Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

Toom, Kuusmaa ning muud sarnase kaliibriga noormängijad võib võtta vastavalt oma positsioonidele pingiotsale, neid otse rotatsiooni ca 15 mpg peale lülitada ei tundu tulemuste seisukohast kõige mõistlikum
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

HypeBeast kirjutas:Toom, Kuusmaa ning muud sarnase kaliibriga noormängijad võib võtta vastavalt oma positsioonidele pingiotsale, neid otse rotatsiooni ca 15 mpg peale lülitada ei tundu tulemuste seisukohast kõige mõistlikum
Nagu Kuusmaa ja Toomi puhul sai mainitud, siis loodaks näha oma vanuseklassi liidermängijaid siin pikaajalise projekti korras. Ma ei arvagi, et kumbki peaks eurosarjas esimesel hooajal suuri minuteid mängima. Konontšuk oleks koduliigas mänginud noortest mu esimene valik Kalevisse, aga ma ei hakanud tema nime isegi välja tooma, kuna tal on väga suur soov USA-sse naasta.

Kullamäed tasub kindlasti moosida. Nagu ka Tassi ja M. Jurkatamme. Tundub siiski ülimalt kahtlane, et keegi neist soovib Kalevisse tulla.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Kurbase jätkamises, kui ta leiab motivatsiooni edasi jääda, ma probleemi ei näe, sest omas rollis ta täidab koha ära ja oleks hea augutäide, kui mingil positsioonil keegi ära langeb. Kristjan Kangur nägi juba sedamoodi välja, et hakkab vaikselt lõpetama, tema peale väga ei panustaks. Nurger soovib ka ilmselt kusagil väljas proovida, ma kardan, et Hermeti järel on tema lahkumine kõige tõenäolisem. Kui Rannula tuleb treeneriks (eestlaste seast ilmselt parim variant, v-olla Vene oleks teine alternatiiv), siis võimalik, et tahab mõned pärnakad kaasa tuua, ma pakun kõigepealt Toom ja Valge, v-olla Konontšuk, kui ta just Ameerikasse ei lähe, Tamm?). Noortest ikkagi sellised, kes suudaksid rotatsiooni sisse mängida, mitte Georg Kase rolli. Kui nüüd Venemaa reisid ära jäävad, v-olla õnnestub Timmu tuua Vitolsi asemel varumängujuhiks, see oleks parem variant kui Post. Samas lahkujaid võib olla teisigi, ma usun et nii Kitsing kui Martin Dorbek ära ei ütleks, kuid selle hooaja järel saab see olema kahtlemata keerulisem.
East
Kasutaja
Postitusi: 1032
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

vaim564 kirjutas:Kurbase jätkamises, kui ta leiab motivatsiooni edasi jääda, ma probleemi ei näe, sest omas rollis ta täidab koha ära ja oleks hea augutäide, kui mingil positsioonil keegi ära langeb. Kristjan Kangur nägi juba sedamoodi välja, et hakkab vaikselt lõpetama, tema peale väga ei panustaks. Nurger soovib ka ilmselt kusagil väljas proovida, ma kardan, et Hermeti järel on tema lahkumine kõige tõenäolisem. Kui Rannula tuleb treeneriks (eestlaste seast ilmselt parim variant, v-olla Vene oleks teine alternatiiv), siis võimalik, et tahab mõned pärnakad kaasa tuua, ma pakun kõigepealt Toom ja Valge, v-olla Konontšuk, kui ta just Ameerikasse ei lähe, Tamm?). Noortest ikkagi sellised, kes suudaksid rotatsiooni sisse mängida, mitte Georg Kase rolli. Kui nüüd Venemaa reisid ära jäävad, v-olla õnnestub Timmu tuua Vitolsi asemel varumängujuhiks, see oleks parem variant kui Post. Samas lahkujaid võib olla teisigi, ma usun et nii Kitsing kui Martin Dorbek ära ei ütleks, kuid selle hooaja järel saab see olema kahtlemata keerulisem.
Kitsingul peaks ju leping olema? 

Kanguri osas ei näe ma suurt pointi. Selge on see, et 500 euro eest kuus ta mängima ei hakka ning juba sel hooajal oli ta mängulises mõttes üsna marginaalses rollis. Ma ei näe, et ta suudaks järgmine hooaeg kuidagi asisemas või suuremas rollis olla - pigem võib vastupidist eeldada. Kalevi jaoks on tema palkamine minu meelest liigne luksus ning pigem võiks need vahendid kuhugi mujale suunata.

