Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
East
Kasutaja
Postitusi: 1027
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

HypeBeast kirjutas:Vaatasin siis ka mängu tagantjärgi ära ning pöörasin muide erilist tähelepanu Murphy tegutsemisele ja ausalt öeldes on kriitikaga Murphy suunas üle võlli mindud. Duellis Buva vastu ei jäänud ta alla (enamus Murphy punktidest tulid siiski just nimelt Buva väljakul olemise aja jooksul). Buva tundubki mängijaprofiililt olema pigem selg ees punnitaja ehk eks ta omad punktid sealt ikka ära toob, kuid üldplaanis Murphy temaga liigselt raskustes polnud. Polnud ka Thomas kaitses (kui ka tegelikult rünnakul) mingi imemees ning seega on veidi kummastav näha seda kisa ja kära, arvestades, et selle konkreetse mängu põhjal võiks Murphylt justkui suuremat rünnakupanust oodata.
Klassika on muidugi see, et Vitolsit juba maha kantakse, kuigi ta täna väljakul (eeldatavasti mingi terviseprobleemi tõttu) ei käinudki :D. Ju siis nägemused erinevad, aga ta ei tohiks olla Sokust kehvema tasemega mees ning seega ei tohiks ka mängujuhi positsioonil suuri probleeme tekkida, arvestades, et tegu on varumängujuhiga. Pole meil ju ka varasematel hooaegadel kahte tasemel mängujuhti korraga meeskonnas olnud (2018/19 teine pool on siis erandiks).
Rytas on suure osa oma eelmise hooaja koosseisust alles jätnud (vähemalt Kaleviga võrreldes) ning seega on loogiline, et nende kokkumäng märksa sujuvam on. Ebaõnnestunud mängu tõttu meie poolelt on seega tegu üsna loogilise kaotusega. Meistrite liiga kvalifikatsiooni konkurentide koosseise vaadates ilmub aga, et neilgi on toimunud suured muutused ning selles osas eelist pole.
Aga muidugi, BCL kval. esimesest ringist edasipääs oleks VÄGA SUUR õnnestumine, VTBs peaksime õnnelikud olema, kui isegi 4 võitu kätte saaks ja konkurents Eesti meistritiitlile saab olema tihedam kui kunagi varem :wink:.
Ma ei tea, kas see oli sinu poolt irooniliselt mõeldud või mitte, aga ma alustaks su viimasest lõigust. Kui me latid nii madalale asetame, siis ongi ju meeskond võrreldes eelmis(t)e aasta(te)ga nõrgem, ei? Mis omakorda tähendab ju seda, et ilmselt ongi mõned võtmemängijad võrreldes eelmise hooaja koosseisuga nõrgemad?

Murphy osas olin ma juba tema palkamise ajal üsna skeptiline - arvestades, et ta on olnud mõnes kohas kirjas ka number kolmena, siis tundus juba siis mõte temast kui põhikeskmängijast üsna imelik. Ma ei heida ette midagi tema tööeetikale või muudele sellisetele omadustele, lihtsalt minu silmis jääb ta keskmängija rollis lahjaks. Tal puudub korralik mass ning rünnakul sõltuvad tema punktid minu jaoks liiga palju sellest, et kui heade söötudega kaasmängijad teda üles leiavad. Rytase vastu oli Murphy +- näitaja meeskonna üks halvimatest. Olgu, mõneti saaks seda pehmendada sellega, et ta oli meeskonna põhikeskmängija, kes pidigi nö olulisi minuteid mängima, aga sellegipoolest ei ole see suures pildis vabandus. Liiatigi räägime me praegu Rytasest, kelle eesliin ei tohiks olla tegelikult midagi üleliia hirmsat. Siin tuleks veidi ka ettepoole mõelda, et kelle vastu tuleb tal hakata VTB-s mängima.

Ma olen nõus, et Thomas ei pruukinud olla imemees, aga tal olid omad väga head omadused ning ta on näidanud, et suudab kaitses normaalselt mängida ning rünnakul teisi meeskonnakaaslasi paremaks teha.

