Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas converse »

See Rohnert on sama pikk kui Cramo eelmise aasta center :D, aga muidu tundub päris asjalik vana, PG kohta võtab palju lauda ja vabaviskeid teenib korralikult.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Kui Talts tõesti Rocki jääb, siis ei teinud Toome vist küll kõikse targemat otsust Tartusse minnes. Balti liigas saab platsile ehk kümmekond minutit mängu kohta, samas kui Kalev/TTÜ-s oleks kindel põhiviisiku mees.
Rocki seisukohast on muidugi hea, et pink on pikk aga number kahe koht võib selle ära nullida kui kolmandat välismaalast ei tooda.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nub4you »

Nja , Oleks vaja veel nr.2 ka tuua ..
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

converse kirjutas:See Rohnert on sama pikk kui Cramo eelmise aasta center :D, aga muidu tundub päris asjalik vana, PG kohta võtab palju lauda ja vabaviskeid teenib korralikult.
Unustasin enne sellele tähelepanu osutada. Mees hangib palju lauapalle tänu oma pikkusele. Rock võib olla seega lauas võimsam, kui kunagi varem. Tugev eesliin võib korvata mitte nii hea tagaliini - juhul, kui see täielik košmaar pole -, kuna hangitakse ründelauas rohkem palle ning saadakse kordusviskeid. Kõik see on minu hüpotees hetkel, eks seda näitab hooaeg, kuidas asjad kujunevad.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

zero0 kirjutas:Keegi teab, mis Tsintsadzest saanud on? Kas ta on mingi klubi hingekirjas hetkel? Mitte seda, et ma loodaks hirmsasti tema naasmist Rocki - iseenesest sooviks näha küll, aga ratsionaalselt mõeldes seda hetkel ei juhtu -, vaid lihtsalt soovin tema tegemistega kursis olla
Mind ka väga huvitab. Olen üritanud uurida, aga mitte mingisugust infot ei leia tema kohta. Eelmine hooaeg oli tema jaoks paras segadus ja katastroof. Ei kujutagi ette, mis temast nüüd võib saada. Tsin võis aeg-ajalt ikka korralikult marru ajada, samas oli ta stabiilne tugi meeskonnas, kes alati tõi (eriti vajalikel hetkedel) oma osa ja tihti enamgi ära.

Tahaks teda veel kunagi Tartus näha. :koss:
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

KalevRuus kirjutas:Kui Talts tõesti Rocki jääb, siis ei teinud Toome vist küll kõikse targemat otsust Tartusse minnes. Balti liigas saab platsile ehk kümmekond minutit mängu kohta, samas kui Kalev/TTÜ-s oleks kindel põhiviisiku mees.
Rocki seisukohast on muidugi hea, et pink on pikk aga number kahe koht võib selle ära nullida kui kolmandat välismaalast ei tooda.
Kahe otsaga asi. Usun, et see mänguaeg Balti liigas ja Eurosarjas kindlasti on rohkem kui 10 minutit. Võib-olla tulebki kasuks talle, paneb mehe rohkem töötama ja vaeva nägema, et enam mänguaega teenida. Kui Talts peaks Rockiga liikuma, siis leping sisaldab suhteliselt kindlasti punkti, kus on märgitud, et võib igal ajal lahkuda mõnda teise klubisse pakkumise korral, vähemalt mina arvan nii. Olen suhteliselt kindel ka Taltsi välismaale minekus, kui mitte praegu, siis hooaja jooksul kindlasti.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Kahe otsaga asi. Usun, et see mänguaeg Balti liigas ja Eurosarjas kindlasti on rohkem kui 10 minutit. Võib-olla tulebki kasuks talle, paneb mehe rohkem töötama ja vaeva nägema, et enam mänguaega teenida. Kui Talts peaks Rockiga liikuma, siis leping sisaldab suhteliselt kindlasti punkti, kus on märgitud, et võib igal ajal lahkuda mõnda teise klubisse pakkumise korral, vähemalt mina arvan nii. Olen suhteliselt kindel ka Taltsi välismaale minekus, kui mitte praegu, siis hooaja jooksul kindlasti.
Tahaks nõus olla, et ehk paneb see roll teda rohkem pingutama. Elame-näeme.
Aga ma pean suhteliset ebatõenäoliseks, et Talts, kui ta juba Rockis maandub, veel kuhugi edasi läheks. See oleks ikka suht lotovõit. Hooaja keskel saadakse harva välja.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Korx300 »

KalevRuus kirjutas:
Kahe otsaga asi. Usun, et see mänguaeg Balti liigas ja Eurosarjas kindlasti on rohkem kui 10 minutit. Võib-olla tulebki kasuks talle, paneb mehe rohkem töötama ja vaeva nägema, et enam mänguaega teenida. Kui Talts peaks Rockiga liikuma, siis leping sisaldab suhteliselt kindlasti punkti, kus on märgitud, et võib igal ajal lahkuda mõnda teise klubisse pakkumise korral, vähemalt mina arvan nii. Olen suhteliselt kindel ka Taltsi välismaale minekus, kui mitte praegu, siis hooaja jooksul kindlasti.
Tahaks nõus olla, et ehk paneb see roll teda rohkem pingutama. Elame-näeme.
Aga ma pean suhteliset ebatõenäoliseks, et Talts, kui ta juba Rockis maandub, veel kuhugi edasi läheks. See oleks ikka suht lotovõit. Hooaja keskel saadakse harva välja.

