Balti liiga 2010/2011

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas nojah »

Tegelt kui kodus võideti kindlalt Rudupist ja Nevezist, siis oleks ka liig eeldada, et kolmas põhikonkurent samamoodi kindlasti ära võetakse. Oli jah ka palju ebaõnne selle mänguga seoses ja pole midagi teha - kõiki raskeid mänge ei saagi võita. Pigem tuleb ikkagi kahetseda 1. vooru kaotust TTÜ-le ja seda, et eelmise aasta Leedu-turneelt ei saadud ühtegi võitu. Ja noh ei ole õnne selle Ventspilsi vastu - võõrsil kaotati ju ka neile napilt ja siis oli vähemast Sokk mängust eemal samuti ning ühtegi leegionäri polnud ka tookord.

Tegelikult täna pärast kehva esimest poolaega (eriti kaitses) pakuti igati võitluslik ja põnev teine poolaeg. Lõpuks jäi lihtsalt objektiivselt jõust ja meestest puudu, et võit võtta. Üldiselt väga ei kiruks meeskonda, mõni mees oli küll suur pettumus aga paljud see-eest andsid endast kõik ja võitlesid mehiselt.
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Kristo »

KalevRuus kirjutas:Muidu, kas Kalevi fännid, kes mängu ääres kaasa elavad, on esindatud ka siin? Ma ise käisin täna taas vaatamas ja kui korra või kaks emotsionaalselt möödaviske puhul "t...a" üle huulte lipsas, pistis mingi beibe kõrval vinguma, et kuidas te väljendute jne. Sama ka siis kui omade korvi peale püsti kargasin jne. Mul viskas totaalselt ära, ütlesin mõrrale ja eeskätt ta kutile, et kui ei meeldi, jalutame välja ja teeme asjad sirgeks - siis miskipärast rahuneti kohe maha. Aga kossumängu ajal lüüa eriti ei tahaks, pigem elaks mängule kaasa seltskonnas kus kaasaelamine on mängu normaalne osa, mitte teiste segamine. Seega oleks väga tänulik, kui mõni Kalevi fänn kasvõi privas sõnumi saadab.
Foorumis käivad päris paljud fännklubi liikmed.
Aga selliseid inimesi, nagu sa just kirjeldasid, on Tallinnas liiga palju. Tullakse lihtsalt korvpalli vaatama ja kui keegi kõrval karjub/seisab/kaasa elab on kohe kisa lahti.
Kasutaja avatar
scorpion
Kasutaja
Postitusi: 241
Liitunud: 21 Sept 2010, 16:41

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas scorpion »

Kristo kirjutas: Aga selliseid inimesi, nagu sa just kirjeldasid, on Tallinnas liiga palju. Tullakse lihtsalt korvpalli vaatama ja kui keegi kõrval karjub/seisab/kaasa elab on kohe kisa lahti.
No kui nüüd aus olla, siis iga inimene, kes ei taha, et kõrval karjutakse, lüüakse trummi ja püsti rõõmust karatakse, võib ju fännisektorist lihtsalt eemale istuda. (peaks olema rahulikum) :P
Viimati muutis scorpion, 29 Jaan 2011, 23:39, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas zero0 »

KalevRuus kirjutas:Mul viskas totaalselt ära, ütlesin mõrrale ja eeskätt ta kutile, et kui ei meeldi, jalutame välja ja teeme asjad sirgeks - siis miskipärast rahuneti kohe maha.
Noh, eks ambaalid oskavad ikka vaid rusikatega asju lahendada - ähvardades Sinu puhul -, mitte verbaalselt. Eriti hale on muidugi siin sellest veel pajatada, kui tough guy Sa oled.
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Kristo »

Ma sain KalevRuus jutust nii aru, et ta ei istunudki fännisektoris, vaid kusagil mujal, sest fännisektoris ei tohiks kellelgi midagi kaasa elamise vastu olla.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Sten »

zero0 kirjutas:
KalevRuus kirjutas:Mul viskas totaalselt ära, ütlesin mõrrale ja eeskätt ta kutile, et kui ei meeldi, jalutame välja ja teeme asjad sirgeks - siis miskipärast rahuneti kohe maha.
Noh, eks ambaalid oskavad ikka vaid rusikatega asju lahendada - ähvardades Sinu puhul -, mitte verbaalselt. Eriti hale on muidugi siin sellest veel pajatada, kui tough guy Sa oled.
Samad sõnad! Võib-olla oli poisil lihtsalt mängust adrenaliin laes ja katus hakkas sõitma.

