Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

East kirjutas:
HypeBeast kirjutas:Lisades juba olemasolevatele ressurssidele Meistrite Liiga rahaline puhver võiks Vene palkamine ju teoreetiliselt isegi võimalik olla. Samas ma siiski ei näe, mida ta meie praegusele eesliinile suurt juurde annaks. Sügavuse mõttes võiks pigem Kanguri peale mõelda, samas ei tea, kui motiveeritud ta ise meeskonnaga taasliituma oleks. Ega muid variante turul väga polegi samas :D.
Kanguri puhul tekib küsimus, et mis positsioonil teda näha ning kas ta üldse suudaks Kalevi pigem kiire ja energilise stiiliga sammu pidada?
Kangur on viimastel hooaegadel tegutsenud suuresti tsentri kohal, ehkki ta klassikalises mõttes seda muidugi pole. Aga me kõik teame tema võimekust katete panemisel, laua blokeerimisel ja low-post kaitses. Ja ma ei ütleks, et ta on Nurgeriga võrreldes aeglasem ja väheliikuvam mängija. Siim-Sander Vene pakuks sügavust positsioonidel kolm ja neli, kus meil on üsna vigastustealtid mängijad. Võrreldes eelmise hooajaga on palju rohkem reisimist ja koroona on jätkuvalt õhus. Meeskonnas on hetkel vaid 11 VTB ja eurosarja tasemel mängumeest (Halleri kaitse on nii jube, et hetkel ta nende hulka ei kvalifitseeru). Seega iga tasemel lisandus kulub marjaks ära. VEFi mänedžer mainis, et sel hooajal teenib Meistrite liiga põhiturniirile pääsu eest 40 000 eurot. Nii et see palgafondi kahjuks ilmselt eriti ei suurenda, vaid aitab eelkõige katta eurosarjaga seonduvaid reisimiskulusid.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Kanguri palkamisel võiks olla isegi point, sest ta ei pea Venemaa reise kaasa tegema, kuid mujal on ka piisavalt mänge, nii et lisajõud kulub ära. Vene vast otsib ikkagi mingit tummisemat võimalust, pigem võiks küsimuse alla tulla Raieste laenamine, kui ta vigastuselt tulles vajab kohta, kus mängukindlust koguda.
Kui meeskonna eesmärkidest rääkida, siis sportliku poole pealt CL tuleks jõuda (vähemalt) teise ringi, et tagada koht ka järgmise aasta põhiturniirile, ESTLAT liiga karikas tuleks jälle ära tuua ja VTB-d võib lihtsalt mõnuga võtta, läheb kuidas läheb, sest sellest otseselt midagi ei sõltu. Seepärast võib seal vabalt ka nt Halleri mängukindlust kasvatada.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

