VTB Ühisliiga 2016/2017

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
DJKILBA
Kasutaja
Postitusi: 132
Liitunud: 11 Mai 2011, 08:51

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas DJKILBA »

Foorumitargad võiks siis oma nägemuse tuua, mida saaks teisiti teha, millist koosseisu kasutada jne! Kommentaarid stiilis "puhas treeneri kaotus" ei ole konstruktiivsed. Meenutab jutte aegade tagant, kus Ansip oli kõikides maailma hädades süüdi.
#25
maq
Kasutaja
Postitusi: 366
Liitunud: 06 Dets 2008, 18:03

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas maq »

Egert kirjutas:Tuli ära. :D
Jah Varrak on parim treener ju kes üldse olla saab. Siin ju ei tohi kunagi ühtegi kriitilist sõna Kalevi tegemiste kohta öelda. Kohe saab kohalikelt korvpalli professorite käest uut ja vana. Kindlasti ei ole nende kahe võistkonna vahe nii suur nagu täna vahe on.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas vaim564 »

Mina küll ei kritiseeri midagi ega kedagi, kui eksimused maha arvata, on mängupilt päris hea :P
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas villu123 »

Meeskonnas pole täna küll peale Dorbeku kellegil viitsimist ja tahtmist, nii masendav mäng, et tv pidi kinni panema!
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas nojah »

Eks kehvasid päevasid tuleb ikka ette. Ka treeneritel. Kedagi välja vahetama hakata seal praegu pole küll vaja. Pealegi see kehv päev oli kollektiivne. Ja eks sellised kaotused on omamoodi kasulikud ka - markeerivad päris kenasti meeskonna puudused. Kahju ainult et see nii tähtsas mängus sattus olema.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Uhhuu »

DJKILBA kirjutas:Foorumitargad võiks siis oma nägemuse tuua, mida saaks teisiti teha, millist koosseisu kasutada jne! Kommentaarid stiilis "puhas treeneri kaotus" ei ole konstruktiivsed. Meenutab jutte aegade tagant, kus Ansip oli kõikides maailma hädades süüdi.
Loe siis kommentaar uuesti üle ja sa saad teada, millised need põhjused muuhulgas on, mis lubavad seda hävingut justnimelt „puhtalt treeneri kaotuseks“ nimetada. Mis koosseisu puutub, siis siin foorumis on korduvalt räägitud sellest, et meeskonnas puudub korvialune mängija (4/5), kel oleks adekvaatne 1-1 ründearsenal ning teine mängujuht Timmu kõrvale. Esimese osas täiendus mingi hetk ilmselt saabub, teisel puhul tõenäoliselt mitte.

Ja kallile Egertile, 1) vaevalt ju, et ma siin enne igat Kalevi mängu suurtest võiduvõimalustest kiremas käin; ja 2) ma pole vähimalgi määral mõista andnud, et Kalev pidanuks Nizhni vastu lammutama; ning 3) ma tõin välja ühe konkreetse aspekti, mille eduka lahendamisega oleks võimalik Nizhnit ka võõrsil võita – paraku seda ei realiseeritud ning minu halvaks üllatuseks ebaõnnestuti ka absoluutselt kõigi teiste Nizhni võtmeelementidega hakkama saamisel.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas nojah »

Mis NN puutub siis loomulikult on neil mitmeid kvaliteetseid mängijaid ja mingiks favoriidiks Cramot enne mängu vast keegi ei pidanud. Aga nende senised mängus hooajal andsid põhjust uskuda, et võib mängida küll. Ja ilmselt mõnel teisel päeval annabki. Lihtsalt kui neil lubada hoogu minna ja endal on selline päev nagu on (lisaks probleemid koosseisus) siis tulemus ongi selline.
Kasutaja avatar
DJKILBA
Kasutaja
Postitusi: 132
Liitunud: 11 Mai 2011, 08:51

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas DJKILBA »

Uhhuu kirjutas:
DJKILBA kirjutas:Foorumitargad võiks siis oma nägemuse tuua, mida saaks teisiti teha, millist koosseisu kasutada jne! Kommentaarid stiilis "puhas treeneri kaotus" ei ole konstruktiivsed. Meenutab jutte aegade tagant, kus Ansip oli kõikides maailma hädades süüdi.
Loe siis kommentaar uuesti üle ja sa saad teada, millised need põhjused muuhulgas on, mis lubavad seda hävingut justnimelt „puhtalt treeneri kaotuseks“ nimetada. Mis koosseisu puutub, siis siin foorumis on korduvalt räägitud sellest, et meeskonnas puudub korvialune mängija (4/5), kel oleks adekvaatne 1-1 ründearsenal ning teine mängujuht Timmu kõrvale. Esimese osas täiendus mingi hetk ilmselt saabub, teisel puhul tõenäoliselt mitte.

