Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
barons2
Kasutaja
Postitusi: 212
Liitunud: 06 Aug 2018, 21:36

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons2 »

VTB ametlikul lehel on meeskonna roster 10 liikmeline, puuduvad Sander Raieste ja Zack Smith`i nimed...Smith veel, aga miks Raieste?
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

VTB leht pole veel täiesti updated.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Alexander Madsen liitus Riia Vefiga.
East
Kasutaja
Postitusi: 1032
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Hooaja alguseni on nädal jäänud, aga meeskond on lippadi-lappadi ning meedias jällegi infot ei liigu.

Kui eelmisel hooajal vaatasin ma sisuliselt kõik VTB kodumängud kohapeal ära ja mõtlesin korraks ka järgmiseks (selleks) hooajaks hooajakaardi ostmisele, siis nüüd tuleb vist õnne tänada, et ma liiga agaralt seda soetama ei hakanud. Asi poleks selles, et mind huvitaks ainult võitev meeskond.. aga praegusel juhul ei näe ma erilist variantigi, et Kalev suudaks enamikes mängudes vastupanugi osutada, v.a siis võib-olla Stelmeti, Tsmoki ja veel mõne mansa vastu. Kui eelmine hooaeg ei olnud sisuliselt enne ühtegi mängu teada, et kas tuleb võit või kaotus, siis nüüd tõotab tulla jälle selline hooaeg, kus paljud mängud on ilmselt poolajaks tehtud.

Lisaks, kelle hea idee oli meeskonna tutvustus teha tööpäeval kell 12? Ei ole just eriti loogiline idee, aga võib-olla ei tahetudki sinna väga inimesi kutsuda.

Siinkohal väike tip: Kalevi koduleht/sotsiaalmeedia võiks sisaldada ka endatoodetud contenti. Selle all mõtlen intervjuusid mängijate ja klubi töötajatega (kasvõi Sibula ja Linamäega), samuti võiks toota ju mingeid personaalsemaid videolugusid mängijatega. Ka sellised asjad tooks inimesi ehk klubile lähemale.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

East kirjutas:Hooaja alguseni on nädal jäänud, aga meeskond on lippadi-lappadi ning meedias jällegi infot ei liigu.

Kui eelmisel hooajal vaatasin ma sisuliselt kõik VTB kodumängud kohapeal ära ja mõtlesin korraks ka järgmiseks (selleks) hooajaks hooajakaardi ostmisele, siis nüüd tuleb vist õnne tänada, et ma liiga agaralt seda soetama ei hakanud. Asi poleks selles, et mind huvitaks ainult võitev meeskond.. aga praegusel juhul ei näe ma erilist variantigi, et Kalev suudaks enamikes mängudes vastupanugi osutada, v.a siis võib-olla Stelmeti, Tsmoki ja veel mõne mansa vastu. Kui eelmine hooaeg ei olnud sisuliselt enne ühtegi mängu teada, et kas tuleb võit või kaotus, siis nüüd tõotab tulla jälle selline hooaeg, kus paljud mängud on ilmselt poolajaks tehtud.

Lisaks, kelle hea idee oli meeskonna tutvustus teha tööpäeval kell 12? Ei ole just eriti loogiline idee, aga võib-olla ei tahetudki sinna väga inimesi kutsuda.

Siinkohal väike tip: Kalevi koduleht/sotsiaalmeedia võiks sisaldada ka endatoodetud contenti. Selle all mõtlen intervjuusid mängijate ja klubi töötajatega (kasvõi Sibula ja Linamäega), samuti võiks toota ju mingeid personaalsemaid videolugusid mängijatega. Ka sellised asjad tooks inimesi ehk klubile lähemale.
Olen nõus algav hooaeg saab olema ,kui üks suur must ja õnnetu unenägu.Muidugi klubi fännina lähen ikka saali kaasa elama ,kuid praegust seltkonda vaadates ,tekib küll küsimus ,kas meid sellistena enam VTBs näha tahetaksegi.Mis puutub juhtkonda siis kurvaks teeb olukorra see ,et endiselt pole juhtkonnalt mingitki sõnumit tulnud seoses ühe suursponsori ehk Optibeti kadumisega.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Nüüd on ka ametlikult välja öeldud, et eelarve on mullusega võrreldes väiksem:

https://sport.delfi.ee/news/korvpall/ee ... d=87513445" onclick="window.open(this.href);return false;

Ma oletan, et eelarve vähenemine sai teatavaks alles pärast Štelmahersi palkamist. Vaevalt, et ta muidu oleks Kalevisse tulnud. Ja ka vastupidi. Napi eelarve juures poleks olnud tarvis sellise kaliibriga treenerit palgata. N-ö eestlaste arendamise hooajal oleks vabalt võinud olla ka peatreeneriks mõni eestlane.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Kuusmaa eestlasi arendama VTBs v? :D
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas villu123 »

Vaatasin VTB liiga korvialuste mängijate kaalu ja võrrelda neid Cramo mängijatega siis oleks tegu kergkaalu maadlus raskekaalastega, enamuses meeskondades on Centrid nii rasked, et massiga surutakse Cramo pikad korvialt minema, sellest tuleb küll hooaja suurem allajäämine. Cramol Kangur kõige raskem ja temagi vaevalt üle 100 kg
KingOfKalev
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 15 Aug 2018, 12:19

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KingOfKalev »

https://m.sport.delfi.ee/article.php?id=87517833" onclick="window.open(this.href);return false;

Miskit tarka ka teada saab?
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas toivo »

KingOfKalev kirjutas:https://m.sport.delfi.ee/article.php?id=87517833

Miskit tarka ka teada saab?
Üks eesliini mängija tuleb kindlasti juurde, aga ei ole teada, et millal.

