Jalgpall

Muud jutud (sh arvutimängud)
senna
Kasutaja
Postitusi: 85
Liitunud: 26 Aug 2008, 22:24

Postitus Postitas senna »

ainuke kes sai emile on võrkpall seega ainus ala kes suudab midagi:P
appi

Postitus Postitas appi »

Õige! Võrkpalli fänniks hakkan hoopis! Hea et meelde tuletasid! Eesti-Eesti!
senna
Kasutaja
Postitusi: 85
Liitunud: 26 Aug 2008, 22:24

Postitus Postitas senna »

mul sõbrad on võrgus eesti koondises kreek ja pupart!
Viimati muutis senna, 10 Sept 2008, 23:33, muudetud 1 kord kokku.
appi

Postitus Postitas appi »

Õige! Võrkpalli fänniks hakkan hoopis! Hea et meelde tuletasid! Eesti-Eesti!
TT

Postitus Postitas TT »

Jalgpallurid oleks pidanud rombi edasi mängima
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Eriti hale, aga taolist tulemust oli enne mängu ju arvata ka... mida sa parmeat loodad, kui näed, et keskkaitses on läbiaegade kõige mõtetum jalgpallur - Taavi Rähn(mees tegi kusjuures imelise mängu, ei teeninud yhtegi kollast kaarti!!!!)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Taavi Rähn on läbi aegade mõttetuim mängija? Nali pidi olema?
TT

Postitus Postitas TT »

Aga ta mängis ju hästi, ei löönud ühtegi oma väravat.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

greystone kirjutas:Taavi Rähn on läbi aegade mõttetuim mängija? Nali pidi olema?
eilse mängu põhjal küll , nahhui see vend ei teinud absull mitte midagi kasulikku peale selle kui lõi vastase poolele peaaegu posti , muidu täiesti siuke vend , kelle leiaks ka vabalt tallinna vanalinnast jalutamast !
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

no ok, ma ei saa kommenteerida, kuna ei näinud eilselt mängu, aga mis kohal ta mängis muidu? Kui ta keskpoolikus ei mänginud, siis väga ei imesta, eriline kaitseloom ta küll pole. Aga ma ei jaga seisukohta, et ühe ebaõnnestunud mängu põhjal peaks Eesti koondise ühe pikaajalise liikme kohta mõttetuim mees öelma.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

greystone kirjutas:no ok, ma ei saa kommenteerida, kuna ei näinud eilselt mängu, aga mis kohal ta mängis muidu? Kui ta keskpoolikus ei mänginud, siis väga ei imesta, eriline kaitseloom ta küll pole. Aga ma ei jaga seisukohta, et ühe ebaõnnestunud mängu põhjal peaks Eesti koondise ühe pikaajalise liikme kohta mõttetuim mees öelma.
Mees mängis keskkaitses mis on ka tema põhiline positsioon.Ta pole koondises nii paljukui mina näiunud olen ühtegi head mängu teinud.Pidevalt kollased ja punased kaardid,eksimused kaitses ja omaväravad.Ta on kõige aeglasem mängija maailmas tõenäoliselt ja mida selline mees üldse jalgpalliväljakul teeb on üks suur küsimus.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

KalevForever kirjutas:
greystone kirjutas:no ok, ma ei saa kommenteerida, kuna ei näinud eilselt mängu, aga mis kohal ta mängis muidu? Kui ta keskpoolikus ei mänginud, siis väga ei imesta, eriline kaitseloom ta küll pole. Aga ma ei jaga seisukohta, et ühe ebaõnnestunud mängu põhjal peaks Eesti koondise ühe pikaajalise liikme kohta mõttetuim mees öelma.
Mees mängis keskkaitses mis on ka tema põhiline positsioon.Ta pole koondises nii paljukui mina näiunud olen ühtegi head mängu teinud.Pidevalt kollased ja punased kaardid,eksimused kaitses ja omaväravad.Ta on kõige aeglasem mängija maailmas tõenäoliselt ja mida selline mees üldse jalgpalliväljakul teeb on üks suur küsimus.
väga õige küsimus , MIDA SEE VEND SEAL ÜLDSE TEEB , NAGU TÕSISELT !
Kasutaja avatar
Madis
Kasutaja
Postitusi: 236
Liitunud: 06 Sept 2008, 19:11
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas Madis »

BigMac kirjutas:
KalevForever kirjutas:
greystone kirjutas:no ok, ma ei saa kommenteerida, kuna ei näinud eilselt mängu, aga mis kohal ta mängis muidu? Kui ta keskpoolikus ei mänginud, siis väga ei imesta, eriline kaitseloom ta küll pole. Aga ma ei jaga seisukohta, et ühe ebaõnnestunud mängu põhjal peaks Eesti koondise ühe pikaajalise liikme kohta mõttetuim mees öelma.
Mees mängis keskkaitses mis on ka tema põhiline positsioon.Ta pole koondises nii paljukui mina näiunud olen ühtegi head mängu teinud.Pidevalt kollased ja punased kaardid,eksimused kaitses ja omaväravad.Ta on kõige aeglasem mängija maailmas tõenäoliselt ja mida selline mees üldse jalgpalliväljakul teeb on üks suur küsimus.
väga õige küsimus , MIDA SEE VEND SEAL ÜLDSE TEEB , NAGU TÕSISELT !
Kui te kõik nii kõvad mehed olete siis minge ja mängige ise. Ma tahaks näha mis te ise seal väljakul korda saadate.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Madis kirjutas:
BigMac kirjutas:
KalevForever kirjutas: Mees mängis keskkaitses mis on ka tema põhiline positsioon.Ta pole koondises nii paljukui mina näiunud olen ühtegi head mängu teinud.Pidevalt kollased ja punased kaardid,eksimused kaitses ja omaväravad.Ta on kõige aeglasem mängija maailmas tõenäoliselt ja mida selline mees üldse jalgpalliväljakul teeb on üks suur küsimus.
väga õige küsimus , MIDA SEE VEND SEAL ÜLDSE TEEB , NAGU TÕSISELT !
Kui te kõik nii kõvad mehed olete siis minge ja mängige ise. Ma tahaks näha mis te ise seal väljakul korda saadate.
Ilmselt meie siit ei ole keegi endale elukutseks valinud jalgpalli.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

greystone kirjutas:no ok, ma ei saa kommenteerida, kuna ei näinud eilselt mängu, aga mis kohal ta mängis muidu? Kui ta keskpoolikus ei mänginud, siis väga ei imesta, eriline kaitseloom ta küll pole. Aga ma ei jaga seisukohta, et ühe ebaõnnestunud mängu põhjal peaks Eesti koondise ühe pikaajalise liikme kohta mõttetuim mees öelma.
njh... mees kes saab mängus keskmiselt 0,8 kollast kaarti ei ole ikka normaalne. mängudes kus ta ei saa kollast kaarti, annab ta kas vastastele penalti, lööb tühjast mööda või lööb omavärava.
Vasta