Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

No kui 4 leegionärist 3 on Šilins, Vitols ja Jackson, siis polegi nagu midagi teha, Pärnu Misters, Gilbert ja Valeika ongi lihtsalt paremad mehed. Stelmahers kukkus läti koondisega haledalt läbi ja nüüd Cramoga. Mänguliselt on ka aasta-aastalt see pilt kehvemaks läinud, eelmine hooaeg oli lihtsalt Keene kes ära tassis, see hooaeg kohalikus mõttes superstaari ei olnud.

Ma loodan et klubi jätkab ja leiab järgmiseks aastaks piisavalt hea väljundi et tasub seda korvpalliasja edasi ajada. Tallinna esindusklubiks Taltech või see Jantsoni projekt küll ei sobiks.

Pärnu-Tartu tõotab tulla päris põnev heitlus
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

https://sport.delfi.ee/artikkel/1200076 ... 57vLzCu1z0" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Päris huvitav, selgitab paljut, seda meeste vangerdamist, uute mängijate valikut jne. Pluss, et lisaks maksudele tuleb arvestada ka sellega, et CL oli ka ilmselge kulu, mida teistel klubidel polnud ja tulu sealt ei tulnud ju üldse. Seega võiski olla, et hooaja lõpu seisuga oli Pärnu samas seisus rahaliselt kui Cramo ja oli võimalus end täiendada.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

HypeBeast kirjutas:
Uhhuu kirjutas:
theundertaker kirjutas:Kui üldse klubi alles jääb, sest kui ei saa finaali, siis mängida vaid oma liigat. Vaevalt, et omanike see rahuldaks.
Isegi kui meeskond ei võida meistritiitlit, peaks klubil olema piisavalt palju FIBA punkte, et pääseda otse Europe Cup`i põhiturniirile.
Kas mitte Europe Cupi põhiturniirile puhtalt riigi rankingu järgi ei võeta? Eesti praeguse rankingu järgi tagab otsepääsu põhiturniirile vist vaid liiga võitja siiski. Mäletatavasti pidi eelmise hooaja Europe Cupi võitja, Ironi Ness Ziona, ikkagi see hooaeg kvalifikatsioonis Pärnuga pusima (pole küll kindel mis põhjusel, seega võin ka eksida Cramo osas).
Seal on vist nii, et vaadatakse nii riigi kui klubi reitingut. Iisraeli klubile sai saatuslikuks just klubi madal reiting. Möödunud hooajal olid Eesti klubid nullis, puhtalt sellepealt, et ei mänginud, nüüd peaksid mingisugused reitingupunktid olema tiksunud, aga raske öelda, kas piisavalt palju, et vältida eelringe. Automaatselt saavad koha veel BCL eelringides väljakukkunud. Eelise saavad need klubid, kes sarju regulaarselt mängivad, sest siis tiksub pidevalt mingeid punkte juurde.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Panin Google otsingusse FIBA Champions League prize money ja vasteks tuli hooajast 2018/19 sai põhiturniirile jõudja 50k, kas enam seda luksust pole?

Winners: 1mil
Runner-up: 400k
Third place: 200k
Fourth place: 140k
Veerandfinalist: 100k
Round of 16: 70k
Regular season: 50k

Meie mõistes on ikka tegemist ju ülikorralike summadega ning motivatsiooni kõrgeimatele kohtadele pürgimiseks võiks olla igal klubil.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

vanafänn kirjutas:Panin Google otsingusse FIBA Champions League prize money ja vasteks tuli hooajast 2018/19 sai põhiturniirile jõudja 50k, kas enam seda luksust pole?

Winners: 1mil
Runner-up: 400k
Third place: 200k
Fourth place: 140k
Veerandfinalist: 100k
Round of 16: 70k
Regular season: 50k

