi ... oleks kolmene olnud oleks viik, aga kohtunik nägi, et bogansil oli jalg joonel. Replayst oli näha, et tõesti napilt oli jalg joonel ja dallas võitis.
Viimati muutis Oskar8, 13 Veebr 2008, 20:19, muudetud 1 kord kokku.
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

Mina ei taha eriti seda joone nihutamist uskuda enne kui ma ametlikku uudist näen.
Lootus sureb viimasena!
tartlane

Postitus Postitas tartlane »

Raudsepp kirjutas:Mina ei taha eriti seda joone nihutamist uskuda enne kui ma ametlikku uudist näen.
Ma võin sulle tõesti öelda, et see joonte liigutamine tuleb, AGA mitte niipea. Arvatavasti mitte järgmisel hooajal vaid ülejärgmisel või veel edasi... :D
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

peale pekingi olümpja mänge!!!
Vaseliini Mati
Kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 01 Okt 2007, 17:45

Postitus Postitas Vaseliini Mati »

no karta on, et mitte enne olümpiat. peale pekingit on ka sama täpne öelda, kui aasta pealt maailma vanus.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

väga raske on tõesti aru saada, et kohe peale pekingi olümpia mänge.....
Vaseliini Mati
Kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 01 Okt 2007, 17:45

Postitus Postitas Vaseliini Mati »

ei taha mitte uskuda, see tähendaks juba järgmist 2008/2009 hooaega. arvestades, et praegu pole selle kohta mingit ametliku infot (vähemalt ma ei suuda leida) siis ei usu, et see enne ülejärmist hooaega ka juhtub...
patu
Kasutaja
Postitusi: 336
Liitunud: 16 Apr 2007, 20:36
Asukoht: Tabasalu

Postitus Postitas patu »

Ma käin Tiit Soku korvpalli trennis ja treener rääkis midagi et järgmine hooaeg on kolmese joon kaugemal :|
Go Kalev Go :)
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Uues Basketis siis täpsemalt kirjutatud.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

järgmises mis tuleb w?
Vasta