Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Jürgens peaks olema Tartust pärit ja Ülenurme juured. Mitte, et päritelu midagi loeks, aga ilmselt Tartu klubi poolt võib arvata, et teda soovitakse võistkonda tuua.
-
theundertaker
- Kasutaja
- Postitusi: 2679
- Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Gregor Kuuba pikendas klubiga lepingut
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Ma loodan, et Kuuba võtab sellest vigastuspausist heas mõttes maksimumi ning suudab vahepealsel ajal viskekäe stabiilsemaks timmida.
-
theundertaker
- Kasutaja
- Postitusi: 2679
- Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
PATRIK PEEMOT JÄTKAB KEILAS
Viimasel kahel hooajal Keila KK esindusmeeskonnas kanda kinnitanud ja eelmisel hooajal ka kapteni rolli kandnud Patrik Peemot jätkab meeskonnas ka tuleval hooajal.
Viimasel kahel hooajal Keila KK esindusmeeskonnas kanda kinnitanud ja eelmisel hooajal ka kapteni rolli kandnud Patrik Peemot jätkab meeskonnas ka tuleval hooajal.
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Laane jah pigem ei jätka Tartus, nii naised saunas rääkisid
Kirves, Vene ja teisi koondise piiril välismaal mängivaid klubita mehi jahivad kõik Eesti klubid, Kalev, Tartu , Pärnu ja Talltech aga kardan et sealt koondise piiri pealt olevatest ei tule keegi Eestisse tagasi vbl Kirves aga ka see kahtlane. Ja kui tuleb siis tõenäoliselt on nende valikuks Tartu või Kalev.
Sutt ei ole teema ja see on nii Tartus kui ka Kalevis. vbl Talltechis on (Uuhuu saab nüüd kergemalt hingata)
Kui spekuleerida siis vbl äärmisel juhul jätkab Nurger , vbl ka Roos kes astus magistrantuuri, kuuldavasti Jurtsenko pigem ei jätka Tartus aga kõik on lahtine veel , mõned Eesti mängijate nimed on olemas kelledega räägitakse aga ma neid ei nimetaks ja mõned mängijad kes on välismaal on mänginud on ka käinud testimas aga kas nad võetakse, ei oska öelda.
Kalevil Kuuba nimetati , varsti üks Tartu päritolu pika poisi liitumine antakse teada ja 2 Vuksi peaksid ka olema kaleviga käed löönud.