vaim564 kirjutas:Kanguri palkamisel võiks olla isegi point, sest ta ei pea Venemaa reise kaasa tegema, kuid mujal on ka piisavalt mänge, nii et lisajõud kulub ära. Vene vast otsib ikkagi mingit tummisemat võimalust, pigem võiks küsimuse alla tulla Raieste laenamine, kui ta vigastuselt tulles vajab kohta, kus mängukindlust koguda.
Kui meeskonna eesmärkidest rääkida, siis sportliku poole pealt CL tuleks jõuda (vähemalt) teise ringi, et tagada koht ka järgmise aasta põhiturniirile, ESTLAT liiga karikas tuleks jälle ära tuua ja VTB-d võib lihtsalt mõnuga võtta, läheb kuidas läheb, sest sellest otseselt midagi ei sõltu. Seepärast võib seal vabalt ka nt Halleri mängukindlust kasvatada.
Su vimm VTB vastu ei paista kuidagi lahtuvat. Just VTB-s tulemuse tegemine on klubi seisukohalt kõige olulisem, kuna see toob kõige rohkem raha sisse – mida kõrgem koht, seda suurem preemia. Meistrite liigas on võimalik märkimisväärselt teenima hakata alles siis, kui jõutakse välja tippkonkurentsi. Kui ma VEFi mänedžeri poolt öeldut õigesti mäletan, siis Meistrite liigas teise vooru jõudmine lisab kukrusse vaid mõnikümmend tuhat eurot.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Seal pole mingit vimma, mind häirib lihtsalt see, kuidas VTBd nähakse alternatiivina eurosarjale, umbes nagu meie seal manduvas Euroopas ei mängi, aga vot Rossija miilaja moja, seal mängivad tõelised mehed, ma võiks ju samamoodi vastu väita, et sinu vimm eurosarjade vastu ei näi lahtuvat :)
Kui VTBd mängitakse lisaks eurosarjale, siis ma probleemi ei näe. Teiseks võiks mängude kokkutõmbamine tulla kohalike sarjade arvelt, sest Cramo on Eesti mõistes ikkagi tippklubi ja sellistele tehakse mujal Euroopas eelistusi, ka sinu lemmikmeeskond Mornar Bar mängib Aadria cuppi ja eurosarja ja Montenegro MV ei tee täisprogrammi läbi (täpselt nagu Buducnost).
Ma just meelega kirjutasin sportliku poole pealt - rahaliselt ma ei oska kommenteerida, see nõuaks põhjalikumat analüüsi, äkki klubi inimesed oskavad siin aidata, aga VTBs mängimine ei ole odav lõbu, pikad sõidud, koroonaprobleemid jms kaasnevad, st preemia, mis tuleb päris lõpus, kas see on ikka piisav, et kõiki kulusid katta ja kas need summad on läinud suuremaks või väiksemaks paljude nimekate klubide lahkumisega.
Ma kunagi tegin analüüsi Europe Cupi puhul ja isegi see peaks ära tasuma, kui piisavalt kaugele jõuda. Ma usun, et CLs on summad suuremad. Logistikaprobleemid muidugi jäävad, kuid Euroopa suunas on lihtsam sõita kui Venemaal seigelda.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

VTB-l on kaks suurt eelist Meistrite liiga ja FIBA Europe Cup`i ehk Kalevile kättesaadavate eurosarjades ees:

1. See pakub palju suuremat mängude arvu ja kõrgemat keskmist taset (Europe Cup`iga võrreldes palju kõrgemat keskmist taset).
2. Eurosarjad ei suuda VTB-ga konkureerida reisitoetuste ja preemiate osas. EC on puhas peale maksmise vaev ja ML-is muutuvad preemiasummad konkurentsivõimeliseks alles staadiumis, kuhu Kalev oma komplekteeritusega ei küündi.

Mul on väga hea meel, et Kalev mängib eurosarja, aga kui küsimuseks on, et milline liiga on Kalevi jaoks parimaks väljundiks nii sportlikult kui majanduslikult, siis kaalukauss kaldub selgelt VTB poolele.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas BCKLV »

Ootaks nüüd reklaamklippi pintsaku peale tõmmatud Kalev/Cramo särgi ja korvpalli käes hoidvast Kõlvartist, lausumas "toetame linna esindusmeeskonda tipptasemel spordielamuste pakkumisel rahvusvahelisel tasemel miljoni euroga" :D
Ikkagi valimiste aasta ju.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Uhhuu kirjutas:VTB-l on kaks suurt eelist Meistrite liiga ja FIBA Europe Cup`i ehk Kalevile kättesaadavate eurosarjades ees:

1. See pakub palju suuremat mängude arvu ja kõrgemat keskmist taset (Europe Cup`iga võrreldes palju kõrgemat keskmist taset).
2. Eurosarjad ei suuda VTB-ga konkureerida reisitoetuste ja preemiate osas. EC on puhas peale maksmise vaev ja ML-is muutuvad preemiasummad konkurentsivõimeliseks alles staadiumis, kuhu Kalev oma komplekteeritusega ei küündi.

