Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Kris »

And kirjutas:Näiteks 16,18,20 oktoober on KMLi mängud Valga, TTÜ ja lõpuks Raplaga. Valga ja TTÜ võtab 7-8 mehega ära, aga kardan, et Rapla vastu päevase vahega samade meestega enam välja ei vea. Eks näis, mis treenerid otsustavad.
Ja 15. on BBL Tartus.

Mina teeksin treenerina niimoodi:
15.10 Tartu BBL - tähtis mäng, kogu võistkond
16.10 Valgas - täiesti kindlalt Valga reisile kaasa ainult eilse päeva pingipoisid, niipalju põhimeestele puhkust anda kui võimalik, võimalusel kasvandike kaasa
18.10 TTÜ ja 20.10 Rapla - neis vahetada koosseise, mitte täiesti samade meestega

Peale seda tuleb 23.10 kohe kodus tähtis BBL mäng Triumph'iga. Õnneks vahel 2 puhkepäeva, ja kodumängud ka. Arvan et väga hull pole.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Egert »

Triumph pidavat BBL-is põhiliselt oma teist meeskonda kasutama.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Kalevpoiss kirjutas:Mina teeks Tarvase koha pealt järgmise ennustuse: alustatakse ainult eestlastega ja Sõbra jutt on, et kedagi väljast juurde ei vaadata. Möödub mõni aeg ja on näha, et ainult eestlastega mingit tulemust ei saavuta. Sõber tuleb välja jutuga, et ta ei saa niimoodi Rakvere publikut petta ja peab väljas ka ikka mängijaid sisse tooma. Eks näeme, kas panin ennustusega täppi.
No mis ma ütlesin ...
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Asjaajaja »

Kalevpoiss kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Mina teeks Tarvase koha pealt järgmise ennustuse: alustatakse ainult eestlastega ja Sõbra jutt on, et kedagi väljast juurde ei vaadata. Möödub mõni aeg ja on näha, et ainult eestlastega mingit tulemust ei saavuta. Sõber tuleb välja jutuga, et ta ei saa niimoodi Rakvere publikut petta ja peab väljas ka ikka mängijaid sisse tooma. Eks näeme, kas panin ennustusega täppi.
No mis ma ütlesin ...
No näed sa siis kui vahva. Sa peaksid Eda Pauksoniga leivad ühte kappi panema.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Bawse »

Asjaajaja kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Mina teeks Tarvase koha pealt järgmise ennustuse: alustatakse ainult eestlastega ja Sõbra jutt on, et kedagi väljast juurde ei vaadata. Möödub mõni aeg ja on näha, et ainult eestlastega mingit tulemust ei saavuta. Sõber tuleb välja jutuga, et ta ei saa niimoodi Rakvere publikut petta ja peab väljas ka ikka mängijaid sisse tooma. Eks näeme, kas panin ennustusega täppi.
No mis ma ütlesin ...
No näed sa siis kui vahva. Sa peaksid Eda Pauksoniga leivad ühte kappi panema.
Kuluaarides räägitakse, et lesknaise süda pole enam vaba. Aga potentsiaali on ja proovima peab, absoluutselt.

Mulle siiski ei meeldi, et see USAkas toodi. Video ja kirjelduste järgi meeldib põrgatuse-pealt-varbad-kolmese-joone-peal kaheseid littida. Seni tundus, et Tarvas on paremas seisus kui eelmine aasta, ma küll ei näinud põhjust, miks peaks mingit välismaalast juurde tooma. Timo Ojad ja co. on muidugi kehevemad kui Tarva teised liinid, aga toredam on vähemalt kõrvalvaatajal vaadata, kui eestlased mängivad ja loodetavasti arenevad.
Aga Sõber on ikkagi kõva vana ja nii on ja nii jääb!
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
MinaRainz
Kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 24 Sept 2010, 21:55
Asukoht: Pärnu/Tartu

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas MinaRainz »

http://sport.err.ee/korvpall/afacdc11-2 ... 929736b2e6" onclick="window.open(this.href);return false;

Mullu Võru eest mänginud ja poole hooaja pealt Portugali meistrisarja siirdunud Thornton hakkab mängima Hispaania tugevuselt kolmandas liigas LEB Silver. Uueks koduklubiks Plasencia Extremadura, kirjutab Delfi Sport.
There are really only two plays: Romeo and Juliet, and put the darn ball in the basket.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Zog »

No video põhjal meeldib sellele mehele ikkagi varbad kolmese joonest meetri või enamagi veel kauguselt peale visata, mis iseenesest pole paha. Aga need hiinakad olid ikka kaitses tõesti lausa uskumatult loiud :S
jasson2
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 23 Juul 2009, 10:17

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas jasson2 »

Joonas Järvelainen läks ise Rakverre?
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas cramo »

jasson2 kirjutas:Joonas Järvelainen läks ise Rakverre?
Ei, ta viidi sinna autoga :D
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Asjaajaja »

Tänastest mängudest mõnda netist ei ole võimalik näha?
Kasutaja avatar
eestikana
Kasutaja
Postitusi: 361
Liitunud: 11 Nov 2009, 11:55

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas eestikana »

Asjaajaja kirjutas:Tänastest mängudest mõnda netist ei ole võimalik näha?
Tartu peaks ikka tegema ma arvan.

http://basket.ut.ee/video/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Alex »

Kena sissejuhatus igatahes algavaks hooajaks. Paistab, et tudengipoistele sobib rohkem kui nad suudavad mängu kiireks ajada. Kiirrünnakud olid suht mürgised ja 'Tarva' Dorbekust võib ühel päeval tõsine kaitse killer saada.

Ahjaa. Tundus, et TTÜ poisid pole vist suvel vabaviskeid harjutanud. Tõenäoliselt paneks Viktorov kah paremini.
:popcorn: Veski-Veski. Jälle käisid Tallinnas turismireisil ??? Taas teenis überkiiresti neli viga ja oligi mängitud. duhh.
Ps, oleks üks loll küsimus kah: Kas Klemm lõpetas kossu mängimise ära või? Vähemalt ei leia enam teda ühegi ML meeskonna nimistusest.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Alan »

Klementsov on esiliiga meeskonna nimekirjas. Päris kindel pole, aga mälu järgi äkki Kohilas?
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas Oskar8 »

Väga haige on see, et meil on niigi nõrga tasemega liiga ja siis sellised mehed nagu Klementsov,Orula,Niine,Pokla,Niidas jne jne mängivad esiliigasi... nimetatud viisikuga lüpasaks valga meeskonda 30ga. (vähemalt nii kaua kuni neil selline treener on, kelle puhul ma kahtlustan väga, et tegemist on inimesega mõnelt teiselt planeedilt)
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2011/12

Postitus Postitas TDK »

Orulast ja Klemmist tahaks rohkem teada, kas mehed ise otsustasid millegile muule (loe: õppimisele) keskenduda või milles on asi? Eelmine hooaeg rääkis Sõber ju, et võtaks Orula Kalevist ära ja nüüd otsivad viskajat.
Vasta