Meie mõistes on ikka tegemist ju ülikorralike summadega ning motivatsiooni kõrgeimatele kohtadele pürgimiseks võiks olla igal klubil.
50K saadi ka sel hooajal põhiturniirile jõudmise eest, aga...
3 Välismängu + 3 kodumängu (okei viimase puhul ehk ideaalis tuled nulli) aga välismängud on puhas kulu, mida see 50K kindlasti ära ei kata.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Komplekteerimise koha pealt ma ütleksin siiski, et sügisel BCL kvalifikatsiooniturniiriks oli meeskond täiesti korralikult ja konkurentsivõimeliselt komplekteeritud, aga siis hakkasid probleemid tekkima. Kui Pärnu ja Tartu (kes alustas hooaega katastroofiliselt) läksid hooaja kestel tugevamaks, siis Cramoga juhtus täpselt vastupidine protsess, haigused, vigastused ja lahkumised. See koosseis, mis jäi kevadeks ongi enam-vähem Pärnu ja Tartuga võrreldav.
Kõik sai alguse Murphy vigastusest, mis võis Nurgerit positiivselt mõjutada, kuid meeskond tervikuna kaotas, eriti veel arvestades pingelist mängugraafikut, mis võis samuti mängijaid lõhkuma hakata. Eesti karikamängudest (millest lõpuks ilma jäädi!) oleks saanud loobuda, ma seda rääkisin ringkonnaülemale juba sügisel, aga kes seda kuulas. Selline mehhaniseerimine võis ka juhtmängijate motivatsiooni lõhkuma hakata ja suure mängukoormuse korral suureneb vigastusteoht.
Murphy oli teistsugne tsenter kui siin varasemad, kes mõjus rohkem liikuvuse kiiruse ja osavusega kui toore jõuga, aga tema ärakasutamine sõltus tagaliinist. Koosluses Berry-Lewise-Melsoniga oleks ta võib-olla kenasti pildile saanud, aga seda võimalust enam eriti ei tekkinudki. Ma ei nõustu populaarse arvamusega, et see oli vale valik, kuid see oli kindlasti teistsugune valik. Kuid isegi tema väljas olles saadi korralikke võite.
Kui BCL uks kinni löödi - kuigi edasipääs tugevast alagrupist jäi ühe sammu kaugusele, oleks Melsoni vise Strasbourgi vastu aega mahtunud või Oostende vastu vea peale mindud), siis kadus Berry (ta tegi mõned head mängud, kuid võrreldes Lewise ja Melsoniga jäi tema panus kahvatumaks). Siis läksid juba robinal üksteise järel Lewis (kes kippus üle keema, kuid kokkuvõttes ikkagi ok mängujuht) ja Melson, asemele võetud Cousins (kellel vähemalt potentsiaali näis olevat, aga ta oli vormist väljas) saadeti samuti minema ja uus täiendus Jackson ei õigustanud lootusi - kuigi tegi mõned head mängud, oli ta kokkuvõttes üsnagi ühekülgne ja mängujuhtimises mitte väga kodus isegi Keenega võrreldes, PG oli ta ilmselt pikkuse järgi :) Melsonit on siin ka kõvasti maha tehtud, aga ta oli ainus, kes suutis mängu enda peale võtta ja selle najal mitu võitu koju tassida. Hooaja lõpus kadus tal ilmselt juba motivatsioon ja kui sa veel vigastatud ka oled, siis polegi midagi oodata.
Sisuliselt meeskond jäigi nõrgemaks, positiivse poole pealt sai Martin Dorbek mängujuhina võrdlemisi normaalselt hakkama, kuigi polnud seda positsiooni ammu täitnud, aga vahetust (nagu Post Gilbertile) sisuliselt talle ei tekkinud. Vitolsi mängu halvasid siin samuti mitmed vigastused, mitte et tal nüüd KML või ühisliiga tarvis mänguklassi väheseks jäi ja talle oligi planeeritud tagasihoidlikum roll, et põhimeestele puhkust anda. Kui ta terve oli, siis tegi omad asjad ära. Näiteks kodumängus LU vastu tõi just ülekeenud Lewise asendamine Vitolsiga Cramo mängu tagasi. Hallerit oleks võinud rohkem proovida, tema roll jäigi kuidagi tagaplaanile, aga KMLs oleks teda võinud ometigi kasutada. Kanguri panus jäi samuti tagasihoidlikuks, kuid tema palkamise tingis Murphy vigastus. Aeg teeb oma töö.
Kitsing täitis suures plaanis oma koha ära, samuti Kurbas, kes oli alati käepärast võtta, kui mingeid auke vaja oli lappida. Sedasama võib laias plaanis öelda Silinši kohta, kuigi ma panin tähele, et oma visked tegi ta ära valdavalt mängu esimeses pooles ja lõpuks vajus ära. Hermetit mõjutasid haigused, vigastused, millega hakati teda samuti enneaegselt maha kandma, kuid hooaja lõpuks oli pauerit täis ja vaata, et üks meeskonna liidreid. Viskajate koha pealt saab ikkagi kõik alguse mängu ülesehitusest ja kui Kitsing või Hermet (või ka Haller) palli ei saa, siis nende kasutegur loomulikult väheneb. Dorbeki juhtimisel hakati neid jälle paremini üles leidma.
Seega, hooaja alguseks oli meeskond minu arvates korralikult komplekteeritud, kuid seda taset ei suudetud erinevatel põhjustel hooaja lõpuni säilitada.
East
Kasutaja
Postitusi: 1032
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