Samamoodi mõtlen ma ka Kurbase osas. Tema suur pluss on see, et Eesti tasemel võib ta sisuliselt katta positsioone 2-4. Samas on positsioon nr 3 minu meelest selline, kus annaks mõningatele nooremapoolsetele mängijatele avanssi pakkuda mänguaja näol ning tulevikule mõelda. Selge on see, et välismängijate fookus peab minema eelkõige positsioonidele 1 ja 2 ning 4 ja 5. Lõppkokkuvõttes oleneb kõik palganumbrist. Kui Kurbase puhul peaks see Eesti mõistes pigem kõrge olema, siis jällegi võiks see olla eelarve mõttes üks selliseid kohti, mille arvelt võiks kokku hoida, et saaks mujale panustada.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Kangur võiks olla uus abitreener, sest tema tööeetika on tugev ja kogemus suur välismaalt!
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

East kirjutas:
vaim564 kirjutas:Kurbase jätkamises, kui ta leiab motivatsiooni edasi jääda, ma probleemi ei näe, sest omas rollis ta täidab koha ära ja oleks hea augutäide, kui mingil positsioonil keegi ära langeb. Kristjan Kangur nägi juba sedamoodi välja, et hakkab vaikselt lõpetama, tema peale väga ei panustaks. Nurger soovib ka ilmselt kusagil väljas proovida, ma kardan, et Hermeti järel on tema lahkumine kõige tõenäolisem. Kui Rannula tuleb treeneriks (eestlaste seast ilmselt parim variant, v-olla Vene oleks teine alternatiiv), siis võimalik, et tahab mõned pärnakad kaasa tuua, ma pakun kõigepealt Toom ja Valge, v-olla Konontšuk, kui ta just Ameerikasse ei lähe, Tamm?). Noortest ikkagi sellised, kes suudaksid rotatsiooni sisse mängida, mitte Georg Kase rolli. Kui nüüd Venemaa reisid ära jäävad, v-olla õnnestub Timmu tuua Vitolsi asemel varumängujuhiks, see oleks parem variant kui Post. Samas lahkujaid võib olla teisigi, ma usun et nii Kitsing kui Martin Dorbek ära ei ütleks, kuid selle hooaja järel saab see olema kahtlemata keerulisem.
Kitsingul peaks ju leping olema? 

Kanguri osas ei näe ma suurt pointi. Selge on see, et 500 euro eest kuus ta mängima ei hakka ning juba sel hooajal oli ta mängulises mõttes üsna marginaalses rollis. Ma ei näe, et ta suudaks järgmine hooaeg kuidagi asisemas või suuremas rollis olla - pigem võib vastupidist eeldada. Kalevi jaoks on tema palkamine minu meelest liigne luksus ning pigem võiks need vahendid kuhugi mujale suunata.

Samamoodi mõtlen ma ka Kurbase osas. Tema suur pluss on see, et Eesti tasemel võib ta sisuliselt katta positsioone 2-4. Samas on positsioon nr 3 minu meelest selline, kus annaks mõningatele nooremapoolsetele mängijatele avanssi pakkuda mänguaja näol ning tulevikule mõelda. Selge on see, et välismängijate fookus peab minema eelkõige positsioonidele 1 ja 2 ning 4 ja 5. Lõppkokkuvõttes oleneb kõik palganumbrist. Kui Kurbase puhul peaks see Eesti mõistes pigem kõrge olema, siis jällegi võiks see olla eelarve mõttes üks selliseid kohti, mille arvelt võiks kokku hoida, et saaks mujale panustada.
Ma ei näe Kurbase kangutamisel mingit pointi. Ta on tark mängija, kogenud, ei värista, multifuntsionaalne ja tema peale saab kindel olla. Vaevalt et ta palganumber ka nüüd suurem on kui näiteks Dorbekul. Kui USA-sse ihalev Konontšuk välja arvata, siis kohalikus liigas pole ühtegi eestlast, kes suudaks number kolme kohal paremat kvaliteeti pakkuda. Pikemas plaanis suudavad seda tõenäoliselt Toom ja Eelmäe, aga isegi emma-kumma hüpoteetiline liitumine ei peaks tähendama Kurbase üle parda heitmist. Arvestades plaanitavaid muudatusi välismängijate litsentsitasude osas, siis välismängijate puhul oleks ilmselt mõistlik suunata ressursse mujale kui Kurbase kõrvaldamisele.