Mul on väga hea meel, et Kalev mängib eurosarja, aga kui küsimuseks on, et milline liiga on Kalevi jaoks parimaks väljundiks nii sportlikult kui majanduslikult, siis kaalukauss kaldub selgelt VTB poolele.
Ok, ma ei alusta debatti, vaid selgitan enda seisukohta, jätame poliitika välja :)
Mina ütleks, et see, mis toimub praegu, osaletakse nii VTBs kui Champions Leagues, see on üldse Kalevi jaoks lausa ideaalne väljund, mida võiks ette kujutada ja et osaletakse kahes tugevas sarjas, nii võikski olla.
Teiseks, on minu jaoks oluline ka sportlik (kuid ka majanduslik) konkurentsivõime. Kui esimest korda käisin laivis NBA mängu vaatamas, siis mängis Los Angeles Lakers (O'Neal, Bryant jt), kes oli tol ajal tipus, Golden State Warriorsiga, kes oli siis põhjas, tulemus oli midagi 120:70 kandis ja rohkem pakkus huvi see, mis toimus väljaku kõrval, kui see, mis toimus platsil. Kui mängitakse regulaarselt CSKA'ga, keda kümne aasta jooksul võib-olla korra võidetakse, siis kohtumine Utenaga, kellega pole lõpuni midagi selge, pakub kahtlemata rohkem pinget nagu ka CSKA mäng Barcelonaga, kuis mängivad sama tasandi meeskonnad. Paraku ei ole Cramo VTB meeskondadega majandusliku poole pealt konkurentsivõimeline. See, et on korra jõutud kaheksa hulka on tubli saavutus, kuid teisalt on selge ka see, et valdavalt jäädaksegi kemplema tabeli lõpuosas, iga võit on pidupäev, kuid frustratsiooni tekib samuti piisavalt palju. Samas mängivad kõik VTBs Venemaa klubid mõnda eurosarja, samuti Tsmoki. Ainult Astana (kes on varem osalenud küll Aasia meistrite liigas) ja Zielona Gora mängivad ainult VTBd - kuid viimane võib sealt ka vabalt ära minna nagu on teinud VEF ja Leedu klubid - ja keegi pole neist tagasi tulnud, huvitav, miks?
Kolmandaks, on minu jaoks tähtis ka sportlik tulemus ja mind näiteks kohutavalt häiris, kui mindi Baltic Cupi sirge jalaga mängima, kaotati Panevežysele, kes ei olnud siis see, mis ta täna on. See oleks olnud sari, kus oleks tulnud võidu peale mängida. FIBA Europe Cup ei ole nõrk sari, selle üle jään ma kindlaks, kuigi ta võib olla nõrgem kui teised eurosarjad, siis viimati kui Kalev seda mängis, kaotati kõik mängud. Väita, et see sari on nõrk, saaks ehk siis kui see ükskord kinni panna.
Neljandaks, ma ausalt öeldes kahtlen, et VTBs liiguvad täna sama suured rahad kui varem ja isegi Cramo juhid on rääkinud, et selle mängimine pole odav lõbu, praegu ka kõik need koroonatestid ja reisipiirangud. Jällegi, kui kellelgi on ette näidata reaalsetel numbritel, mitte eelarvamustel põhinev analüüs, siis räägime edasi.
Viiendaks, eesti korvpalli huvides on parem, kui meie klubid rahvusvahelisi sarju mängivad. Eurosarjade süstemaatiline eiramine ongi viinud olukorrani, kui meie reiting on ümmargune null. Samas ma arvan, et Cramol on kindlasti potentsiaali, et ka alagrupist edasi jõuda, vastu tulevad Euroopa keskmikud, kelle alistamine ei tohiks olla keerulisem kui VTB klubide ja siin VEFi ja varasemalt Ventspilsi ning ka Leedu keskmike edu lubab eeldada, et miski ei ole võimatu.
Kuuendaks, ei tohi BCL alagruppi minna mängima suhtumisega, et meie prioriteet on VTB ja kuna me siia juhuslikult sattusime, siis mängime need mängud ära. Vastupidi, edasipääs on täiesti reaalne ja loodetavasti vähemalt mängijad on sellega nõus :)
Seitsmendaks, mängude arvu pealt, kui VTBs on nüüd 12 klubi, siis tuleb 22 mängu, BCL-s kui pääsetakse kolmandasse ringi, siis 3+6+6 :)
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

vaim564 kirjutas:
Uhhuu kirjutas:VTB-l on kaks suurt eelist Meistrite liiga ja FIBA Europe Cup`i ehk Kalevile kättesaadavate eurosarjades ees:

