VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Kalevpoiss »

As for Estonia, the question about the right of the television to broadcast the matches in this country is still under consideration. I think, we'll do that in the nearest future.

Mujal nagu ma aru saan on lepingutega teleõiguste osas kõik OK. Aga ega ETV-ga ju asjad nii hästi ei suju.
Rokkar
Kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 13 Aug 2010, 12:01

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Rokkar »

Kalevpoiss kirjutas:As for Estonia, the question about the right of the television to broadcast the matches in this country is still under consideration. I think, we'll do that in the nearest future.

Mujal nagu ma aru saan on lepingutega teleõiguste osas kõik OK. Aga ega ETV-ga ju asjad nii hästi ei suju.

Mina arvan, et Kaljuveeriga tuleks igasugune suhtlemine lõpetada ja asjad lõplikult TV6-le üle anda. Ma nautisin, et näiteks eelmise aasta finaalmängude ajal oli tasuline TV6 vaadatum kanal kui ETV. Kalevi idaliiga mänge tahaks kindlasti näha, siit Tartust on tv minu ainuke võimalus. Samas on muidugi imelik ERR on tervenisti reformi käes, korviliidu juht kah samast parteist. Ei see siis seda jobu :oops: Kaljuveeri paika panna? Kui Aaviksoo teeks südamega tööd siis seda ta ka teeks. :(
Vana rokipeer ja tuntud anarhist Tõnu Trubetsky ütleb oma saatuslikku hetke kirjeldades, et ärkas hommikul üles ja mõtles, et täna võiks astuda Keskerakonda.
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Genuin »

Rokkar kirjutas:Mina arvan, et Kaljuveeriga tuleks igasugune suhtlemine lõpetada ja asjad lõplikult TV6-le üle anda. Ma nautisin, et näiteks eelmise aasta finaalmängude ajal oli tasuline TV6 vaadatum kanal kui ETV. Kalevi idaliiga mänge tahaks kindlasti näha, siit Tartust on tv minu ainuke võimalus. Samas on muidugi imelik ERR on tervenisti reformi käes, korviliidu juht kah samast parteist. Ei see siis seda jobu :oops: Kaljuveeri paika panna? Kui Aaviksoo teeks südamega tööd siis seda ta ka teeks. :(
Asi pole päris nii, et Kaljuveer saab ERR-is kamandada ja vägesid juhatada. Selle jaoks on juhatus ja Rahvusringhäälingu nõukogu. Juhtkonna arvates on ETV-s sporti niigi liiga palju ja seega pole ka korvpalli osas mingit imet loota.
ERR on tervenisti Reformierakonna käes?
Nõukogu : http://www.err.ee/sisu.aspx?s=18
Juhatus : http://www.err.ee/sisu.aspx?s=22
Tervenisti reformarite kätte minemisest oldakse veel kaugel. Oleks tore, kui korvpallillit saaks ülekandeid kinni maksta, aga isegi koondiste jaoks jääb raha puudu.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Karl »

aga eelmine hooaeg saadi ju ETV'ga kaubale, vist seepärast et VTB maksis peale?
Oli vist nii et VTB üks klausel oli et kõiki mängee peab teles näitama.
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Genuin »

Karl kirjutas:aga eelmine hooaeg saadi ju ETV'ga kaubale, vist seepärast et VTB maksis peale?
Oli vist nii et VTB üks klausel oli et kõiki mängee peab teles näitama.
Seda, kas VTB maksis ülekanded kinni, täpselt ei mäleta. Kui nüüd spekuleerida, siis viivitus ülekandeõiguste osas võibki olla tingitud sellest, et VTB ei taha enam ülekandeid kinni maksta. ETV-l on lisaks teine mure, nimelt on ka eetriruum piiratud. Aga seda küll ei usu, et mängud näitamata jäävad. Kui keegi teine ei taha, siis kuulsal TV14-l oleks hädasti vaja mõnda saadet, mida vaataks rohkem kui paar inimest.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Egert »

ETV-l ei ole mingit eetriruumi piiratud. ETV2 pealt jookseb päevast-päeva üks ja sama jura.
ETV-l on septembris 2 ülekannet ja nad räägivad, et liiga palju sporti. Võtke spordiuudised ka siis maha juba, kui liiga palju on.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Seda kes ja kui palju maksma peab, ei olegi vist kuskil avalikustatud. Ma mäletan nagu eelmisest aastast juttu, et see oli klubi kohustus leida telejaam, kes mängudest ülekandeid teeks.

