Balti liiga 2010/2011

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4276
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas marxx762 »

Alex kirjutas: ..Ja homme päästab Rocki ainult värsked jalad kui sedagi. Mina siin mõnede optimismi ei jaga. Huvitav meeskond igatahes.
Olen sinuga täiesti nõus, rockil saab homme ikka siga raske olema.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Asjaajaja »

Isegi mina (väidetav marurahvuslasest küüniline ja vaenuõhutav tulihingeline Rocki fänn ja Cramo vihkaja) olen nõus, et Rockil saab olema väga-väga raske. Loodan parimat, aga kardan nukrat esitust. Viimased esitused on olnud suhteliselt hirmuäratavad. Taltsi kaotus oli ikka väga valus - mehel oli oma roll täita vist isegi pingil istudes. Allingu peale ei saa eriliselt loota antud hetkel. Kokkuvõttes on lauas väga nukker seis ning kui viskajatel meestel ka ei lähe, siis on päris korralik jama majas.

Aga see vist pole Rocki teema, nii et siin ma hetkel peatuks. :lol:
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4276
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas marxx762 »

Kõikidele ennustussõpradele siis kui eile oli Cramo koef suur, siis täna on see Rudupisel kahtlaselt suur. Panin igatahes rudupise 2.25 koefi peale raha.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3608
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Rix »

marxx762 kirjutas:Kõikidele ennustussõpradele siis kui eile oli Cramo koef suur, siis täna on see Rudupisel kahtlaselt suur. Panin igatahes rudupise 2.25 koefi peale raha.
No ma ei tea...Ok, Rudupis näitab ilusat mängu, tüüpiline leedu kool. Aga arvestades, et pmst 7 mehega peavad täna mängima, teist päeva järjest, bussisõidud ning põhimehed teevad kergelt vigu. mina ei paneks raha Rudupise peale, eilne mäng oli veel päris kõrge intensiivsusega ka. Ja isegi parema pingiga meeskonnad on kaks päeva järjest üsna tinaste jalgadega mänginud.
Kui Rudupise kaitse vastu enam-vähem viskepäev on ka (kõrgelt nad tegelikult ei surunud Cramo mängijaid minu meelest), siis...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas nojah »

pigem võiks veelkord Rakvere vastu panustada äkki? Neil ka teine mäng järjest ja Pärnu pole kerge vastane. Ma usun, et täna on siiski Rock favoriit. Tõesti ei ole kerge kahte mängu väljas pidada ja ei ole Rudupise eesliin ka nii võimas, et Rock sellega suisa hätta peaks jääma... aga kindlat pole siin muidugi midagi.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3608
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Rix »

nojah kirjutas:pigem võiks veelkord Rakvere vastu panustada äkki? Neil ka teine mäng järjest ja Pärnu pole kerge vastane. Ma usun, et täna on siiski Rock favoriit. Tõesti ei ole kerge kahte mängu väljas pidada ja ei ole Rudupise eesliin ka nii võimas, et Rock sellega suisa hätta peaks jääma... aga kindlat pole siin muidugi midagi.
Minu hinnangul on Pärnu hetkel isegi nõrgem kui Võru, aga Tarval tõesti ei ole kerge selle meeskonnaga kahte mängu järjest pidada. A nad mängivad vist kodus? Sorry, OT või tegelt peaks see vist meistriliiga alla käima...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
#15
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 20 Jaan 2008, 21:12

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas #15 »

Kellegil rocki neti linkki pole pakkuda?
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Kalev4ever »

Pehka: "Sinica pole nüüd teab, mis kapp. Suhteliselt õbluke."
Paju: "See on veel hästi öeldud!" :lol:

Imestan, et Rock nii kindlalt juhib hetkel. Praaki mõlemalt poolt ja Juskeviciusel lastakse kergelt punkte tuua. Aga eks võit jääb ikka koju ;)
Fear the prophet!
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas theundertaker »

Kahjuks vist jääb koju ega kerge pole ja mängida 2 mängu järjest.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas TDK »

Praegu ei ole küll kordagi olnud tunne, et Rock peaks kaotama, aga vaatame, mis teine poolaeg toob.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas xrip55 »

Oodake rocki võit oli kalevile kasulik jah :D
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas TDK »

Tambiti korralikult maa sisse ikka, nagu Paju ütles, Rudupisel siis võõrsil jäänud VEF, Šiau, TTÜ/Kalev ja Nevežis, sealt peaks 2 kaotust veel 100% tulema, nii et nüüd peavad Kalev ja Rock enda võimalused lihtsalt ära kasutama ja ollakse kindlalt play-offis :)
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Kalev4ever »

TDK kirjutas:Tambiti korralikult maa sisse ikka, nagu Paju ütles, Rudupisel siis võõrsil jäänud VEF, Šiau, TTÜ/Kalev ja Nevežis, sealt peaks 2 kaotust veel 100% tulema, nii et nüüd peavad Kalev ja Rock enda võimalused lihtsalt ära kasutama ja ollakse kindlalt play-offis :)
VEF-i vastu muidugi kindel kaotus, aga kelle vastu sa veel arvad, et nad nii kindlasti kaotavad? Šiauliai ja Nevežis on täitsa sarnase tasemega, neil läheb kõvaks pusimiseks.

Viimane veerandaeg oli igatahes juba ülimalt pinge vaba. Eks see olukord, kus Butkevičius sai kolmanda + tehnilise otsa, oligi otsustavaks momendiks. Oldi taga ja siis veel see moment ka.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas TDK »

Kalev4ever kirjutas:
TDK kirjutas:Tambiti korralikult maa sisse ikka, nagu Paju ütles, Rudupisel siis võõrsil jäänud VEF, Šiau, TTÜ/Kalev ja Nevežis, sealt peaks 2 kaotust veel 100% tulema, nii et nüüd peavad Kalev ja Rock enda võimalused lihtsalt ära kasutama ja ollakse kindlalt play-offis :)
VEF-i vastu muidugi kindel kaotus, aga kelle vastu sa veel arvad, et nad nii kindlasti kaotavad? Šiauliai ja Nevežis on täitsa sarnase tasemega, neil läheb kõvaks pusimiseks.

Viimane veerandaeg oli igatahes juba ülimalt pinge vaba. Eks see olukord, kus Butkevičius sai kolmanda + tehnilise otsa, oligi otsustavaks momendiks. Oldi taga ja siis veel see moment ka.

Arvan, et Nevežiselt tuleb see teine kaotus.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Alex »

Nagu näha Rudupisel jaksu ei jätkunudki. Nii palju siis minu poolsest ennustamis oskustest:)

Kuna on palju räägitud neist kahepäevastest ''turneedest'' siis mida arvata näiteks meie järgmise vastase füüsilisest valmisolekust?
25 mängivad Rootsis Dolphinsiga; 27 TTÜ'ga ja 29 meiega. Iseenesest nagu taastumisaega oleks ...
Kas peaks öösel hotelli juurde kräunuma minema, et nende öörahu rikkuda?
Suletud