Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Kitsing on tagasi!!!
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas NoName »

Kui oletades, et nüüd ka Thomas lisandub, siis on 4 meest koos, aga kas pisut lahjaks ei jää?
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

ei usu.
East
Kasutaja
Postitusi: 1032
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

NoName kirjutas:Kui oletades, et nüüd ka Thomas lisandub, siis on 4 meest koos, aga kas pisut lahjaks ei jää?
See on tegelt üsna kurb, et varem tundus spordimeedia huvitavam. Mäletan veel aegu, kui ajakirjanikud viitsisid klubide asjapulkadele helistada ning uurida komplekteerimisplaanide kohta - kes kohalikest mängijatest on silmapiiril, mis positsioone üldse välismaalt täiendada plaanitakse, millist tüüpi mängijaid kuhugi otsitakse jne. Nüüd pole sellest enam midagi alles jäänud, pärast mängija liitumist tehakse klubi pressiteatest copy-paste ja kõik. Ainus erand tundub olema "Mängumehed", kes vähemalt natukenegi nö turul liikuvat infot jagab.

Aga teemasse - mulle on jäänud Stelmahersi käekirjast mulje, et tema nägemuses peaksid pikad väga liikuvad olema. Ma ei välistaks, et välismaalt otsitakse mõnda atleetlikku mängijat, kes suudaks 3-4 positsioone mängida ning kes annaks võimaluse vajaduse korral pikemate mängijatega natuke vangerdada.

Lisaks, ma loodan, et Kristjan Kitsing ei jää ainsaks Kitsinguks Kalevis. Kui enamus andekamaid eestlasi on turult läinud, siis võiks vähemalt noore Kitsingu Itaaliast tagasi tuua. Tema viimased hooajad on minu meelest läinud langevas joones, aga talenti tal iseenesest jagub ning tulevikuperspektiivi peaks rohkem olema kui näiteks Kasel. Usun, et Eesti meistriliigas minuteid mängida oleks talle igati jõukohane.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Nüüd on ju 6 eestlast koos olemas nagu miinimum vtb-s vaja!
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 342
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas bckalev-cramo »

East kirjutas:
NoName kirjutas:Kui oletades, et nüüd ka Thomas lisandub, siis on 4 meest koos, aga kas pisut lahjaks ei jää?
See on tegelt üsna kurb, et varem tundus spordimeedia huvitavam. Mäletan veel aegu, kui ajakirjanikud viitsisid klubide asjapulkadele helistada ning uurida komplekteerimisplaanide kohta - kes kohalikest mängijatest on silmapiiril, mis positsioone üldse välismaalt täiendada plaanitakse, millist tüüpi mängijaid kuhugi otsitakse jne. Nüüd pole sellest enam midagi alles jäänud, pärast mängija liitumist tehakse klubi pressiteatest copy-paste ja kõik. Ainus erand tundub olema "Mängumehed", kes vähemalt natukenegi nö turul liikuvat infot jagab.

Aga teemasse - mulle on jäänud Stelmahersi käekirjast mulje, et tema nägemuses peaksid pikad väga liikuvad olema. Ma ei välistaks, et välismaalt otsitakse mõnda atleetlikku mängijat, kes suudaks 3-4 positsioone mängida ning kes annaks võimaluse vajaduse korral pikemate mängijatega natuke vangerdada.

Lisaks, ma loodan, et Kristjan Kitsing ei jää ainsaks Kitsinguks Kalevis. Kui enamus andekamaid eestlasi on turult läinud, siis võiks vähemalt noore Kitsingu Itaaliast tagasi tuua. Tema viimased hooajad on minu meelest läinud langevas joones, aga talenti tal iseenesest jagub ning tulevikuperspektiivi peaks rohkem olema kui näiteks Kasel. Usun, et Eesti meistriliigas minuteid mängida oleks talle igati jõukohane.
Selle esimese punkti kohapealt tasub muidugi mainida, et suurimad kossuspetsialistidest ajakirjanikud kes neid kõnesi tavaliselt teevad on mõlemad Tokyos Olümpiamängudega seotud ehk Pahv ja Kuldkepp :)
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

No vähemalt ühte eestlast läheks siiski koosseisu veel vaja (arvatavasti kas Haller või Sutt siis, vb mõni noor veel lisaks). Kitsingu osas kuigi hea fit ei ole, kuna nagu jutuks on olnud, siis liiga sarnane mängija Hermetiga, aga arvata oli, et Kempist ilma jäämise puhul vaadatakse just tema poole. Silins sobitukski selles suhtes hästi, et võib ka kasvult väiksemaid, kuid liikuvamaid suuri ääri katta. Rünnakul on ta aga mängustiililt üsna sarnane Jõesaarega ning teda saaks samamoodi kasutada.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

https://www.youtube.com/watch?v=LJMJ8MpxY6o" onclick="window.open(this.href);return false;
Selline mees siis Silas Melson.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas NoName »

Haller oleks vast okei täiendus, kuigi kipun arvama, et mänguminutid jääksid õite ahtaks ja tema asemel läheksin nt Viimsisse ja üritaksin seal aidata midagi üles ehitada.

