VTB Ühisliiga 2013/2014

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Egert »

KalevRuus kirjutas:Ma olen ka suht rahul. Esimene veerandaeg oli lausa väga hea. Eriti arvestades, et Elegari polnud. Ja viimasel ajal hästi mänginud Singlerit ka.
Tundub, et Varrak tahab Singlerile selle nädalase puhkuse see nädal ära teha. Eks paistab, kas Rocki vastu on platsil.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Karl »

Iseenesest kui nüüd Skele ja Veidekas tagasi on, siis ei tohiks Singlerist väga puudust olla. Kõige raskem on minu arvates ikkagi korvi all Talts kinni saada, aga vast Kupsas saab hakkama.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Marcus »

Karl kirjutas:Iseenesest kui nüüd Skele ja Veidekas tagasi on, siis ei tohiks Singlerist väga puudust olla. Kõige raskem on minu arvates ikkagi korvi all Talts kinni saada, aga vast Kupsas saab hakkama.
Singler on viskaja, Škele ja Veideman aga läbimurdjad, seega tunneks ikka puudust, sest ega meil neid stabiilseid viskajaid ju kuigi palju ei ole. Talts on ([Eesti korvpalli] kahjuks) kolmese tagant vist ohtlikum kui korvi alt; pole küll selle hooaja Rocki eriti näinud, kuid mälu järgi on ta meie vastu pigem eemalt hagu andnud. Rock tervikuna nii või naa elab ja sureb läbi kaugvisete.

[Läheb OTks ära, võiks edasise jutuga KML teemasse üle kolida]
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Karl »

Marcus kirjutas:
Karl kirjutas:Iseenesest kui nüüd Skele ja Veidekas tagasi on, siis ei tohiks Singlerist väga puudust olla. Kõige raskem on minu arvates ikkagi korvi all Talts kinni saada, aga vast Kupsas saab hakkama.
Singler on viskaja, Škele ja Veideman aga läbimurdjad, seega tunneks ikka puudust, sest ega meil neid stabiilseid viskajaid ju kuigi palju ei ole. Talts on ([Eesti korvpalli] kahjuks) kolmese tagant vist ohtlikum kui korvi alt; pole küll selle hooaja Rocki eriti näinud, kuid mälu järgi on ta meie vastu pigem eemalt hagu andnud. Rock tervikuna nii või naa elab ja sureb läbi kaugvisete.

[Läheb OTks ära, võiks edasise jutuga KML teemasse üle kolida]

Õige, samas on viskajana olemas ka Arbet (ei usu et mõlemad istuvad Rocki vastu) + Veidekas võib ka täitsa OK'lt visata. Elegarita Cramo vastu üritab Rock kindlasti alguses korvi alla suruda (Talts ja Eichfuss, mõlemad oskavad selg ees ikkagist üsna normaalselt mängida), sest Freimanis on üsna pehme kaitses ikkagist.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas michaelEP »

Karl kirjutas:
Marcus kirjutas:
Karl kirjutas:Iseenesest kui nüüd Skele ja Veidekas tagasi on, siis ei tohiks Singlerist väga puudust olla. Kõige raskem on minu arvates ikkagi korvi all Talts kinni saada, aga vast Kupsas saab hakkama.
Singler on viskaja, Škele ja Veideman aga läbimurdjad, seega tunneks ikka puudust, sest ega meil neid stabiilseid viskajaid ju kuigi palju ei ole. Talts on ([Eesti korvpalli] kahjuks) kolmese tagant vist ohtlikum kui korvi alt; pole küll selle hooaja Rocki eriti näinud, kuid mälu järgi on ta meie vastu pigem eemalt hagu andnud. Rock tervikuna nii või naa elab ja sureb läbi kaugvisete.

[Läheb OTks ära, võiks edasise jutuga KML teemasse üle kolida]

Õige, samas on viskajana olemas ka Arbet (ei usu et mõlemad istuvad Rocki vastu) + Veidekas võib ka täitsa OK'lt visata. Elegarita Cramo vastu üritab Rock kindlasti alguses korvi alla suruda (Talts ja Eichfuss, mõlemad oskavad selg ees ikkagist üsna normaalselt mängida), sest Freimanis on üsna pehme kaitses ikkagist.
Veidekas on ikka viimasel ajal suht puukäsi.

