Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas BCKLV »

Eestikaid võiks Kalevi jaoks edasi lükata ilma piirangutetagi. Nüüd kus Kalevil hoog sees ja võiks unistada järgmiste vastaste võitmisest, siis vaadates graafikut, tundub lootusetu. Sama jama iga hooaja otsustavas faasis. Järgmine aasta tuleks estlat mõne eurosarja vastu vahetada.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Jääb mänge ju väheseks kahjuks. Kui sul on 26 mängu hooajal, siis on seda ikka väga vähe ju.
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 305
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas elchukakabra »

Profisport saab õnneks jätkuda erinevalt eelmisest kevadest
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 656
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

https://korvpall24.ee/kalev-cramo-palka ... Z3xJMx5jeo" onclick="window.open(this.href);return false;

ikka päris võimas, kui tood Hispaania kõrgliigast endale tüübi Eestisse
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 305
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas elchukakabra »

Isiklikult oleks oodanud ikkagi puhta mängujuhi lisandumist. Townes on väljatoodud kui viskav tagamängija. Kas eeldatakse, et Lewis saab mängujuhtimisega hakkama?
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Korralik run and gun koosseis ikka võimalik välja panna, Townes tundub ka selline mees kes half-court mängus polegi nii hea kui kiires üle ja peale mängus, see ka vist põhjus miks ta Hispaanias läbi ei löönud. Selle tasemega mees peaks igaljuhul hispaania keskmikus olema põhirotatsiooni mees.

Mis puutub mängupilti, siis kui Stelmahersi närvid vastu peavad siis tõenäoliselt Townes hakkab mängu juhtima sel ajal kui Keene puhkab. Söödu ja platsi nägemine on kindlasti parem kui Lewisel. Kui vaja siis Lewis saab oma 4-5 iso playd ikka teha mängu jooksul.

Esmapilgul ütleks, et ülihea täiendus, kahju et VTB play-offi pääsemisele sel hooajal ei konkureerita
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas BCKLV »

Eestisse jõudes peab Towns 10 päeva isolatsioonis olema ehk mängu võib saada alles siis kui teoreetilinegi võimalus VTBs läinud. Keegi oskab seletada, mis mõte Sunelikul meeskonnas on kui isegi eestikatel korralikult mängida ei saa? Eile ka paras nöökimine peatreeneri poolt.
knaest
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 21 Juun 2012, 11:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas knaest »

Noo ikka päris ei ole nii:
https://vm.ee/et/teave-riikide-ja-liiku ... aabujatele" onclick="window.open(this.href);return false;

Kui teeb 72 tundi enne Eestisse saabumist negatiivse testi ja siia saabudes ka, siis saab kohe hagu anda.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Braavo....

https://piletikeskus.ee/et/select-ticket/218" onclick="window.open(this.href);return false;

Viimaks ometi... Ma olen nii kaua seda oodanud.
Ma panen max paketi teele igatahes :)))
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 656
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Vaatasin ka seda toetamis värki, kui ma võtan Superfänni paketi siis ma seda plastikust särki ei saa? See kõlab sealt asjadest kõige huvitavam just, aga tahaks samas rohkem kulli visata kui 50eurot. Äkki marxx oskad täpsemini öelda selle kohta.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

vanafänn kirjutas:Vaatasin ka seda toetamis värki, kui ma võtan Superfänni paketi siis ma seda plastikust särki ei saa? See kõlab sealt asjadest kõige huvitavam just, aga tahaks samas rohkem kulli visata kui 50eurot. Äkki marxx oskad täpsemini öelda selle kohta.
Superfänni paketiga saad. See vist on ju MAX pakett? Vähemalt minuga võttis klubi täna ühendust ja uuriti lemmik numbrit, et sinna plastikule trükkida :)
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas NoName »

Teen ettepaneku Townes NOËPi vastu vahetada.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

vähemalt kuuleb head musa:)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

marxx762 kirjutas:
vanafänn kirjutas:Vaatasin ka seda toetamis värki, kui ma võtan Superfänni paketi siis ma seda plastikust särki ei saa? See kõlab sealt asjadest kõige huvitavam just, aga tahaks samas rohkem kulli visata kui 50eurot. Äkki marxx oskad täpsemini öelda selle kohta.
Superfänni paketiga saad. See vist on ju MAX pakett? Vähemalt minuga võttis klubi täna ühendust ja uuriti lemmik numbrit, et sinna plastikule trükkida :)
Sain oma kraami kätte.
Ma olen igatahes väga positiivselt üllatunud.
Väga palju manti: Üks Nike Särk, üks tavaline must särk, mängijate autogrammidega pildid, 3 maski, kalender, cramo logoga A4 ruuduline klade, Martin Dorbeku allkirjaga tänukiri klubi poolt, üks polari kummist käevõru? Vist sai kõik.

Ma olen ülimalt rahul :)

:koss: :clap:
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 656
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Sa võtsid selle kõige kangema variandi (Tulihingeline megafänn)?

Ma olen ka kõigega rahul, isegi instas nägin oma plastsärki juba :D kui väikeste asjade kallal nuriseda, siis kalendril oleks võinud see väike punane ruuduke ka olla, millega kuupäeva highlightida.

Järgmised neli päeva on selle hooaja vast tähtsaimad, loodame et toob edu!
Vasta