Balti liiga 2010/2011

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
T Reed
Kasutaja
Postitusi: 96
Liitunud: 11 Sept 2010, 16:41

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas T Reed »

Ma arvan, et see 20 vahe võetakse tagasi, aga lõpus ei jätku enam mehi, kes seda vahet hoiaks viigis.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Asjaajaja »

Egert kirjutas:Väga hea näide :clap:
Vaata, mul on korvpalli kõrval natuke muud elu ka. Mulle ei jää kõik mängud meelde. Ma ei vaata paljusid mänge, ma ei tegele päevas tunde korvpalli videode salvestamise, konverteerimise, lõikamise jms. nagu mõni meist. Ma ei ole öösel kauem üleval, et mingit võõrliigat vaadata.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Egert »

Asjaajaja kirjutas:
Egert kirjutas:Väga hea näide :clap:
Vaata mul on korvpalli kõrval natuke muud elu ka. Mulle ei jää kõik mängud meelde. Ma ei vaata paljusid mänge, ma ei tegele päevas tunde korvpalli videode salvestamise, konverteerimise, lõikamise jms. nagu mõni meist.
Kust sa tead siis, kui sa mänge ei jälgi?
See pole absoluutselt sinu asi, palju mina videosin salvestan või vaatan. Ära vaheta teemat.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas theundertaker »

Ta on selgeltnägija!
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Rix »

Eks homme paneb ka Perlas tempo kindlasti peale, kas seal suudetakse veel sellega kaitses kaasa minna...väga skeptiline.

Natuke tagasi vaadates, siis ikkagi seda NBA hooaega sellise koosseisuga ikkagi ei mängi: Krabbendam vigastus, Sokk vigastus, Arbet haige ja ka vigane, Keerles vigane, Riis pool hooaega vigane, Skele, kes lisandus, terve aasta vigane ja vast saab vormi aprillis. Ja siis mängi selle seltskonnaga kolme sarja, olekski ime olnud, kui oleks vastu pandud, kuskilt tuli lõivu maksta.
Homne mäng on massive, aga hing halba aimab...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Asjaajaja »

Egert kirjutas:Kust sa tead siis, kui sa mänge ei jälgi?
See pole absoluutselt sinu asi, palju mina videosin salvestan või vaatan. Ära vaheta teemat.
Sa lihtsalt pöördusid minu poole, justkui ma oleksin ebanormaalne, et ma ei mäleta, milliste konkreetsete mängudega tegu oli. Minu point oligi see, et ma ei mäleta, milliste KONKREETSETE mängudega oli tegemist. Küll aga ma mäletan, et selliseid mänge on olnud ja kindlasti mitte üks.
theundertaker kirjutas:Ta on selgeltnägija!
Kus smilie on? Kas mina ei väärigi smilie't? :(


---

SUUREPÄRANE, Keerles! 5 TO'd veel, siis jõuad single double'ni.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Egert »

Toome vigastatud...
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas theundertaker »

kui Toome ka nüüd sant on siis on ikka täitsa pees! Mike 5 väljas jah!
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Asjaajaja »

Kitsing saab nüüd staaritseda. Käsi on poisil juba valge - arvatavasti valgemaks see tänase mängu jooksul enam ei lähegi. :lol:

Tubli, Keerles, varsti teed Balti liiga TO rekordi!
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Rix »

Asjaajaja kirjutas:Kitsing saab nüüd staaritseda. Käsi on poisil juba valge - arvatavasti valgemaks see tänase mängu jooksul enam ei lähegi. :lol:

Tubli, Keerles, varsti teed Balti liiga TO rekordi!
Keerlese kokkujooksmine Dorbekuga Tallinnas maksis siis Balti liiga hooaja, sealt alates on ikka täiesti...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Egert »

Homme on ainukesed pikad arvatavasti Keerles ja Dunigan. Toome lebab seal terve viimase veerandi maas.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Kalev4ever »

Asjaajaja kirjutas:Kitsing saab nüüd staaritseda. Käsi on poisil juba valge - arvatavasti valgemaks see tänase mängu jooksul enam ei lähegi. :lol:

Tubli, Keerles, varsti teed Balti liiga TO rekordi!
Kui sa oleksid mängu jälginud, siis teaksid, et see number on natuke vale, mis statistikas näidatakse. On sul mingi vihavaen Raidu vastu? Kogu aeg, kui saaks kohe kritiseeriks ja viriseks.

Meenuta Beloussovi pallikaotuste arvu ja siis tule rääkima rekordist. Kossu fänn või asi.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Kurb mõelda , et homme mängime arvatavasti 8 mängijaga , korviall on ainult 2(!) mängijat , Kitsing on lihtsalt platsil üks suur õnnetus. Mängul oli positiivne see , et mehed võitlesid lõpuni loodetavasti annab homseks hea enesetunde...
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas theundertaker »

Ei tea kas nüüd kalevi juhtkond mõtleb tuua kedagi juurde või ei! Mõne usa mehe odava võiks tuua ju kellel tahtmist ja isu mängida.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Rix »

Lõpus oli isegi võimalus korraliku mänguga alla 12 mängida, aga kahjuks pikkust väljakul ei olnud enam. Siau kasutas selle ära ka ning vabavisete mööda panek oli viimane nael kirstu. Õnneks ei antud alla. Siau must kahjuks ei näidanud end eriti spordimehena, ise seob käed, saab vea ning kui Keerles ütleb hey, kipub kaklema ka veel.

Toomel siis arvatavasti hüppeliiges, paar nädalat kindlasti audis. Äkki Rocki mänguks saab veel terveks. Kuna mäng enam-vähem lõpetati positiivselt, siis äkki homme isegi tuleb mängu, aga ikka väga raske uskuda. Imet on vaja, aga sellesse uskumise aeg on möödas.

Homme oleks seda Saksagi vaja, aga no mis sa teed...Kellega veel kolmap Zalgirise vastu mängitakse, ei kujuta ausalt öeldes ette...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Suletud