1. See pakub palju suuremat mängude arvu ja kõrgemat keskmist taset (Europe Cup`iga võrreldes palju kõrgemat keskmist taset).
2. Eurosarjad ei suuda VTB-ga konkureerida reisitoetuste ja preemiate osas. EC on puhas peale maksmise vaev ja ML-is muutuvad preemiasummad konkurentsivõimeliseks alles staadiumis, kuhu Kalev oma komplekteeritusega ei küündi.

Mul on väga hea meel, et Kalev mängib eurosarja, aga kui küsimuseks on, et milline liiga on Kalevi jaoks parimaks väljundiks nii sportlikult kui majanduslikult, siis kaalukauss kaldub selgelt VTB poolele.
Ok, ma ei alusta debatti, vaid selgitan enda seisukohta, jätame poliitika välja :)
Mina ütleks, et see, mis toimub praegu, osaletakse nii VTBs kui Champions Leagues, see on üldse Kalevi jaoks lausa ideaalne väljund, mida võiks ette kujutada ja et osaletakse kahes tugevas sarjas, nii võikski olla.
Teiseks, on minu jaoks oluline ka sportlik (kuid ka majanduslik) konkurentsivõime. Kui esimest korda käisin laivis NBA mängu vaatamas, siis mängis Los Angeles Lakers (O'Neal, Bryant jt), kes oli tol ajal tipus, Golden State Warriorsiga, kes oli siis põhjas, tulemus oli midagi 120:70 kandis ja rohkem pakkus huvi see, mis toimus väljaku kõrval, kui see, mis toimus platsil. Kui mängitakse regulaarselt CSKA'ga, keda kümne aasta jooksul võib-olla korra võidetakse, siis kohtumine Utenaga, kellega pole lõpuni midagi selge, pakub kahtlemata rohkem pinget nagu ka CSKA mäng Barcelonaga, kuis mängivad sama tasandi meeskonnad. Paraku ei ole Cramo VTB meeskondadega majandusliku poole pealt konkurentsivõimeline. See, et on korra jõutud kaheksa hulka on tubli saavutus, kuid teisalt on selge ka see, et valdavalt jäädaksegi kemplema tabeli lõpuosas, iga võit on pidupäev, kuid frustratsiooni tekib samuti piisavalt palju. Samas mängivad kõik VTBs Venemaa klubid mõnda eurosarja, samuti Tsmoki. Ainult Astana (kes on varem osalenud küll Aasia meistrite liigas) ja Zielona Gora mängivad ainult VTBd - kuid viimane võib sealt ka vabalt ära minna nagu on teinud VEF ja Leedu klubid - ja keegi pole neist tagasi tulnud, huvitav, miks?
Kolmandaks, on minu jaoks tähtis ka sportlik tulemus ja mind näiteks kohutavalt häiris, kui mindi Baltic Cupi sirge jalaga mängima, kaotati Panevežysele, kes ei olnud siis see, mis ta täna on. See oleks olnud sari, kus oleks tulnud võidu peale mängida. FIBA Europe Cup ei ole nõrk sari, selle üle jään ma kindlaks, kuigi ta võib olla nõrgem kui teised eurosarjad, siis viimati kui Kalev seda mängis, kaotati kõik mängud. Väita, et see sari on nõrk, saaks ehk siis kui see ükskord kinni panna.
Neljandaks, ma ausalt öeldes kahtlen, et VTBs liiguvad täna sama suured rahad kui varem ja isegi Cramo juhid on rääkinud, et selle mängimine pole odav lõbu, praegu ka kõik need koroonatestid ja reisipiirangud. Jällegi, kui kellelgi on ette näidata reaalsetel numbritel, mitte eelarvamustel põhinev analüüs, siis räägime edasi.
Viiendaks, eesti korvpalli huvides on parem, kui meie klubid rahvusvahelisi sarju mängivad. Eurosarjade süstemaatiline eiramine ongi viinud olukorrani, kui meie reiting on ümmargune null. Samas ma arvan, et Cramol on kindlasti potentsiaali, et ka alagrupist edasi jõuda, vastu tulevad Euroopa keskmikud, kelle alistamine ei tohiks olla keerulisem kui VTB klubide ja siin VEFi ja varasemalt Ventspilsi ning ka Leedu keskmike edu lubab eeldada, et miski ei ole võimatu.
Kuuendaks, ei tohi BCL alagruppi minna mängima suhtumisega, et meie prioriteet on VTB ja kuna me siia juhuslikult sattusime, siis mängime need mängud ära. Vastupidi, edasipääs on täiesti reaalne ja loodetavasti vähemalt mängijad on sellega nõus :)
Seitsmendaks, mängude arvu pealt, kui VTBs on nüüd 12 klubi, siis tuleb 22 mängu, BCL-s kui pääsetakse kolmandasse ringi, siis 3+6+6 :)
1. Selle punkti jõudsid sa oma postituses ära korrigeerida, aga siiski mainin, et Meistrite liigas on võimalik praeguse formaadi juures saada maksimaalselt 18 mängu, kui sinna sisse arvestada ka kolm kvalifikatsioonimängu (6 mängu alagrupis, 6 mängu vahegrupis, 1 mäng veerandfinaalis, 1 mäng poolfinaalis ja 1 mäng finaalis). 18 mängu saavutamine on Kalevi praeguse eelarve ja komplekteerituse juures üdini ebarealistlik. Realistlik on arvestada, et ML-is koguneb VTB-ga võrreldes oluliselt vähem mänge.