vaim564 kirjutas:Komplekteerimise koha pealt ma ütleksin siiski, et sügisel BCL kvalifikatsiooniturniiriks oli meeskond täiesti korralikult ja konkurentsivõimeliselt komplekteeritud, aga siis hakkasid probleemid tekkima. Kui Pärnu ja Tartu (kes alustas hooaega katastroofiliselt) läksid hooaja kestel tugevamaks, siis Cramoga juhtus täpselt vastupidine protsess, haigused, vigastused ja lahkumised. See koosseis, mis jäi kevadeks ongi enam-vähem Pärnu ja Tartuga võrreldav.
Kõik sai alguse Murphy vigastusest, mis võis Nurgerit positiivselt mõjutada, kuid meeskond tervikuna kaotas, eriti veel arvestades pingelist mängugraafikut, mis võis samuti mängijaid lõhkuma hakata. Eesti karikamängudest (millest lõpuks ilma jäädi!) oleks saanud loobuda, ma seda rääkisin ringkonnaülemale juba sügisel, aga kes seda kuulas. Selline mehhaniseerimine võis ka juhtmängijate motivatsiooni lõhkuma hakata ja suure mängukoormuse korral suureneb vigastusteoht.
Murphy oli teistsugne tsenter kui siin varasemad, kes mõjus rohkem liikuvuse kiiruse ja osavusega kui toore jõuga, aga tema ärakasutamine sõltus tagaliinist. Koosluses Berry-Lewise-Melsoniga oleks ta võib-olla kenasti pildile saanud, aga seda võimalust enam eriti ei tekkinudki. Ma ei nõustu populaarse arvamusega, et see oli vale valik, kuid see oli kindlasti teistsugune valik. Kuid isegi tema väljas olles saadi korralikke võite.
Kui BCL uks kinni löödi - kuigi edasipääs tugevast alagrupist jäi ühe sammu kaugusele, oleks Melsoni vise Strasbourgi vastu aega mahtunud või Oostende vastu vea peale mindud), siis kadus Berry (ta tegi mõned head mängud, kuid võrreldes Lewise ja Melsoniga jäi tema panus kahvatumaks). Siis läksid juba robinal üksteise järel Lewis (kes kippus üle keema, kuid kokkuvõttes ikkagi ok mängujuht) ja Melson, asemele võetud Cousins (kellel vähemalt potentsiaali näis olevat, aga ta oli vormist väljas) saadeti samuti minema ja uus täiendus Jackson ei õigustanud lootusi - kuigi tegi mõned head mängud, oli ta kokkuvõttes üsnagi ühekülgne ja mängujuhtimises mitte väga kodus isegi Keenega võrreldes, PG oli ta ilmselt pikkuse järgi :) Melsonit on siin ka kõvasti maha tehtud, aga ta oli ainus, kes suutis mängu enda peale võtta ja selle najal mitu võitu koju tassida. Hooaja lõpus kadus tal ilmselt juba motivatsioon ja kui sa veel vigastatud ka oled, siis polegi midagi oodata.
Sisuliselt meeskond jäigi nõrgemaks, positiivse poole pealt sai Martin Dorbek mängujuhina võrdlemisi normaalselt hakkama, kuigi polnud seda positsiooni ammu täitnud, aga vahetust (nagu Post Gilbertile) sisuliselt talle ei tekkinud. Vitolsi mängu halvasid siin samuti mitmed vigastused, mitte et tal nüüd KML või ühisliiga tarvis mänguklassi väheseks jäi ja talle oligi planeeritud tagasihoidlikum roll, et põhimeestele puhkust anda. Kui ta terve oli, siis tegi omad asjad ära. Näiteks kodumängus LU vastu tõi just ülekeenud Lewise asendamine Vitolsiga Cramo mängu tagasi. Hallerit oleks võinud rohkem proovida, tema roll jäigi kuidagi tagaplaanile, aga KMLs oleks teda võinud ometigi kasutada. Kanguri panus jäi samuti tagasihoidlikuks, kuid tema palkamise tingis Murphy vigastus. Aeg teeb oma töö.
Kitsing täitis suures plaanis oma koha ära, samuti Kurbas, kes oli alati käepärast võtta, kui mingeid auke vaja oli lappida. Sedasama võib laias plaanis öelda Silinši kohta, kuigi ma panin tähele, et oma visked tegi ta ära valdavalt mängu esimeses pooles ja lõpuks vajus ära. Hermetit mõjutasid haigused, vigastused, millega hakati teda samuti enneaegselt maha kandma, kuid hooaja lõpuks oli pauerit täis ja vaata, et üks meeskonna liidreid. Viskajate koha pealt saab ikkagi kõik alguse mängu ülesehitusest ja kui Kitsing või Hermet (või ka Haller) palli ei saa, siis nende kasutegur loomulikult väheneb. Dorbeki juhtimisel hakati neid jälle paremini üles leidma.
Seega, hooaja alguseks oli meeskond minu arvates korralikult komplekteeritud, kuid seda taset ei suudetud erinevatel põhjustel hooaja lõpuni säilitada.
Ma ei ole Murphy osas endiselt üldse nõus. Ta on ikka liiga undersized keskmängija kohta ning ma ei saa kuidagi nõustuda, et ta "mõjus rohkem liikuvuse, kiiruse ja osavusega kui toore jõuga". Liikuv ja kiire võis ta olla, aga see oli ka kõik. See Murphy, keda mina platsil näen, ei ole absoluutselt osav: heal juhul keskpärane vise, mõistmatud otsused, totakad palliputerdamised. Low-postis mängimise oskus puudub. Skoorida suudab enamasti siis, kui talle korv tühjaks mängitakse või pall korvi kohale söödetakse. Vahel õnnestub ka ründelauast mõni pall sisse lükata. Aga suuresti that's it. Tihti on pikkuselt lühematel tsentritel vähemalt jässakas keha, aga Murphy nügitakse korvi alt niisama ära. Ta ei ole mulle kordagi jätnud muljet targast mängijast. 

