VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas HypeBeast »

Vist ei saa, aga VTB youtube'i kanalil väga hea ülevaatlik tipphetkede video mängust.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas Uhhuu »

marxx762 kirjutas:Kiitus vanafänn!!!

Mis veel... Ma ikka mõtlen, et Hermet ja Bealer on kolmese taga ohtlikud, et kuidas ei suudeta neile joonistada mängu jooksul 2-3 viset(et saaks pmst jalad maas panna). Või need visked mis nad saavadki - ongi nende jaoks need, mis nad peaks kotti panema?

Lihtsalt euroliigas, Carrol või Kuric. Mõlemad mehed teevad oma 10-15 minutit, saavad oma 3-4 kolmest võtta millest siis harilikult 2 või kolm pannakse kotti ja kogu moos.
Hermet sai täna küll üsna palju vabadelt kohtadelt visata (2/4). Tema ründemäng ongi valdavalt ju lihtne pick`n`pop. Tema gabariitide juures ei kujuta ka ette, et talle hakataks mitmeid katteid panema, mille tagant ta siis viskele spurdib. Lühemate meeste jaoks on viskekohtade loomine seni tõesti pigem problemaatiline olnud. Näiteks Kaufmanis, kes ise endale viskekohti ei suuda luua, on siiamaani olnud VTB-s rünnakul suuresti tegevuseta. Bealerile suudetakse kohati väga hästi viskevõimalusi luua (näiteks viimati Pärnu vastu), mõnikord on ta aga täiesti pildilt väljas (nagu täna). Huvitav üldse näha, kuidas ta tuleb toime olukorraga, kus ta ei ole oma positsioonil enam kindel põhitegija.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas marxx762 »

Uhhuu kirjutas:
marxx762 kirjutas:Kiitus vanafänn!!!

Mis veel... Ma ikka mõtlen, et Hermet ja Bealer on kolmese taga ohtlikud, et kuidas ei suudeta neile joonistada mängu jooksul 2-3 viset(et saaks pmst jalad maas panna). Või need visked mis nad saavadki - ongi nende jaoks need, mis nad peaks kotti panema?

Lihtsalt euroliigas, Carrol või Kuric. Mõlemad mehed teevad oma 10-15 minutit, saavad oma 3-4 kolmest võtta millest siis harilikult 2 või kolm pannakse kotti ja kogu moos.
Hermet sai täna küll üsna palju vabadelt kohtadelt visata (2/4). Tema ründemäng ongi valdavalt ju lihtne pick`n`pop. Tema gabariitide juures ei kujuta ka ette, et talle hakataks mitmeid katteid panema, mille tagant ta siis viskele spurdib. Lühemate meeste jaoks on viskekohtade loomine seni tõesti pigem problemaatiline olnud. Näiteks Kaufmanis, kes ise endale viskekohti ei suuda luua, on siiamaani olnud VTB-s rünnakul suuresti tegevuseta. Bealerile suudetakse kohati väga hästi viskevõimalusi luua (näiteks viimati Pärnu vastu), mõnikord on ta aga täiesti pildilt väljas (nagu täna). Huvitav üldse näha, kuidas ta tuleb toime olukorraga, kus ta ei ole oma positsioonil enam kindel põhitegija.
ega ma mõelnudki et Hermet hakkab staggereid jooksma... Lihtsalt mulle tundub, et päris kindlaid liikumisi tema peale polegi (iselugu kas peakski treeneri meelest) või siis on need tehtud nö 3way optioniga, kus palliga mees peab ise otsustama /nägema, kuhu pall tuleb panna.
knaest
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 21 Juun 2012, 11:02

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas knaest »

Kui palju siis sellest ülekande rahast Cramole läheb? 10%? Ma parem kannan selle 5,5 mõnele heategevusorganisatsioonile või siis otse Cramole ning passin venekeelsete kommentaaridega ülekannet, kui maksan selle mõnele bisnjesmenile.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas Rix »

knaest kirjutas:Kui palju siis sellest ülekande rahast Cramole läheb? 10%? Ma parem kannan selle 5,5 mõnele heategevusorganisatsioonile või siis otse Cramole ning passin venekeelsete kommentaaridega ülekannet, kui maksan selle mõnele bisnjesmenile.
Ka see 10 % (milles muidugi kahtlen) on parem kui mitte midagi. Eestis on ikka õudne tahe kõike tasuta saada, kui ei, siis jonnitakse lihtsalt jonnimise pärast. Elu marsile ftw!
“I know it when I see it” - Potter Stewart
knaest
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 21 Juun 2012, 11:02