Mängust nii palju, et arvestades kolmanda veerandaja lõpul olime kaotanud kokku juba 4 väga tähtsat lüli siis läks isegi küllatki hästi. Tamm ilma Sokuta ikka ei mängi välja veel hetkel. Arbeti kaitsetööst jäi puudu kõvasti ja Toome ei tahtnud täna üldse mängida. Keerlese kaotust pole üldse vaja kommenteerida. Samuti väga kehv mäng Dunigani ründes(väga palju jättis viskamata) ja kahjuks pingipoisid ei suutnud asendada kaotatud lülisi täna. Kodus võiks ikka paremini visata. Mis siin ikka, minnakse nagu ikka igat järgmist mängu võitma ja tibusid loetakse kevadel.
Pilt
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Korx300 »

zero0 kirjutas:
KalevRuus kirjutas:Mul viskas totaalselt ära, ütlesin mõrrale ja eeskätt ta kutile, et kui ei meeldi, jalutame välja ja teeme asjad sirgeks - siis miskipärast rahuneti kohe maha.
Noh, eks ambaalid oskavad ikka vaid rusikatega asju lahendada - ähvardades Sinu puhul -, mitte verbaalselt. Eriti hale on muidugi siin sellest veel pajatada, kui tough guy Sa oled.

Ei leia siin midagi nii väga haledat. Kui ikka korralikult üle viskab, siis saavad emotsioonid võitu ka kõige tolerantsematest. Minu isiklik arvamus on selline, et korvpalli saal ei ole mingi teatrisaal, kus ei tohi kaasa elada... Kui ei meeldi, et teised omadele kaasa elavad, siis vaadake telekast korvpalli. Saali tulles aga ei tohiks küll viriseda, kui publik mängule kaasa elab. Trummid on nagu nii kõikidel Eesti fännklubidel fännisektorites, seega see ei tohiks küll kedagi segada. Ja see, kui keegi häälekalt kaasa elab ei ole ju kõrvadele nii valus vms, et selle pärast vinguma peaks. Tore, et ma Tartus sellist asja vähemalt kohanud ei ole.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4276
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas marxx762 »

Nagu eelpool mainiti siis Keerlese vigastus maksis selle mängu... Ning paraku ei näe me keerlest vist tükk aega enam mängimas, muidugi ei tea kui tõsine tal see vigastust on, igatahes oli tuld põlvest jälle mingi müstiline tükk lahti???

Esimene pooleaeg ladus ventspils ikka raudselt meie korvi palle täis, mida näitas ka visketabavus 60% kahesed. Esimese poolaja pluss poolele võib kanda vaid mängu alguse, mis meil tavaliselt nõrk ja Skele söödud.

Teine poolaeg tuldi kordades agresiivsemalt põllule ja 3-4 minutiga oli vahe tasa tehtud. Paraku siis aga oli vaja juba meestele ka pisut puhkust anda, aga sellega maksti ka lõivu. Ventspils sai taas 4-6 punktiga ette ja oligi kõrdõkk.

Kõikidele Arbeti kritiseeriatele näitas vast see mäng ära, miks ta vajalik on, ka päeval mil ta paneb 4st 0 kolmeseid. Ja Toome, see mees konkreetselt magas täna väljakul.

Kokkuvõtteks pold meil ka pisut õnne, Mike eksis korviall mõned visked, paraku samal ajal ventspilsi vennad vägistasid ka korviall ka kõige raskemad visked ära. Teisalt näitas ventspils ka klassi, kui vabaks ikka jäeti, siis viskasid ka sisse.

