Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Oleks vast paremaid variante leidunud (Maxhuni näiteks), kuid reaalselt Sokust kehvem ei tohiks ta olla.
East
Kasutaja
Postitusi: 1032
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

bckalev-cramo kirjutas:
vanafänn kirjutas:Täitsa ****, ma tulen siia ventima ära.

Ma ei tea kas Ramo otsus või kelle otsus, aga Timmu autogrammiga pall on 125 eurot. KAS TE OLETE HULLUKS LÄINUD V? tra, kui ma seda klubitoetuse paketti maksin (ja rõõmuga) siis mine **** oma debiilsete summadega. ****, vot selline asi tõmbab alles naha kuumaks, kui klubi hakkab fännidele näkku sittuma, lootes et aetakse suurem summa kokku.

kena faking suve teilegi!

Heips,

Allan BC Kalev/Cramost vastan sellele küsimusele, hinnastamisega tegelesin mina ning Ramol polnud sellega tegelemist. Tagantjärele tarkusena tuleb tunnistada jah, et pallide hinnastamine ei olnud edukaim kuna neid seni ostetud vaid paar mistõttu oleme ka teinud praegu sooduskampaania mis annab kõikidele toodetele -50%! Selle jaoks lisa enne maksmist sooduskood - soodukas ning näed uut hinda.

Autogrammidega pallide hindade puhul oligi keerulisem, nagu eelnevalt mainitud maksab antud pall uuena ligi 70€ ning kuna tegemist on eriväljaandega ehk EESTI korvpall 100 pallidega mida varsti enam saadaval ei ole ning millega on nii treenitud kui ka mängitud BC Kalev/Cramo meeskonna poolt ja allkirjastatud mängija poolt, siis selline hinnastamine tundus tol hetkel mõistlik. Vabandame veelkord, meie eesmärk ei olnud tekitada selliseid tundeid vaid pakkuda võimalust saada osa BC Kalev/Cramo ajaloost ning seeläbi aidata klubil uueks hooajaks veelgi paremini valmistuda neil keerulistel aegadel.

Kui kellegil mingeid muresi/ideid/tähelepanekuid seoses turundustegevusega, siis konstruktiivne kriitika on alati oodatud - allan@bckalev.ee
Mina tahaks tegelikult turundustööd kiita - järjest parem ning järjest rohkem tippklubide moodi. Arvan ka, et see eelmine kriitika hindade teemal oli liiga üle paisutatud.

Loodetavasti hakkab lähitulevikus kodulehele/sotsiaalmeediasse ilmuma ka videode kujul contenti - tiimisisesed võistlused, intervjuud välismängijatega jmt. Mängujärgseid intervjuusid on niigi kõik kohad täis, aga selline personaalne / behind the scenes sisu oleks päris lahe. Ei pea olema ka väga regulaarne: kui alguses näiteks igas kvartalis üks või kaks videot tuleks, oleks juba päris hästi.
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 342
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas bckalev-cramo »

East kirjutas:
bckalev-cramo kirjutas:
vanafänn kirjutas:Täitsa ****, ma tulen siia ventima ära.

Ma ei tea kas Ramo otsus või kelle otsus, aga Timmu autogrammiga pall on 125 eurot. KAS TE OLETE HULLUKS LÄINUD V? tra, kui ma seda klubitoetuse paketti maksin (ja rõõmuga) siis mine **** oma debiilsete summadega. ****, vot selline asi tõmbab alles naha kuumaks, kui klubi hakkab fännidele näkku sittuma, lootes et aetakse suurem summa kokku.

kena faking suve teilegi!

Heips,

Allan BC Kalev/Cramost vastan sellele küsimusele, hinnastamisega tegelesin mina ning Ramol polnud sellega tegelemist. Tagantjärele tarkusena tuleb tunnistada jah, et pallide hinnastamine ei olnud edukaim kuna neid seni ostetud vaid paar mistõttu oleme ka teinud praegu sooduskampaania mis annab kõikidele toodetele -50%! Selle jaoks lisa enne maksmist sooduskood - soodukas ning näed uut hinda.

Autogrammidega pallide hindade puhul oligi keerulisem, nagu eelnevalt mainitud maksab antud pall uuena ligi 70€ ning kuna tegemist on eriväljaandega ehk EESTI korvpall 100 pallidega mida varsti enam saadaval ei ole ning millega on nii treenitud kui ka mängitud BC Kalev/Cramo meeskonna poolt ja allkirjastatud mängija poolt, siis selline hinnastamine tundus tol hetkel mõistlik. Vabandame veelkord, meie eesmärk ei olnud tekitada selliseid tundeid vaid pakkuda võimalust saada osa BC Kalev/Cramo ajaloost ning seeläbi aidata klubil uueks hooajaks veelgi paremini valmistuda neil keerulistel aegadel.