Kui varasematel aastatel on Kalevi värbamised olnud loogilised, siis sel aastal valitses minu meelest eesmärgitus. Koguti mingi punt mängijaid justkui kokku, aga tundus, et keegi ei mõelnud väga, kuidas see kooslus päriselt koos tööle võiks hakata või mis kellegi roll olla võiks. Mis mind häiris oli kindlasti võtmepositsioonide alahindamine: minu jaoks oli hooaega defineerivaks märksõnaks tsentri ja mängujuhi positsioonide ignoreerimine. Korralikku esitsentrit ju ei toodudki ning Nurger näitas, et ta on veel liiga ebastabiilne, et olla rohkemat kui varutsenter. Mängujuhi positsiooni kohta sama kommentaar, sest kui juba Vitolsi omamine varumängujuhina oli negatiivses mõttes julge käik, siis veel suurem kosmos minu jaoks oli asjaolu, et normaalset põhimängujuhti peale Lewise lahkumist ei toodudki. Kui muud möödalasud võiks veel alla neelata, siis mängujuhi mehitamisega hooletult toimetamine oli küll kuritegu ning see maksis hooaja lõpus ikka valusalt kätte.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

East kirjutas:
vaim564 kirjutas:Komplekteerimise koha pealt ma ütleksin siiski, et sügisel BCL kvalifikatsiooniturniiriks oli meeskond täiesti korralikult ja konkurentsivõimeliselt komplekteeritud, aga siis hakkasid probleemid tekkima. Kui Pärnu ja Tartu (kes alustas hooaega katastroofiliselt) läksid hooaja kestel tugevamaks, siis Cramoga juhtus täpselt vastupidine protsess, haigused, vigastused ja lahkumised. See koosseis, mis jäi kevadeks ongi enam-vähem Pärnu ja Tartuga võrreldav.
Kõik sai alguse Murphy vigastusest, mis võis Nurgerit positiivselt mõjutada, kuid meeskond tervikuna kaotas, eriti veel arvestades pingelist mängugraafikut, mis võis samuti mängijaid lõhkuma hakata. Eesti karikamängudest (millest lõpuks ilma jäädi!) oleks saanud loobuda, ma seda rääkisin ringkonnaülemale juba sügisel, aga kes seda kuulas. Selline mehhaniseerimine võis ka juhtmängijate motivatsiooni lõhkuma hakata ja suure mängukoormuse korral suureneb vigastusteoht.
Murphy oli teistsugne tsenter kui siin varasemad, kes mõjus rohkem liikuvuse kiiruse ja osavusega kui toore jõuga, aga tema ärakasutamine sõltus tagaliinist. Koosluses Berry-Lewise-Melsoniga oleks ta võib-olla kenasti pildile saanud, aga seda võimalust enam eriti ei tekkinudki. Ma ei nõustu populaarse arvamusega, et see oli vale valik, kuid see oli kindlasti teistsugune valik. Kuid isegi tema väljas olles saadi korralikke võite.
Kui BCL uks kinni löödi - kuigi edasipääs tugevast alagrupist jäi ühe sammu kaugusele, oleks Melsoni vise Strasbourgi vastu aega mahtunud või Oostende vastu vea peale mindud), siis kadus Berry (ta tegi mõned head mängud, kuid võrreldes Lewise ja Melsoniga jäi tema panus kahvatumaks). Siis läksid juba robinal üksteise järel Lewis (kes kippus üle keema, kuid kokkuvõttes ikkagi ok mängujuht) ja Melson, asemele võetud Cousins (kellel vähemalt potentsiaali näis