2. Kalev on tõusnud tasemele, kus VTB-s ei heidelda enam ammu viimaste kohtade peale. Kolm hooaega tagasi jõuti play-off`i, üle-eelmisel hooajal oldi play-off`i kohal enne kui hooaeg katkes, mullu jäädi ühe võidu kaugusel play-off`ist ja nende hooaegade käigus on võetud mitmeid tippmeeskondade skalpe.

3. Leedu ja Ukraina klubid lahkusid ja pole liigasse naasnud poliitilistel põhjustel. Lätlased lahkusid, kuna tundsid, et on VTB-s oma lae saavutanud. See, kas see neile kasuks tuli on omaette küsimus. Kas see kui hooaja peale saadakse kirja vaid 12 mängu eurosarjas (see on nende lagi Meistrite liigas) on rohkem väärt kui 20+ garanteeritud mängu VTB-s? Publikuhuvi ei ole eurosarja mängimine igatahes suurendanud. Atraktiivseid mängijaid pole VTB-st loobumine aidanud samuti ligi meelitada. Näiteks VEFi tänavune eelarve on kõigi eelduste kohaselt suurem kui Kalevil (1,2 mln), aga mängijate CV-d on ometi nadimad.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Minu point oli tegelikult selles, et CL teise ringi tuleb jõuda selleks, et kindlustada pääs alagrupiturniirile järgmisel hooajal ja veidi maksab siin ka meistritiitel. Koht VTBs ohus ei ole, isegi kui kaotatakse kõik 22 mängu.
Misiganes põhjustel keegi sealt lahkunud on, seda ka Venemaa klubide arvelt, raskre on vastu vaielda, et VTB on hääbuv liiga, kes ei suuda olla piisavalt atraktiivne uutele klubidele. Zielona Gora on erand, kuid enamasti sellest liigast lahkutakse. Muidugi, siin on jälle point, et niiviisi muutub kaheksa hulka pääsemine lihtsamaks, nüüd tuleb edestada vaid nelja klubi. Aga see polegi tähtis, ma arvan, et hea motiveerituse korral ja seda enam, kui veel paar täiendust juurde tuleb, on Cramo võimeline ka praeguse koosseisu juures CL-s väga hea tulemuse tegema.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas JukuNoorem »

