VTB Ühisliiga 2013/2014

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas theundertaker »

Õigus jah aga kui ta jätkab samamoodi, siis uuel hooajal võib poiss olla juba põhitegija meeskonnas!
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Zog »

theundertaker kirjutas:Ta mõtleb seda, et Olmre võtab tema aja ära ja on varsti 2 mängujuht!
No see oleks nüüd küll veidi üllatav, vähemalt minu jaoks. Kui mõelda, et mida hooaja alguses realistlikult oodata võis, siis on Dorbek minu meelest nii kaitses kui ka rünnakul päris kenasti hakkama saanud... edasiminek varasemaga võrreldes on märgatav. Hakata teda sellises seisus demonstratiivselt pingile istutama... no ma usun et vast on seal ikka mingi muu asi mängus mida me veel ei tea. Olmre on muidugi tubli olnud, aga nad on ikka vähe erineva natuuriga mängijad, nii et ma ei usu et ühe edu välistab teise mänguminutid.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4483
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas vaim564 »

Cramo mängugraafik välistab pingile istutamise võimaluse ja küll Dorbek BBL-KMLis oma minutid kätte saab. V-olla üritab Varrak Olmret mängujuhina katsetada.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas KalevRuus »

No see oleks nüüd küll veidi üllatav, vähemalt minu jaoks. Kui mõelda, et mida hooaja alguses realistlikult oodata võis, siis on Dorbek minu meelest nii kaitses kui ka rünnakul päris kenasti hakkama saanud... edasiminek varasemaga võrreldes on märgatav. Hakata teda sellises seisus demonstratiivselt pingile istutama... no ma usun et vast on seal ikka mingi muu asi mängus mida me veel ei tea. Olmre on muidugi tubli olnud, aga nad on ikka vähe erineva natuuriga mängijad, nii et ma ei usu et ühe edu välistab teise mänguminutid.
Dorbek on oma intervjuudes ja ka mängijana minu jaoks väga sümpaatne kuju, seepärast ootakski, et ta oma arengus järgmise sammu edasi astuks. Selleks peaks ta rünnakul kõvasti aktiivsemaks muutuma.
Tal läheb justkui enda käimatõmbamisega ropult aega, VTB tasemel aga sellist aega talle ei anta. Võtame näiteks hiljutise mängu TTÜ-ga. Dorbekilt numbrite järgi supermäng, 22 sanga ja 5 söötu. Aga isegi selles mängus ta esimesel (ja tasavägisel) veerandil mängis umbes nii nagu VTBs Machadole puhkust andes - midagi ära justkui ei rikkunud aga midagi ette ka ei võtnud. Alates teisest veerandist, kui vahe juba sisse tehti, mängis enesekindlalt, läks läbi ja viskas eemalt.
Võtame samas Olmre mängu eile. Teisel veerandil platsile tulles murdis kohe julgelt korvi alla, kus sai küll kulbi. Aga vähemalt julges ja masti see maha ei võtnud sest minut-paar hiljem laksas kohe kolmese sisse. Teisel poolajal sama lugu - andis ühe lolli valesöödu aga pisut hiljem murdis kenasti korvi alla ja pani sealt ära. Juba kehakeelest on näha, et platsile saades on esimesest hetkest orienteeritud korvi suunas ja kui kaitsja end natukenegi lõdvaks laseb, kasutab selle ära. Ometi mängis alles eelmisel aastal noorte seas ja esiliigas.
Seepärast küsisingi, et ehk Olmre mängupanek ja Martini null minutit oli nö sõnum Varrakult. Et kui platsile saad, eriti mängus kus kaotada pole midagi, tuleb teha.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas väike-tamma »

Dorbeku 0 minutit polnud sõnum. Dorbek samamoodi vigastatud. Oli saanud kas mängus või trennis puuka või midagi ja see segas mängimast.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas pebeetu »

Mis Dorbekusse puutub,siis tõesti inimesena päris sümpaatse jutuga poiss.Kuid selleks,et VTB-s normaalselt mänguaega saada,peab ta oma pallikäsitlusega kõvasti vaeva nägema.Rünnaku poole pealt ma väga ei norikski,kui ta suudaks sööta ja turvaliselt mängu juhtida.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 819
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas NoName »

Ma mõtlen, et ilmselt ta ongi pallikäsitlusega vaeva näinud, aga miski lihtsalt ei klapi. Vb ta lihtsalt ei sobi mängujuhiks, a la Keedus. Eile nt tundus noor Olmre palliga tunduvalt kindlam kui Dorbek mistahes VTB vastase vastu.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Egert »

Kõikide Cramo vigastuste uudiste vahele veel selline uudis, et VEF-i ridades peaks debüüdi tegema hiljuti palgatud Rob Lowery. Tagaliin on ikka hirmus neil.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3608
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:Kõikide Cramo vigastuste uudiste vahele veel selline uudis, et VEF-i ridades peaks debüüdi tegema hiljuti palgatud Rob Lowery. Tagaliin on ikka hirmus neil.
Hirmus või jutumärkides hirmus? Lowrey senine karjäär on suht ilmetu, Cobbs on meeskonnast lahkunud. Robinson neil kindel liider, seda küll, aga täitsa harju keskmine see roster neil sel aastal.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas KalevForever »

Miks see neetud Delfi valetab et nad mängu üle kannavad kui nad ainult sinist pilti näitavad.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4276
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas marxx762 »

vtb kodukalt näeb aga iga natukese aja pärast ütleb no signal .
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas KalevForever »

Tehnoloogiaajastu for the win.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Sten »

TTV teeb neid ülekandeid. Delfi lihtsab kannab edasi neid oma lehel. Delfit ei tasu süüdistada. Oleks nende peal ülekanne oleks nad kohale läinud ja teinud. TTV pidi seda mängu oma neti leheküljel näitama aga sellel lehel on ainult error ees.
Pilt
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 506
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Krysver »

Ja pagan just sellel päeval siis kui on üles kõik tükk aega köetud selle mängudepäeva erilisuse kohta ei suutnud keegi siis topelt kontrollida, et kas ikka kõik funkab.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4276
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas marxx762 »

Delfi pilt vähemalt ees nüüd.
Suletud