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas knaest »

see on suhteliselt mõttetu vaidlus - nagu ma ütlesin, et ma suvalistele bisnjessmennidele raha anda ei taha. kes tahab, kandku, aga hakata vinguma, nagu marxx, et keegi eelistab 5,5 kanda nt vähiravifondi (kandsin eile päeval muide 3-le organisatsioonile raha ja oluliselt suuremas summas kui 5,5 ning mitte ükski neist ei olnud mõni jabur organisatsioon nagu elu marss) mitte mingitele ärimeestele, siis see on veits üle võlli. Kui ma saan kanda 5,5 otse Cramole ja saan selle eest tasuta telepildi, see on teine teema.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas marxx762 »

knaest kirjutas:see on suhteliselt mõttetu vaidlus - nagu ma ütlesin, et ma suvalistele bisnjessmennidele raha anda ei taha. kes tahab, kandku, aga hakata vinguma, nagu marxx, et keegi eelistab 5,5 kanda nt vähiravifondi (kandsin eile päeval muide 3-le organisatsioonile raha ja oluliselt suuremas summas kui 5,5 ning mitte ükski neist ei olnud mõni jabur organisatsioon nagu elu marss) mitte mingitele ärimeestele, siis see on veits üle võlli. Kui ma saan kanda 5,5 otse Cramole ja saan selle eest tasuta telepildi, see on teine teema.
Näita mulle koht, kus vana fänn kirjutas, ta eelistab kanda raha ennem vähiravi fondile mitte mingitele ärimeestele - seda ta öelnud pole? Pole mõtet lauseid väänata.
knaest
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 21 Juun 2012, 11:02

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas knaest »

tsiteerin sind: "Kole lugu, 5€ eest peab pileti ostma, et mängu näha. Samas on jama kui võistkonda tuuakse mingeid lambi vendasid, kellest pole midagi tolku."
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas marxx762 »

knaest kirjutas:tsiteerin sind: "Kole lugu, 5€ eest peab pileti ostma, et mängu näha. Samas on jama kui võistkonda tuuakse mingeid lambi vendasid, kellest pole midagi tolku."
Nii ja näita mulle ka seda kohta, kus on mainitud et "parem kannan raha vähiravi fondi vms"
Vähendan su vaeva - Sellist lauset polnud! Vähemalt selles postituses, mille sa hetkel välja oled toonud.
Jah, ma ütlesin, kole lugu, et ei raatsi piskut välja käia, aga neid lauseid mida sina presenteerisid oma mõtete raames pole mina kuidagi maha teinud.
knaest
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 21 Juun 2012, 11:02

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas knaest »

Vabandan, seda sa tõesti ei öelnud ja lisasin lihtsalt sellele oma vaate, et 5 euro kandmine sport.television'i ei ole tõesti kole lugu, kui sellega midagi head tehakse.

Kokkuvõttes leian, et tegelikult eelmine süsteem (kanal12/postimees, delfi, tallinna tv) toimis. Kui turg antud uue süsteemiga kaasa ei lähe, siis see lõppeb varsti ja pöördume vana süsteemi juurde tagasi. Minu väide, mis vajab küll tõestamist, on, et tegelikult on kasumlikum pakkuda tasuta ülekandeid, kuhu müüakse reklaami. Aga noh, ega ma täpselt ei tea, kui paljud on valmis ülekandepileti ostma...
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 358
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas Raja »

knaest kirjutas:Vabandan, seda sa tõesti ei öelnud ja lisasin lihtsalt sellele oma vaate, et 5 euro kandmine sport.television'i ei ole tõesti kole lugu, kui sellega midagi head tehakse.

Kokkuvõttes leian, et tegelikult eelmine süsteem (kanal12/postimees, delfi, tallinna tv) toimis. Kui turg antud uue süsteemiga kaasa ei lähe, siis see lõppeb varsti ja pöördume vana süsteemi juurde tagasi. Minu väide, mis vajab küll tõestamist, on, et tegelikult on kasumlikum pakkuda tasuta ülekandeid, kuhu müüakse reklaami. Aga noh, ega ma täpselt ei tea, kui paljud on valmis ülekandepileti ostma...

