Nikolai Vrbanov

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas KalevForever »

Mulle on lihtsalt silma jäänud, et kui alguses oli juttu et Varbanov oli parim bulgaarlasest mängija seal liigas, siis nüüd järsku kõik räägivad et oli MVP.
Relektro
Kasutaja
Postitusi: 213
Liitunud: 23 Dets 2010, 02:25

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Relektro »

Mõtlesin ka nati siia teemasse kaasa öelda, vaatasin kunagi ka üpris aktiivselt NBA'd ja siis jäi silma puhas jõuline mäng korvi all. Selleks ju Vrbanov tegelikult sobib pole ju just tõmmatav ja lükatav poiss seal. Aga äkki on sellise rahuliku tüübiga tegemist, keda on vajas nuuskpiiritusega käima tõmmata. No krt ei saa ju olla, et talle oma pikkuse ja massi juures ei meeldi üle kellegi hammerdunki teha!?. Otsisin siis nati ringi Youtubeis ja leidsin paar linki: http://www.youtube.com/watch?v=upXtunPlmQo ja http://www.youtube.com/watch?v=K_QK7eO5 ... re=related. Isegi nendes on ta nagu rahu ise, kuigi võiks ju oma suurusega nati kohta kätte näidata, viimases muidugi teeb nati oma massiga ja kättega teed. Seega nagu Toome natuke, rahulik tegemine, arvan et poisil oleks vaja korra hari punaseks ajada ja käima tõmmata. Bulgaaria liigas oli kerge ennast käima tõmmata, ennast maksma panna ja ennast näidata; võõrale õuele lõhkuma minek vist pole päris veres tal või kardab? Ei tahaks uskuda, et seal liigas ta Gambala vastu jalga väristas. Äkki Kussal vaja mingi muu motivaator leida, mis mehe endast välja viib positiivsel sportlikul eesmärgil.
Kasutaja avatar
infomees
Kasutaja
Postitusi: 99
Liitunud: 17 Nov 2009, 18:00

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas infomees »

Uurin Ryanairist lennuaegu ja saadan Kuusmaale. Las paneb poisi lennukile. Võib ju siin oodata ja loota, aga pmst mingit tegijat temast Kalevi jaoks ei saa. Ja Kalev ei ole mingi imetiim. Ainuke tasemel välismängija on meil see hooaeg Skele.
Axel
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 18 Veebr 2010, 00:31
Asukoht: Tartu

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Axel »

10p ja 14 lauda, millest 6 olid ründelauad. Anname veidi aega kosuda.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Egert »

Axel kirjutas:10p ja 14 lauda, millest 6 olid ründelauad. Anname veidi aega kosuda.
Vaata minuteid ka. Selliste minutitega tulebki selline stats ära, kuid kas sellisest mängus olemisest ka meeskonnal kasu on?
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Zog »

Egert kirjutas:
Axel kirjutas:10p ja 14 lauda, millest 6 olid ründelauad. Anname veidi aega kosuda.
Vaata minuteid ka. Selliste minutitega tulebki selline stats ära, kuid kas sellisest mängus olemisest ka meeskonnal kasu on?
Naljamees oled... et paneme suvalise ossi platsile ja niisama "tuleb" kuus ründelauda ja 8 kaitselauda? :roll:
Ma arvan et see oleks ka 40 mänguminuti kohta päris normaalne saak...
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Egert »

Zog kirjutas:
Egert kirjutas:
Axel kirjutas:10p ja 14 lauda, millest 6 olid ründelauad. Anname veidi aega kosuda.
Vaata minuteid ka. Selliste minutitega tulebki selline stats ära, kuid kas sellisest mängus olemisest ka meeskonnal kasu on?
Naljamees oled... et paneme suvalise ossi platsile ja niisama "tuleb" kuus ründelauda ja 8 kaitselauda? :roll:
Ma arvan et see oleks ka 40 mänguminuti kohta päris normaalne saak...
Jah, kuid Varbanovi 30 minutit mängus ei mõju meeskonnale üldse hästi. Olen selles 100% kindel.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Zog »

Aga mis me siis teeme? Ma kahtlen kas Kalevil on raha maksta Fox'ile v6lg 2ra, maksta Vrbanovi eest lahtilaskmistrahv, ning veel palgata hooajaks uus heal tasemel keskm2ngija... Kui neil nii palju raha yle oleks, siis miks nad kohe k6vema raha eest tsentrit ei toonud?

Muidugi v6ib kellegi odava tuua ja loota et see on Vrbanovist parem, aga see oleks v2ga ehku peale minemine, + uus mees peaks uuesti sisse sulanduma hakkama jne... ning kindlasti saab veel palju hulleminigi orki lennata...
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Mina olen nõus Tarmo Pajuga, kes saates "Mehed ei nuta" ütles, et ta on täiesti kindel, et Varbanovi senised esitused ei ole kaugeltki see, milleks mees tegelikult võimeline on. Sellist raha niikunii ei ole, et Varbanovile aastapalk ära maksta ja uus mees asemele võtta. Pigem tuleb treeneritel nuputada kuidas praeguse rosteriga hooaeg edukalt ära mängida.