2013/2014
KML 3PT% 34,0
VTB 3PT% 31,7

2014/2015
KML 3PT% 10,0
VTB 18,7%

võrdluseks 2012/2013 36%, 2011/2012 38%, 2010/2011 32%, 2009/2010 (Tarvas) 29%
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Zog »

Noh selle hooaja protsendid on tõesti allapoole arvestust, aga näiteks eelmine hooaeg viskas ju suht normaalselt. Ei usu et ta nüüd siis järsku karjääri lõpuni 15% mees on...
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas MEGA IRW »

ei usu, et Veidekat rohkem Cramo särgis näeb järgmine aasta, krooniliselt vigane teine.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Rio »

D Wade on ka krooniline haige, kas Miami laseb ta lahti ?
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas nub4you »

Rio kirjutas:D Wade on ka krooniline haige, kas Miami laseb ta lahti ?
See on ju lausa hale naljakas võrdlus. Wade vigastused on tekkinud viimastel aastatel ja see tuleneb sellest, et kutt on/oli liialt atleetlik nooruses. Vaata Wade highlights videosid, kutil oli ikka ulmeline hüppevõime ja on siiani, kuid just tervise nimel on mees oma mängu muutnud. Lisaks on tegu ühe parima korvpalluri ning SG'na, kes kunagi mänginud. Ma arvan, et sa ei mõelnud isegi tõsiselt, mida ütlesid, aga see võrdlus on idiootne.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Karl »

nub4you kirjutas:
Rio kirjutas:D Wade on ka krooniline haige, kas Miami laseb ta lahti ?
See on ju lausa hale naljakas võrdlus. Wade vigastused on tekkinud viimastel aastatel ja see tuleneb sellest, et kutt on/oli liialt atleetlik nooruses. Vaata Wade highlights videosid, kutil oli ikka ulmeline hüppevõime ja on siiani, kuid just tervise nimel on mees oma mängu muutnud. Lisaks on tegu ühe parima korvpalluri ning SG'na, kes kunagi mänginud. Ma arvan, et sa ei mõelnud isegi tõsiselt, mida ütlesid, aga see võrdlus on idiootne.
Mitte idiootsem sellest, et a la laseme Veideka lahti.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Rio »

nub4you kirjutas:
Rio kirjutas:D Wade on ka krooniline haige, kas Miami laseb ta lahti ?
See on ju lausa hale naljakas võrdlus. Wade vigastused on tekkinud viimastel aastatel ja see tuleneb sellest, et kutt on/oli liialt atleetlik nooruses. Vaata Wade highlights videosid, kutil oli ikka ulmeline hüppevõime ja on siiani, kuid just tervise nimel on mees oma mängu muutnud. Lisaks on tegu ühe parima korvpalluri ning SG'na, kes kunagi mänginud. Ma arvan, et sa ei mõelnud isegi tõsiselt, mida ütlesid, aga see võrdlus on idiootne.
Mine nüüd tagasi ja tule uuesti :D Ma ei kahtle Wade talendis ja oskustes vaid andsin mõista , et mängijat pole vaja sellise asja pärast vaja maha kanda.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas nub4you »

Ma mõistan, võib olla sõnastasin endagi laused valesti veits, aga mõtlesingi, et Wadel tulenevad need vigastused vanusest ja kui mees on terve, paneb ikka jätkuvalt mõnuga seal väljakul. Veidekal samal ajal juba noorest saati vigastused pidevalt ja mänguvorm liigub iga aasta alla poole. Kindlasti ei peaks selle pärast vallandama Veidekat, aga võrdlus oli ikka väga mööda.
Pilt

Pilt
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas KalevRuus »

Veidekal samal ajal juba noorest saati vigastused pidevalt ja mänguvorm liigub iga aasta alla poole.
Tundub, et siit hakkab eesti korvpalli taas üks uus nunnu müüt tekkima.
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 306
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas elchukakabra »

Bisons pani täna kodus Astana kotti.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2013/2014

Postitus Postitas Egert »

elchukakabra kirjutas:Bisons pani täna kodus Astana kotti.
Hetkel tundub, et jaanuari lõpuks võib Cramo vabalt 15. olla. Kõik tagapool olevad meeskonnad peale Minski 4/5 võidu peal.
Suletud