BC Rakvere Tarvas

Üleüldine korvpallijutt
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevRuus »

Charly kirjutas:Sten-Timmu Sokk siirdumas Moskva Dünamosse, peale karika final fouri.
Eks seda karta oli.
Tea, kas uudis pani Saaret kukalt ka sügama?
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevForever »

Ehk siis Eesti koondise põhimängujuht läheb veel nõrgema tasemega klubisse. Nojah.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas michaelEP »

Sellest rääkisime ju ka siin foorumis hooaja alguses, et Tarvas kunagi ei lõpeta selle koosseisuga kellega alustatakse. Eks üks põhjus ole seal ka see, et hooaja alguses komplekteeritakse rahalises mõttes endale palju kõvem sats, kui lubada saaks. Lootusega, et head esitused toovad sponsoritelt raha juurde.

Hooaja alguse koosseisust on lahkunud seega juba: Laksa, Stumbris, Saare, Sokk, Derby +/- Cipruss
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4478
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Varsti läheb raskeks viit meest platsile saada, kui tendents jätkub. Metsaru on siis Rakvere põhimängujuht :)
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevRuus »

KalevForever kirjutas:Ehk siis Eesti koondise põhimängujuht läheb veel nõrgema tasemega klubisse. Nojah.
Klubi on pigem umbes sama tugev, liiga aga natuke tugev. Dünamo on 7 võidu ja 5 kaotusega tabeli keskel. Pluss mängib ka BBLis edasi.

Eks Ross hakkab palli üle tooma ja Paiste minutid kasvavad veelgi. Selles mõttes tavapärane Tarva seis, et viis-kuus meest mängivad ja paar tükki annavad minuti haaval puhkust. Iseasi mis saab siis kui ka Ross peaks lahkuma. Aga aega kedagi juurde tuua on veel pikalt.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 653
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas toivo »

Tagaliin Raley-Ross, Paiste, Peterson, Laur ja küsimärgiga Metsaru.
Eesliin (enamus mehi olude sunnil) Haughton, Umbrasko, Jurtom ja vigane Cipruss.

ML tasemel mehi pmst on, iseasi kui edukalt nendega tulemust teha annab. Loodetavasti tuleb keegi pikk juurde veel.
Mixmitte
Kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 06 Juun 2012, 17:33
Asukoht: Soome

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Mixmitte »

Rossi intervjuust



Kas olete plaaninud hooaja lõpuni Tarvas mängida?

Kindlasti. Suveks on mul muid eesmärke, mida täita, kuid praegu läheb siin kõik hästi.
Mixmitte
Kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 06 Juun 2012, 17:33
Asukoht: Soome

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Mixmitte »

Tarva viskekahur, Alexela korvpalli meistriliiga novembrikuu parimaks mängijaks tunnistatud ameeriklane Brandis Raley-Ross on mänginud sel hooajal Tarva vormis kaheksa mängu, iga kord tulistanud keskmiselt 22 punkti.

Miks te tulite Rakverre tagasi?

Ma tulin tagasi, sest mul on hea läbisaamine Andres Sõbraga. Olin siin varem mänginud ja tunnen end siin nagu kodus. Olen tuttav siinsete inimeste ja fännidega. Tundsin end siia tagasi tulles mugavalt, ehkki mul oli mitmeid tehinguid teiste klubidega. Kuigi saan siin vähem palka, tahan töötada ikkagi nende inimeste heaks, keda ma usaldan ja tunnen.

Rääkige, kust te täpsemalt pärit olete.

Ameerikast, Põhja-Carolina osariigist Charlotte’i linnast, mis on korvpallihullude kant. Seal armastatakse korvpalli, Michael Jordan on sealt.

Kui vanalt te korvpallimänguga alustasite?

Alustasin viieaastaselt ja olen sellest ajast alates pidevalt korvpalli mänginud. Ma ei oska seda täpselt seletada, sest olin alguses kohutavalt halb mängija. Kuna ma seda mängu üliväga armastan, siis jätkasin mängimist. Nüüd olen jõudnud siia ja selle üle väga õnnelik.

Kas olete ka mõningad eestikeelsed sõnad ära õppinud?

Jah, natuke. Harjutan iga päev. Mõistan seda paremini, kui rääkida oskan. Natuke on raske, sest olin eelmisel aastal Kreekas, kus õpetati mulle kreeka keelt. Seal unustasin juba osa õpitud eesti keelest ära. Tagasi tulles olid peas kõik segi – Kreekas, Eestis ja Ameerikas kõneldav. Paari kuu pärast ma peaksin juba oskama suhelda. Praegu oskan öelda näiteks “tere”, “tere hommikust”, “kuidas läheb?”.

Mis keelt Andres treeningul kasutab?

Tema inglise keel on hea. Ma saan temast väga hästi aru. Andres teeb head tööd. Ta räägib eesti keeles ja tõlgib inglise keelde. Näiteks ütleb “viimane” ja siis “last”, me saame aru. Ta räägib natuke läti, vene, eesti ja inglise keeles, ma mõistan teda väga hästi.