Kangur ei välistanud hooaja lõpus, et ta jätkab karjääri. Võib-olla ta soovib enamat kui pronksiga pensionile minna. Kui ta teeks meeskonnaga kaasa hooajaeelse ettevalmistuse, mitte ei lülituks alles oktoobri lõpus nagu mullu, siis ei saa välistada, et ta suudaks lõppenud hooajaga võrreldes taset tõsta. Kolmas keskmängija (see on viimastel hooaegadel olnud ta peamine positsioon) kuluks meeskonnale igal juhul ära.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

https://bckalev.ee/uue-ajastu-algus/" onclick="window.open(this.href);return false;
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Kahetised tunded, oleks tahtnud näha mida Rannula Pärnuga euroopas korda suudab saata. Samas ma kardan et selliste pujäänidega nagu Cramo tihtipeale värbab või Rannula natuke pehmeks jääda, et kui ikkagi tuleb mingi mees kes on NBA tasemelt kukkunud siia "remonditöökotta", siis Kairysel ja Stelmahersil oli seda karakterit mida vastu panna, Rannula tundub selline mees kes pigem eeldab et kõik mehed on professionaalid ja ei pea kedagi öösiti ööklubidest või kasiinodest taga ajama.
East
Kasutaja
Postitusi: 1032
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

«Tahame koos Heikoga tõusta järgmisele tasemele nii korvpallimeeskonna kui ka organisatsioonina ning selle jaoks oleme üles ehitamas pikaajalist arengukava, millega saame teha uue sammu Eesti korvpallimaastikul
Loodetavasti avatakse nende plaanide tagamaad ka mingi hetk natuke rohkem. Päris huvitav oleks teada.
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 342
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas bckalev-cramo »

East kirjutas:
«Tahame koos Heikoga tõusta järgmisele tasemele nii korvpallimeeskonna kui ka organisatsioonina ning selle jaoks oleme üles ehitamas pikaajalist arengukava, millega saame teha uue sammu Eesti korvpallimaastikul
Loodetavasti avatakse nende plaanide tagamaad ka mingi hetk natuke rohkem. Päris huvitav oleks teada.
Pigem jääb see ikkagist klubisiseseks kasutamiseks, aga eesmärk läbi selle on kaardistada lühiajalised ja pikemad eesmärgid, sammud mida eesmärkide saavutamiseks teha ja läbi selle muuta siis kogu organisatsiooni tööd veelgi professionaalsemaks.

Punktid mida püüame seal lahendada sisaldavad:

Sponsorlus Eestis, hetkel heategevus/läbi tutvuste kuid kuidas viia see tasemele, et ettevõtted näeksid sellest reaalset turundusväljundit? Läbi mille avaksime uksed uutele koostööpartneritele, esimene samm selles suunas on tehtud ning kuu lõpuks peaks selguma kas sellest saab asja ka.

Gameday experience, ehk kuidas luua selline sündmus mis oleks kogu pere jaoks äge ja meeldejääv sündmus ning publikunumber ei sõltuks niiväga vastasest, eelmisest mängust ning Eesti klubispordi fännikultuuri arendamine.

BC Kalev/Cramo kui väga tugev bränd spordimaastikul ja selle arendamine. Klubi identiteedi ja "story" edasiviimine (meeskond kes alati üritab võimalikult kõrgel tasemel mängida ja läbi selle arendada Eesti korvpallimaastiku know how'd).

Eks ta kõik ole omavahel mingitpidi seotud, aga tahamegi, et tegudel ja asjadel oleks veel parem loogika mida saame trackida kas see toimib või mitte jne.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Nüüd kui Heiko on paigas, siis küll pole vist kindel et kas Reinbok jätkab, aga kui ta seda teeb, siis kolmas treener peab olema keegi, kes sügisel koondisega EMile ei läheks.
Kuidas klubi treenib muidu :)
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Kõik treenerid võivad uued olla jah!
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

Kui nüüd teada ,et Rannula peatreener siis keda ta võiks Pärnust Kalev/Cramosse üle tuua.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas HypeBeast »

spartaklane kirjutas:Kui nüüd teada ,et Rannula peatreener siis keda ta võiks Pärnust Kalev/Cramosse üle tuua.
Konontšuk, kui ta siiski USA-sse ei naase (btw, äkki keegi teadjam oskam seletada, kuidas see üldse võimalik oleks. Pärnus ta siis profilepinguga ei mänginud?), vb ka Toom. Äärmisel juhul ka Post, kuigi Vitols>Sokk>Post ehk oleks pigem veelgi suurem tagasiminek eelmise hooajaga võrreldes.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Kono on okei, kuigi arvan, et ta läheb USA-sse.
Kui kedagi siis ma pakuks Barnies võiks olla üks võimalike mehi.

Mina Posti küll Cramos näha ei sooviks. Minujaoks on tegu tõeliselt antipaatse mängumehega.
Vasta