Kui kellegil mingeid muresi/ideid/tähelepanekuid seoses turundustegevusega, siis konstruktiivne kriitika on alati oodatud - allan@bckalev.ee
Mina tahaks tegelikult turundustööd kiita - järjest parem ning järjest rohkem tippklubide moodi. Arvan ka, et see eelmine kriitika hindade teemal oli liiga üle paisutatud.

Loodetavasti hakkab lähitulevikus kodulehele/sotsiaalmeediasse ilmuma ka videode kujul contenti - tiimisisesed võistlused, intervjuud välismängijatega jmt. Mängujärgseid intervjuusid on niigi kõik kohad täis, aga selline personaalne / behind the scenes sisu oleks päris lahe. Ei pea olema ka väga regulaarne: kui alguses näiteks igas kvartalis üks või kaks videot tuleks, oleks juba päris hästi.
Natukene kardinataguseid kergitada, siis tänavusel hooajal paar sarnast plaani oli, kuid COVID ja sellega seosnev hullumeelne graafik ei jätnud väga võimalusi.
TikembeMutombo87
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 19 Juul 2021, 06:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas TikembeMutombo87 »

Xavier Rathan Mayes Kalevi rosteris Eurobasketi andmetel
https://basketball.eurobasket.com/playe ... inn/225300" onclick="window.open(this.href);return false;
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Loodame, et on normaalne mees!
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Kui Mayes`i liitumine tõele vastab, siis peaks tegemist olema vägagi hea täiendusega. Tal on kirjas viis mängu NBAs ja neil vähestel hooaegadel, mil ta on Euroopas mänginud, on ta teinud korralikku statistikat. Alustuseks hooajal 18-19 Kreeka tugevuselt kolmanda klubi Ateena AEK eest 9,7 punkti ja 2,8 söötu ja Iisraeli kõrgliigas Bnei Herzeliya eest 13,1 punkti ja 3,4 söötu ning mullu eurosarja mänginud Rumeenia klubi eest sealses kõrgliigas 18,3 punkti ja 5,2 söötu. Sõltumata sellest, kas ta värvati põhimängujuhiks või comboks, on ühte tasemel mängujuhi omadustega meest igal juhul juurde vaja, sest VEF-is kolmandaks mängujuhiks olnud Vitolsiga kaugele ei sõtku. Vitols on selline mängija, kelle väljakule tulemine mõne Eesti klubi vastu on mul enesetunde alati paremaks teinud, kuna siis on vastasmeeskonna kvaliteet selgelt langema kippunud. Timmu mängutarkust tal pole. Ta ainus eelis tema ees on kasv.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Mulle tundub, et ta pole mingitel põhjustel üheski klubis täishooaega teinud. Kunagi on esindanud ka Kanada noortekoondisi, kuid suurt läbilööki pole teinud. Sobitub skeemi, kuidas Cramo pakub kunagistele talentidele võimaluse suurde korvpalli tagasi tulla. Pigem on vist ikkagi tegemist viskajaga, kes on ilmselt suuteline vajadusel ka mängu juhtima. Aga kokkuvõttes peaks tal olema nii kogemust kui ka oskusi ja loodetavasti sobitub meeskonda. Vitols nüüd isegi Kaufmanisega võrreldes väga suurt usaldust ei tekita, kuigi Stelmachers teab, kelle ta meeskonna juurde tõi ja loodetavasti on sellel mingi point.
barons2
Kasutaja
Postitusi: 212
Liitunud: 06 Aug 2018, 21:36

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons2 »

TikembeMutombo87 kirjutas:Xavier Rathan Mayes Kalevi rosteris Eurobasketi andmetel
https://basketball.eurobasket.com/playe ... inn/225300" onclick="window.open(this.href);return false;
Pole päris täpselt veel aru saanud, aga kas see mees on siis kindel Cramo mees? Keegi teab?
Või miks seal saidil temale meeskonnaks on pandud Kalev/Cramo?
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 342
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas bckalev-cramo »

Võin kinnitada, et see viide on mingi Eurobasketi kala :roll:
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Kahju, et Mayes`i liitumine tõele ei vasta. Aga on kiiduväärt, et klubi on otsustanud ka foorumis infot jagada. Minu tagasihoidlik soov ja soovitus oleks, et kui antakse teada välismängijate värbamisest, et siis oleks lisatud ka peatreeneripoolne kommentaar (mis on need omadused, miks mängija otsustati värvata/millise rolli täitmist tal meeskonnas eeldatakse) ja et võimalusel oleks lisatud ka videoklipp mängija kohta. Ja ühtlasi, kui mõne mängijaga on kokkuleppele jõutud, siis päev või pool päeva enne uudise avalikustamist võiks sotsiaalmeediasse üles riputada hägustatud profiilipildi mängijast ja ka näiteks info positsiooni kohta, mida ta täidab. See annaks märku, et saabumas on (loodetavasti) positiivsed uudised ja genereeriks pisut elevust.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 916
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Drogba »

