Eestlased välismaal

Üleüldine korvpallijutt
kevvv
Kasutaja
Postitusi: 89
Liitunud: 05 Jaan 2007, 23:42

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas kevvv »

Kalev4ever kirjutas:http://www.basket.ee/?news_id=7781&mid=1084
Vot siis, milles hoopiski asi :/

Artiklit lugedes tekkis kohe huvi pärast küsimus:
Mitu välismaalast tohib mänguks üles anda Eesti Meistriliigas ja ka Balti Liigas?
Kui ma ei eksi siis Eesti liigas on lubatud mängus kasutada 3 non-EU passiga isikut, EU passiga võib minumeelest ükskõik kui palju olla.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Alex »

kevvv kirjutas:
Kalev4ever kirjutas:http://www.basket.ee/?news_id=7781&mid=1084
Vot siis, milles hoopiski asi :/

Artiklit lugedes tekkis kohe huvi pärast küsimus:
Mitu välismaalast tohib mänguks üles anda Eesti Meistriliigas ja ka Balti Liigas?
Kui ma ei eksi siis Eesti liigas on lubatud mängus kasutada 3 non-EU passiga isikut, EU passiga võib minumeelest ükskõik kui palju olla.
Mati ajal muuteti neid reegleid.Sel ajal oli jumal teab, kui palju neid välismaalasi...
EKL ei piira FIBA Europe kuuluvate liimesriikide kodakondsust omavate mängijate
arvu Meistriliiga Klubi meeskonnas.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas gasol2 »

Järgmine hooaeg võib siis ehk rohkem Eestlasi taas välisliigades olla. Kangur jääb vast kindlasti välismaale. Lisaks võiks veel neist minna vähemalt pooled Talts,Hallik,Arbet,Leppik,Kriisa,Veidemann,Pokla ja Toome.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Egert »

Mida on Poklal ja Toomel teha välismaal?
Ah ja, soome.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas gasol2 »

No proovima peab ega nad nii sitad ka pole.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Kalev4ever »

Pokla sugune nüüd kohe kindlasti ei lähe välismaale.
Keerlese unustasid üldse mainimata. Tema peaks meil olema kindel "Must go" mängija.
Aga jah, see on väga meeldiv, et aina rohkem eestlasi on siirdumas välismaale :)
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas zero0 »

Välismaal mängimise võimalust väärib ainult Talts eespool nimetatud nimedest.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas vaim564 »

zero0 kirjutas:Välismaal mängimise võimalust väärib ainult Talts eespool nimetatud nimedest.
No ma ei tea, võrrelge kui palju Eesti jalg-, võrk- ja käsipallureid ning jää- ja saalihokkureid mängib välismaal (sõltumata sellest, palju neist nagu "vääriks") ja kui palju korvpallureid...
Kui see ei ole konnatiigistumine, siis mis see veel on?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Egert »

Ma olen küll suht kindel, et Talts mängib edasi Rockis.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Kivipallur »

Egert kirjutas:Ma olen küll suht kindel, et Talts mängib edasi Rockis.
Miks nii siis ? Ta ise andis ju mõista ,et on välismaale minemas . Või arvad ,et ta pole piisavalt tasemel ?
Pilt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Karl »

Kuskile Belgiasse või Hollandisse saaks Talts oma oskustega iga kell, küsimus pigem selles et ta tahaks kah kuskile Itaaliasse või kuhugi kõrgemale tasemele, eriti kui on suur võimalus et Rock nõrgeneb tunduvalt võrreldes tänavusega, Leppik pidi kah ära minema, Tein läks erru ja ega Visnapuugi ei olnud väga kindel jätkamises.
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Kaska »

Karl kirjutas:Kuskile Belgiasse või Hollandisse saaks Talts oma oskustega iga kell, küsimus pigem selles et ta tahaks kah kuskile Itaaliasse või kuhugi kõrgemale tasemele, eriti kui on suur võimalus et Rock nõrgeneb tunduvalt võrreldes tänavusega, Leppik pidi kah ära minema, Tein läks erru ja ega Visnapuugi ei olnud väga kindel jätkamises.
Abernety ja Morrison ka minejad ma arvan.Et siis 5 põhimeest läheksid :D
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Go Cramo! »

Kaska kirjutas:
Karl kirjutas:Kuskile Belgiasse või Hollandisse saaks Talts oma oskustega iga kell, küsimus pigem selles et ta tahaks kah kuskile Itaaliasse või kuhugi kõrgemale tasemele, eriti kui on suur võimalus et Rock nõrgeneb tunduvalt võrreldes tänavusega, Leppik pidi kah ära minema, Tein läks erru ja ega Visnapuugi ei olnud väga kindel jätkamises.
Abernety ja Morrison ka minejad ma arvan.Et siis 5 põhimeest läheksid :D
ehk siis Rockist jäävad alles vaid riismed
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas zero0 »

Karl kirjutas:Kuskile Belgiasse või Hollandisse saaks Talts oma oskustega iga kell, küsimus pigem selles et ta tahaks kah kuskile Itaaliasse või kuhugi kõrgemale tasemele, eriti kui on suur võimalus et Rock nõrgeneb tunduvalt võrreldes tänavusega, Leppik pidi kah ära minema, Tein läks erru ja ega Visnapuugi ei olnud väga kindel jätkamises.
Ma ei tea, kas sa oled mõnda Rocki mängu sellel hooajal näinud või mitte, aga Taltsi tase on igal juhul Kanguri võimetest üle. Põhiline asi, mis ta sellel hooajal saavutas, on stabiilsus.
Leppik rääkis, et ta sooviks minna, vaevalt ta kuhugile läheb, tal pole jällegi seda stabiilsust.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas gasol2 »

Vaidlen 100% vastu. Kangur on siiski vast praegusel hetkel parem korvpallur ta suutis ka euroliiga tasemel teha ilusaid mänge ja Talts nüüd väga stabiilne ka ei olndu eestikate finaalides igatahes kõikus küll tema mäng ühest äärmusest teise.
Vasta