Pole välistatud ka tagaliini skoorija lisandumine.

Eelarve on vähenenud, kuid mitte väga palju.

Hooaega alustatakse defitsiidis eelarvega. See on tavaline praktika, vaid mõnel masu-eelsel aastal oli eelarve hooaja alguseks 100% koos.

VTB-s üritatakse ikka play-offi saada, aga suurim eesmärk on EstLat liiga ära võita.

Kolm suuremat VTB mängu mängitakse Suurhallis, ülejäänud Kalevis. Mõndasid väiksemaid mänge tahetakse ka Nordi saalis pidada.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

toivo kirjutas:
KingOfKalev kirjutas:https://m.sport.delfi.ee/article.php?id=87517833

Miskit tarka ka teada saab?
Üks eesliini mängija tuleb kindlasti juurde, aga ei ole teada, et millal.

Pole välistatud ka tagaliini skoorija lisandumine.

Eelarve on vähenenud, kuid mitte väga palju.

Hooaega alustatakse defitsiidis eelarvega. See on tavaline praktika, vaid mõnel masu-eelsel aastal oli eelarve hooaja alguseks 100% koos.

VTB-s üritatakse ikka play-offi saada, aga suurim eesmärk on EstLat liiga ära võita.

Kolm suuremat VTB mängu mängitakse Suurhallis, ülejäänud Kalevis. Mõndasid väiksemaid mänge tahetakse ka Nordi saalis pidada.
Et ei tekiks mitmetimõistmist, siis tsitaadid Linamäelt:
On olnud mõningate sponsorite ärakukkumised. Peame väiksema eelarvega toime tulema. Ma ei ütleks, mitu protsenti või kui palju väiksem. Mitte päris märgatavalt väiksem, aga väiksem.
Meie eesmärk oligi võistkond eestlaste-kesksemaks saada. Kui vaadata teisi VTB Ühisliiga klubisid, siis seal on vastupidi, tugevaid välismaalasi on palju. Loodame eestlastele palju mänguaega anda ja neile sära silma tuua. Ma ei tea, kas see toob rohkem rahvast saali või mitte, aga äkki toob see fännidele rohkem rõõmu. Eelarve seadis piirid ka meie võõrleegionäride taustale, keda otsisime. Aga üks suur eesmärk on meil kindlasti – Eesti-Läti liiga seekord ära võita.
Enne masu (2008. ja 2009. aastal – A. K.) olid mõned aastad, kus me ei alustanud defitsiidiga. Hiljem on ta [eelarve] alati defitsiidis olnud. Stardiraha [VTBs] on avalik, see jääb natuke alla 100 000 euro. Väga raske on pikka-pikka plaani teha, sest meil on suures osas erasponsorid. Kui meil oleks stabiilne omavalitsuse tugi, oleks seda lihtsam teha.
„Mul on raske ennustada, kuidas me mängima hakkame, sest vigastuste tõttu pole mul tiimist head ülevaadet. Tsentrid on audis ja nendeta pole võimalik korvpalli mängida. Ma ei tea, millal nad korda saavad. Tahaksin võistkonda paremaid leegionäre, kelle seas võiks olla liider. Tore oleks selliseid mängijaid palgata, aga see pole lihtne. Eelarve on ju väiksem,” lisas ta [Štelmahers].
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Ryan Richards?
Karjäär on olnud kirju, aga no kedagi on vaja.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Rix kirjutas:Ryan Richards?
Karjäär on olnud kirju, aga no kedagi on vaja.
Lugesin seda alles siit. Kui see on sama Ryan Richards (britt), keda mina mõtlen, siis see oleks huvitav valik, väga mitmekülgne mängija. Minu teada ta jõudis vahepeal küll mängimise vigastuste tõttu lõpetada, seetõttu, millises vormis ta võiks olla.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Mis Ryan Richards? Kust seda infot leidnud oled? Kui lihtsalt pakkumine siis mataks kohe maha selle. Pigem otsitakse mingit Zach Smithi laadi mängijat ikka. Nagu see Madsen oli kelle kohta üteldi et oli Cramo huviorbiidis.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

HypeBeast kirjutas:Mis Ryan Richards? Kust seda infot leidnud oled? Kui lihtsalt pakkumine siis mataks kohe maha selle. Pigem otsitakse mingit Zach Smithi laadi mängijat ikka. Nagu see Madsen oli kelle kohta üteldi et oli Cramo huviorbiidis.
Sportando twitter:

Kalev Cramo is signing UK national team player and former Spurs draft pick Ryan Richards, a source told @Sportando
Vasta