Korvpalli populariseerimisele see küll kaasa ei aita.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas Maxi »

"Pileti eest garanteeritakse tipptasemel pilt, eestikeelsed kommentaatorid ning kaetakse tehnilise teostuse ja ülekandeõiguste kulud. Laekunud tulu leiab tee tagasi ka sporti, kuna VTB mängude piletimüügitulust laekub märkimisväärne osa BC Kalev/Cramole,” ütles Levira meediateenuste müügijuht Edgar Põhjamets.."


Protsente küll pole välja toodud, aga eeldaks et see on oluliselt kõrgem kui 10%, vastasel juhul oleks küll üllatunud. Kui peaks spekuleerima siis näiteks kõigepealt kaetakse ülekannetest tuleva rahaga ülekande tootmine ja iga järgmine euro tuleb a la 50/50. Riskide hajutamine jms
Samuti tuletan meelde, et ei postimees, ekspress grupp ega rahvusringhääling ei teinud pakkumist teleülekannete õiguste ostuks. VTB reglemendis on määratud et igast mängust tuleb teha teleülekanne, ehk siis alternatiiv oleks mis? Kanda ise ülekande tootmiskulud?

Mis puudutab piletihinda, siis 5.50 ei ole odav, aga seda mängu võib vaadata näiteks koos naisega, lastega või sõbradega vms. Ja no vähiravifondiga võrdlemine on küll demagoogiline võte, lähed kinno ka sama jutuga, et kui tasuta saali ei lubata siis vähihaiged lapsed jäävad annetusest ilma?
Iga spordiülekandega seotud kulud katab keegi, kas siis pealtvaataja, sponsorid, alaliit jne. Kui postimees grupp ütles et see aasta ülekannet ei osteta, siis sellel olid kindlasti kasumlikkusega seotud põhjused. Siin oleks võinud alaliit appi tulla, aga ma hetkel näen et klubi tegi nende vaatepunktist õigema otsuse, loomulikult tahaks telekast ja juba nö. makstud paketiga mängu näha, aga mis teha.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 656
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas vanafänn »

Minule, kui võhikule- skolka eesti kanalid võivad maksta? kas on hooaja või mängu pealt?

Igaljuhul sport.televisionile retsept, et ikka viitsivad meile tuua siia kõrge kossu, samal ajal kui teised seda teha ei saanud.

Minu küsimus oli seotud sellega (kas tasuta saab vaadata), et igal vennal polegi võimalust maksta seda 5,50 igakord ühe mängu eest (va. seekord, kus saad Unicsi mängu ka kaasa). Osadel ongi vaja seda venekeelselt streami, mida vanasti jagati. Tasuta küsimine ei tohi tekitada tunnet, et "kas on tõesti nii raske seda summat maksta."

Järgmisena Kaasan, kolekole raske mäng tuleb nendega ning millal Chava tagasi on?
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas marxx762 »

Ma võin klubilt uurida, kuidas või kui palju nad reaalselt sellest rahast tagasi saavad, kuigi olen suht veendunud, et nad ei saa / tohi seda öelda.

Mis puutub postimees sport portaali, siis see portaal on küll täiesti alla käinud.
90% uudiseid on tasulised - kole lugu küll, ei jaksa maksta seda paari eurot eksole :D. (Tegelt on mul ostetud Delfi; EPL; Eesti Ekspressi pakett)
Aga kui sa võtad twitterist väikse klipi ja kirjutad sinna 3 rida juurde - siis see on lambi uudis, mille võiks tasuta lugemiseks jätta, postimees küsib aga tihtilugu nende eest ka pappi.
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 358
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2019/2020, 2020/2021

Postitus Postitas Raja »

marxx762 kirjutas:Ma võin klubilt uurida, kuidas või kui palju nad reaalselt sellest rahast tagasi saavad, kuigi olen suht veendunud, et nad ei saa / tohi seda öelda.

Mis puutub postimees sport portaali, siis see portaal on küll täiesti alla käinud.
90% uudiseid on tasulised - kole lugu küll, ei jaksa maksta seda paari eurot eksole :D. (Tegelt on mul ostetud Delfi; EPL; Eesti Ekspressi pakett)
Aga kui sa võtad twitterist väikse klipi ja kirjutad sinna 3 rida juurde - siis see on lambi uudis, mille võiks tasuta lugemiseks jätta, postimees küsib aga tihtilugu nende eest ka pappi.

Nagunii maksavad ise peale, palju neid ostjaid reaalselt ikka on.
Suletud