Egerti mõttetuid ühelauselisi "pange vend lennuki peale" poste ei tasu tähele panna ja neile sisukaid vastuseid kirjutada. Ega ta neid läbi ei loe ja kui loeks ega ta nendest aru ei saaks. See poiss ei viitsi üldse mõelda, aint lällutab oma lennuki peale panemist.
seeker
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:28

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas seeker »

Egertiga ei tohi pahandada, ta on andnud meile uskumatult häid videoülevaateid : )
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Egert »

Kalevpoiss kirjutas:Egerti mõttetuid ühelauselisi "pange vend lennuki peale" poste ei tasu tähele panna ja neile sisukaid vastuseid kirjutada. Ega ta neid läbi ei loe ja kui loeks ega ta nendest aru ei saaks. See poiss ei viitsi üldse mõelda, aint lällutab oma lennuki peale panemist.
Ma ei lugenud seda jama ka läbi, mis sa just kirjutasid :)
AAAA
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 24 Veebr 2010, 17:45

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas AAAA »

Esimest korda olen ma Egertiga ühel nõul. See et stastika enamvähem hea oli tähenda, et ta ka hea oli. Ma olen 3 Varbanovi mängu näinud ja asi pole nüüd küll ainult selles, et esimene välisklubi, uus elukeskond jne. Ta võib küll natuke paremaks muutuda, aga sellise põhikeskmängijaga tuleb kehvem hooaeg kui eelmine. Ja naljakas on see kuidas te tujud koguaeg muutuvad. Peale järgmist mängu kirute te teda jälle :D
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Rix »

AAAA kirjutas:Esimest korda olen ma Egertiga ühel nõul. See et stastika enamvähem hea oli tähenda, et ta ka hea oli. Ma olen 3 Varbanovi mängu näinud ja asi pole nüüd küll ainult selles, et esimene välisklubi, uus elukeskond jne. Ta võib küll natuke paremaks muutuda, aga sellise põhikeskmängijaga tuleb kehvem hooaeg kui eelmine.
A. Oktoobri lõpus vaadatakse koosseis üle
B. Olukord on teada, raha on täpselt nii palju kui on
C. Paremaks saab minna alati
D. Pigem Varbanoviga kui vaid Falliga

Järeldus: unustage ära esimese lennuki jutt, aga pole ka mõtet oodata, et mehest Javtokas üleöö saab. Löögem kõik plussid (arenemine, mänguskeem, kohanemine) ja miinused (rahalised võimalused, tähtsad mängud ees, Falli viisajamad) kokku ning siis peab selguma, kes kuskile lendab või mitte.
Naljakas on lugeda neid emotsionaalseid lahmimisi, ses mõttes mind Paju ja co päris üllatas.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas tont »

Rix kirjutas:
AAAA kirjutas:Esimest korda olen ma Egertiga ühel nõul. See et stastika enamvähem hea oli tähenda, et ta ka hea oli. Ma olen 3 Varbanovi mängu näinud ja asi pole nüüd küll ainult selles, et esimene välisklubi, uus elukeskond jne. Ta võib küll natuke paremaks muutuda, aga sellise põhikeskmängijaga tuleb kehvem hooaeg kui eelmine.
A. Oktoobri lõpus vaadatakse koosseis üle
B. Olukord on teada, raha on täpselt nii palju kui on
C. Paremaks saab minna alati
D. Pigem Varbanoviga kui vaid Falliga

Järeldus: unustage ära esimese lennuki jutt, aga pole ka mõtet oodata, et mehest Javtokas üleöö saab. Löögem kõik plussid (arenemine, mänguskeem, kohanemine) ja miinused (rahalised võimalused, tähtsad mängud ees, Falli viisajamad) kokku ning siis peab selguma, kes kuskile lendab või mitte.
Naljakas on lugeda neid emotsionaalseid lahmimisi, ses mõttes mind Paju ja co päris üllatas.
:offtopic: ma väga loodan, et temast Javtokast ei tule. Mitte ei saa aru mida selles mängumehes hinnatakse...
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas korvpallur89 »

tont kirjutas:
Rix kirjutas:
AAAA kirjutas:Esimest korda olen ma Egertiga ühel nõul. See et stastika enamvähem hea oli tähenda, et ta ka hea oli. Ma olen 3 Varbanovi mängu näinud ja asi pole nüüd küll ainult selles, et esimene välisklubi, uus elukeskond jne. Ta võib küll natuke paremaks muutuda, aga sellise põhikeskmängijaga tuleb kehvem hooaeg kui eelmine.
A. Oktoobri lõpus vaadatakse koosseis üle
B. Olukord on teada, raha on täpselt nii palju kui on
C. Paremaks saab minna alati
D. Pigem Varbanoviga kui vaid Falliga

Järeldus: unustage ära esimese lennuki jutt, aga pole ka mõtet oodata, et mehest Javtokas üleöö saab. Löögem kõik plussid (arenemine, mänguskeem, kohanemine) ja miinused (rahalised võimalused, tähtsad mängud ees, Falli viisajamad) kokku ning siis peab selguma, kes kuskile lendab või mitte.
Naljakas on lugeda neid emotsionaalseid lahmimisi, ses mõttes mind Paju ja co päris üllatas.
:offtopic: ma väga loodan, et temast Javtokast ei tule. Mitte ei saa aru mida selles mängumehes hinnatakse...
Javtokas on ikka kordades parem mängumees kui Varbanov.
Vasta