Lihtsalt selguse huvides - ma ei taha olla liialt kriitiline ning ilmselt on praegu ka väga vara mingeid järeldusi teha, aga minu jaoks tundub tänavuse meeskonna üldine tase olema võrreldes eelnevate hooaegadega kehvem ning üldise balansi poolest vähem tasakaalus. Kui ma peaks võrdlema näiteks triot Keene, C.Lewis, Thomas vs J.Lewis, Berry, Murphy, siis ma valiks ilma igasuguse kahtluseta kindlasti esimese. Ilmselt näitab see ühest küljest ka seda, et varasematel hooaegadel on ikkagi eelarve mõttes mitu jackpoti leitud, kes on aidanud meeskonnal tegelikest võimetest natuke kõrgemale sihtida.

Elame-näeme ja vaatame, mis edasi saab. Täiesti vabalt võib praegune pilt petlik olla ning paari nädala pärast on meeskonna esitus juba hoopis teistsugune. Samas ei imestaks üldsegi, kui varsti hakatakse uuesti turul ringi vaatama, et mõningaid mängijaid välja vahetada.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Hooajaeelsete esimeste mängude pealt ei maksa küll järeldusi teha, aga peab eelnevate postitajatega üldiselt nõustuma.

Lewis - Berry - Melson on tegelt ikka päris kõva tagaliin, okei nii kõva skoorimasinat kui Keene oli vast ei ole, aga ühtlasemal meeskonnal on mõned eelised sellisele käsi kullas ... variandile kus on üks imemees kes pooled visked ise võtab.

Küll aga ääred on ikka väga nutused, Šilinsil ei tundu olevat ühtegi Jõesaare omadust mis eelmisel hooajal päris palju edu tõid. Lauda ta eriti minna ei taha, lõikeid ei tee, ehk siis talle peaks mängima pukki või viskele, profiililt nagu natuke kergem ja osavam Kitsing. Kitsingu juurde jõudes, siis tema ainuke eliit-oskus on 3 punkti visked ja kui need ei kuku siis muude omadustega seda VTB tasemel ei kompenseeri. Eelmine aasta Kemp oma võimsa füüsisega suutis suht hästi lauda võtta ja sisse lõigata ning kiireid joosta.

Jõudes keskmängijateni, siis mulle Murphy tegelikult meenutab oma olemuselt rohkem eelmise aasta Kempi kui päris keskmängijat, erinevus muidugi et Kempil oli tegelikult ka vise olemas. Murphy veel viset pole demonstreerinud.

Ma nõustun sellega, et sellise koosseisuga hakkame me VTBs lauas iga meeskonna käest tappa saama ja sellist "rim-protectorit" meil ka ei ole. Mängujoonis tuleb tõenäoliselt selline tüüpiline tänapäevane pick and rolli ja tagant teravuse peale kus tekivad viskekohad äärtele või siis korvi alt mingi lahendus. Ma loodan et seda vastikut keskmängijale kuhugi imelikku kohta palli toppimist väga palju ei näe. Selles suhtes mulle eelmise hooaja natuke ebastandardne meeskond meeldis rohkem, sest igasugu mismatche ja vastastele ebamugavaid mehi oli rohkem.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Mnjaa, Rootsi delfiinide vastu oleme ka ikkagi suht õnnetud seal platsi peal vähemalt esimesel poolajal, sellise mänguga läheb juba portugali satsi vastu päris raskeks
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Huvitav oleks teada, kui palju ründelauda ja teise võimaluse punkte rootslased avapoolajal kogusid. Silma järgi tundus nende ülekaal igatahes jõhker.

Kolmesed peaksid olema selle meeskonna trump, aga ka selles valdkonnas oleme teist mängu järjest alla jäämas.

Tahaks nagu midagi positiivset ka öelda, aga senise pooleteise mängu põhjal on raske midagi rõõmustavat leida.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 296
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Tiimil on puudu DEVIN THOMAS, mäng on naljanumber, eriti mis läbikäiguhoov on korvialune, kuipalju siis oleks vaja huvitav raha et saaks Devin Thomase tiimi tagasi kas kui 1000 fänni paneks igaüks 10 eur alla, aitaks midagi?