EDIT: Just nii see oli jah.

Igal meeskonnal on kohustus leida telekanal, mis näitaks kohtumisi otseülekandes. BC Kalevi president Ivar Valdmaa sõnul on Eesti telemaastikul kaks võimalikku valikut – ETV ja Viasat Sport.
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Genuin »

Egert kirjutas:ETV-l ei ole mingit eetriruumi piiratud. ETV2 pealt jookseb päevast-päeva üks ja sama jura.
ETV-l on septembris 2 ülekannet ja nad räägivad, et liiga palju sporti. Võtke spordiuudised ka siis maha juba, kui liiga palju on.
Meie, Kalevi foorumlaste, arvates on tõesti vähe sporti, täitsa õige. Peale spordi on ka teisi elualasid, mida juhtkond peab vajalikuks näidata. Kindlasti ei taha ma ETV sporditoimetust kaitsta, aga esmalt tuleks juhatuse/nõukogu eelistuste poole vaadata ja alles siis sporditoimetust sopaga üle kallata. Ja eetriaeg on piiratud, rohkem, kui sa arvata oskaksid!

Muidugi ühte asja keeldub mu mõistus uskumast. Kuidas saab jätkuda eetriaega iluuisutamisele. Tuleval hooajal on jälle kavas EM ja MM. Kas tõesti on vaatajanumbrid nii korralikud, et kaaluvad korvpall üle?
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Oskar8 »

Genuin kirjutas:
Egert kirjutas:ETV-l ei ole mingit eetriruumi piiratud. ETV2 pealt jookseb päevast-päeva üks ja sama jura.
ETV-l on septembris 2 ülekannet ja nad räägivad, et liiga palju sporti. Võtke spordiuudised ka siis maha juba, kui liiga palju on.
Meie, Kalevi foorumlaste, arvates on tõesti vähe sporti, täitsa õige. Peale spordi on ka teisi elualasid, mida juhtkond peab vajalikuks näidata. Kindlasti ei taha ma ETV sporditoimetust kaitsta, aga esmalt tuleks juhatuse/nõukogu eelistuste poole vaadata ja alles siis sporditoimetust sopaga üle kallata. Ja eetriaeg on piiratud, rohkem, kui sa arvata oskaksid!

Muidugi ühte asja keeldub mu mõistus uskumast. Kuidas saab jätkuda eetriaega iluuisutamisele. Tuleval hooajal on jälle kavas EM ja MM. Kas tõesti on vaatajanumbrid nii korralikud, et kaaluvad korvpall üle?
uisuliidu eesotsas on kes?
...jap, vastus su küsimusele.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas KalevRuus »

Muidugi ühte asja keeldub mu mõistus uskumast. Kuidas saab jätkuda eetriaega iluuisutamisele. Tuleval hooajal on jälle kavas EM ja MM. Kas tõesti on vaatajanumbrid nii korralikud, et kaaluvad korvpall üle?
Iluuisutamine on selline ala mida massiliselt vaatavad naissoost isendid, alates lastest kuni koduperenaisteni ja pensionärideni välja. Minu teada on vaadatavus tõesti suur. Umbes sama fenomen pidi olema ka suusatamisega - vaadatakse pühapäevase kohvijoomise taustaks lumist metsa, karjakellade helinat jne, sportlik moment pole sedavõrd tähtis.

Tuleb ka arvestada, et ise ülekande või saate tootmnie on kallim kui seda sisse osta. ETV on vist ka avalikult välja öelnud, et seoses kärbetega nad kodusest spordist eriti ülekandeid teha ei suuda ja hea kui OMid, vuti MMid ja kergeka EMid-OMid üle kanda jaksavad.Ma arvan, et Kaljuveeri pole siin mõtet süüdistada.
Aga jah, ammu enne majandusõitsengu aegu olid vist ajad kui ETV eestikate põhiturniirilt mänge üle kandis...
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Patrioot »

