Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

esimene käes ja + 8! loodan, et kodus tuleb asi juba lihtsmalt, aga tähele panu tuleks säilitada...eks ülehomme siis näha saab.

Kuressaare laagris tehtud tähele panekud on vähemalt esialgu osutanud õigeks, Jõss hea, Grex pingil, VD Mars ei ole end veel leidnud...üllatuseks nimetaks Subotici esile tõusu täna ja negatiivest Mirkovic`i kesine panus, Saaremaal tundus just Branko meeskonna liidrina. Veidi hirm juba, et Mažeikaga 2 kuud selline leping on, aga täna oli kasu temast ikka silmnähtavalt.

ja veel, 7h tagasi postitati instagram`i pilt kus meeskond on vist spordihoone ees...mulle tundub, et meeskonna keemia on hea ja see on hea asjaks hea näide!

edu Kalev/Cramole!
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

Mängu pilti me küll ei näinud ,kuid tulemus igati positiivne ,eriti Jõesaare esitus ,tuleb jätkata samas vaimus.VD Mars oli kahvatu ,kuid loodan ,et küll ta ennast ka leiab.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas JukuNoorem »

Varraku kommentaarid ka juurde:

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=79553772

Statistika ka juurde:

http://www.fiba.basketball/ls/#13509&13533-4-A

Tsentrid Nikolovski ja Delic tegid pahandust! VTB peale mõeldes võib see olla ohumärk.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Jõesaare numbrite üle tõesti hea meel. Kui ta samas vaimus jätkaks, oleks see Eesti korvpallile nagu törts hapnikku.
ok
Kasutaja
Postitusi: 490
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas ok »

Huvitaval kombel kogu sarja peale kõik võõrsil mänginud meeskonnad võitsid
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Kahju, et seda mängu ei näinud, seetõttu ei oma ülevaadet ei vastasest (sh kuidas nende meeskonnamäng sujus) ega ka meie omade mängust. Võib ainult oletada. Kahjuks homme ka ei saa saali tulla, seega oleks hea ikkagi, kui selle mängu pilti kusagilt näidataks, eriti hea, kui saaks veel kordusest vaadata. Subotici stats ja Mazeika panus ründes olid tõesti positiivsed üllatused. Samuti teeb väga head meelt Jõesaare panus - samas nende tähenduse hindamiseks peaks teadma ka seda, mis tasemel kaitset vastane mängis. Kindlasti mitte samal tasemel kui VTB parimad või türklaste klubi, kes võib meile ML play-offis vastu tulla aga üleüldisel tasemel, näiteks võrreldes võimaliku järgmise vastasega või VTB tagumise otsaga....
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

ei ole võimalik:) bamba fall on tagasi Eestis ja hakkab mängima väikses kalevis
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

theundertaker kirjutas:ei ole võimalik:) bamba fall on tagasi Eestis ja hakkab mängima väikses kalevis
Minu arvates väga hea uudis ,kindlasti kõva täiendus väiksele kalevile ja teretulemast Bamba.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

spartaklane kirjutas:
theundertaker kirjutas:ei ole võimalik:) bamba fall on tagasi Eestis ja hakkab mängima väikses kalevis
Minu arvates väga hea uudis ,kindlasti kõva täiendus väiksele kalevile ja teretulemast Bamba.
just, tere tulemast tagasi Bamba! kusjuures see pole väikesel Kalevil esmakordne, ka Travis Reed on sama käigu ette võtnud korra :D
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Ma tean seda, lihtsalt üllatav ei muud. Väike kalev tundub tugevam kui rapla ja võib tartu vastu ka saada.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Kui see uudis nüüd tõeleb peaks vastama, siis tuleb arvestada, et see Bamba on kardetavasti hoopis teine Bamba. Kui mu mälu ei peta, siis mängis ta viimati 2-3 hooaega tagasi Iraanis. Aga KML tarvis võib ta muidugi olla suur jõud.
vlk
Kasutaja
Postitusi: 217
Liitunud: 11 Aug 2016, 17:54

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vlk »

theundertaker kirjutas:Ma tean seda, lihtsalt üllatav ei muud. Väike kalev tundub tugevam kui rapla ja võib tartu vastu ka saada.
Ma tuletaks siinkohal ikkagi meelde, et kontrollkohtumine, kus seitsme ameeriklasega Soome satsi võideti, oli Vahter suurim punktitooja ja laualõvi. Saks oli hale vari, Lindmetsa väidetavalt vaevasid/vaevavad põlveprobleemid. Ma ei ütle, et ülejäänud seltskond jääb Eesti taseme mõistes kuidagi alla, aga tegemist on siiski poolprofessionaalse tiimiga. Hetkel paistab pink tõesti pikk ja uhke, aga ajapikku võib see näiteks seitsme mehe peale jääda, kes rotatsioonis sees.

