Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas YO »

Kristo kirjutas:Nüüd mängib meil.
http://basket.ee/?news_id=6936&mid=9
LÕPUKS ! Olemas! Ühte musta on PF-i peale veel vaja siis on BBL-is medal käes:)
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas martin »

1-akognon/sokk/riis
2-fisher/dorbek/akognon
3-arbet/fisher/kurbas
4-keerles/miller/kajupank
5-johnson/veski

NO PABERIL TUNDUB VÄGAGI MEELDIV TIIM AGA SAAKS KUNAGI SIIS PÄRISELT KA SELLISE KOOSSEISUGA PLATSILE:D
suusasaabas
Kasutaja
Postitusi: 34
Liitunud: 28 Mär 2009, 21:47
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas suusasaabas »

martin kirjutas:1-akognon/sokk/riis
2-fisher/dorbek/akognon
3-arbet/fisher/kurbas
4-keerles/miller/kajupank
5-johnson/veski

NO PABERIL TUNDUB VÄGAGI MEELDIV TIIM AGA SAAKS KUNAGI SIIS PÄRISELT KA SELLISE KOOSSEISUGA PLATSILE:D
rocki vastu on ehk liiga palju loota?:D
smoothoperator
Kasutaja
Postitusi: 98
Liitunud: 13 Mai 2009, 16:45

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas smoothoperator »

tsentri ümber oli pikalt selline sahin, et ma lootsin kuidagi midagi enamat kui mingit 31 aastast veterani 7 punktiga mängust...aga loodame parimat
nigga what
Uus kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 24 Dets 2008, 13:59

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nigga what »

Ma olen ka nende veteranide suhtes skeptiline olnud, aga neid on vaja meeskonda. Väga valusalt on kahjuks Tanoka kolmene meeles.. veteranid aeg-ajalt suudavad, valusalt ja pahatihti väga otsustavatel hetkedel.

Aga selles videos peaks uue C pisike blockparty peal olema, päris korralikult paugutab.
http://www.youtube.com/watch?v=arrsFT2CddI

Head ööd ja järgmine kord kõik saali!!!!
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Alex »

No ega meile palju aega ei anta.
Olgu nende Valga ja Pärnu mänguga kuidas tahes, aga BBL mängus Rocki (9.11) vastu sooviks küll, et nii mõnigi mees on vigastusest piisavalt paranenud ja on võimelised meeskonda aitada.
Sama käib ka teise tähtsa BBL mängukohta Siauliaiga (14.11).Usun, et kui kõik on rivis ja nüüd nad saavad trennis omi jutte seal teha, siis me võima ka Siauliail elu raskeks teha.
Fakt on see, et kodus ei tohi kellelegi midagi kergelt ära anda.Hiljem muidu löövad seal omavaheliste mängude tulemused kokku ja pärast on aamen jälle.
Soho kirjutas:ma paneks ikka novembrisse mängud :D ntx. rockiga 9.11 ja siauliai 14.11 :)
Tänks.Parandasin ära nüüd.Damn,palvik on.
Viimati muutis Alex, 03 Nov 2009, 01:02, muudetud 2 korda kokku.
YNWA
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Soho »

andy72o kirjutas:No ega meile palju aega ei anta.
Olgu nende Valga ja Pärnu mänguga kuidas tahes, aga BBL mängus Rocki (9.10) vastu sooviks küll, et nii mõnigi mees on vigastusest piisavalt paranenud ja on võimelised meeskonda aitada.
Sama käib ka teise tähtsa BBL mängukohta Siauliaiga (14.10).Usun, et kui kõik on rivis ja nüüd nad saavad trennis omi jutte seal teha, siis me võima ka Siauliail elu raskeks teha.
Fakt on see, et kodus ei tohi kellelegi midagi kergelt ära anda.Hiljem muidu löövad seal omavaheliste mängude tulemused kokku ja pärast on aamen jälle.
ma paneks ikka novembrisse mängud :D ntx. rockiga 9.11 ja siauliai 14.11 :)
Kasutaja avatar
Ragles23
Kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 01 Okt 2009, 22:57
Asukoht: Eesti,Soome

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Ragles23 »

Endale jätab küll esialgu Johnson hea mulje, mees on ju ikkagi mänginud nbas :)
Loodame, et mees saab jääda ja ma arvan, et temast oleks meeskonnale palju abi. Statistika on ka päris korralik. Mees on eelmises klubis keskmiselt mänginud 20min ja visanud keskmiselt 7,5 punkti, kuigi statistika põhjal ei saa mehest täispilti:)
Oletame, et Kalevis saab ta mänguaega ca 30 minutit ja viskab selle ajaga keskmiselt ca 10 punkti
Miller võiks samas ju jääda ja anda puhkust Keerlesele ja Johnsonile, aga Berkise võib küll Lätis maha panna

PF:Keerles/Miller/Raadik
C:Johnson/Miller/Veski
Pole ju iseenesest paha :D
[GO KALEV GO !
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Soho »