Tohoh, juba räägitakse Kalevi alagrupist edasipääsust kui realistlikust perspektiivist? Kogu austuse peatreeneri, meeskonna ja juhtkonna vastu, Kalevil oli kvalifikatsiooniturniiril õnne ja palju õnne. Kui Portost sõideti tõesti jõuga ja kvaliteedivahega üle, siis mängud Mornariga ja eriti just Utenaga näitasid, et tugeva kaitsega meeskonna vastu ei jõua söödud nii lihtsalt enam kohale või lõigatakse vahelt ja kui vastane suudab peale suruda endale sobiva aeglase mängutempo, muutub rünnak kaunis hambutuks. Ma olen kindel, et Oostende ja ülejäänud seltskond ei kavatsegi lasta Kalevil mängida lustlikku ja kiiret söödu- ja viskemängu.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

JukuNoorem kirjutas:Tohoh, juba räägitakse Kalevi alagrupist edasipääsust kui realistlikust perspektiivist? Kogu austuse peatreeneri, meeskonna ja juhtkonna vastu, Kalevil oli kvalifikatsiooniturniiril õnne ja palju õnne. Kui Portost sõideti tõesti jõuga ja kvaliteedivahega üle, siis mängud Mornariga ja eriti just Utenaga näitasid, et tugeva kaitsega meeskonna vastu ei jõua söödud nii lihtsalt enam kohale või lõigatakse vahelt ja kui vastane suudab peale suruda endale sobiva aeglase mängutempo, muutub rünnak kaunis hambutuks. Ma olen kindel, et Oostende ja ülejäänud seltskond ei kavatsegi lasta Kalevil mängida lustlikku ja kiiret söödu- ja viskemängu.
Jah, enne kvalifikatsiooni räägiti samuti, et Mornar Bar on hirmkõva ja isegi Sporting on Kalevi jaoks liiga tugev. Selle kohta öeldakse, las koerad hauguvad, karavan liigub edasi, taolise suhtumisega tasubki jääda ESTLAT liigasse :D
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Kui võtta arvesse kogu komplekt ehk (1) Kalevi praegune koosseis (lühike pink), (2) hullumeelne graafik (VTB ja eurosarja mängude vahele jääb vaid 1-3 päeva ning enamasti peab sinna mahutama ka reisimise) ning (3) vastaste komplekteeritus (kui eurosarja kvalifikatsiooni loosimise järel sai vastaste kohta hinnanguid anda eelkõige eelmise hooaja koosseisude tugevuse põhjal ja näiteks Mornar Bar osutus lõpuks palju nõrgemaks kui mullu, siis nüüd on vastaste koosseisud täpselt teada), siis alagrupist edasi pääsemine tundub ulmelise ettevõtmisena. Kuna graafikut ja vastaste tugevust mõjutada ei saa, siis ainus viis kuidas oma konkurentsivõimekust tõsta, oleks tuua meeskonda paar kvaliteetset täiendust. Ja siin tuleb mängu küsimus rahast: kas seda üldse on selle jaoks piisavalt? Kui Kalev mängiks praeguse koosseisuga Eesti-Läti ühisliiga kõrvalt ainult eurosarja, siis poleks alagrupist edasipääs midagi utoopilist. Hetkeseisu vaadates tundub aga, et paralleelselt kahes tugevas välissarjas osalemine saab pigem kahjustama konkurentsivõimet mõlemas.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Meil on vaja juurde 1 pikka ja 1 mängu juhti.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Hooajakaartide kohta ka infot juba on või tuleb?
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 358
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Raja »

Rix kirjutas:Hooajakaartide kohta ka infot juba on või tuleb?

Info saamiseks pead registreerima ennast. bckalev.ee/piletid
Vasta