Ja kallile Egertile, 1) vaevalt ju, et ma siin enne igat Kalevi mängu suurtest võiduvõimalustest kiremas käin; ja 2) ma pole vähimalgi määral mõista andnud, et Kalev pidanuks Nizhni vastu lammutama; ning 3) ma tõin välja ühe konkreetse aspekti, mille eduka lahendamisega oleks võimalik Nizhnit ka võõrsil võita – paraku seda ei realiseeritud ning minu halvaks üllatuseks ebaõnnestuti ka absoluutselt kõigi teiste Nizhni võtmeelementidega hakkama saamisel.
Põhjuseid nägin ma mängu vaadates isegi, aga millised lahendused oleks õiged olnud?
#25
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Uhhuu »

DJKILBA kirjutas:
Uhhuu kirjutas:
DJKILBA kirjutas:Foorumitargad võiks siis oma nägemuse tuua, mida saaks teisiti teha, millist koosseisu kasutada jne! Kommentaarid stiilis "puhas treeneri kaotus" ei ole konstruktiivsed. Meenutab jutte aegade tagant, kus Ansip oli kõikides maailma hädades süüdi.
Loe siis kommentaar uuesti üle ja sa saad teada, millised need põhjused muuhulgas on, mis lubavad seda hävingut justnimelt „puhtalt treeneri kaotuseks“ nimetada. Mis koosseisu puutub, siis siin foorumis on korduvalt räägitud sellest, et meeskonnas puudub korvialune mängija (4/5), kel oleks adekvaatne 1-1 ründearsenal ning teine mängujuht Timmu kõrvale. Esimese osas täiendus mingi hetk ilmselt saabub, teisel puhul tõenäoliselt mitte.

Ja kallile Egertile, 1) vaevalt ju, et ma siin enne igat Kalevi mängu suurtest võiduvõimalustest kiremas käin; ja 2) ma pole vähimalgi määral mõista andnud, et Kalev pidanuks Nizhni vastu lammutama; ning 3) ma tõin välja ühe konkreetse aspekti, mille eduka lahendamisega oleks võimalik Nizhnit ka võõrsil võita – paraku seda ei realiseeritud ning minu halvaks üllatuseks ebaõnnestuti ka absoluutselt kõigi teiste Nizhni võtmeelementidega hakkama saamisel.
Põhjuseid nägin ma mängu vaadates isegi, aga millised lahendused oleks õiged olnud?
Strebkovi-suguste mängijate vastu ei saa kaitses jääda hõljuma meetri-pooleteise kaugusele, sest katte järel venib see vahemaa juba kahekordseks. Tagamängijad pidanuks katma oma mängijaid palju lähemalt, hoidma külge vastas ja rippuma pidevalt hammastega küljes. Dorbek seda vähemalt üritas ja see andis kohati ka tulemust.

Mis puutub Kane`ile ja Boynton`ile palli pukki mängimist, siis Ljutõtsh, Arbet & co pidanuks palju agressiivsemalt takistama neil kohta sisse võtmast. Kuna seda ei juhtunud, siis järgnes peaaegu alati resultatiivne lahendus: korv, viga, või kui teine mängija tuli abistama, siis sööt välja ning korv kaugemalt.

Maa-ala pressing on Nizhni Novgorodi selle hooaja üks leivanumbreid. Selleks pidanuks lihtsalt valmis olema. Hästi, esimene kord tuleb üllatusena ja eksid, pole veel hullu. Paraku juhtus seda esimesel veerandajal järjest ja järjest. Millegipärast ei tulnud ülejäänud kalevlased mängu algfaasis audi väljaviskajale ja vastuvõtjale appi, vaid jäid kaugusesse passiivselt pealt vaatama.

Omaette küsimus on meeskonna häälestatus. Nagu Varrak mängujärgselt mainis, siis meeskond polnud lihtsalt valmis täiega võitlema. Äkki tekkis Astana-võidu järel liigne rahulolu?
Kasutaja avatar
DJKILBA
Kasutaja
Postitusi: 132
Liitunud: 11 Mai 2011, 08:51

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas DJKILBA »

Ma olen tiheda, agressiivse kaitsemänguga nõus, aga selle suurimaks eelduseks on väga hea füüsis ja seda ma hetkel kõigilt ei näe. Teine aspekt on muidugi, et meil on häid(meie mõistes häid) kaitsvaid tagamehi ainult 2, kes kumbki ei kanna hetkel põhiraskust. Mina muidugi nende kolmeste pärast, mis katte tagant ära pandi, ei põeks. Küll aga on uus aasta ja jälle see meeskondlik kaitsemäng kate-kattest mängu puhul lonkab kohati ikka päris hullusti. Sealt tuli palju korve.

Lõpuks, kui sa laua suurelt kaotad ja vastane paremini viskab, siis tulemuseks ongi kaotus, ole või David Blatt.
#25
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Uhhuu »

Priit Vene kommentaar Kalevi-NN-i mängu ja Kalevi komplekteerituse kohta, alates 22.40:

https://soundcloud.com/viiesveerandaeg/ ... gorodist-1" onclick="window.open(this.href);return false;
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Uhhuu »

S-S Vene on Zeniidi vastu väga heas ründehoos:

http://www.vtb-league.com/en/live/2793013/?wId=312175" onclick="window.open(this.href);return false;
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Uhhuu »

S-S Vene on taaskord võimsas ründehoos. Avaveerandil Himki vastu 11 punkti.

http://www.vtb-league.com/en/live/2792987/?wId=312162" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Egert »

Venelased ikka ei muutu. Vene impeeriumi lipp tõmmati laiali CSKA fännide poolt.

Teise veerandaja vile oli päris julm, aga üldiselt ei toimu ilma Harperita midagi väljakul.
Mäng läks oodatult, aga kahju, et igal mängul sellist kodupubliku toetust ei ole
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 191
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas GWallace »

Sekundeerin. Sellise publikuga võiks juba neid Vene keskmikke ja VTB play-off tiime näpistada küll. Aga kurat, pikka on HÄDASTI vaja! Kahju, et Jurtšenko intervjuus midagi ei küsinud selle kohta.
Suletud