Videod

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Videod

Postitus Postitas Korx300 »



Edit:

Edit2:

Edit3 :D:D:
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Videod

Postitus Postitas Mihkel111 »

Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Videod

Postitus Postitas Alex »

YNWA
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Videod

Postitus Postitas Korx300 »

Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Videod

Postitus Postitas Karl »

Nagu tõsiselt, keda selline video siin foorumis kottima peaks?
Ma saan aru kui oleks mingi Eesti koondise mängust ntks Veidemanni tipphetked või midagi aga praegu...
Sama tunne nagu keegi läheks Real Madridi fännifoorumisse ja postitaks sinna video kuidas Barcelona lõi Supercopal need väravad Reali vastu.
Videol endal ju pmtslt midagi viga ei ole lihtsalt selle siiapostitamise eesmärk jääb kuidagi selgusetuks.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Videod

Postitus Postitas Alan »

Sa pole võib-olla tähele pannud, aga see siin pole ammugi ainult Kalevi foorum väid täidab rohkem Eesti korvpallifoorumi funktsioone.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Videod

Postitus Postitas Korx300 »

Karl kirjutas:Nagu tõsiselt, keda selline video siin foorumis kottima peaks?
Ma saan aru kui oleks mingi Eesti koondise mängust ntks Veidemanni tipphetked või midagi aga praegu...
Sama tunne nagu keegi läheks Real Madridi fännifoorumisse ja postitaks sinna video kuidas Barcelona lõi Supercopal need väravad Reali vastu.
Videol endal ju pmtslt midagi viga ei ole lihtsalt selle siiapostitamise eesmärk jääb kuidagi selgusetuks.

Jah, kui tegu oleks puhta Cramo fänni foorumiga, siis sellise video siia postitamine oleks küll kergelt õrritamine, kuid kuna selles foorumis on ka palju TÜ fänne ja üldiselt Eesti korvpalli fänne, siis otsustasin selle video ikkagi postitada.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Videod

Postitus Postitas Karl »

Mina olen aru saanudki, et bckalev.ee/foorum ongi BC Kalev/ Cramo fännifoorum :D
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Videod

Postitus Postitas kalevcramo »

Karl kirjutas:Mina olen aru saanudki, et bckalev.ee/foorum ongi BC Kalev/ Cramo fännifoorum :D
minuarust ka nagu, see ei ole meieprobleem, et siia muud rahvast ka tilkunud on. See on ja jääb kalev/cramo fännifoorumiks. Ei ole nii nagu venelastega, et ronivad meie riiki ja arvavad, et asjad käivad nii nagu nemad ütlevad.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Videod

Postitus Postitas michaelEP »

Aga kas foorumis siis mingit moderaatorit ei ole, kes sellised Rocki best-of videod eemaldaks.

Mul ei ole küll isiklikult Rocki ja ROcki fännide vastu midagi, kuid tegemist siiski Kalevi foorumiga, ja ausalt öeldes vabandus "et see on tegelikult Eesti korvpalli foorum" on halenaljakas. Ei kujuta küll ette, et Zalgirise foorumise pannakse Rytase best-of video, ja siis kõik kiidavad, et oh äge!
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Videod

Postitus Postitas Korx300 »

Kergelt läbuks läheb ära, aga ok. Ei ole mõtet nii väiksest asjast numbrit teha. Olen varem ka siia selliseid videosid positanud, siiani ei häirinud see kedagi, aga ok, edasipidi tean, et ei postita siia enam selliseid videosid ;) Lihtne.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Videod

Postitus Postitas Rix »

Korx300 kirjutas:Kergelt läbuks läheb ära, aga ok. Ei ole mõtet nii väiksest asjast numbrit teha. Olen varem ka siia selliseid videosid positanud, siiani ei häirinud see kedagi, aga ok, edasipidi tean, et ei postita siia enam selliseid videosid ;) Lihtne.
come on, pane lihtsalt TÜ alateemasse.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Videod

Postitus Postitas Korx300 »

Rix kirjutas:
Korx300 kirjutas:Kergelt läbuks läheb ära, aga ok. Ei ole mõtet nii väiksest asjast numbrit teha. Olen varem ka siia selliseid videosid positanud, siiani ei häirinud see kedagi, aga ok, edasipidi tean, et ei postita siia enam selliseid videosid ;) Lihtne.
come on, pane lihtsalt TÜ alateemasse.
No tegelikkuses ei ole ju vahet, see Videode teema asub Off-topicu all, ehk siis mõni mõistuse järgi võiks siia postitada ükskõik milliseid videosid. Aga nagu enne ütlesin, siis lihtne, enam selliseid videosid siia teemasse ei pane ;) Ning tõesti, kui üldse, siis TÜ teemasse :)
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Videod

Postitus Postitas Egert »

Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Videod

Postitus Postitas Korx300 »

Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Suletud