Bc Kalev/Cramo vs TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Mina ka mängul tagasi.
Jube mäng tõesti, panustasin esimest korda triobetis oma koduklubi vastu, tasus vist ära *-):S
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Ja issand jumal saadke see Jelic koju ära vähemalt ei LÕHU vastasmängjaid ära sõnaotses mõttes, selles mängus oleks ta võind saada 1 tehnilise asemel 2 v 3. Ja kiirus on ka hea tal.
Viimati muutis #7, 18 Mär 2008, 21:29, muudetud 1 kord kokku.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

tra mis koju, too asemele kh keegi siis... ei saa siukse suhtumisega olla aint, et koju koju ja see ka koju... see on meie meeskond ja selliste vahenditega me hakkama peame saama.. Mäng oli masendav, ainuke kes vähegi püüdis oli Krissu.. Aga kalev vabaka protsenti ma ei julge vaadata.. jällegi võib ennast lohutada et sellel mängul polnud mingit kaalu. kuid ega see kh mingi lohutus pole
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

jyrgen kirjutas:tra mis koju, too asemele kh keegi siis... ei saa siukse suhtumisega olla aint, et koju koju ja see ka koju... see on meie meeskond ja selliste vahenditega me hakkama peame saama.. Mäng oli masendav, ainuke kes vähegi püüdis oli Krissu.. Aga kalev vabaka protsenti ma ei julge vaadata.. jällegi võib ennast lohutada et sellel mängul polnud mingit kaalu. kuid ega see kh mingi lohutus pole
Joosep Toome on ka targem vend ju !
Viimati muutis #7, 18 Mär 2008, 21:35, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

#7 kirjutas:Ja issand jumal saadke see Jelic koju ära vähemalt ei LÕHU vastasmängjaid ära sõnaotses mõttes, selles mängus oleks ta võind saada 1 tehnilise asemel 2 v 3. Ja kiirus on ka hea tal.
100% nõus ! K O J U
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

#7 kirjutas:Ja issand jumal saadke see Jelic koju ära vähemalt ei LÕHU vastasmängjaid ära sõnaotses mõttes, selles mängus oleks ta võind saada 1 tehnilise asemel 2 v 3. Ja kiirus on ka hea tal.
Mitte keegi ei saanud ühtegi tehnilist viga!
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Patrik kirjutas:
#7 kirjutas:Ja issand jumal saadke see Jelic koju ära vähemalt ei LÕHU vastasmängjaid ära sõnaotses mõttes, selles mängus oleks ta võind saada 1 tehnilise asemel 2 v 3. Ja kiirus on ka hea tal.
Mitte keegi ei saanud ühtegi tehnilist viga!
No sai ebasportliku, mis vahet seal on no. 2 viset ikka ja pall jääb samale tiimile !
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Vahe on sama suur nagu kanal ja kukel!
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Patrik kirjutas:Vahe on sama suur nagu kanal ja kukel!
No mul on juamla savi, ta jäi ju igas olukorras kaitses hiljaks ja siis murdi räigelt kättesse. On see normaalne v?
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Mina ei olegi Jelicit siin kuidagi õigustama hakanud. Hoia pead kümme sekundit aknast väljas, rahune ning siis võta pea tuppa tagasi kui kainet mõistust ning analüüsivõimet hakkad saavutama.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Patrik kirjutas:Mina ei olegi Jelicit siin kuidagi õigustama hakanud. Hoia pead kümme sekundit aknast väljas, rahune ning siis võta pea tuppa tagasi kui kainet mõistust ning analüüsivõimet hakkad saavutama.
anna andeks mulle no aga tõesti koguaeg on räägitud,et nüüd igamänguga peaks paremaks minema see mees staminat ja särki-värki peaks tulema. Aga vaatame tänast mängu: 2punkti, 4viga neist üks ebasportlik. minu arust läheb ta iga mänguga kehvemaks. Ma saan aru,et tal on kogemused aga nüüd on ta tõesti vana mees ja temast ei ole lihtsalt abi enam. Aga selle hooaja mängib ta nagunii lõpuni Kalevis. Aga jah Matic võiks vähemalt nii tore poiss olla,et mängitab homme ttü vastu Joosepit ka. :)
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

#7 kirjutas:
Patrik kirjutas:Mina ei olegi Jelicit siin kuidagi õigustama hakanud. Hoia pead kümme sekundit aknast väljas, rahune ning siis võta pea tuppa tagasi kui kainet mõistust ning analüüsivõimet hakkad saavutama.
anna andeks mulle no aga tõesti koguaeg on räägitud,et nüüd igamänguga peaks paremaks minema see mees staminat ja särki-värki peaks tulema. Aga vaatame tänast mängu: 2punkti, 4viga neist üks ebasportlik. minu arust läheb ta iga mänguga kehvemaks. Ma saan aru,et tal on kogemused aga nüüd on ta tõesti vana mees ja temast ei ole lihtsalt abi enam. Aga selle hooaja mängib ta nagunii lõpuni Kalevis. Aga jah Matic võiks vähemalt nii tore poiss olla,et mängitab homme ttü vastu Joosepit ka. :)
Proovi seekord panna pea 10 minutiks õue jahtuma, MA EI ÕIGUSTA JELICIT! Nüüd loe veelkord see SUURES KIRJAS TEKST läbi.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

kui panna 147 kilone Shaq ja 125 kilone Jelic 100 meetrit jooksma.....Shaq vict näitaks talle taga tulesid.
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Patrik kirjutas:
#7 kirjutas:
Patrik kirjutas:Mina ei olegi Jelicit siin kuidagi õigustama hakanud. Hoia pead kümme sekundit aknast väljas, rahune ning siis võta pea tuppa tagasi kui kainet mõistust ning analüüsivõimet hakkad saavutama.
anna andeks mulle no aga tõesti koguaeg on räägitud,et nüüd igamänguga peaks paremaks minema see mees staminat ja särki-värki peaks tulema. Aga vaatame tänast mängu: 2punkti, 4viga neist üks ebasportlik. minu arust läheb ta iga mänguga kehvemaks. Ma saan aru,et tal on kogemused aga nüüd on ta tõesti vana mees ja temast ei ole lihtsalt abi enam. Aga selle hooaja mängib ta nagunii lõpuni Kalevis. Aga jah Matic võiks vähemalt nii tore poiss olla,et mängitab homme ttü vastu Joosepit ka. :)
Proovi seekord panna pea 10 minutiks õue jahtuma, MA EI ÕIGUSTA JELICIT! Nüüd loe veelkord see SUURES KIRJAS TEKST läbi.
Nüüd ma olen rahulik ja mul polegi midagi öelda ta kohta enam, aga mulle just tundus ,et sa 100 % ka nõus ei ole minuga.
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Tegelikult ta on hea mängija. Täna tema peale ei tehtud ühtegi kombinatsiooni. Kogu aeg küsis palli kui Cusworth oli nelja veaga tal peal, keegi ei andnud. Alguses sai ta näiteks kohe 1-1 tehtud ning 2p tuli suhteliselt kergesti. Ta võiks siiski kohtunikega vähem mögiseda.
Vasta