Isiklikult arvan veel, et nii ühepoolseks see TLÜ asi ei kisu, et nüüd hakatakse Tartut loputama ja Raplad, Pärnud, Valga, TTÜ võetakse muuseas ära. Fall on tore kuju, kuid kas ta mitte viimati polnud kuskil Iraanis ja peale seda oli üldse pikem paus korvpallist?
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

2 hooaega mängis seal viimati.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

vlk kirjutas:
theundertaker kirjutas:Ma tean seda, lihtsalt üllatav ei muud. Väike kalev tundub tugevam kui rapla ja võib tartu vastu ka saada.
Ma tuletaks siinkohal ikkagi meelde, et kontrollkohtumine, kus seitsme ameeriklasega Soome satsi võideti, oli Vahter suurim punktitooja ja laualõvi. Saks oli hale vari, Lindmetsa väidetavalt vaevasid/vaevavad põlveprobleemid. Ma ei ütle, et ülejäänud seltskond jääb Eesti taseme mõistes kuidagi alla, aga tegemist on siiski poolprofessionaalse tiimiga. Hetkel paistab pink tõesti pikk ja uhke, aga ajapikku võib see näiteks seitsme mehe peale jääda, kes rotatsioonis sees.

Isiklikult arvan veel, et nii ühepoolseks see TLÜ asi ei kisu, et nüüd hakatakse Tartut loputama ja Raplad, Pärnud, Valga, TTÜ võetakse muuseas ära. Fall on tore kuju, kuid kas ta mitte viimati polnud kuskil Iraanis ja peale seda oli üldse pikem paus korvpallist?
Jah, Tamm ja Saage ka vist? käivad ju päevasel ajal tööl. Vaevalt ,et siin nüüd midagi surt tulemas on
vlk
Kasutaja
Postitusi: 217
Liitunud: 11 Aug 2016, 17:54

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vlk »

Rio kirjutas:
vlk kirjutas:
theundertaker kirjutas:Ma tean seda, lihtsalt üllatav ei muud. Väike kalev tundub tugevam kui rapla ja võib tartu vastu ka saada.
Ma tuletaks siinkohal ikkagi meelde, et kontrollkohtumine, kus seitsme ameeriklasega Soome satsi võideti, oli Vahter suurim punktitooja ja laualõvi. Saks oli hale vari, Lindmetsa väidetavalt vaevasid/vaevavad põlveprobleemid. Ma ei ütle, et ülejäänud seltskond jääb Eesti taseme mõistes kuidagi alla, aga tegemist on siiski poolprofessionaalse tiimiga. Hetkel paistab pink tõesti pikk ja uhke, aga ajapikku võib see näiteks seitsme mehe peale jääda, kes rotatsioonis sees.

Isiklikult arvan veel, et nii ühepoolseks see TLÜ asi ei kisu, et nüüd hakatakse Tartut loputama ja Raplad, Pärnud, Valga, TTÜ võetakse muuseas ära. Fall on tore kuju, kuid kas ta mitte viimati polnud kuskil Iraanis ja peale seda oli üldse pikem paus korvpallist?
Jah, Tamm ja Saage ka vist? käivad ju päevasel ajal tööl. Vaevalt ,et siin nüüd midagi surt tulemas on
TLÜ on kindlasti võimeline pronksi võtma, nagu ka mitmed teised meeskonnad. Hõbedas julgen kahelda, sest jutud ju räägivad, et Tartu palkab edaspidi kedagi veel juurde ja kui tõesti Rootsi keksmängijaga ämbrisse astuti, siis ma usun, et leitakse uus nägu ikka.

Jättes Audentese kõrvale, siis ülejäänud punt peale TLÜ on teinud sammu tagasi koosseisu poolest, Rapla ja Pärnu kindlasti. Julgen arvata, et ka TTÜ Järveläineni tõttu, kuigi USA poiss tuli nüüd juurde. Valga suhtes on nii ja naa, sest nimed pole eriti midagi ütlevad sel hooajal, küll aga võib sisekliima olla parem võrreldes eelmisega ja selle pealt annab ka rohkem tulemust teha. Pluss poole pealt veel sai Zeids meeskonna (ütleme Eesti mõistes välismaalaste osa) enda käe järgi ehitada.

Saage, Tamm, Paiste, Akenpärg, Jurtom, Saks, Vahter, Lindmets, Dželetovic, Fall, veel üks välismaalane (?) teevad kokku juba 11 meest TLÜ-l ning teistel sellise pingi pikkusega pole hiilata. Tänasest Postimehest kumas aga läbi, et Fall on sisuliselt aasta mängupraktikata ja ma ei imesta, et varsti on ta juba teel tagasi. Ega TLÜ pole välismängijate palkamise osas just hiilanud kunagi ja Falli palkamine näitab, et neil välismaa mängijate otsingud eriti laiapinnalised pole. Saab näha, aga nagu mainisin poolprofessionaalsuse faktorit, siis küsimus ka nende nn. tööliste mänguvormi kohal. Saks jääb iga hooajaga mu meelest tsipa kehvemaks, Saage kolmesteprotsent pole ammu enam see, mis esimesel hooajal Valgas või varem Tarvas oli, Tamme vabakatest ei hakka rääkimagi ja Lindmetsal ning Jurtomil mõlemal vist on/olid vigastused.

Praegu oleks TLÜ-l hea koht mõnda eurosarja proovida, kahjuks raisati võimalus ära siis, kui oli siililegi selge, et seal kuhugi edasi ei jõuta.
Vasta