Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 305
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas elchukakabra »

Uhhuu kirjutas:Zagarsi liitumine Kaleviga jääb ära:

http://sportacentrs.com/basketbols/legi ... ars_uz_tal" onclick="window.open(this.href);return false;

Uue mängija leidmisega läheb väga kiireks, kui soovitakse teda lisaks VTB-le ka kohalikus liigas kasutada.
Kuna enda läti keel on roostes, siis mis põhjusel liitumine ära jääb?
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

vigastus
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Ei tea kas tuuakse täna veel keegi meile juurde või ei, sest kui Sokku hooaeg läbi on, siis oleks vaja 1 meest juurde veel.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 656
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

On kuskilt üldse mingit raha võtta, et saaks kellegi siia juurde tuua? Ma arvan, et Žagarsi siia toomine oli meile suhteliselt soodne ja hea pakkumine, mis nüüd on kahjuks läbi kukkunud.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 915
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Drogba »

Hetkel on Zagars EST LAT liigasse üles antud, aga ju see siis lihtsalt ennatlik käik nagu dets alguses Jõesaare ja Kempiga tehti.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 656
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Ma siin järgmise hooaja mõttes olen visanud üles kaks nime, kes võiks liituda Kaleviga- Eelmäe ja Kivi.

Eelmäe tundub olevat rohkem selline, et teda ei koti ja läheb seinast kasvõi pea eest läbi
Kivi on korralik skoorija eesti mõistes ning kaitses suudab tahtmise korral ka hakkama saada.

Pole kindel kas keegi tartukatest tuleb, aga kumbagi neist ma ootaksin avasüli.

Siinkohal peab ka Suneliku Intsu meelde jätma, kes halvasti ei mängi ning vast vajabki tiimisisest konkurentsi paariks aastaks!
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

No nagu Alar ütles, et kui neil on see kuu 3 mängu nädalas ja 6 vtb mängu ja osad mängud järjest, et mehed katki ei läheks on vaja juurde tuua mehi.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas toivo »

vanafänn kirjutas:Ma siin järgmise hooaja mõttes olen visanud üles kaks nime, kes võiks liituda Kaleviga- Eelmäe ja Kivi.

Eelmäe tundub olevat rohkem selline, et teda ei koti ja läheb seinast kasvõi pea eest läbi
Kivi on korralik skoorija eesti mõistes ning kaitses suudab tahtmise korral ka hakkama saada.

Pole kindel kas keegi tartukatest tuleb, aga kumbagi neist ma ootaksin avasüli.

Siinkohal peab ka Suneliku Intsu meelde jätma, kes halvasti ei mängi ning vast vajabki tiimisisest konkurentsi paariks aastaks!
Ma ise pakuks Rosenthali, tundub neist Tartu tüüpidest ikka tükkmaad rohkem VTB-ks valmis mängumees.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Ma loodan, et Pärnu peab sõna ja proovib järgmisel aastal eurosarja - kui nii, siis on ka Kanguri liitumine igati loogiline. Siis kulub Rosenthal neile ära ja ilmselt ka talle endale parem võimalus samm edasi teha, sest mänguaega jagub Pärnus kindlasti rohkem ning tekib rohkem võimalusi mõnele välisklubile silma jääda. Cramo pingiotsal (a la Paasoja) on see võimalus kindlasti väiksem. Võib-olla ka Kivile ja Eelmäele, aga miks mitte haarata Gluditis või Haller, neile võiks just Pärnu olla sobiv koht astumaks järgmist sammu edasi. Kindlasti on positiivne, kui Eestisse tekib mõni rahvusvaheliste ambitsioonidega klubi, sest Cramo väljund on Venemaa MV ja selle kõrvalt muuks palju aega ei jää ning teiste klubide ambitsioonid koduõuelt kaugemale väga ei kulge. Kui juba Tartu suutis Katajale vastu panna ning ega palju puudu ei jäänud, siis Pärnu, kui suudab vähemalt samal tasemel koosseisu kokku ajada, peaks olema reaalselt võimeline põhiturniirile välja murdma. Cramo kontekstis on siiski kaks võimalust, kas oled võimeline põhirotatsiooni välja murdma (a la Jõesaar, Dorbek, mõneti ka Hermet) või siis mõni perspektiiviga noormängija, kes on sinnapoole teel, et mõne aastaga suudaks.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Kõrge potentisaaliga praegustest estlati meestest on ka kindlasti Lips veel. Hea raam ja vise, aktiivne ja tugev lauas. Siin on vist veidi kaitse küsimus, et number 3de vastu vist jalgadest veidi aeglane ja 4de vastu lühike?

Sutt vist jääbki selliseks meheks kes madalama tasemega satside vastu paneb 20 sanga, 10 söötu, 10 lauda aga läbilööki kõrgemal tasemel ei suuda teha?

Rohkem kohalikke mehi vist polegi kes võiks Cramo rotatsiooni murda hetkel.

Huvitav on ka see, et päris mitu "noort" on jäänud Itaalia alumistesse liigadesse tiirlema, selle asemel et kodumaale tulla ja proovida reaalselt läbilööki mõnes eesti satsis. Pean silmas just Mitti ja Erkmaad eelkõige, aga neid on seal terve trobikond. Mulle just sellist muljet jäänud ei ole, et sellistes satsis mingi väga kõvad mängijate arendustöö käiks ja välismaalasena kuskil duublis rahvaliiga meeste vastu mängimine vaevalt oodatud arenguhüpet teeb.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 656
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Ega Kalev/Cramo ei peagi siin Eesti mudalombis kõike ära tegema. Ongi aeg, et mõni muu klubi tõstab pead ning proovib omamoodi Eesti kossu edasi viia.

Rääkides eesti oma poiste liitumisest- numero uno võiks olla Post, kui ta nii vigane koguaeg poleks. Mul Lipsu aadressil on ikka kahtlused, kõik tundub liiga puine ja juhu pealt olevat.

Järgmine hooaeg tuleb ikka normilt intrigeeriv, kui Pärnu tõesti läheb eurosarja. Mängumeestel on nüüdsest valik kahe klubi vahel!
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 915
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Drogba »

Mängumeeste podcastis öeldi, et võimalik on Gluditise lisandumine.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Drogba kirjutas:Mängumeeste podcastis öeldi, et võimalik on Gluditise lisandumine.
Väidetavalt Kaufmanise asemele, kui täpne olla. Igal juhul oleks tegemist sel hooajal järjekordse äärmiselt veidra värbamisotsusega. Milleks vahetada üks kohaliku liiga tasemega lätlasest viskav tagamängija teise vastu, kui meeskonnal on vaja mängujuhti?
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Järjekordne ühiskonna lukkupanek terendab:

https://www.err.ee/1608134869/kallas-av ... eku-plaani" onclick="window.open(this.href);return false;

Eesti meistriliiga puhul pole probleem niivõrd drastiline – mänge annab edasi lükata/hooaega pikendada või mängukalendrit harvendada –, aga Kalevile jätaks see VTB osas vaid halvad valikud: kas hooaeg taaskord enneaegselt lõppenuks kuulutada või ajutiselt välismaale kolida. Ma ei kujuta ette, kas viimase variandi jaoks üldse ressurssi jagub.
knaest
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 21 Juun 2012, 11:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas knaest »

individuaalse treeningukohustus kehtib ka praegu, kuid profisportlastele kehtib erisus.
Vasta