Mis on teie tulevikuplaanid? Olete väga hea mängija, ilmselt on paljud teist huvitatud.

Ma naudin praegu seda, et olen siin. Tegin kaks aastat tagasi vea, et läksin Kreekasse, mõtlemata pikemalt järele. Praegune olukord sobib mulle ideaalselt. Mul ei ole vaja palju raha, sest mul kodus on raha, mul on äri, mis toob sisse. Raha ei ole minu jaoks praegu tähtis. Tahan, et hooaeg oleks edukas ja lõbus. Mulle tundub, et meil läheb hästi ja olen praegu rahul.

Kas olete plaaninud hooaja lõpuni Tarvas mängida?

Kindlasti. Suveks on mul muid eesmärke, mida täita, kuid praegu läheb siin kõik hästi.
tarvafänn
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 28 Jaan 2012, 19:31

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas tarvafänn »

Shumanivil dress seljas ja laheb ka vajadusel valjakule tundub
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kalevpoiss »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=70413293" onclick="window.open(this.href);return false;

Et siis kaks uut pikka. Üks Leedu esiliiga keskmikust tagasihoidlike näitajatega ja teine ei saanud Slovakkia liigas platsile. Leedu esiliigast võib häid mehi leida küll nagu Rutkauskas Pärnus aga näitajad võik esiliigas ikka vähe paremad olla. Ja mängujuhi kohale nagu pole kedagi silmapiiril. Ei ole nagu kõige positiivsemad uudised.

E: Rutkaukasel oli stats siis 15,5 p ja 10,2 l. Urbonasel 7,1 p ja 5,1 l. Nii palju muidugi on vahe sees, et Rutkauskas oli Leedu esiliiga viimase klubi põhitegija ja Urbonas keskmiku teine viiul.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevRuus »

Kalevpoiss kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=70413293

Et siis kaks uut pikka. Üks Leedu esiliiga keskmikust tagasihoidlike näitajatega ja teine ei saanud Slovakkia liigas platsile. Leedu esiliigast võib häid mehi leida küll nagu Rutkauskas Pärnus aga näitajad võik esiliigas ikka vähe paremad olla. Ja mängujuhi kohale nagu pole kedagi silmapiiril. Ei ole nagu kõige positiivsemad uudised.

E: Rutkaukasel oli stats siis 15,5 p ja 10,2 l. Urbonasel 7,1 p ja 5,1 l. Nii palju muidugi on vahe sees, et Rutkauskas oli Leedu esiliiga viimase klubi põhitegija ja Urbonas keskmiku teine viiul.
Natuke nukker on muidugi mõelda, et kui Leedu esiliiga eksmängija Rutkauskas oleks eestlane, räägitaks tast Pärnu esituste taustal kui Eesti koondise kandidaadist.
Midagi hõisata nende nimede puhul pole aga Sõbra kiituseks tuleb öelda, et keskpärase taustaga võõrmängijad on ta üldiselt mängima pannud. Ja vajadusel ka kiirelt koju tagasi saatnud ning uue ja parema asemele võtnud. Uusi mehi vist saab veebruari lõpuni registreerida, seega midagi ei põle.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevForever »

Jube naljakas kuidagi see Tarva värbamispoliitika. Ühest küljest tuuakse aasta aastalt endisi Läti ja Leedu koondislasi nagu Cipruss, Sirsnins, Timmermanis, Umbraško, Gustas. Teisalt tuuakse jällegi leedu esiliiga pingimehi ja Slovakkia liigasse mitte sobivaid mängumehi.
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 506
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Krysver »

Sõber oskab pikkadel ka muid omadusi korralikult ära kasutada. Kasvõi praegusel vennal, kes erilisi liigutusi ründes just ei tee, aga selle eest võtab jälle lauda korralikult. Nagunii majandab vähemalt ründes rohkem Ross tagaliinist.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Zog »

KalevForever kirjutas:Jube naljakas kuidagi see Tarva värbamispoliitika. Ühest küljest tuuakse aasta aastalt endisi Läti ja Leedu koondislasi nagu Cipruss, Sirsnins, Timmermanis, Umbraško, Gustas. Teisalt tuuakse jällegi leedu esiliiga pingimehi ja Slovakkia liigasse mitte sobivaid mängumehi.
Ma arvan et Sõbra "värbamispoliitika" käib eelkõige põhimõttel "Kui lootust on ja mees ise tahab, siis las tuleb ja näitab. Kui suudab, siis jääb, kui ei, siis tuleb järgmine." Kui Tarva eelarve juures tahta Cramole ja Rockile hambaid näidata, ja Balti Liigas konkurentsis püsida, siis väga valiv olla ei ole võimalik.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Egert »

Ilma Sokuta Tarvast külla väga ette ei kujuta. Iga rünnak Ross üks-ühele? Mängujuhi toomine peaks olema prioriteet.
Vasta