olevat, aga ta oli vormist väljas) saadeti samuti minema ja uus täiendus Jackson ei õigustanud lootusi - kuigi tegi mõned head mängud, oli ta kokkuvõttes üsnagi ühekülgne ja mängujuhtimises mitte väga kodus isegi Keenega võrreldes, PG oli ta ilmselt pikkuse järgi :) Melsonit on siin ka kõvasti maha tehtud, aga ta oli ainus, kes suutis mängu enda peale võtta ja selle najal mitu võitu koju tassida. Hooaja lõpus kadus tal ilmselt juba motivatsioon ja kui sa veel vigastatud ka oled, siis polegi midagi oodata.
Sisuliselt meeskond jäigi nõrgemaks, positiivse poole pealt sai Martin Dorbek mängujuhina võrdlemisi normaalselt hakkama, kuigi polnud seda positsiooni ammu täitnud, aga vahetust (nagu Post Gilbertile) sisuliselt talle ei tekkinud. Vitolsi mängu halvasid siin samuti mitmed vigastused, mitte et tal nüüd KML või ühisliiga tarvis mänguklassi väheseks jäi ja talle oligi planeeritud tagasihoidlikum roll, et põhimeestele puhkust anda. Kui ta terve oli, siis tegi omad asjad ära. Näiteks kodumängus LU vastu tõi just ülekeenud Lewise asendamine Vitolsiga Cramo mängu tagasi. Hallerit oleks võinud rohkem proovida, tema roll jäigi kuidagi tagaplaanile, aga KMLs oleks teda võinud ometigi kasutada. Kanguri panus jäi samuti tagasihoidlikuks, kuid tema palkamise tingis Murphy vigastus. Aeg teeb oma töö.
Kitsing täitis suures plaanis oma koha ära, samuti Kurbas, kes oli alati käepärast võtta, kui mingeid auke vaja oli lappida. Sedasama võib laias plaanis öelda Silinši kohta, kuigi ma panin tähele, et oma visked tegi ta ära valdavalt mängu esimeses pooles ja lõpuks vajus ära. Hermetit mõjutasid haigused, vigastused, millega hakati teda samuti enneaegselt maha kandma, kuid hooaja lõpuks oli pauerit täis ja vaata, et üks meeskonna liidreid. Viskajate koha pealt saab ikkagi kõik alguse mängu ülesehitusest ja kui Kitsing või Hermet (või ka Haller) palli ei saa, siis nende kasutegur loomulikult väheneb. Dorbeki juhtimisel hakati neid jälle paremini üles leidma.
Seega, hooaja alguseks oli meeskond minu arvates korralikult komplekteeritud, kuid seda taset ei suudetud erinevatel põhjustel hooaja lõpuni säilitada.
Ma ei ole Murphy osas endiselt üldse nõus. Ta on ikka liiga undersized keskmängija kohta ning ma ei saa kuidagi nõustuda, et ta "mõjus rohkem liikuvuse, kiiruse ja osavusega kui toore jõuga". Liikuv ja kiire võis ta olla, aga see oli ka kõik. See Murphy, keda mina platsil näen, ei ole absoluutselt osav: heal juhul keskpärane vise, mõistmatud otsused, totakad palliputerdamised. Low-postis mängimise oskus puudub. Skoorida suudab enamasti siis, kui talle korv tühjaks mängitakse või pall korvi kohale söödetakse. Vahel õnnestub ka ründelauast mõni pall sisse lükata. Aga suuresti that's it. Tihti on pikkuselt lühematel tsentritel vähemalt jässakas keha, aga Murphy nügitakse korvi alt niisama ära. Ta ei ole mulle kordagi jätnud muljet targast mängijast. 

