Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Ta lasti lahti juba ju
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

Uhhuu kirjutas:
barons kirjutas:
HypeBeast kirjutas:Varrak rääkis natuke ka uue leegionäri kohta. On vist leitud mees kes meeldib aga kes taastub õlaoperatsioonist. Loodetakse homme-ülehomme targemad olla.
eelmine pühapäev rääkis, et veel nädala lõpuks on keegi tallinnas...nüüd juba oktoobriks....augusti keskelt käib see kamm, meistrite liiga juba adoo, perm ja avtodor panevad ka kannikasse...siis ütleb varrak et loodab novembris leida...edasi detsembris...persse, mis mõte sellel on, dorbek oli täna väga tubli, las mängib edasi.
Katsu nüüd maha rahuneda. Ma saaks sellisest hüsteerialainest aru, kui Kalev oleks terve hooaja ilma välismaise SG-ta mänginud. Mazeika oli ju eurosarjaks olemas ja alustas seal hästi, enne kui hääbus ja parematele jahimaadele siirdus. Kuni kümme tuhat eurot, mis Kalevil uuele kandidaadile pakkuda on, ongi Kalevi miljonilise eelarve juures ilmselt tüüpiline välismängija palganumber. Ja kui sa plaanid hakata rääkima juttu, kuidas Kanguri arvelt oleks saanud palgata võimsa tagamängija ja et mida see vanamees küll Kalevile üldse juurde annab, siis: 1) tasuks meenutada Kanguri panust kolmes esimeses eurosarja mängus; ja 2) ainult kolme korvialuse mängijaga oleks seis üsna habras – Tassi võimekusse sa ju väga ei usu.
1. esiteks, kangur polnud mõeldud koosseisu, varese loobumine ta lõpuks kalevisse tõi...aga kogu avalikkus sai tänu sulle teada, et kangur mängib kalevis tasuta ehk tema peale eelarvest raha ei kulu?
2. eelmine hooaeg oli korvialune, nii ennem kui peale upshaw`d 3 liikmeline, kusagil vahepeal said ka tassi asjad aetud ja cramo meheks. kui kangurit täna poleks, oleks ikkagi simmons, mars, subotic, tass, soodla...tummisem kui eelmine hooaeg.
3. varrak tunnistas, et tahtnuks mängida ML-s see aasta...ja jah kangur oli vähemalt skopjes hea, ülejäänud...eriti kaks vtb mängu...aga noh, noormängija harjub veel venemaa karudega maadlemist.
ok
Kasutaja
Postitusi: 490
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas ok »

Tänase mängu põnevaim seik minu jaoks oli, et Soodla sai suurema osa platsil viibitud ajast nr 3 positsioonil mängida
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

Uhhuu sõnum mulle - Tassi võimekusse sa ju väga ei usu.

Varraku kommentaar täna Delfi otseeetris peale mängu - üks mängija lasi sel 2 min. perioodil meile panna 7 silma...

Minu vastus Uhhuule - ainult haip ei tee meest kõvaks, mees peab ise väljakul mees olema ja oma minutid välja teenima oma mänguga.
Kalevifänn
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 19 Sept 2015, 11:25

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevifänn »

Arvan, et mehe nimi on Marcus Williams!
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Arvan et Elliot Williams.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Deron Williams
KossuF2nn
Kasutaja
Postitusi: 171
Liitunud: 20 Dets 2014, 22:01

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KossuF2nn »

Monta Ellis ka vaba
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

No täna pidi see mees ütlema, et kas on nõus või ei ole!
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

No jh aega veel on aga väga loodan et see mees jah ütleb sest Permi vastu mäng varsti.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Sa arvad, et 1 mees aitab ja kohe võidavad!!
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Jah nii ma tõesti arvan.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas toivo »

McLeod tuli ka kunagi oktoobri algul napilt enne esimest VTB mängu, ei olnud jõudnud minu mälu järgi meeskonnaga eriti trenni teha, kuid pani Turowile 25 punkti ja buzzerbeateri. Et kui on tegija mees, siis tuleb ja lammutab (McLeod muidugi sitt näide, sest hiljem vajus täitsa ära).
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

toivo kirjutas:McLeod tuli ka kunagi oktoobri algul napilt enne esimest VTB mängu, ei olnud jõudnud minu mälu järgi meeskonnaga eriti trenni teha, kuid pani Turowile 25 punkti ja buzzerbeateri. Et kui on tegija mees, siis tuleb ja lammutab (McLeod muidugi sitt näide, sest hiljem vajus täitsa ära).
Aga nagu näete pole vastust tulnud tähendab ilmselt mees jälle loobus meie pakkumisest.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

See ei pruugi ju tähendada et on pakkumisest ära öelnud. Väga kahju oleks muidugi kui see nii oleks.
Vasta