Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Kalev ei pääsenud Meistrite liiga põhiturniirile (küll aga mahtus sinna Riia VEF):

https://en.wikipedia.org/wiki/2021%E2%8 ... ons_League" onclick="window.open(this.href);return false;
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Siis nad mängima ei lähe sinna!
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

See Vikipeedia info ju. Lõplikud meeskonnad teatab siiski liiga mingil hetkel ise. Selge see, et rankingute põhjal Kalev kohta ei saagi, tuleb lihtsalt loota, et leitakse kuidagi kunstlikult koht otse põhiturniirile kuidagi.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

No kui plaan on mängida Meistrite Liigat + VTBd, siis eelarve peaks nii veerandi võrra suurenema, et taset hoida? On kuulda olnud, kuidas sponsoritega on?
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 305
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas elchukakabra »

Roberts jätkab peatreenerina!
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Nüüd võib vist hakata pakkuma, et milline lätlasest mängija järgmiseks hooajaks Kaleviga liitub. Ma loodan, et rahakott võimaldab sel korral enamat kui Kaufmanise-Gluditise tasemel mängija värbamist.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Freimanis võiks tagasi tulla!
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Suhteliselt hea uudis, uut samal tasemel peatreenerit pole tõenäoliselt lihtne leida. Huvitav et Rytas või mõni muu siinse regiooni suurem klubi meest ära ei napsanud.
East
Kasutaja
Postitusi: 1027
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Uhhuu kirjutas:Nüüd võib vist hakata pakkuma, et milline lätlasest mängija järgmiseks hooajaks Kaleviga liitub. Ma loodan, et rahakott võimaldab sel korral enamat kui Kaufmanise-Gluditise tasemel mängija värbamist.
Ilmselt võib Arturs Zagars taas kõnele alla tulla.

Peast käib läbi ka Rihards Lomazs, aga ilmselt püüab tema mõnda suuremat kala ning Kalev võiks variandiks osutuda vaid siis, kui ta mujalt midagi head ei leia. Kui ma ei eksi, siis on tema agendiks Arturs Kalnitis, kes on varemgi Kalevile kvaliteetseid lätlasi putitamiseks toonud.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

East kirjutas:
Uhhuu kirjutas:Nüüd võib vist hakata pakkuma, et milline lätlasest mängija järgmiseks hooajaks Kaleviga liitub. Ma loodan, et rahakott võimaldab sel korral enamat kui Kaufmanise-Gluditise tasemel mängija värbamist.
Ilmselt võib Arturs Zagars taas kõnele alla tulla.

Peast käib läbi ka Rihards Lomazs, aga ilmselt püüab tema mõnda suuremat kala ning Kalev võiks variandiks osutuda vaid siis, kui ta mujalt midagi head ei leia. Kui ma ei eksi, siis on tema agendiks Arturs Kalnitis, kes on varemgi Kalevile kvaliteetseid lätlasi putitamiseks toonud.
Ma esimese hooga mõtlesin samuti Zagarsi peale. Tal on siiski leping Joventutiga kuni järgmise hooaja lõpuni. Siinmail saaks teda näha vaid juhul, kui (a) hispaanlased ta lepingu tühistavad või (b) lepingut pikendavad ja ta laenule saadavad. Lomasž tegi Bundesligas nii võimsa hooaja (16,6p, kolmesed 44%), et ta jääb Kalevile kättesaamatuks ja mängib järgmisel hooajal ilmselt EuroCupi või Euroliiga tasemel.

Vaadates viimases valiksarjas Läti koondisesse kuulunud mängijate nimekirja, siis kõne alla võiksid tulla Ojars Šilins, Janis Blums, Ingus Jakovics ja Martins Laksa. Ülejäänud mängijad on sellised, kelle peale Kalevi hammas ilmselt ei hakka või kes pole VTB jaoks piisavalt kõrge kvaliteediga.
ok
Kasutaja
Postitusi: 490
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas ok »

Janis Berzins Jõesaare asemele sobiks. Aga ka äkki liiga kallis
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Freimanis tegi korraliku hooaja ja näitas, et suudab visata ja mängida hästi, meie vastu tegi korralikud mängud.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

theundertaker kirjutas:Freimanis tegi korraliku hooaja ja näitas, et suudab visata ja mängida hästi, meie vastu tegi korralikud mängud.
Freimanis valiti VTB parimaks vahetusmängijaks. Kalev pole nii rikas klubi, et palgata mängijat, kes viskas VTB-s keskmiselt 18,6 punkti mängus.
East
Kasutaja
Postitusi: 1027
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Uhhuu kirjutas:
East kirjutas:
Uhhuu kirjutas:Nüüd võib vist hakata pakkuma, et milline lätlasest mängija järgmiseks hooajaks Kaleviga liitub. Ma loodan, et rahakott võimaldab sel korral enamat kui Kaufmanise-Gluditise tasemel mängija värbamist.
Ilmselt võib Arturs Zagars taas kõnele alla tulla.

Peast käib läbi ka Rihards Lomazs, aga ilmselt püüab tema mõnda suuremat kala ning Kalev võiks variandiks osutuda vaid siis, kui ta mujalt midagi head ei leia. Kui ma ei eksi, siis on tema agendiks Arturs Kalnitis, kes on varemgi Kalevile kvaliteetseid lätlasi putitamiseks toonud.
Ma esimese hooga mõtlesin samuti Zagarsi peale. Tal on siiski leping Joventutiga kuni järgmise hooaja lõpuni. Siinmail saaks teda näha vaid juhul, kui (a) hispaanlased ta lepingu tühistavad või (b) lepingut pikendavad ja ta laenule saadavad. Lomasž tegi Bundesligas nii võimsa hooaja (16,6p, kolmesed 44%), et ta jääb Kalevile kättesaamatuks ja mängib järgmisel hooajal ilmselt EuroCupi või Euroliiga tasemel.

Vaadates viimases valiksarjas Läti koondisesse kuulunud mängijate nimekirja, siis kõne alla võiksid tulla Ojars Šilins, Janis Blums, Ingus Jakovics ja Martins Laksa. Ülejäänud mängijad on sellised, kelle peale Kalevi hammas ilmselt ei hakka või kes pole VTB jaoks piisavalt kõrge kvaliteediga.
Jah, Lomazs ilmselt tõesti püüab suuremat lepingut. Eks sellele viitab ka asjaolu, et ta oma praegusest lepingust Goettingeniga välja tahtis saada. Suure tõenäosusega ta selle parema lepingu ka kuskil mujal lõpuks teenib, aga sellegipoolest jätaks ma väikese variandi, et kui tema soov tugevamat klubi leida jääb väga viimasele minutile, siis võib tal lihtsalt tekkida vajadus kuskil hooaega alustada.

Jakovics on väga hea pakkumine. Kui ei eksi, siis oli ta pärast Ventspilsist lahkumist juba olnud Kalevi radaril. Seega ei oleks üldsegi imelik, kui ta nüüd uuesti sihtmärgiks osutub.

Üldiselt tundub, et kui mõni heal tasemel lätlane jääb mujal Euroopas lepingu teenimisega hätta, siis võiks asi kujuneda VEF vs Kalev duelliks.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Senise treeneritekolmiku jätkamisest teada andnud pressiteatest võib ühtlasi välja lugeda, millistes liigades klubi järgmisel hooajal mängib ehk et eurosarja siiski asja pole.
Vasta