Mina omakorda kiidaks klubi, et võtsid selle asjade müügi seal keskkonnas ette. Arvatavasti muidu poleks klubi särki soetanud, siis nüüd on Kempi särk ilusti olemas! 8)
Lisaks tore, et ka siin keskkonnas klubi oma fännidega suhtleb. Nii jätkata! :koss:
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 342
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas bckalev-cramo »

Uhhuu kirjutas:Kahju, et Mayes`i liitumine tõele ei vasta. Aga on kiiduväärt, et klubi on otsustanud ka foorumis infot jagada. Minu tagasihoidlik soov ja soovitus oleks, et kui antakse teada välismängijate värbamisest, et siis oleks lisatud ka peatreeneripoolne kommentaar (mis on need omadused, miks mängija otsustati värvata/millise rolli täitmist tal meeskonnas eeldatakse) ja et võimalusel oleks lisatud ka videoklipp mängija kohta. Ja ühtlasi, kui mõne mängijaga on kokkuleppele jõutud, siis päev või pool päeva enne uudise avalikustamist võiks sotsiaalmeediasse üles riputada hägustatud profiilipildi mängijast ja ka näiteks info positsiooni kohta, mida ta täidab. See annaks märku, et saabumas on (loodetavasti) positiivsed uudised ja genereeriks pisut elevust.

Kommentaari saamise osas räägime läbi meie partneri Korvpall24'ga kes aitab uudiste valmistamisele kaasa. Teine idee on tänapäeva kiire info ühiskonnas pea võimatu, sest kui saame allkirjad alla, siis kuskilt imbub ikkagi info lähitundide jooksul mõnda suuremasse portaali, mistõttu tahame alati olla ise esimesed, kes annavad teada mängija liitumisest.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 916
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Drogba »

Olgu siin ka mainitud, et Georg Kask jätkab Cramos. Kas on võimalik, et näiteks temale jääb algaval hooajal Suneliku roll, et saab näiteks samamoodi EST/LAT liigas mänguaega nii 10+ minutit?
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Huvitav mis kuupäeval meeskond koguneb et hakata vaikselt trenni tegema?
Koondise suvi saab läbi Helsingis 06.08 ehk siis kahe nädala pärast. Selleks hetkeks võiks juba mingi hulk mehi paigas olla.

18-19 september peetakse esimesed mängud VTB-s. Tõsi, mitte Kalevi osalusel - tegu SuperCup-iga. Eelmisel hooajal pandi VTB põhiturniiril pall mängu septembri lõpus.

BCL-is algasid eelringi kohtumised möödunud hooajal 23 sept. Küllap ei erine ka sellel aastal mängude algusaeg ülemäära palju.

Pika ja segase jutu kokkuvõte... Põhimõtteliselt kahe kuu pärast peab sats olema väga heas löögihoos. Loodetavasti hakkab peagi nimesid jms. infot tulema, sest aega ülemäära palju enam alles pole.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Uhhuu kirjutas:Kahju, et Mayes`i liitumine tõele ei vasta. Aga on kiiduväärt, et klubi on otsustanud ka foorumis infot jagada. Minu tagasihoidlik soov ja soovitus oleks, et kui antakse teada välismängijate värbamisest, et siis oleks lisatud ka peatreeneripoolne kommentaar (mis on need omadused, miks mängija otsustati värvata/millise rolli täitmist tal meeskonnas eeldatakse) ja et võimalusel oleks lisatud ka videoklipp mängija kohta. Ja ühtlasi, kui mõne mängijaga on kokkuleppele jõutud, siis päev või pool päeva enne uudise avalikustamist võiks sotsiaalmeediasse üles riputada hägustatud profiilipildi mängijast ja ka näiteks info positsiooni kohta, mida ta täidab. See annaks märku, et saabumas on (loodetavasti) positiivsed uudised ja genereeriks pisut elevust.
Sellega seoses... Keegi 2017 suve mäletab? :D. Minu mäletamist mööda oli siis Kalevil Facebookis juba juulikuu keskpaigas taustapilt, kus oli terve koosseis samamoodi hägustatult kujutatud. Tagantjärele suht huvitav mõelda, et kuidas juba nii varakult meeskond kokku oli saadud ning kuidas saadi nii kindlad olla selles, et mehed lepingud sõlmivad :D .
Vasta