Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

ilge häda jälle, mis?

aga varrak vöiks teada. arbet, kangur ja van der mars korraga ei passi väljakule...treener kes iga päev meekonnaga trenni teeb vöiks sellest ikkagi aru saada!
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

barons kirjutas:ilge häda jälle, mis?

aga varrak vöiks teada. arbet, kangur ja van der mars korraga ei passi väljakule...treener kes iga päev meekonnaga trenni teeb vöiks sellest ikkagi aru saada!
timmu on lammas...ja venelased võivad ka peale sireeni korvi visata...vtb!?
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

mäng oli juba tehtud ju. koondise trenni peab ka ju tegema.
KossuF2nn
Kasutaja
Postitusi: 171
Liitunud: 20 Dets 2014, 22:01

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KossuF2nn »

Räägiti et mida Mazeika meeskonnale pakub aga ma küsin mida pakub härra Kangur meeskonnale? Kaitses täiesti tühi auk, lihtsalt astutakse mööda, rünnakul ei paku mitte midagi, isegi peale ei viska kui just 5 meetri raadiuses kedagi ei ole. Nii pessimistlik nagu ma praegu olen ei ole ma vist kunagi olnud. Mitte mingit sisu mina selles meeskonnas ei näe, kari vormist väljas vanakesi(va mirkovic), simmons kes on meil ainult katete panemiseks kuna hr varraku joonises korvialus mängu ei esine, sama subotici kohta, siis mars ja timmu kes taseme poolest ei ole isegi vtb lähedal+musta töö tegijad keedus ja dorbek. Lisaks peatreener kes on ennast täielikult ammendanud. 5 võitu oleks juba suurüllatus kui mingeid suuri muudatusi ei tehta. Loodan et jõesaar teeb hea hooaja vähemalt
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

KossuF2nn kirjutas:Räägiti et mida Mazeika meeskonnale pakub aga ma küsin mida pakub härra Kangur meeskonnale? Kaitses täiesti tühi auk, lihtsalt astutakse mööda, rünnakul ei paku mitte midagi isegi peale ei viska kui 5 meetri raadiuses kedagi ei ole. Nii pessimistlik nagu ma praegu olen ei ole ma vist kunagi olnud. Mitte mingit sisu mina selles meeskonnas ei näe, kari vormist väljas vanakesi(va mirkovic), simmons kes on meil ainult katete panemiseks kuna hr varraku joonises korvialus mängu ei esine, sama subotici kohta, siis mars ja timmu kes taseme poolest ei ole isegi vtb lähedal+musta töö tegijad keedus ja dorbek. Lisaks peatreener kes on ennast täielikult ammendanud. 5 võitu oleks juba suurüllatus kui mingeid suuri muudatusi ei tehta. Loodan et jõesaar teeb hea hooaja vähemalt
legendile anti ka osa sg raha palgaks...
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

+/- siis, subotic +1, dorbek -3, keedus - 5....arbet -26, kangur -27...ei pea mainima, et need kaks on kõige kehvemad näitajad meeskonnas!
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Ma ei saa aru, kust on pähe võetud, et Martin Dorbek ei oska mängida. Selles mõttes oli Mažeika meeskonda toomine üsna mõttetu ja tundub, et Varrak ei leidnud ka võtit, kuidas teda kõige paremini kasutada. Peale Mirkovici ei ole meeskonnas praegu ühtegi erilist skoorijat. Samas, kui tulemuse peale ei minda, siis polegi erilist vahet, kes seal platsil parajasti on. Eestikate finaalis on ka praegune koosseis tegija. Ausalt öeldes, ilusate kaotuste asemel VTB-s vaataksin minagi parema meelega võrdsete heitlust FIBA Europe Cupil, aga mis nüüd sellest enam.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

No ega need meie Vtb konkurendid ka suht masendavad saunad praegu saanud ja mida te siis ootasite sellelt mängult. Seda 20+ vahet on ju ette näha. Peale mänge Permi ja Avtodoriga saab öelda et mis meeskond on.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Ja noh suht selgelt on nüüd hästi kiirelt vaja head SG-d kellest on puudu see lüli ülivajalik ikka vaadates praegust koosseisu.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Arbetile tuli lõpus juba elu sisse. Kanguri kõrval feilis aga päris korralikult Sokk.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Varrak rääkis natuke ka uue leegionäri kohta. On vist leitud mees kes meeldib aga kes taastub õlaoperatsioonist. Loodetakse homme-ülehomme targemad olla.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Pakun et mehe nimi Rodney Purvis.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

HypeBeast kirjutas:Varrak rääkis natuke ka uue leegionäri kohta. On vist leitud mees kes meeldib aga kes taastub õlaoperatsioonist. Loodetakse homme-ülehomme targemad olla.
eelmine pühapäev rääkis, et veel nädala lõpuks on keegi tallinnas...nüüd juba oktoobriks....augusti keskelt käib see kamm, meistrite liiga juba adoo, perm ja avtodor panevad ka kannikasse...siis ütleb varrak et loodab novembris leida...edasi detsembris...persse, mis mõte sellel on, dorbek oli täna väga tubli, las mängib edasi.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

barons kirjutas:
HypeBeast kirjutas:Varrak rääkis natuke ka uue leegionäri kohta. On vist leitud mees kes meeldib aga kes taastub õlaoperatsioonist. Loodetakse homme-ülehomme targemad olla.
eelmine pühapäev rääkis, et veel nädala lõpuks on keegi tallinnas...nüüd juba oktoobriks....augusti keskelt käib see kamm, meistrite liiga juba adoo, perm ja avtodor panevad ka kannikasse...siis ütleb varrak et loodab novembris leida...edasi detsembris...persse, mis mõte sellel on, dorbek oli täna väga tubli, las mängib edasi.
Katsu nüüd maha rahuneda. Ma saaks sellisest hüsteerialainest aru, kui Kalev oleks terve hooaja ilma välismaise SG-ta mänginud. Mazeika oli ju eurosarjaks olemas ja alustas seal hästi, enne kui hääbus ja parematele jahimaadele siirdus. Kuni kümme tuhat eurot, mis Kalevil uuele kandidaadile pakkuda on, ongi Kalevi miljonilise eelarve juures ilmselt tüüpiline välismängija palganumber. Ja kui sa plaanid hakata rääkima juttu, kuidas Kanguri arvelt oleks saanud palgata võimsa tagamängija ja et mida see vanamees küll Kalevile üldse juurde annab, siis: 1) tasuks meenutada Kanguri panust kolmes esimeses eurosarja mängus; ja 2) ainult kolme korvialuse mängijaga oleks seis üsna habras – Tassi võimekusse sa ju väga ei usu.
KossuF2nn
Kasutaja
Postitusi: 171
Liitunud: 20 Dets 2014, 22:01

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KossuF2nn »

HypeBeast kirjutas:Pakun et mehe nimi Rodney Purvis.
Purvis sõlmis 6 päeva tagasi Orlando Magicuga lepingu ja hetkel pole veel rosterist välja praagitud niiet seda nime väga ei tahaks uskuda, samuti ei leidnud kuskilt, et ta oleks vigastusest taastumas
Vasta