Korjandust on vist vaja
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Tõsiselt rääkides siis Thomasele vast pole mõtet alla 6-7k kuutasu pakkumisega isegi mõtet helistada ja seda eeldusel et mehel tõesti muid pakkumisi ei ole
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas BCKLV »

Isegi Norrköpingu kahemeetrised domineerisid lauas. Priit Venel on õigus, hiljaks on jäädud ettevalmistusega. Liiga palju rabistamist ja arusaamatust. Pall ei püsi käes, plats libe + kangutatud visked. Sellist mängupilti eeldaks paar nädalat tagasi, mitte loetud päevad enne hooaja ühe tähtsama eesmärgi püüdmisest. 
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Nägin ainult avapoolaega ning nagu öeldi, siis olukord lauas oli ikka väga hull. Polnud vahet, oled sa pikk või lühike, paks või peenike, aeglane või kiires - kõik kes tahtsid said lauda.
Mis veel - 17 TO millest vastased tegid 13! vaheltlõiget. Kosmos. Tänu sellele said nad ka 11 viset enam mängust.
Kui väga tahta midagi positiivset kõige selle najalt näha, siis niivõrd väike kaotus on isegi väike ime.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Sellise mängupildiga Meistrite Liiga kvalifikatsioonis tõesti midagi teha pole. Hetkel on väljakul valitsemas suuremas osas kaos, nii kaitses kui ka rünnakul. Tuleb siis vaid loota, et suudetakse kuidagi koduseks turniiriks ümber sündida vähemalt esimesest ringist siiski edasi saada.
Imerohuks pole aga Thomas nagu paljud siin väita üritavad. Võrdluses Murphyga pole ta kaitsemäng sugugi parem ning tema punktide viskamise võimekus oleneb samuti suuresti sellest, kuidas tagamängijad ta üles leiavad. Pigem võiks selles vallas Murphylt isegi suuremat panust oodata. Peamiseks küsimärgiks Murphy poolelt võrdluses Thomasega on lauavõitlus, kuid hetkel on veel vara selles osas järeldusi teha (täna polnud lauavõitluses otseselt Murphy see, kelle pealt kärises). Eelise võiks Thomasele anda vast söödu oskuse osas, kuigi ka see osa tema mängust on veidi ülehinnatud (keskmine pallikaotuste arv pea sama, mis resulatiivsetel söötudel).
Ehk loodetavasti meeskonda siiski kahe mängu järel juba laiali ei saadeta, Meistrite Liiga Meistrite Liigaks, kuid VTBs on minu hinnangul meil potentsiaali näiteks 2018/19 levelil hooaeg teha küll.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 296
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

marxx762 kirjutas:Nägin ainult avapoolaega ning nagu öeldi, siis olukord lauas oli ikka väga hull. Polnud vahet, oled sa pikk või lühike, paks või peenike, aeglane või kiires - kõik kes tahtsid said lauda.
Mis veel - 17 TO millest vastased tegid 13! vaheltlõiget. Kosmos. Tänu sellele said nad ka 11 viset enam mängust.
Kui väga tahta midagi positiivset kõige selle najalt näha, siis niivõrd väike kaotus on isegi väike ime.
Marxx ütle klubile edasi et ootame Devin Thomast tagasi ja olema valmis tema jaoks korjanduse tegema.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 296
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

HypeBeast kirjutas:Sellise mängupildiga Meistrite Liiga kvalifikatsioonis tõesti midagi teha pole. Hetkel on väljakul valitsemas suuremas osas kaos, nii kaitses kui ka rünnakul. Tuleb siis vaid loota, et suudetakse kuidagi koduseks turniiriks ümber sündida vähemalt esimesest ringist siiski edasi saada.
Imerohuks pole aga Thomas nagu paljud siin väita üritavad. Võrdluses Murphyga pole ta kaitsemäng sugugi parem ning tema punktide viskamise võimekus oleneb samuti suuresti sellest, kuidas tagamängijad ta üles leiavad. Pigem võiks selles vallas Murphylt isegi suuremat panust oodata. Peamiseks küsimärgiks Murphy poolelt võrdluses Thomasega on lauavõitlus, kuid hetkel on veel vara selles osas järeldusi teha (täna polnud lauavõitluses otseselt Murphy see, kelle pealt kärises). Eelise võiks Thomasele anda vast söödu oskuse osas, kuigi ka see osa tema mängust on veidi ülehinnatud (keskmine pallikaotuste arv pea sama, mis resulatiivsetel söötudel).
Ehk loodetavasti meeskonda siiski kahe mängu järel juba laiali ei saadeta, Meistrite Liiga Meistrite Liigaks, kuid VTBs on minu hinnangul meil potentsiaali näiteks 2018/19 levelil hooaeg teha küll.
Sa paned segast, Thomas oli nagu teine mängujuht ja kindel lüli korvivall
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Kahjuks ei muuda meie ütlemine vms midagi.
Üldiselt on ikkagi probleem selles, et kogu sats on saanud liialt vähe koos treenida ja olulised mängud on juba käes.
Ma olen veendunud, et kui see võistkond on teinud koos poolteist - kaks kuud koos trenni või pidanud ära vähemalt 8-10 kohtumist on mängupilt oluliselt parem. Vähemalt tahaks uskuda.