Ei tea mdiagi, pigem klubid lihtsalt ei lase oma mängijaid poole hooaja pealt minema(Keerlese näide sobib siia).
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Korx300 »

http://sport.postimees.ee/?id=305764" onclick="window.open(this.href);return false;
Postimees kirjutas:Taltsil on veel tagataskus ka Rakvere Tarva peatreeneri Andres Sõbra pakkumine. Reede õhtul põikas Talts Virumaale ning kuulas Sõbra pakkumise ära. «Ma ei ütleks, et see oli halb pakkumine – nende puhul poleks kindlasti mingit kinnihoidmist, kui välismaalt tuleb pakkumine, saaksin kohe lahkuda,» rääkis Talts.

Täna jõuab Tartusse ka Eesti koondise teine korvialune jõud Joosep Toome. Suuliselt on ta Rocki juhtidega mängimise osas juba ammu kokkuleppele jõudnud, ent lepingut pole veel allkirjastatud. Kui aga Rock palkab Toome ja Taltsi ning keskmängija kohal on Eziukwu ja Vallo Allingu, oleks tegemist Eesti mõistes väga võimsa eesliiniga meeskonnaga.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

Lugege basketist Reimo tamme lugu. Toome on sellises eas ja sellise tasemega, et ta peab saama keskmiselt 20 min mängida, lihtsalt trennis, kui ta isegi lõhub nagu Rocky Balboa Venemaal, enam ei arene. Ja selge on, et Taltsi jäämisel ta oma 20 kätte ei saa (nohjah, Võru vastu). Kui Talts tahab välismaale minna poole hooaja pealt, on tal vaja ka mänguaega, et üldse mingit statsi kokku ajada. Talts ja Toome korraga platsil? Võimalus, aga Rocki mängujoonisesse see ei sobi. Nii et jah, ei tahaks olla pessimist, aga Taltsi Decision peaks ühe mehe väga ärevaks tegema küll. Ja vana Soku kah.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
007
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 02 Mai 2008, 14:04

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas 007 »

Eesliin võib ju võimas olla, aga kui taga haigutab tühjus, kus see pall sinna ette jõuab? Praegu jätab Kalev küll parema mulje.
MiamiHeat
Uus kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 07 Aug 2010, 21:18

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas MiamiHeat »

kui talts,toome,callistus ja allingu kõik rockki jääks siis neil ikka päris kõva korvialune jah. samas ei ole ka allingu enam väga noor mängumees :D ja arvatavasti hakkaksid põhirõhku kandma hoopis teised 3.
rohnert tundub päris huvitav mängija iseenesest, aga leppiku vigastuse tõttu oleks rockil ja üleüldse läheks neil vaja ühte korraliku viskajat. ideaal oleks tegelikult kui tuleks viskav mängujuht ja nate'i saaks kasutada nr2-he peal. aga vaevalt et neil enam nii palju raha on et sellist venda tuua, hea kui sellisegi leiavad kes lihtsalt suudaks normaalse protsendiga kolme visata.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Korx300 kirjutas:http://sport.postimees.ee/?id=305764
Postimees kirjutas:Taltsil on veel tagataskus ka Rakvere Tarva peatreeneri Andres Sõbra pakkumine. Reede õhtul põikas Talts Virumaale ning kuulas Sõbra pakkumise ära. «Ma ei ütleks, et see oli halb pakkumine – nende puhul poleks kindlasti mingit kinnihoidmist, kui välismaalt tuleb pakkumine, saaksin kohe lahkuda,» rääkis Talts.

Täna jõuab Tartusse ka Eesti koondise teine korvialune jõud Joosep Toome. Suuliselt on ta Rocki juhtidega mängimise osas juba ammu kokkuleppele jõudnud, ent lepingut pole veel allkirjastatud. Kui aga Rock palkab Toome ja Taltsi ning keskmängija kohal on Eziukwu ja Vallo Allingu, oleks tegemist Eesti mõistes väga võimsa eesliiniga meeskonnaga.
Arvatavasti suudaks Rohnert mängida ka SG kohta, aga ikkagi jääb tagaliin poolikuks, kuidagi kummaline, et Teini asemele uut meest ei otsitud, vaid üritati Leppikuga läbi ajada. Praegu on vist saadaval veel Rannula, aga tema sobiks pigem Soku asemele tagavaramängujuhiks. Kui Talts liitub Rockiga, siis tähendab see ilmselt seda, et Raadik läheb duublit mängima ja Paade leping muutub veelgi kummalisemaks, sest nii PF kui SF koha peal on mitu meest juba ees, nad võiksid ta siis juba kusagile laenule anda.
MiamiHeat
Uus kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 07 Aug 2010, 21:18

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas MiamiHeat »

tarvase nimekirjas märkis sõber raadiku viieks: 11 Rain Raadik 5 17/05/1989 205
PF talts,toome,paade(kes nagunii rockis mänguaega ei saa eriti)
C eziukwu,allingu,raadik(kes võiks vabalt ka rock II mängida)
RK
Kasutaja
Postitusi: 1773
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

Üks tuttav käis täna hommikul ülikooli spordihoones ja teatas ,et mõlemad leegionärid ja Toome olid täna Rocki trennis.
Vasta