Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Sisuliselt mängitakse ilma mängujuhita, ega Kovliar ka eriti väljakut ei näe.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas NoName »

Ei no, kui praegu üldse kedagi on juurde vaja, siis see on veel üks viskaja. Soovitatavalt selline, kes sisse ei viska. Nagu ka Hermet intervjuus ütles, siis no milleks leida mängija, kes mängu juhiks.
East
Kasutaja
Postitusi: 1032
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

https://sport.delfi.ee/artikkel/1202444 ... alevcramos" onclick="window.open(this.href);return false;

Selline uudis ka tänasesse õhtusse. Vaadates viimase aja väljaütlemisi, kus Kask viitab ikka ja jälle väga pingelisele eelarve seisule, siis võibolla olekski parem kui eurohooaeg varakult läbi saab. Sportlikkus mõttes muidugi täiesti vale suhtumine minu poolt, kuid äkki aitaks see rahalises mõttes praeguse hooaja ikkagi eelarve piirides lõpetada ning järgmist hooaega paremalt stardipositsioonilt (loe: võlgadeta) alustada.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Hispaania kõrgliigas Zaragozaga 14.-15. kohta jagav Obradoiro on huvitatud Oleksandr Kovliari palkamisest:

https://piratasdelbasket.net/oleksandr- ... obradoiro/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ei taha isegi mõelda, mis Kalevist saaks, kui Kovliar otsustaks hooaja käigus meeskonnas lahkuda.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

No Kalev nagu nii ei saa edasi ja tema pealt saaks teenida raha ju.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

theundertaker kirjutas:No Kalev nagu nii ei saa edasi ja tema pealt saaks teenida raha ju.
Kui Kalev võidab viimasest kahest alagrupimängust kasvõi ühe, siis on igati reaalne võimalus vahegruppi pääseda kuue parima teise koha meeskonna hulgas.

Teise koha meeskondade edetabel:

https://www.flashscore.com/match/Qm1raG ... le/overall" onclick="window.open(this.href);return false;
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Maxi »

Kovliari väljaostu summa vast midagi erilist ei ole, pigem oleneb et kas mees on ise huvitatud ja no Kovliari vaatest tasuks igal juhul minna. ACB kõige kõvem regionaalne liiga, palk kindlasti parem ja no hispaania praegune mahe kliima vs meie november-detsember. Vaatan et Obradoiros mängib endine ukraina staar Pustovõi ka.
Meie vaatest muidugi teeb olukorra keeruliseks, aga kui noored mehed Kalevist riburada pidi tippliigadesse lähevad, siis tehakse tegelikult midagi õigesti.
East
Kasutaja
Postitusi: 1032
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Ma ei ole küll nii kindel, et Kovliaril kasulik minna oleks. Ta saab praegu esimest korda olla meeskonna liider ning A&O. Nagu kohati näha, siis tal selles rollis õppimist ja kohanemist siiski jagub. Minna praegu Hispaania kõrgliigasse napimate minutite peale, kus enesekindlus võib kiiresti kaduda, ei pruugi pikas perspektiivis kasulikum olla.

Ja neile, kes kardavad, et FIBA ECst langemisega on hooaeg läbi, siis think again. Kalevil on vaja nii neljaks kodune meistritiitel koju jätta, et olla järgmisel hooajal taas Meistrite liigasse püüdlema. Meistritiitel tuleb iga hinnaga võita
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas NoName »

Ütlen ausalt, et kui BCLi võimalus välja jätta, siis mind jätab see kohalik meistritiitel sügavalt külmaks. Ma tegelikult pooldaksin üldse seda, et ennekõike olekski tähtis ainult Eesti-Läti tiitel. Praegu uhad terve hooaja Läti vahet sõita ja siis kulmineerub kõik sellega, et lend hilines ja poisid ei saanud magada. Vigadeparanduse võimalus ehk siis Eesti meistritiitel ootamas, seega polegi justkui hullu. Kui on soov tiitlit ometigi kellelegi anda, siis tehku seda nt mingi paremusjärjestuse alusel. Ehk siis ma pooldaksin seda, et kaks riiki võtaksid konkreetseks eesmärgiks professionaalse ja modernse liiga rajamise.
East
Kasutaja
Postitusi: 1032
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

NoName kirjutas:Ütlen ausalt, et kui BCLi võimalus välja jätta, siis mind jätab see kohalik meistritiitel sügavalt külmaks. Ma tegelikult pooldaksin üldse seda, et ennekõike olekski tähtis ainult Eesti-Läti tiitel. Praegu uhad terve hooaja Läti vahet sõita ja siis kulmineerub kõik sellega, et lend hilines ja poisid ei saanud magada. Vigadeparanduse võimalus ehk siis Eesti meistritiitel ootamas, seega polegi justkui hullu. Kui on soov tiitlit ometigi kellelegi anda, siis tehku seda nt mingi paremusjärjestuse alusel. Ehk siis ma pooldaksin seda, et kaks riiki võtaksid konkreetseks eesmärgiks professionaalse ja modernse liiga rajamise.
Jah, ma olen sellega nõus, et Eesti-Läti tiitel peab samuti prioriteet olema. Üks tähtis asi on BCL'i kvalifitseerumine, aga teine tähtis asi on Eesti-Läti liigas edukalt esineda. Nii VEF kui ka Prometey on senise hooaja näitel üsna haavatavad ning võiduharjumus tuleb vaid võites.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Eesti meistritiitlil on üks praktiline väärtus, FIBA järgmise aasta loosimistel arvestatakse Eesti MV, mitte ühisliiga tulemustega. Seega BCL saab peale ainult Eesti meister (kui ta just ise ei loobu). Kvalitatiivses mõttes on järjekord muidugi: eurosari, ühisliiga, Eesti MV ja kolmas ei tohiks kompenseerida nõrka esitust kahes tugevamas sarjas.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 916
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Drogba »

Juhul kui Kovliar peaks lahkuma ning asemele ei suudeta kedagi asist leida, siis võibki Tartul olla viimaste aastate parim võimalus tiitli võiduks.
East
Kasutaja
Postitusi: 1032
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas East »

Mängumehed säutsuvad, et Kovliari minek vormistamise küsimus ning Brindisi mäng tema viimane. Päris nõme värk.

Ajastus on selles suhtes eriti nõme, et Prometey ja VEF mängud kohe järgi tulemas. Muidu võinuks ju kahest võidust mõelda ja teha väike statement, kuid Kovliarita (või normaalse asenduseta) saab see küll päris keeruline olema. Kurb, et kohalike tippmängude eel taaskord mingi jama on.

Ja ma tõesti loodan, et Kovliari asenduse või asendustega õnnestub täppi panna (erinevalt Mathise toomisest), sest ma ei väsi kordamast, et klubil on vaja nii EST-LAT liigas tulemus ära teha kui ka kaitsta KML tiitel, et BCLi kvalifitseeruda. See on järgmise hooaja suhtes ülioluline.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas NoName »

Kovliari asemel ilmselt läheks ka, sest eduka hooaja perspektiiv tundub suhteliselt niru.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vanafänn »

Mul kuskil meenub, et kas väljaostusumma võib olla mingi 6 kuu palk olla vms? Kas Saša pealt kuskilt 20k loota on liiast või võib enamvähem õige auk olla?
Vasta