Siin on väga mitme asjade kokkulangemise tõttu on olukord selline nagu ta on. Keegi siin eelnevalt mainis, et Vitols pole üldse halb mängija ja et ta on täitsa asine backup mängujuht. Võibolla isegi et ehk on, aga ta on juba vigane (kui kauaks, ei tea). Jah, vigastust ei saa kellelegi ette heita või pahaks panna, aga täna on olukord selline, kus Lewise järel meil mängujuhti pole. Martin on küll hea mängija, aga ta pole ühestki otsast mängujuht. Tal tekivad selged raskused juba pisut suurema kaitsesurvega.

Sealt edasi on kompott - Berry - Haller - Melson. Kõik uued mehed ning ilmselgelt pole 3 nädalaga neist keegi veel peatreeneri soovidega detailselt kursis. Muidu me sellist kaootilisust palliplatsil ei näeks.

Silinš - ta on tulnud vigastusest välja ning on väga nurgeline. Üritada võrrelda teda Jõesaarega... Seal pole midagi võrrelda mu meelest. Oma tüpaažilt on nad kardinaalselt erinevad. Ja mina võhikuna ütleks et ta on puhas neli, mitte kolm.

Kolmedest rääkides, siis sel positsioonil on mu meelest Berry ja Kurbas. Neist viimane on jällegi vigane.

Nelja peal on üht tüüpi mehed ning mängus rytase vastu jäi kohati selline mulje, nagu Hermet oleks samuti esimest aastat Stelmahersi käe all.

Ja nüüd pikad. Nurger ja Murphy. Murphy on liikuv, aga eks tal ole omad head ja vead, midagi pole hetkel teha. Kõik kes Thomast taga igatsevad, siis midagi pole teha. Teda lihtsalt pole ning selles võib ta küll suuresti oma agente ja ennast süüdistada. Klubi tegi konkreetse pakkumise ja ootas vastust. Agendd ja Thomas aga udutasid oma asjadega ning hetk kui Kalev lõi käed Murphyga muutus kohe jutt, et miks te Thomast ei võtnud ja me uskusime et teeme kaupa. Klubil lihtsalt polnud võimalik mingi klounaadi järgi lõpmatuseni oodata.

Pika jutu kokkuvõttena ütlen veelkord. Aega on lihtsalt vähe olnud ning midagi pole parata. Seda aja vähesust näitab kasvõi see, et kaitses ei teata mil vahetada, kuhu lõigata jne. Kui nüüd tahta vbl veel kritiseerida, siis minujaoks oli täna arusaamatu, väljakul oli neli ameeriklast ja Hermet - sellise koosluse väljakul viibimisel pole minu arust absoluutselt mingitki lootust, et sealt võiks tulla midagi loogilist rünnakul või kaitses. Minu isiklik arvamus on see, et ainus võimalus säilitada pisut kõrgemat keskmist mängutaset kogu 40 min jooksul on hetkel see, kus uued mehed on väljakul koos eelmise aasta kuttidega, siis ehk oleks lootust, et vanad olijad suudavad uusi mehi võib-olla paremini väljakul suunata.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 296
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas korvpallihuviline »

marxx762 kirjutas:Kahjuks ei muuda meie ütlemine vms midagi.
Üldiselt on ikkagi probleem selles, et kogu sats on saanud liialt vähe koos treenida ja olulised mängud on juba käes.
Ma olen veendunud, et kui see võistkond on teinud koos poolteist - kaks kuud koos trenni või pidanud ära vähemalt 8-10 kohtumist on mängupilt oluliselt parem. Vähemalt tahaks uskuda.