Oskar8 kirjutas:
Genuin kirjutas:
Egert kirjutas:ETV-l ei ole mingit eetriruumi piiratud. ETV2 pealt jookseb päevast-päeva üks ja sama jura.
ETV-l on septembris 2 ülekannet ja nad räägivad, et liiga palju sporti. Võtke spordiuudised ka siis maha juba, kui liiga palju on.
Meie, Kalevi foorumlaste, arvates on tõesti vähe sporti, täitsa õige. Peale spordi on ka teisi elualasid, mida juhtkond peab vajalikuks näidata. Kindlasti ei taha ma ETV sporditoimetust kaitsta, aga esmalt tuleks juhatuse/nõukogu eelistuste poole vaadata ja alles siis sporditoimetust sopaga üle kallata. Ja eetriaeg on piiratud, rohkem, kui sa arvata oskaksid!

Muidugi ühte asja keeldub mu mõistus uskumast. Kuidas saab jätkuda eetriaega iluuisutamisele. Tuleval hooajal on jälle kavas EM ja MM. Kas tõesti on vaatajanumbrid nii korralikud, et kaaluvad korvpall üle?
uisuliidu eesotsas on kes?
...jap, vastus su küsimusele.

Ma arvan, et onu Edgaril riigitelevisiooni programmi üle küll sõnaõigust ei ole.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas nojah »

See, et ETV sporditoimetus eelistab teatud alasid ja teatud alasid üldse ei salli (eesotsas toimetuse emotsionaalse juhiga) on juba vana tõde. See, et jalgpalli seal palju näidatakse (koondiste tasemel) on minu jaoks isiklikult täiest ok aga korvpalli ignoreerimine on ikka üle igasuguse terve mõistuse. Samas, kui talvel mingit igavat murdmaasuusatamist näitab oksendamiseni. A la MK etappe kusagil venemaa sügavustes, kus põhidistantsil pole stardis ühtegi eestlast ja sprindis ei jõua keegi 30 hulka. Isegi sellel nädalal oli spordiuudistes pikk lugu meie murdmaasuusatajatest ja küll kuusevana nägu säras, kui Veerpalu ei kinnitanud, et pärast algava hooaja MM lõpetab (mitte, et mul midagi Veerpalu vastu oleks, vastupidi, üks sümpaatsemaid sportlasi). Samal ajal algavast korvpalli MM-ist pole seal sõnagi. Hoolimata sellest, et korvpall on Eesti publiku seas üsna populaarne ala. 2010 aastal minu mälu järgi pole ETV ekraanile rohkem kossuülekandeid jõudnud kui valikmäng Luksemburgiga ja ilmselt ei ole niipea ühtegi loota näha ka. On see normaalne? Ja mis puutub vaatajaarvudesse, siis ETV on avalik-õiguslik programm ja nemad ei pea kõiges järgima reitinguid, nagu reklaamimüüjad-erakanalid. Sporditoimetus peaks tagama, et kõikide alade huvilised Eestis saaks ikka ka oma lemmikala jälgida.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas vaim564 »

Ega see alade näitamine päris proportsioonis ei ole. Suusatamisest saan ma aru, kui näidatakse MM ja Otepää MK-etappi, see oleks normaalne, aga kas on vaja kõiki näidata. Pealegi Eurosport kannab MK-etappe samuti üle, kui kellegi on erihuvi. Korvpall on päris vaeslapse ossa jäänud ja ma ei arva, et jalgpallikoondise tase keskeltläbi parem oleks, kui kehtiks sama süsteem kui korvpallis, võitleksid meie jalgpallurid samamoodi vapralt mudaliigas. Vähemalt VTB ja EuroChallenge mänge kohalike klubide osalusel võiks üle kanda, ETV2 võimaldab seda teha ka otseselt mitte kellegi teise sihtgrupi arvelt.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Kalevpoiss »

VTB kalender siis selline:
October 7, 2010. Kalev - VEF
October 30. Asseco Prokom - Kalev
November 14. Zalgiris - Kalev
December 2. Kalev - Azovmash
December 12. Khimki - Kalev

January 5, 2011. VEF - Kalev
January 12. Kalev – Asseco Prokom
February 10. Kalev – Zalgiris
March 10. Azovmash - Kalev
March 16. Kalev - Khimki
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Karl »

Keegi asjapulk äkki teab, et kas VTB piletid eelmüüki kah tulevad?
Suletud