EuroCup

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Ja Ventspils peaks tänu mullu teise ringi pääsemisele ka siis ULEBis olema...veab krdi lätlastel :( ULEBi sarja meeskondade vähenemine tähendab aga samas, et FIBA Eurocup muutub taas tugevamaks..
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Kossus eurosarjades on vist üldse nii, et kui võidad mingi sarja siis järgmine aasta oled kindlalt aste kõrgemal (kuku sa kasvõi oma maa liigast välja).. Niiet väga ime pole, et Barons sai. A küsiks sellist asja, et kas siis Ventspils peab eurocupi järgmine hooaeg pelama?

Edit: Keegi jõudis ette juba :)
Viimati muutis Tartust, 02 Juun 2008, 21:47, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Barons sai ka selle pealt juba ulebisse, et võitis läti liiga ära, aga kas siis ask saab ka, kuna barons sai juba koha fiba võites??
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Ma pole päris asjatundja sellekohapealt, aga ma arvan, et vast saab siis, kuid mürki ei julge võtta. Ei tea seda asja täpselt, seega väga sõna ei tahaks võtta. A näiteks Uleb Cupi võitja sai küll euroliigasse ja sealt eurocup challengist saab otse eurocupi ja nii edasi. Selles olen 100% kindel :)
(Y)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Tartust kirjutas:A näiteks Uleb Cupi võitja sai küll euroliigasse ja sealt eurocup challengist saab otse eurocupi ja nii edasi. Selles olen 100% kindel :)
Ära üllata mind.
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

greystone kirjutas:
Tartust kirjutas:A näiteks Uleb Cupi võitja sai küll euroliigasse ja sealt eurocup challengist saab otse eurocupi ja nii edasi. Selles olen 100% kindel :)
Ära üllata mind.
Sa mõtled, et sa oled ainus siin foorumis ja kõik käib sinu ümber?
Mario

Postitus Postitas Mario »

jyrgen kirjutas:Barons sai ka selle pealt juba ulebisse, et võitis läti liiga ära, aga kas siis ask saab ka, kuna barons sai juba koha fiba võites??
Läti spordifoorumis kirjutatakse, et Barons ja ASK on need Läti klubid, kes ULEBisse saavad ja Ventspilsile loodetakse wild kaarti. Ning lätlased usuvad, nagu minagi, et 1 wild kaart tuleb kindlasti Eestisse. Vastasel juhul oleks siin (korvpalli)maailmas midagi väga korrast ära. :(
http://esports.lv/basketbols/eirokausi/ ... 3#comments
Mario

Postitus Postitas Mario »

Niipalju kui ma aru saan, pannakse asi Lätis paika koduste meistrivõistluste järgi.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Mario kirjutas:Niipalju kui ma aru saan, pannakse asi Lätis paika koduste meistrivõistluste järgi.
Enamustes maades pannakse asi selle järgi :) SEda ka, et greystone ülba vähem :) ego ikka tantsib odavalt (offtopic). Muide ROckile alistunud Permi Ural Great vist saab Ulebisse, sest Venemaal tuldi 4. kohale.
(Y)
#18
Kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 16 Nov 2006, 21:07

Postitus Postitas #18 »

Eesti väärib vähemalt ühte kohta, iseasi kellele see läheb
antz1

Postitus Postitas antz1 »

Olgem ausad Eesti veel ei vääri kohta ULEB Cupil kui seal jälle meeskondasid vähendatakse.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

antz1 kirjutas:Olgem ausad Eesti veel ei vääri kohta ULEB Cupil kui seal jälle meeskondasid vähendatakse.
Ja mingi austria väärib. Sealne meisterklubi asub linnakeses, kus on 5000 elanikku (sama suur kui Eestis Türi vast) ja mänge käib vaatamas paarsada inimest :)
(Y)
-KA-
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 04 Juun 2008, 16:33
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas -KA- »

Tartust kirjutas:
antz1 kirjutas:Olgem ausad Eesti veel ei vääri kohta ULEB Cupil kui seal jälle meeskondasid vähendatakse.
Ja mingi austria väärib. Sealne meisterklubi asub linnakeses, kus on 5000 elanikku (sama suur kui Eestis Türi vast) ja mänge käib vaatamas paarsada inimest :)
Kui hakatakse siis ei vääri ei Eesti ega ka Austria. Aga. kui järgmisel aastal keegi Eestit esindab, siis võiks see olla Tartu, kelle põhituumik säilib ja tänu sellele oleks neil ka paremad võimalused. Seda oli küll Kalevi fännina raske tunnistada, aga nii see on.
Viimati muutis -KA-, 04 Juun 2008, 17:06, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

ma ei ytleks, et rocki tuumik jätkab.... Taltsi,Kullamäe,Tsini ja Gusi puhul on tõenäolisem lahkumine.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Oskar8 kirjutas:ma ei ytleks, et rocki tuumik jätkab.... Taltsi,Kullamäe,Tsini ja Gusi puhul on tõenäolisem lahkumine.
Jep.Arvatavasti ka nii läheb.
YNWA
Vasta