Eesti korvpalli tulevik/lootused

Kõik Eesti koondisega seonduv
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Flash3 kirjutas:Olen küll Cramo fänn , aga tõesti ei oleks tal seal midagi teha. Ta ei saaks platsilegi. Talle oleks vaja meeskonda ,kus ta areneb ja arvan ,et hetkel on Pärnu sobiv koht.
just nimelt. saab palju mängida ja kahes liigas veel korraga. eelmine aasta mängis ta nii esi - kui meistriliigat. Pärnust võiks ta minna siis, kui ikka täiesti kindel, et Rockis ega Cramos pingile ei jää.

See viib jälle mõtted Veidekale. Tarvas toksib ainult eestikad, see tähedab ca 1 mäng nädalas. Nii võib asjaolude kokkusattumisel juhtuda, et Tarvas kohtubki nt 1 kuu jooksul ainult Rapla, Pärnu, Võru ja Valgaga. Jube arendav eks ole ...
seeker
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:28

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas seeker »

Ainuke põhjus, miks mul Cramo hambus, on see, et meeskond ei arene kuskile. Iga aasta muutuvad koosseisud, kui ma nüüd õigesti mäletan, siis noortega osatakse ainult seda peale hakata, et pannakse nad pingile istuma. Martin Dorbek on väikene erandike. Mul pole Cramo vastu midagi, aga iga kainelt mõtlev noormängija saab aru, et Cramos pole hea.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Egert »

Jah, seda ütles ka "noormängija" Vene, et Cramo ei kõlba kuskile.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Asjaajaja kirjutas:Anna andeks, aga Kalev küll "parem" meeskond ei ole. Eelmine hooaeg oli paras eksemplar, milline nali Cramo on. Meeskonda kokku ei saada, tsentrit ei ole ja üldiselt valitseb kaos. Atmosfäär on niivõrd halb, et kõik põgenevad sinna-tänna. Pole naerda midagi, et kõik tahavad Sõbra Andrese käe alla pääseda. See mees motiveerib ja ei hävita mängijaid moraalselt.
Kaks päeva rassis samas ka Indrek Kajupank, ent eile sõitis ta tagasi pealinna Kalev/Cramo trenni.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re:

Postitus Postitas Asjaajaja »

karel kirjutas:aga tehnika on kõige treenitavam oskus ju:O:P
Tehnika ongi puhtalt treeningute ja harjutamise tulemus. Küll aga tuleb sellega alustada juba nooremas eas nii, et pall kasvakski käe külge. Kui me vaatame hetkel Kangurit, kes oli noorena kergejõustiklane, siis näeme täielikku tehnika puudumist. Platsil liigub ta kohmakalt ringi nagu mingisugune odaviskaja. Vaadates palli tema käes, siis on konstantselt tunne, et see lendab kohe-kohe käest ära. Nüüd on paraku juba hilja ka loota, et temast saaks korvpallur selle kõige otsesemas mõttes.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Kalev4ever »

Eesti naiste U-18-l on siiani läinud täitsa rahuldavalt, kui nad täna Israeli ära võtavad (mida nad suure tõenäosusega ka teevad). Kripeldama jääb ainult see ühe punktiline kaotus Soomele viimastel sekunditel, tänu millele on Soome ka Eestist ees pool. Ma ei tea, mis kohtadele nad mängima hakkavad, aga tundub, et kaotus põhjanaabritele maksis karmilt kätte.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Alan »

Käisin täna Eesti koondise U16 mängu vaatamas Soome eakaaslastega. Tuli vastu võtta valus kaotus, aga mina olin küll väga positiivselt üllatunud mängu tasemest. Eesti poolel jäid silma ka paar poissi.

Esiteks nende mängujuht Saare. Väga kindlalt valdas palli ja oli ka kaitses hea. Söötu jagas, tekitas läbimurdeid jne. Ainuke probleem temaga on vist see, et tal ei ole absoluutselt viset. Muidugi võib tegu olla vaid ühe õnnetu mänguga, sest ma teda rohkem mängimas näinud pole, aga tänase põhjal küll seda väita ei julgeks.

Järgmisena hakkas silma Tiit Talumaa. Tema nime märkasin juba vilksamisi ka uues Basketis, sealt järeldasin, et peaks asjalik mees olema. Ja oligi. Kui ma õigesti mäletan, siis tabas kolmeseid 3/4, lisaks veel korvi alt ning üks korralik 24-sec buzzer ka. Pisut arusaamatuks jäi, miks treener teda lõpuminutitel platsile ei saatnud, kui oli selgelt näha, et soomlaste maa-ala kaitse vastu hätta jäädi.

Kiidaks veel Jurtomit ja Tambret, kes korvi all endas peajagu pikematega võitlema pidid. Tambrel tuli keha andmine päris hästi välja ja Jurtom on oma hustle'i poolest Varejao sarnane.

Kokkuvõttes kahju, et nii napp kaotus kodupubliku ees tuli.
Eerik
Kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 16 Jaan 2008, 16:56

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Eerik »

Saare suhtes sa eksid jah, ühe mängu põhjal ei saa väita et viset pole antud. Viset on talle küll väga kõvasti antud, aga viimasel ajal pole nii hästi tabanud. Aasta tagasi pani ta näiteks B2 vanuseklassi finaalis 51 punkti.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Alex »

Kiidaks veel Jurtomit ja Tambret, kes korvi all endas peajagu pikematega võitlema pidid. Tambrel tuli keha andmine päris hästi välja ja Jurtom on oma hustle'i poolest Varejao sarnane
See oli küll nüüd valus kaotus. Kolmandal veerandil oli veel edu +19 vist? Poleks uskunud sellist hävingut.
Eesti poole pealt on Martin suht asjalik vend.

Pilt
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Mr. Aff »

Hahahaha :smash:
Mõni Lebron Jamesi sarnane vend jäi ka äkki silma või Chris Pauli tüüpi mängujuhte oli päris mitu lausa? Soomelt saadakse lutti, 19 punkti mängitakse maha ja mõni toob siin NBA võrdlusi. How nisanäpusuhtumine is that?
Alan kirjutas:Tambrel tuli keha andmine päris hästi välja ja Jurtom on oma hustle'i poolest Varejao sarnane.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Alan »

Ma ei oska selle peale küll midagi öelda :D
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Alex »

Täna jäädi 79-82 alla Rootsile jätkatakse mängimist 15-16 kohale. Eesti resultatiivsem oli Saare 19p ja Rootsi poolt lajatas Spires 37p.
Kodust turniiri võiks pidada hävinguks. Hea vähemalt, et päris viimaseks ei jääda.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4483
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas vaim564 »

Alex kirjutas:Täna jäädi 79-82 alla Rootsile jätkatakse mängimist 15-16 kohale. Eesti resultatiivsem oli Saare 19p ja Rootsi poolt lajatas Spires 37p.
Kodust turniiri võiks pidada hävinguks. Hea vähemalt, et päris viimaseks ei jääda.
See Rootsi mäng kinnitas reeglit, mis on saamas Varejaode firmamärgiks, et vahepeal saavutatud soliidne eduseis mängitakse viimasel veerandil täiega maha. Vähemalt on stiilne :)
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Mr. Aff »

Füüsist, seda kõige lihtsamini saavutatavat asja (jõusaal + jooks) ei jätku. :P
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4483
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas vaim564 »

Eesti tulevik sai tappa ka Iirimaalt :D
See kehva füüsise jutt on muidugi õige, mida mäng edasi, seda hullemaks läks.
Vasta