Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Uudiseid ikka pole?
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

FIBA Europe Cupil mängiti esimene voor ja Kalevi vastased said suured kaotused - Szekesfehervari Alba kaotas kodus Iisraeli Bnei Herzliyale 74:93 ja makedoonlaste Sokol võõrsil teisele Ungari klubile Szolnok 73:94. Tartu vastane Demir Insaat võitis võõrsil ukrainlaste Himiku 80:60. VTB klubidest Saraatov võitis kodus Bakken Bearsi 76:73, Nižni Novgorod ungarlaste Falco 94:92, Tsmoki kaotas belglaste Spiroule 76:78. Leedulaste Nevežys kaotas Lissaboni Benficale 83:88, kuid Joensuu Kataja sai jagu austerlaste Kapfenbergist 86:72. Midagi head ees ootamas ilmselt polnudki, aga huvitav oleks olnud vaadata kasvõi teisi meeskondi nende asemel, kellele aastast aastasse ilusalt kaotatakse.

FIBA meistrite liigas on Pinar Karsiyakal, Neptunasel kahest mängust kaks võitu, Jenisseil, Ventspilsil võit ja kaotus, Utenal kaks suurt kaotust.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

esmaspäevaks, vist uus mees kohale ei jõua!
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

theundertaker kirjutas:esmaspäevaks, vist uus mees kohale ei jõua!
Usun ,et täna pärast mängu Tartuga peatreener teatab ,et see mees kellele pakkumine tehti loobus sellest ja otsinguid jätkatakse.
KossuF2nn
Kasutaja
Postitusi: 171
Liitunud: 20 Dets 2014, 22:01

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KossuF2nn »

Isegi noortega mängiva Tartu vastu tuleb nutt peale selle meeskonna mängu vaadates, loodetavasti VTBs paar pakki veel ja äkki teeb juhtkond otsuse mis oleks tulnud juba paar aastat tagasi teha ehk siis peatreeneri vahetus
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Täna ei küsitud, et kas tuleb uus mees või ei, aga sellise mänguga kahjuks võidab vaid eesti liigas.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

võibolla on vastus meeskonna kehvade esituste kohta selline, et juba on palgad maksmata...sel juhul ei tule ka mingit mängijat...mingi kuradi põhjus peab ju olema, et ei suuda mängida, ollakse tujutud...selle taha ei saa pugeda, et trenni aega on vähe...seda on küllaga-küllast olnud.

olen varrakut kogu aeg kaitsnud, aga ehk tõesti on viga temas - just ses suhtes, et ei saada kehtestada ega motiveerida?
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4784
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Nagu eelmise hooaja esimese Kalevi ja Tartu mängu koopia. Täielik domineerimine esimesel poolajal Kalevi poolt ja siis teisel poolajal pea sama täielik kokku kukkumine. Seekord oli õnneks Gert Dorbeku asemel Robin Kivi see, kes Tartu poolt viimastel rünnakutel viskeid võttis. Eriti nukraks muudab tänase kollapsi minu meelest see, et Tartu mängis kõik nelikümmend minutit nii, et platsil oli vähemalt üks noormängija.

Ma ei tea, kui suur on VEF-is ajutise lepinguga mängiva Freimanise palganumber, aga ülimalt hea meelega näeks teda Kalevis van der Marsi asemel. Üleminekuteturul jäi silma, et paar päeva tagasi sõlmis Aadria liigas mängiva Horvaatia tugevuselt kolmanda klubiga Zadar lepingu endine VEF-i mängija Josh Bostic. Ta peaks olema nii mängijatüübilt kui hinnaklassilt just see, keda Kalev otsib. Äkki oli just tema see, kellest Kalev ilma jäi.

https://www.youtube.com/watch?v=Fl2wxrc9SJc" onclick="window.open(this.href);return false;
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 678
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Iseenesest hea mängija aga kindel et see polnud tema kellest ilma jääti sest ta ei taastu õlavigastusest. Ja ega me ei tea ju kas Kalev jäi mängijast ilma.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Ma arvan et see mängija kes tuleb on võibolla Curtis Jerrels ,(mängis Kanguriga koos armanis).
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

korvpallihuviline kirjutas:Ma arvan et see mängija kes tuleb on võibolla Curtis Jerrels ,(mängis Kanguriga koos armanis).
Ta lasti ju täna alles lahti. Ei saa ju tema olla!
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

korvpallihuviline kirjutas:Ma arvan et see mängija kes tuleb on võibolla Curtis Jerrels ,(mängis Kanguriga koos armanis).
See mees alla 20 000 eur siia küll ei tule
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 678
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Tema jah oleks mingi pikem vigastus ss võib-olla ma ise arvan et võib olla Elliot Williams.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Pole mõtet arvata seni kuni tuleb kui tuleb! Kui varrak ennem kinga ei saa!
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas RK »

Nagu oligi arvata, loodetav leegionär ütles ei ära http://m.sport.delfi.ee/kml/article.php?id=79904964" onclick="window.open(this.href);return false;
Eilsest mängust , mul on hea meel, et Varrak oma noormängijaid kohtleb võrdselt :D
Nii Tass kui Soodla said võrdselt mänguaega :D
Vasta