Siin on väga mitme asjade kokkulangemise tõttu on olukord selline nagu ta on. Keegi siin eelnevalt mainis, et Vitols pole üldse halb mängija ja et ta on täitsa asine backup mängujuht. Võibolla isegi et ehk on, aga ta on juba vigane (kui kauaks, ei tea). Jah, vigastust ei saa kellelegi ette heita või pahaks panna, aga täna on olukord selline, kus Lewise järel meil mängujuhti pole. Martin on küll hea mängija, aga ta pole ühestki otsast mängujuht. Tal tekivad selged raskused juba pisut suurema kaitsesurvega.

Sealt edasi on kompott - Berry - Haller - Melson. Kõik uued mehed ning ilmselgelt pole 3 nädalaga neist keegi veel peatreeneri soovidega detailselt kursis. Muidu me sellist kaootilisust palliplatsil ei näeks.

Silinš - ta on tulnud vigastusest välja ning on väga nurgeline. Üritada võrrelda teda Jõesaarega... Seal pole midagi võrrelda mu meelest. Oma tüpaažilt on nad kardinaalselt erinevad. Ja mina võhikuna ütleks et ta on puhas neli, mitte kolm.

Kolmedest rääkides, siis sel positsioonil on mu meelest Berry ja Kurbas. Neist viimane on jällegi vigane.

Nelja peal on üht tüüpi mehed ning mängus rytase vastu jäi kohati selline mulje, nagu Hermet oleks samuti esimest aastat Stelmahersi käe all.

Ja nüüd pikad. Nurger ja Murphy. Murphy on liikuv, aga eks tal ole omad head ja vead, midagi pole hetkel teha. Kõik kes Thomast taga igatsevad, siis midagi pole teha. Teda lihtsalt pole ning selles võib ta küll suuresti oma agente ja ennast süüdistada. Klubi tegi konkreetse pakkumise ja ootas vastust. Agendd ja Thomas aga udutasid oma asjadega ning hetk kui Kalev lõi käed Murphyga muutus kohe jutt, et miks te Thomast ei võtnud ja me uskusime et teeme kaupa. Klubil lihtsalt polnud võimalik mingi klounaadi järgi lõpmatuseni oodata.

Pika jutu kokkuvõttena ütlen veelkord. Aega on lihtsalt vähe olnud ning midagi pole parata. Seda aja vähesust näitab kasvõi see, et kaitses ei teata mil vahetada, kuhu lõigata jne. Kui nüüd tahta vbl veel kritiseerida, siis minujaoks oli täna arusaamatu, väljakul oli neli ameeriklast ja Hermet - sellise koosluse väljakul viibimisel pole minu arust absoluutselt mingitki lootust, et sealt võiks tulla midagi loogilist rünnakul või kaitses. Minu isiklik arvamus on see, et ainus võimalus säilitada pisut kõrgemat keskmist mängutaset kogu 40 min jooksul on hetkel see, kus uued mehed on väljakul koos eelmise aasta kuttidega, siis ehk oleks lootust, et vanad olijad suudavad uusi mehi võib-olla paremini väljakul suunata.
Vahetada Murphy lihtsalt Thomase vastu välja ja timm
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

korvpallihuviline kirjutas:
marxx762 kirjutas:Kahjuks ei muuda meie ütlemine vms midagi.
Üldiselt on ikkagi probleem selles, et kogu sats on saanud liialt vähe koos treenida ja olulised mängud on juba käes.
Ma olen veendunud, et kui see võistkond on teinud koos poolteist - kaks kuud koos trenni või pidanud ära vähemalt 8-10 kohtumist on mängupilt oluliselt parem. Vähemalt tahaks uskuda.

