Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

nub4you kirjutas:No , vähemalt on rockil normaalne tagamängija olemas kui ta tuleb , ja Rohnert läheb nr.2 kui vaja , tsinn nr.1 ja kooseis on parem kui Kalevil ;)
Enne kui siin järjekordne kõvatamine tuleb, võiks ikka hooaja alguse, Tsinni lepingu jne ära oodata. Ahjaa, Rohnerti viskeprotsente võiks kah uurida, enne kui siin igasugu võrdlusi sokist välja tõmbama hakata. Üldiselt on Rock väga sümpaatne klubi, aga igasugu kõvatamine teatud "fännide" poolt, kelle ainus eksistents siin foorumis on miski sõnaline kanakitkumine kraamu toetajatega jätab vähe imeliku mulje. Ei tohiks nagu alaväärsuskompleksi olla? Ahjaa, annan siin alateemas ka lubaduse, et hooaja lõpus teen sellise parimate kõvatajate postituste top 3 (igaühe kohta), loodetavasti jääb sellist hooajaeelset ühelauselist (ah, Cramu tagaliin on pask, see vend Rockis on loodusõnnetus, rocki koosseis on hoopis teiselt planeedilt võrreldes craamuga jne) vähemaks.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nojah »

Pigem võib Rohnert hakata nr 1 mängima ja Tsinn nr 2 kui vastupidi.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalev4ever »

nub4you kirjutas:No , vähemalt on rockil normaalne tagamängija olemas kui ta tuleb , ja Rohnert läheb nr.2 kui vaja , tsinn nr.1 ja kooseis on parem kui Kalevil ;)
Nimed paberil ei loe muhvigi. See on teada tuntud fakt. Loeb see, kuidas mehed mängivad.

Ise ma ei tahaks seda grussi siin näha, kuigi tundub, et siiski näen. Ei meeldi see liigne temperamentsus. Rocki jaoks muidugi hea täiendus.
Eks näis, kuidas klubidel nüüd minema hakkab.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Go Cramo! »

Tagumine aeg on Kalev/Cramol korralik vastulöök teha.Kiitmist väärivat raskekaalulist ja normaalselt mängiv tsenter on vaja kohale tuua!Tahektakse esineda hästi VTB liigas....no sorry aga hetkelise seisuga on see vääga kahtlane.
Selle mägedepoja kohapealt - ka mulle see vennike ei istu...mõtetu kõvataja ja klähvija.Ta pole halb mängija, aga midagi väga erilist temas ka pole. Ei saa aru, mida Rocki fännid temas näevad. Eelmine hooaeg oli mehel täielik fail! Raske saab Rocki vastu loomulikult olema, eriti kui Talts ka seal on. Kauaks ta aga sinna jääb on iseasi. Taltsi lahkumisel on Rockiga korvi all krõõga. Pensionärist Allingu on ilmslegelt liialt vana ja Raadik...andke andeks ja lubage naerda :roll:
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Korx300 »

Go Cramo! kirjutas: Selle mägedepoja kohapealt - ka mulle see vennike ei istu...mõtetu kõvataja ja klähvija.Ta pole halb mängija, aga midagi väga erilist temas ka pole. Ei saa aru, mida Rocki fännid temas näevad. Eelmine hooaeg oli mehel täielik fail! Raske saab Rocki vastu loomulikult olema, eriti kui Talts ka seal on. Kauaks ta aga sinna jääb on iseasi. Taltsi lahkumisel on Rockiga korvi all krõõga. Pensionärist Allingu on ilmslegelt liialt vana ja Raadik...andke andeks ja lubage naerda :roll:

Tsinni kohapealt vastaks, et mida nägid Cramo fännid Nate Foxis nii erilist? On Fox Cramo fännidele südame lähedane ja on Tsin Rocki fännidele südame lähedane :) Allingu kohapealt - kas sa nägid teda Rakveres mängimas? Mees oli seal kindlalt Kurbasega üks Rocki parimaid... Seega...
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevForever »

Go Cramo! kirjutas:Tagumine aeg on Kalev/Cramol korralik vastulöök teha.Kiitmist väärivat raskekaalulist ja normaalselt mängiv tsenter on vaja kohale tuua!Tahektakse esineda hästi VTB liigas....no sorry aga hetkelise seisuga on see vääga kahtlane.
Selle mägedepoja kohapealt - ka mulle see vennike ei istu...mõtetu kõvataja ja klähvija.Ta pole halb mängija, aga midagi väga erilist temas ka pole. Ei saa aru, mida Rocki fännid temas näevad. Eelmine hooaeg oli mehel täielik fail! Raske saab Rocki vastu loomulikult olema, eriti kui Talts ka seal on. Kauaks ta aga sinna jääb on iseasi. Taltsi lahkumisel on Rockiga korvi all krõõga. Pensionärist Allingu on ilmslegelt liialt vana ja Raadik...andke andeks ja lubage naerda :roll:
Noo korviall on Kalevil juba niipalju mehi,et mõne juurde toomine ilmselgelt ülerahvastaks selle koha.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kris »

nub4you kirjutas:No , vähemalt on rockil normaalne tagamängija olemas kui ta tuleb , ja Rohnert läheb nr.2 kui vaja , tsinn nr.1 ja kooseis on parem kui Kalevil ;)
Olen samuti sellel arvamusel, et pigem Rohnert nr.1 ja Tsinn nr2. Niivähe kui ma Rohnertit Rakvere turniiri streamis nägin, siis oli ta küll puhas mängujuht, ei vaadanud isegi korvipoole (isegi kui koos Sokuga platsil oli).

Aga ma pole ka Tsinni eriline fänn. Hea mängija, kuid ma ei arva et ta suuri tegusid hakkab tegema. Pigem olen tema eelmise hooaja pärast natuke skeptiline.

Kui tõesti Tsinn tuleb, siis ehk oleks parem Rohnerti asemel mingi puhas nr2 hankida, puhas viskaja. Või mingi nr2-3 segu, kes oleks rünnakul suure resultatiivsusega.
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Delta »

Kris kirjutas: Olen samuti sellel arvamusel, et pigem Rohnert nr.1 ja Tsinn nr2. Niivähe kui ma Rohnertit Rakvere turniiri streamis nägin, siis oli ta küll puhas mängujuht, ei vaadanud isegi korvipoole (isegi kui koos Sokuga platsil oli).

Aga ma pole ka Tsinni eriline fänn. Hea mängija, kuid ma ei arva et ta suuri tegusid hakkab tegema. Pigem olen tema eelmise hooaja pärast natuke skeptiline.

Kui tõesti Tsinn tuleb, siis ehk oleks parem Rohnerti asemel mingi puhas nr2 hankida, puhas viskaja. Või mingi nr2-3 segu, kes oleks rünnakul suure resultatiivsusega.
Rohnert on suht kindlalt puhas 1, sellele positsioonile ta palgatigi ju, eks tema vise, või pigem selle puudumine oli teada.
Imelik, et vaadatakse Tsinni tulekut ainult sellest puht, "positsiooni" aspektist. Tsinni tahetakse võistkonda ikka rohkem sellel põhjusel,
et peale Kullamäe ja Teini lahkumist, puudub meeskonnal liider. Päris uuest leegionärist on suht raske liidrit oodata, omadest on ainuke, kes
võiks liidrikoormat kanda praegu Talts, võibolla vähesel määral ka Leppik. Tsinn on aga raudselt parem valik, just see temperament
võib mehed käima tõmmata. Ok, teinekord võib ka mängu nässu keerata, aga ikkagi. Õnneks on Kullamäe treeneripostil, küll ta oskab maha rahustada meest.
Lisaks pole Teini võistkonnas, see peaks Tsinni mängu oluliselt parandama. Varasemal ajal kulus neil omavahel nääklemiseks ikka väga-väga palju energiat ära.
Ütleme nii, et meeste arvamus teineteisest oli ikka suht radikaalne. Aga eks näis, kõigepealt peab Tsinn alla kirjutama.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Patrioot »

Huvitav, kes Rockis kaptenipaela saab - Allingu, Doronin?
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Patrioot kirjutas:Huvitav, kes Rockis kaptenipaela saab - Allingu, Doronin?
Või Leppik?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

zero0 kirjutas:
Patrioot kirjutas:Huvitav, kes Rockis kaptenipaela saab - Allingu, Doronin?
Või Leppik?
Hooaja alguses mängitakse ilma kaptenita?
Ricky
Kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 06 Mär 2009, 09:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Ricky »

talts oleks loogiline
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nub4you »

Loogiline , et talts saab kapteniks ..
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Patrioot »

Ricky kirjutas:talts oleks loogiline
Väga kahtlen, et kaptenipael antakse mehele, kelle puhul on oht, et ta võib iga hetk välismaale põrutada.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Egert kirjutas:
zero0 kirjutas:
Patrioot kirjutas:Huvitav, kes Rockis kaptenipaela saab - Allingu, Doronin?
Või Leppik?
Hooaja alguses mängitakse ilma kaptenita?
Eelmine hooaeg oli Tein samuti hooaja alguses vigastusega väljas, kui ma õigesti mäletan.
Vasta