Videod

Muud jutud (sh arvutimängud)
KALEW
Kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 30 Juun 2011, 21:24

Re: Videod

Postitus Postitas KALEW »

Egert kirjutas:
Karl kirjutas:Egert, miks siis maha võtsid need?:D
Mis ma ikka hakkan jamama, pärast see lambaaju annabki menti asja :D Kuigi tõendeid tal poleks erilisi olnud, kuna need olid avalikus kohas filmitud kaadrid. Las elab oma elu, korvpalluriks ei saa ta kunagi. Küll varsti saab temast pikema mixi kokku teha :D
Ära solva Askot , pärast loeb seda foorumit ja saadab solvamise pärast menti veel

Mis Asko youtube kasutaja on muidu?:D
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Videod

Postitus Postitas TDK »

Egert, olgem ausad, Asko ei saaks sulle mitte midagi teha ning mendid ainult naeraks selle peale. Tahaks teada, millistel alustel ta sind siis süüdistaks. Sina tegid lihtsalt video sündmusest mis reaalselt juhtus, ega me USAs ei ela, kus iga asja pärast saab kohtusse kaevata, ei tea kas Asko on endiselt mõtetega USAs ja NBAs?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Videod

Postitus Postitas Egert »

KALEW kirjutas:
Egert kirjutas:
Karl kirjutas:Egert, miks siis maha võtsid need?:D
Mis ma ikka hakkan jamama, pärast see lambaaju annabki menti asja :D Kuigi tõendeid tal poleks erilisi olnud, kuna need olid avalikus kohas filmitud kaadrid. Las elab oma elu, korvpalluriks ei saa ta kunagi. Küll varsti saab temast pikema mixi kokku teha :D
Ära solva Askot , pärast loeb seda foorumit ja saadab solvamise pärast menti veel

Mis Asko youtube kasutaja on muidu?:D
http://www.youtube.com/user/askopaade" onclick="window.open(this.href);return false;
Täna tehtud kasutaja, ekstra sellejaoks, et minuga ühendust saada :D
Aga jah, kui järele hakata mõtlema, siis veits kahetsen, et videod maha võtsin, aga elab üle.
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Re: Videod

Postitus Postitas Kristo »

Egert kirjutas:Aga jah, kui järele hakata mõtlema, siis veits kahetsen, et videod maha võtsin, aga elab üle.
Arvutis enam neid alles ei ole, et saaks uuesti üles laadida? :lol:
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Videod

Postitus Postitas Egert »

Kristo kirjutas:
Egert kirjutas:Aga jah, kui järele hakata mõtlema, siis veits kahetsen, et videod maha võtsin, aga elab üle.
Arvutis enam neid alles ei ole, et saaks uuesti üles laadida? :lol:
Valmo Kriisaga madin on, aga need airballid jäid vist eelmisse arvutisse, mis pildi kotti viskas.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Videod

Postitus Postitas Korx300 »

Ma tegin siin järjest Rocki mängijatest videosi ning kohe tõsiselt mõtlesin, et peaks Paade fenomeni ka ikka talle video lõppu lisama. Kurat, ei lisanud. Aga noh, kuna video ei ole isegi veel ära renderitud, siis saab sinna lõppu selle Airballi seeria ka ära mahutada :)


Viimati muutis Korx300, 15 Juul 2011, 01:25, muudetud 1 kord kokku.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Videod

Postitus Postitas Egert »

Õnneks on Korxil alles siis need :D Tõmbasid sa need HD kvaliga mult? Kui jah, lae netti ma võtaks endale ka siis :D
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Videod

Postitus Postitas Korx300 »

Ei tõmband, aga mul on osad mängud veel HDs alles, eks pean natuke uurima siis :D Tuleb lihtsalt natukene meenutada, kus ta neid airballe ei viskand, kui ta mängis, siis teab mida vaadata...
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
KALEW
Kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 30 Juun 2011, 21:24

Re: Videod

Postitus Postitas KALEW »

Korx300 kirjutas:Ma tegin siin järjest Rocki mängijatest videosi ning kohe tõsiselt mõtlesin, et peaks Paade fenomeni ka ikka talle video lõppu lisama. Kurat, ei lisanud. Aga noh, kuna video ei ole isegi veel ära renderitud, siis saab sinna lõppu selle Airballi seeria ka ära mahutada :)

Hea video! :clap:
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Videod

Postitus Postitas Korx300 »



Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Videod

Postitus Postitas xrip55 »

KALEW
Kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 30 Juun 2011, 21:24

Re: Videod

Postitus Postitas KALEW »

täitsa pekkis palju rahvast seal saalis on ikka
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Re: Videod

Postitus Postitas Kristo »

Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Videod

Postitus Postitas Mihkel111 »

Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Videod

Postitus Postitas Alan »

LeBron mängimas kuskil DREW liigas.

Suletud