Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Wroteni palkamisest võib välja lugeda, et klubi asjapulkadel kadus Tanel Sokku igasugune usk. Kuna eestlaste kvoot vajab täitmist, siis minema teda vast siiski ei saadeta – see saatus ootab ees Kurbast, kes on sooritanud järjekordse meisterliku triki nähtamatuks muutumisel –, aga ilmselt piirdub ta roll nüüd sarnaselt Soodlale reisisaatja omaga. Huvitav näha, kuidas Mirkovic sellega toime tuleb, kui tal nüüd tõsine konkurent tekib. Kui Almeida hooaja alguses sisuliselt point forward`ina tegutses, siis Mirkovici tegutsemine oli sellest selgelt häiritud. Tahaks loota, et värbamisralli kõneleb sellest, et klubi juhtidel oli väga hea majanduslik aasta, mitte ei elata võlgu ja süvendata miinuseelarvet, püüdes meeleheitlikult VTB-s play-off`i jõuda.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

https://korvpall24.ee/hooaja-lopuni-kal ... i-kaitses/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kurbas siiski jätkab Kalevis. Huvitav lahendus, arvestades et meeskonnas on nüüd neli väikest äärt (lisaks temale ka Jõesaar, Almeida ja Keedus) ning ka Salaš on aeg-ajalt tegutsenud number kolme kohal. Kokku on praeguse seisuga Kalevis 14 mängijat + Soodla.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Keedus on ju universaal ja saab mängida ka teisipositsioone. mängujuhist kuni suure ääreni.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Mihkel111 »

Uhhuu kirjutas:Wroteni palkamisest võib välja lugeda, et klubi asjapulkadel kadus Tanel Sokku igasugune usk.
Wroten'i senise karjääri põhjal küll ei tundu, et tema parim roll väljakul mängujuht oleks. Eriti veel euroopa korvpalli mõistes on ta pigem defence-breaker SG/SF kohal, kes võib vajadusel mängujuhina tegutseda.
Aga kes teab, ehk suudetakse ta siin mängujuhiks ümber koolitada :koss:
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Mihkel111 kirjutas:
Uhhuu kirjutas:Wroteni palkamisest võib välja lugeda, et klubi asjapulkadel kadus Tanel Sokku igasugune usk.
Wroten'i senise karjääri põhjal küll ei tundu, et tema parim roll väljakul mängujuht oleks. Eriti veel euroopa korvpalli mõistes on ta pigem defence-breaker SG/SF kohal, kes võib vajadusel mängujuhina tegutseda.
Aga kes teab, ehk suudetakse ta siin mängujuhiks ümber koolitada :koss:
Tsiteerides Indrek Reinbokki: „Kindlasti on ta täiendus mängujuhi kohale“.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

See on jah huvitav, mis saab siis kui kõik lõpuks terveks saavad ja uusi vigastusi äkki peale ei tule? Treeneritele muidugi meeldib kui trennis on konkurents aga Cramo taolise klubi jaoks oleks justkui liigne luksus paari Eesti mõistes tippmängijat hoida rollis, kus neid ei saa isegi mänguks üles anda, rääkimata mänguminutitest. Ma ise pooldaks pigem, et sellisel juhul 1-2 mängijat vabaks lasta, usun, et neid klubisid on küll, kes Sokust, Kurbasest või Keedusest huvitatud oleks.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 697
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalev »

KalevRuus kirjutas:See on jah huvitav, mis saab siis kui kõik lõpuks terveks saavad ja uusi vigastusi äkki peale ei tule? Treeneritele muidugi meeldib kui trennis on konkurents aga Cramo taolise klubi jaoks oleks justkui liigne luksus paari Eesti mõistes tippmängijat hoida rollis, kus neid ei saa isegi mänguks üles anda, rääkimata mänguminutitest. Ma ise pooldaks pigem, et sellisel juhul 1-2 mängijat vabaks lasta, usun, et neid klubisid on küll, kes Sokust, Kurbasest või Keedusest huvitatud oleks.
No mis rumal jutt see on? Aastast aastasse on kuulda hala, kuidas Kalev on kas: a) alakomplekteeritud, b) laseb head mängijad liiga kergekäeliselt üle osta, või c) valesti treenimise tõttu saavad mängijad vigastada ja pole kellegagi mängida. Nüüd, kui võistkonnas on 14+1 arvestatavat mängijat, on ühtäkki suure ahnusega tegu. Mis siis nüüd juhtub, võistkond saab liiga heaks? Minu silmis väga positiivne üllatus - tajutakse võimalust teha tugev hooaeg VTBs ja isiklikult soovin väga, et võetaks ometi see ESTLATi liiga tiitel ära. Balti liigas ei jõutud kunagi isegi finaali, võitmisest rääkimata.
Mis mind veidi närviliseks teeb on see mille Uhhuu juba ära mainis - et selle sastaavi koos hoidmiseks on ka reaalsed rahalised võimalused olemas.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Praegu kulub Wroten hästi ära, kui Lewist on ootamas ilmselt pikem mängukeeld ühisliigas. Ma olen kindel, et otsitigi universaale, kes on võimelised erinevaid positsioone mängima vastavalt vajadusele. Kahju jällegi, et sellise koosseisu pealt eurosarja ei mängita.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