Kahju, et me ei võitnud seda mängu, see pidi meie oma olema... Ning need vigastused/haigused võivad meile väga väga valusalt kätte veel maksta.
Kasutaja avatar
brutality
Kasutaja
Postitusi: 120
Liitunud: 10 Dets 2008, 04:48

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas brutality »

Kusjuures n6ustun scorpioni arvamusega. Kui lubada ainult 1 kaotus veel(VEF), ning hoides poialt Ventspilsile(neil enamus m2ngud on kodus), siis 3 koht ei olegi v2ga utoopia.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas BCKLV »

Täielik ebaõnn, et selline hädaorg tänasele tähtsalt päevale langes. Sokk, Arbet + Keerles ka mängu jooksul. Kahju veel sellest, et algul lastakse vastasel eest ära ja siis terve ülejäänud mäng on üks tulekahju kustutamine. Kuskil kirjutati, et Krabbendami asemele ei otsita kedagi ja mängitakse olemasolevatega hooaja lõpuni - fataalne viga. Sel juhul pole meil nelja parema hulka asjagi. Viimasel veerandil lammutati meie lühike koosseis edukalt ära. Tagaliin mängis hoolimata kadudest siiski normaalselt, Riis üllatas. Škele veel vormist väljas ning pole sulandunud meeskonda, kuid isegi poolik Škele jättis täna lootusrikka mulje.
..ja aru ma ei taipa, minut lõpuni, 7ga taga, aga ikka lastakse pikka rünnakut.
HEROS GET REMEMBERED, LEGENDS NEVER DIE ||| 2005 ||| 2006 ||| 2009 ||| 2011 ||| 2012 ||| 2013 ||| 2014 ||| 2016 ||| 2017 |||
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas KalevRuus »

Noh, eks ambaalid oskavad ikka vaid rusikatega asju lahendada - ähvardades Sinu puhul -, mitte verbaalselt. Eriti hale on muidugi siin sellest veel pajatada, kui tough guy Sa oled.
Minu arvates oled sina hale. Aga kui sinu arvates on Ok, et õnnestunud soorituse peale aplodeerimine on saatanast ja iga "teatrikülastaja" võib selle peale mölisema hakata, kusjuures viisakatest märkustest välja tegemata, siis jõudu.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4276
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas marxx762 »

KalevRuus kirjutas:
Noh, eks ambaalid oskavad ikka vaid rusikatega asju lahendada - ähvardades Sinu puhul -, mitte verbaalselt. Eriti hale on muidugi siin sellest veel pajatada, kui tough guy Sa oled.
Minu arvates oled sina hale. Aga kui sinu arvates on Ok, et õnnestunud soorituse peale aplodeerimine on saatanast ja iga "teatrikülastaja" võib selle peale mölisema hakata, kusjuures viisakatest märkustest välja tegemata, siis jõudu.
Kus kohas sa istusid? fännklubi inimeste juures?
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas KalevRuus »

Istusin fänklubi taga, viimases reas.
Üks Kalevi fänn võttis muga ühendust ja järgmisel korral olen küllap teie seas, jõudu!
Istusin muidu tavapubliku sees aga vaatamata sellele ei mõista kuidas saab mölisema hakata selle peale,et oma satsile kaasa elad?!
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas #7 »

Ilmselgelt jäi see Soku vigastuse taha, mingil määral ka Arbeti, aga pigem Soku. Tamm oli reaalselt nöost valge ega jaksanud enam midagi teha...
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas zero0 »

KalevRuus kirjutas:
Noh, eks ambaalid oskavad ikka vaid rusikatega asju lahendada - ähvardades Sinu puhul -, mitte verbaalselt. Eriti hale on muidugi siin sellest veel pajatada, kui tough guy Sa oled.
Minu arvates oled sina hale. Aga kui sinu arvates on Ok, et õnnestunud soorituse peale aplodeerimine on saatanast ja iga "teatrikülastaja" võib selle peale mölisema hakata, kusjuures viisakatest märkustest välja tegemata, siis jõudu.
Mina olen hale? Mille poolest? Saan aru, et Eesti publik on tuim ja emotsioonitu, aga vägivallaga ähvardamine peegeldab Sinu vaimuvaesust. Iga mees oskab rusikatega lahendada asju, sõnadega mitte.
Suletud