Jumal hoidku Suti eest. Ma ei ole absoluutselt tema talendi austaja. Minu meelest on ta ebaefektiivse mängija kehastus.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Minu meelest pole uudistest läbi jooksnud, et nüüd on ametlikult teada antud CL kvalifikatsiooniturniirid toimuvad Peristeris, Trevisos, Tallinnas ja Sofias. http://www.championsleague.basketball/2 ... -announced" onclick="window.open(this.href);return false;
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Portugali sats tundub suhteliselt taasihoidlik tulevat, aga Montenegro Mornar Bar on panemas kokku päris korralikku tiimi, ehk siis sellelt Tallinna turniirilt reaalselt üle ühe võidu oleks juba eneseületamine. Turniirivõit ise peaks olema aga täielik asjade kokkulangemine ja väiksemat sorti ime, sest teisest tabelipoolest on tulemas Bamberg isiklikult.
East
Kasutaja
Postitusi: 1032
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Maxi kirjutas:Portugali sats tundub suhteliselt taasihoidlik tulevat, aga Montenegro Mornar Bar on panemas kokku päris korralikku tiimi, ehk siis sellelt Tallinna turniirilt reaalselt üle ühe võidu oleks juba eneseületamine. Turniirivõit ise peaks olema aga täielik asjade kokkulangemine ja väiksemat sorti ime, sest teisest tabelipoolest on tulemas Bamberg isiklikult.
Mina nii kaugele ei läheks, et seda väiksemat sorti imeks peaks. Jah, Mornar Bar on tugev meeskond (oli juba eelmisel aastal) ning ka Bamberg on normaalset satsi kokku panemas (samas ei tasu unustada, et Bambergi viimased aastad pole peale rahaprobleeme olnud midagi erakordset), kuid eelkõige oleneb Kalevi saatus sellest missuguse meeskonna me ise suudame kokku panna.

Ei Mornar Bar ega Bamberg ei ole midagi hullemat sellest, mida me juba VTB-s mitu hooaega kogenud oleme. Eelarve poolest oleme niikuinii autsaiderid, aga viimased kolm hooaega on näidanud, et alati ei mängi ainult raha ning hea komplekteerimise ja tarkade valikute korral on võimalik kõrget mängu mängida.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Mornar Bar`il on Kalevi ees suur eelis juba puhtalt turniiri formaadi tõttu. Kuna nad on avaringis vabad, siis nad saavad Kalevi vastu mängima tulla – eeldusel, et Kalev ikka suudab Portugali meeskonna alistada – puhanult ja põhjaliku skautingu pealt. Bamberg potentsiaalse finaalivastasena võib kujuneda isegi pisut nõrgematasemeliseks vastaseks kui Mornar Bar. Tegemist pole juba aastaid olnud Saksamaa tippklubiga – ehkki siinne meedia seda klubi selliseks millegipärast tituleerib –, vaid klubiga, kes heitleb Bundesligas play-off`i koha nimel ja kelle eelarve ning koosseis on taandunud kusagile Saraatovi Avtodori oma kanti.


Selleks, et Meistrite liigas ennast põhiturniirile pressida, peab välismaalasest mängujuhi, väikese ääre ja tsentriga kohe täppi panema. Seekord tulekahjude kustutamiseks aega ei jää, kui satutakse jälle mõne Antino Jacksoni suguse mängija otsa.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Turniiri formaat võib hakata eriti mõju avaldama just kolmandas ringis, kui niikaugele peaks jõudma, sest eeldatav vastane Bamberg on mänginud mängu vähem, aga samas juba jõudnud kohaneda. Mornar Bar tundub praegu olevat ehk veidi nõrgem kui möödunud aastal kui nad EuroCupi mängisid, sõltub nüüd, kuidas nad mängu käima saavad, kuid nad pole komplekteerimist veel lõpetanud. Bamberg on komplekteerimisega ehk enam vähem lõpule jõudnud, funktsionaalne meeskond, kõik liinid paigas, kuid ka nüüd mitte midagi üle jõu käivat, aga neil saab olema see väike eelis, et on ühe mängu vähem pidanud.
Selleks, et Meistrite liigas ennast põhiturniirile pressida, peab välismaalasest mängujuhi, väikese ääre ja tsentriga kohe täppi panema.
Sellega olen nõus, koosseis ei tohi olla nõrgem kui möödunud aastal ja nende positsioonidega ei saa eksperimenteerida, siis peaks vähemalt Sportingu jõuga ära võtma. Heaks eeskujuks võiks olla aasta kui võideti Leedus kontrollturniir (Almeida, Lewis jt), see meeskond oli juba septembris konkurentsivõimeline, võideti Neptunast ja Rytast.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Juhuslikult avastasin Instagramis, et siuke mees nagu Kamari Murphy ja Kalevi konto followivad üksteist. Arvatavasti pole sellel mingit olulist tähendust, kuid huvitav siiski, kuna mingit varasemat seost ju osapoolte vahel pole.
Vasta