vaim564 kirjutas:Praegu kulub Wroten hästi ära, kui Lewist on ootamas ilmselt pikem mängukeeld ühisliigas. Ma olen kindel, et otsitigi universaale, kes on võimelised erinevaid positsioone mängima vastavalt vajadusele. Kahju jällegi, et sellise koosseisu pealt eurosarja ei mängita.
Selleks, et mängida kahe ühisliiga kõrvalt (põhiturniiridel kokku 54 mängu) lisaks ka eurosarja, peaks klubil olema eralennuk ja koosseisus vähemalt 18 mängijat.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Kalev kirjutas:
KalevRuus kirjutas:See on jah huvitav, mis saab siis kui kõik lõpuks terveks saavad ja uusi vigastusi äkki peale ei tule? Treeneritele muidugi meeldib kui trennis on konkurents aga Cramo taolise klubi jaoks oleks justkui liigne luksus paari Eesti mõistes tippmängijat hoida rollis, kus neid ei saa isegi mänguks üles anda, rääkimata mänguminutitest. Ma ise pooldaks pigem, et sellisel juhul 1-2 mängijat vabaks lasta, usun, et neid klubisid on küll, kes Sokust, Kurbasest või Keedusest huvitatud oleks.
No mis rumal jutt see on? Aastast aastasse on kuulda hala, kuidas Kalev on kas: a) alakomplekteeritud, b) laseb head mängijad liiga kergekäeliselt üle osta, või c) valesti treenimise tõttu saavad mängijad vigastada ja pole kellegagi mängida. Nüüd, kui võistkonnas on 14+1 arvestatavat mängijat, on ühtäkki suure ahnusega tegu. Mis siis nüüd juhtub, võistkond saab liiga heaks? Minu silmis väga positiivne üllatus - tajutakse võimalust teha tugev hooaeg VTBs ja isiklikult soovin väga, et võetaks ometi see ESTLATi liiga tiitel ära. Balti liigas ei jõutud kunagi isegi finaali, võitmisest rääkimata.
Mis mind veidi närviliseks teeb on see mille Uhhuu juba ära mainis - et selle sastaavi koos hoidmiseks on ka reaalsed rahalised võimalused olemas.
Ei, seda muret ei ole, et võistkond liiga heaks saab aga jään selle juurde, et see oleks natuke ressursside raiskamine, kui ühel hetkel Sokk ja/või Kurbas oleksid nagu Soodlale sarnaselt tehnilised töötajad, kelle asi on ainult trennis keha anda. Kui tegu oleks mõne kooli kõrvalt mängiva noormängijaga, oleks teine jutt, antud juhul on tegu aga ilmselt üsna korraliku palka teenivate veteranmängijatega.
Aga eeldusel, et uues ühisliigas kukub tähtaeg samuti veebruari lõpus nagu seni, pole muidugi probleemi ja kiiret pole ühelgi osapoolel. Aga olen üsna kindel, et mingil hetkel keegi lahkub, kui uusi vigastusi peale ei tule.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

KalevRuus kirjutas: Aga olen üsna kindel, et mingil hetkel keegi lahkub, kui uusi vigastusi peale ei tule.
See mõte käis mul ka peast läbi, sest praegu näitab kõik kahtlaselt seda viitavat, nt mõni sellinegi mängija, kelle lepinguklausel lubab lahkuda parema pakkumise puhul. See kõik tundub praeguse seisuga kahtlaselt loogiline. Nimesid välja ei taha käia, sest see oleks puhas spekulatsioon.
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas villu123 »

Tekkis küsimus, et miks pole viimastel mängudel Almeidat meeskonnaga saalis!
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Ta on ju kodus hetkel ja pidi tagasi tulema jaanuari keskel.
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 359
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Raja »

Nagu laulupidu küll kalevi rosteris:

Leegionärid:
1. Tony Wroten jr
2.Maksim Salash
3.Arnett Moultrie
4. Branko Mirkovic
5. Ivan Almeida
6.Chavaughn Lewis
7. Reggie Lynch

Eestlased:

8. Janari Jõesaar
9. Martin Dorbek
10. Erik Keedus
11. Kristjan Kitsing
12. Kristjan Kangur
13. Tanel Kurbas
14. Tanel Sokk
------------------------
15. Madis Soodla
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Uuest mehest pole infot, kas sai kohale või ei!
Vasta