Siin on väga mitme asjade kokkulangemise tõttu on olukord selline nagu ta on. Keegi siin eelnevalt mainis, et Vitols pole üldse halb mängija ja et ta on täitsa asine backup mängujuht. Võibolla isegi et ehk on, aga ta on juba vigane (kui kauaks, ei tea). Jah, vigastust ei saa kellelegi ette heita või pahaks panna, aga täna on olukord selline, kus Lewise järel meil mängujuhti pole. Martin on küll hea mängija, aga ta pole ühestki otsast mängujuht. Tal tekivad selged raskused juba pisut suurema kaitsesurvega.

Sealt edasi on kompott - Berry - Haller - Melson. Kõik uued mehed ning ilmselgelt pole 3 nädalaga neist keegi veel peatreeneri soovidega detailselt kursis. Muidu me sellist kaootilisust palliplatsil ei näeks.

Silinš - ta on tulnud vigastusest välja ning on väga nurgeline. Üritada võrrelda teda Jõesaarega... Seal pole midagi võrrelda mu meelest. Oma tüpaažilt on nad kardinaalselt erinevad. Ja mina võhikuna ütleks et ta on puhas neli, mitte kolm.

Kolmedest rääkides, siis sel positsioonil on mu meelest Berry ja Kurbas. Neist viimane on jällegi vigane.

Nelja peal on üht tüüpi mehed ning mängus rytase vastu jäi kohati selline mulje, nagu Hermet oleks samuti esimest aastat Stelmahersi käe all.

Ja nüüd pikad. Nurger ja Murphy. Murphy on liikuv, aga eks tal ole omad head ja vead, midagi pole hetkel teha. Kõik kes Thomast taga igatsevad, siis midagi pole teha. Teda lihtsalt pole ning selles võib ta küll suuresti oma agente ja ennast süüdistada. Klubi tegi konkreetse pakkumise ja ootas vastust. Agendd ja Thomas aga udutasid oma asjadega ning hetk kui Kalev lõi käed Murphyga muutus kohe jutt, et miks te Thomast ei võtnud ja me uskusime et teeme kaupa. Klubil lihtsalt polnud võimalik mingi klounaadi järgi lõpmatuseni oodata.

Pika jutu kokkuvõttena ütlen veelkord. Aega on lihtsalt vähe olnud ning midagi pole parata. Seda aja vähesust näitab kasvõi see, et kaitses ei teata mil vahetada, kuhu lõigata jne. Kui nüüd tahta vbl veel kritiseerida, siis minujaoks oli täna arusaamatu, väljakul oli neli ameeriklast ja Hermet - sellise koosluse väljakul viibimisel pole minu arust absoluutselt mingitki lootust, et sealt võiks tulla midagi loogilist rünnakul või kaitses. Minu isiklik arvamus on see, et ainus võimalus säilitada pisut kõrgemat keskmist mängutaset kogu 40 min jooksul on hetkel see, kus uued mehed on väljakul koos eelmise aasta kuttidega, siis ehk oleks lootust, et vanad olijad suudavad uusi mehi võib-olla paremini väljakul suunata.
Vahetada Murphy lihtsalt Thomase vastu välja ja timm
Ja kogu võistkond mängiks täna nagu kulda?
See ei anna täna suurt muutust. Nagu ma eelnevalt üritasin kirjeldada, siis liiga vähe aega on olnud harjutamiseks ja mängimiseks.
Probleem seisneb täna selles, et 66% kogu eelmise hooaja satsist on uus.
Murphy ainuisikuliselt ei ole süüdi, et võistkond teeb 17 pallikaotust, ei saa lauda kätte või ei mõista teineteist.

Poleks eestlaste valikutega probleeme, siis oleks olnud võimalus ka Kemp palgata. Aga see oleks tähendanud, et Hermetit või Kitsingut poleks olnud mõistlik satsi võtta. Kuna aga eestlastega on valikuvõimalus selline nagu ta on, siis tuli võtta need eestlased kes vähekenegi VTB taset kannatavad (sest limiit on vaja täita). See aga maksis piltlikult öeldes Kempi.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 656
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Usun et Devin Thomase jutus on küll mingit kulda sees aga kui agent tahtis nii väga bluffida siis polegi rohkem kosta.

Mulle pakub kohati rohem hirmu JeQuan Lewise kaitsesuutlikus. Kehalt ta ju tundub ikka megapeenike ja sellisega nii kõrgel tasemel kaugele ei sõua.
Vasta