Kui varasematel aastatel on Kalevi värbamised olnud loogilised, siis sel aastal valitses minu meelest eesmärgitus. Koguti mingi punt mängijaid justkui kokku, aga tundus, et keegi ei mõelnud väga, kuidas see kooslus päriselt koos tööle võiks hakata või mis kellegi roll olla võiks. Mis mind häiris oli kindlasti võtmepositsioonide alahindamine: minu jaoks oli hooaega defineerivaks märksõnaks tsentri ja mängujuhi positsioonide ignoreerimine. Korralikku esitsentrit ju ei toodudki ning Nurger näitas, et ta on veel liiga ebastabiilne, et olla rohkemat kui varutsenter. Mängujuhi positsiooni kohta sama kommentaar, sest kui juba Vitolsi omamine varumängujuhina oli negatiivses mõttes julge käik, siis veel suurem kosmos minu jaoks oli asjaolu, et normaalset põhimängujuhti peale Lewise lahkumist ei toodudki. Kui muud möödalasud võiks veel alla neelata, siis mängujuhi mehitamisega hooletult toimetamine oli küll kuritegu ning see maksis hooaja lõpus ikka valusalt kätte.
Loodan siiralt ,et kui homme hooaeg läbi saab siis kuuleme ka loogilisi seletusi klubi juhtide või treenerite käest ,miks selliseid ämbreid see hooaeg kolistati.Pigem tahaks juba natuke alustada spekuleerimist ,mis saab järgmisest hooajast ja milliseid mehi võiks peatreeneri kohapeal oodata.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Loomulikult on Murphyl terve rida puudusi, muidu ta Kalevis ei mängiks ja mänguolukordade lugemine pole tema kõige tugevam külg, kuid ... üldjoontes ta täidab ikkagi koha ära ning kui selline tsenter muretseti, siis tuleks mängujoonis vastavalt üles ehitada, et neid tema tugevamaid külgi maksimaalselt ära kasutada. Ajuti see isegi töötas, nii Lewisega kui Dorbekiga. Ega temast õiget pilti ette ei saanudki, sest ta sai otsustavate mängude eel sügisel vigastada ja kui ta uuesti vormi hakkas jõudma, siis olid olulisemad rongid juba ära sõitnud. Samuti olen nõus, et mängujuhi puudumine oli suurem probleem, sest isegi sellisest traditsioonilisemat tüüpi tsentrist pole kasu, kui pall tema käest läbi ei käi ning tema ainus funktsioon saab olema katete panemine.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Kui rünnakul keskmängija oskusi ära kasutada ei oska, siis olgu parem juba selline rim protector nagu Reggie Lynch või Bamba aastaid tagasi, hoiab vähemalt korvialuse lukus.
East
Kasutaja
Postitusi: 1032
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

https://sportacentrs.com/basketbols/eir ... kirosajos_" onclick="window.open(this.href);return false;

Štelmahers rääkis Lätis veidi lõppenud hooajast. Põhiline uus infokild on võibolla see, et hooaja keskel kaaluti Kaufmanise tagasitoomist, kuid too ei tahtnud Valmierat jätta :D Šilinsi ja Vitolsi hooajaga jäi Štelmahers kokkuvõttes väga rahule.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Vaevalt ta midagi muud saanukski öelda kui ise need mehed siia tõi. Stelmahersi ajal on kõigi lätlastega ikka lati alt läbi joostud, noorem Škele enam-vähem täitis oma koha ära, aga ta polnud ka just odav mees.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

East kirjutas:https://sportacentrs.com/basketbols/eir ... kirosajos_

Štelmahers rääkis Lätis veidi lõppenud hooajast. Põhiline uus infokild on võibolla see, et hooaja keskel kaaluti Kaufmanise tagasitoomist, kuid too ei tahtnud Valmierat jätta :D Šilinsi ja Vitolsi hooajaga jäi Štelmahers kokkuvõttes väga rahule.
Ma oleks Kaufmanist küll eelistanud Jacksoni asemel, kui oleks olnud võimalik. Tuleb väga põnev suvi ma arvan, kes eestlastest kuhu läheb ning mis uusi nägusi liigas kohata võib. Esmalt peab muidugi ära ootama, kes kuhu sarja proovib, kui üldse proovib.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Pärnu mängib kindlasti midagi ja tartu sama liigat, mida see hooaeg. Aga uusi nägusid tahaks küll näha cramos palju!
Vasta