Ragles23 kirjutas:Endale jätab küll esialgu Johnson hea mulje, mees on ju ikkagi mänginud nbas :)
Loodame, et mees saab jääda ja ma arvan, et temast oleks meeskonnale palju abi. Statistika on ka päris korralik. Mees on eelmises klubis keskmiselt mänginud 20min ja visanud keskmiselt 7,5 punkti, kuigi statistika põhjal ei saa mehest täispilti:)
Oletame, et Kalevis saab ta mänguaega ca 30 minutit ja viskab selle ajaga keskmiselt ca 10 punkti
Miller võiks samas ju jääda ja anda puhkust Keerlesele ja Johnsonile, aga Berkise võib küll Lätis maha panna

PF:Keerles/Miller/Raadik
C:Johnson/Miller/Veski
Pole ju iseenesest paha :D
nu raadiku võib maha kanda
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Soho »

smoothoperator kirjutas:tsentri ümber oli pikalt selline sahin, et ma lootsin kuidagi midagi enamat kui mingit 31 aastast veterani 7 punktiga mängust...aga loodame parimat
kas nüüd just veteran suht parimad aastad peaks C kohta olema (kehakaalust oleneb aind)
ma arvan et kuskil 35-st võib hakkata veteraniks lugema :)
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Delta »

Täiesti uskumatu on minu jaoks see, et alles 2 kuud tagasi räägis hr Valdmaa, et Cramol absoluutselt raha pole, et sellist nalja nagu praegu tehakse korda saata. Et välismängijate palkamine jäeti meelega semptembri algusesse, et saada mõni vend(keda muuseas juba scoutiti suvel, aga siis oli kallis!) odavamalt kätte. Et ei olda nii rikkad, et suudaks mehi edasi tagasi sõidutada ning uusi tuua. Ja nüüd tuuakse 7s välismängija.
Midagi on teil seal ülevalt poolt ikka väga viltu. No offence, aga sellist meest nagu Valdmaa ei suuda tõsiselt võtta ikka enam tükk aega. Nüüd tuleb siis välja, et raha ikka oli(kuidas muidu on võimalik 7 välismängijat tuua?!, juba nende edasi-tagasi sõidutamine kokku=mõne Eesti mängija aasta palk).
Kuidas suudetakse nüüd siis vabandada seda, et suvel ei suudetud meeskonda komplekteerida? Mehed on lihtsalt ebakompetentsed ja ongi kõik.
Mida see suur scoutimine on toonud siis ..tüübid istuvad ja vaatavad youtube-st videosi? Ja mees tuuakse päevapealt kohale, siis selgub, et vist ikka pole see, mida oodati(ikka juhtub sellist asja kusjuures, midagi pole teha..aga no see peaks juhtuma augusti lõpp kontrollmängudes, mitte bbl-i mängus).
Imelik klubipoolne käitumine igatahes.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Kui nüüd 2 uust väljamaalast veel tulevad, siis on listis kokku 16 meest! Kuigi jah osad praegu vigastatud siis mõnest mehest tuleb kindlasti lahti saada.

Mis arvate, kellest?

Ma arvan, et kindlad minejad on Berkis (viimastes mängudes ikka täiesti null olnud) ja Raadik (no ei ole iga üle kahe meetri mees kohe automaatselt korvpallur). Vähemalt kaks meest on kindlalt üleliigsed.

Lisaks on Miller kahtlane, samas korvi alla on suurt meest vaja. Ehk jäetakse? Ilmselt palju sõltub ka rahakotist ja sellest, kas hakatakse veel kedagi otsima. Ka Erik Dorbek tundub esialgu suht üleliigne, aga paljud on vigased, ehk esialgu veel jätkab. Ja samas vbla jääbki 14 meest meeskonda?
suusasaabas
Kasutaja
Postitusi: 34
Liitunud: 28 Mär 2009, 21:47
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas suusasaabas »

nojah kirjutas:Kui nüüd 2 uust väljamaalast veel tulevad, siis on listis kokku 16 meest! Kuigi jah osad praegu vigastatud siis mõnest mehest tuleb kindlasti lahti saada.

Mis arvate, kellest?

Ma arvan, et kindlad minejad on Berkis (viimastes mängudes ikka täiesti null olnud) ja Raadik (no ei ole iga üle kahe meetri mees kohe automaatselt korvpallur). Vähemalt kaks meest on kindlalt üleliigsed.

Lisaks on Miller kahtlane, samas korvi alla on suurt meest vaja. Ehk jäetakse? Ilmselt palju sõltub ka rahakotist ja sellest, kas hakatakse veel kedagi otsima. Ka Erik Dorbek tundub esialgu suht üleliigne, aga paljud on vigased, ehk esialgu veel jätkab. Ja samas vbla jääbki 14 meest meeskonda?
bye bye berkis, raadik, m. dorbek, e.dorbek!
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas And »

Martinit küll ära ei saadaks. Erik võiks ka varus olla.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Alex »

Berkins,Raadik ja Erik out!
(Martini jätaks tema tuleviku peale mõeldes alles.)
YNWA
Vasta